Produkt archiwalny
Polecane produkty podobne
Produkt archiwalny
Bateria SMEG MFQ6-CR
Bateria MFQ6-IS2 w kolorze satynowej stali nierdzewnej przedstawia proste i stonowane wzornictwo. Wysoka wylewka umożliwia proste napełnienie naczyń lub wazonów. Zaletą baterii jest obrotowa wylewka, którą możesz regulować pod kątem 360 stopni. Urządzenie doskonale dopasuje się do każdego rodzaju kuchni.
Dane techniczne
| Rodzaj baterii: | Jednodźwigniowa |
|---|---|
| Typ: | Stojąca |
| Wykonanie korpusu: | Stal szlachetna |
| Bateria trójdrożna: | Nie |
| Bateria termostatyczna: | Nie |
| Elastyczna wylewka: | Nie |
| Kolor: | Chromowana stal |
| Funkcje: | Obrotowa wylewka |
Parametry | |
| Bateria termostatyczna: | Nie |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | Obrotowa wylewka |
| Kolor: | Chromowana stal |
| Rodzaj baterii: | Jednodźwigniowa |
| Typ: | Stojąca |
| Bateria trójdrożna: | Nie |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
| Elastyczna wylewka: | Nie |
| Wyposażenie: | Instrukcja obsługi w języku polskim |
| Retro: | Nie |
Techniczne | |
| Możliwość podłączenia filtra wody: | Nie |
| Otwór montażowy: | 35 mm |
| Wyciągana wylewka: | Nie |
| Wykonanie korpusu: | Stal szlachetna |
| Wysokość korpusu [mm]: | 280 |
| Wysokość wylewki: | 251 mm |
| Zasięg wylewki: | 218 mm |
Producent/podmiot odpowiedzialny | |
| Nazwa: | Smeg Polska Sp. z o.o. |
| Ulica i numer budynku: | ul. Prosta 32 |
| Kod pocztowy: | 00-838 |
| Miasto: | Warszaw |
| Adres elektroniczny: | info@smeg.pl |
Producent
Nie udało się znaleźć produktu dla siebie?
Brak podobnych produktów
Wybierz cechy, na podstawie których pokażemy Ci podobne produkty do tego, który właśnie oglądasz.