Piekarnik GRUNDIG GEBM12600BHI Elektryczny Ciemny Inox A+

Kod: 532586
Porównaj
Wymiary (SxWxG) [cm]: 59.4 x 59.5 x 56.7
Pojemność [l]: 71
Wykonanie wnętrza piekarnika: Emalia
Sterowanie: Elektroniczne
Rodzaj piekarnika: Elektryczny
Typ prowadnic w piekarniku: Drabinkowe + 2 poziom prowadnic teleskopowych
Kolor frontu: Ciemny Inox
Funkcje: Sterowanie smartfonem, Grill (opiekacz), Termoobieg
Automatyczne przepisy kulinarne w piekarniku
Program pizza pro, pieczenie w 280 st.
Zobacz opis produktu
Piekarnik GRUNDIG GEBM12600BHI Elektryczny Ciemny Inox A+
Piekarnik GRUNDIG GEBM12600BHI Elektryczny Ciemny Inox A+

Sugerowana cena producenta:

4 599 zł

3 999 99
199,99 zł x 20 rat 0%
Sprawdź leasing dla firm
U Ciebie
W sklepie w poniedziałek
Odbieramy zużyty sprzęt
Odbieramy zużyty sprzęt

Opis produktu

Innowacja w pieczeniu

Funkcjonalna kuchnia

Poznaj niezbędnik każdej kuchni, jakim jest piekarnik parowy GRUNDIG GEBM12600BHI. Jest to urządzenie, dzięki któremu upieczesz wspaniałe dania dla całej rodziny i przyjaciół. Funkcjonalność idzie w parze z wygodą - wiele funkcji pieczenia, stylowy design i pojemność komory: 71 l. Czego chcieć więcej?

Urządzenie jest wydajne i zużywa niewiele energii, co oznacza niższe rachunki za prąd i mniejszy wpływ na środowisko. Wysoka klasa energetyczna może być ważnym czynnikiem przy wyborze piekarnika, zwłaszcza jeśli planujesz częste korzystanie z tego urządzenia.

GRUNDIG GEBM12600BHI piekarnik parowy pieczenie funkcje design pojemność

Pieczenie parowe

Pieczenie z funkcją pary - zapewni zachowanie przez potrawę odpowiedniego poziomu wilgotności. Twoja potrawa dzięki tej funkcji ma lepszy smak i aromat.


Funkcja dodająca smaku

Jeśli marzysz o niskotłuszczowym i zdrowym daniu z piekarnika - skorzystaj z funkcji grilla. Wysoka temperatura towarzysząca tej funkcji - zapewnia idealne pieczenie mięs z zachowaniem ich soczystości lub ich zapiekanie - zapewniając idealnie chrupiącą skórkę.

GRUNDIG GEBM12600BHI piekarnik grill pieczenie soczystość zapiekanie skórka chrupiąca

Termoobieg

Podczas użycia termoobiegu - gorące powietrze jest dmuchane z góry lub z dołu piekarnika. Pozwala to na równomierne rozprowadzanie ciepła wewnątrz piekarnika i równomierne pieczenie. Termoobieg jest przydatny podczas pieczenia ciast i chleba, ponieważ pozwala na równomierne upieczenie całej powierzchni dania. Jest to również korzystne podczas pieczenia mięs, ponieważ powierzchnia mięsa może się szybciej zrumienić i stać się chrupiąca.

GRUNDIG GEBM12600BHI termoobieg pieczenie powietrze gorące równomiernie ciasto chleb mięso

Dla fanów włoskich smaków

Piekarnik GRUNDIG GEBM12600BHI wyposażony jest także w funkcję pizzy, która oferuje maksymalną temperaturę 300 stopni - co zapewnia idealnie chrupiące ciasto wypiekane w krótkim czasie.


Technologia HotAeroPro

Poznaj technologię HotAero Pro, która pomaga uniknąć marnowania żywności. Dzięki przeprojektowanym, wydajnym grzałkom i nowemu wnętrzu piekarnika, zapewnione są doskonałe i równomierne rezultaty pieczenia. Minimalne wahania temperatury dają gwarancję braku przypalonych rogów oraz braku niedopieczonych środków. Dodatkowo - aerodynamiczna konstrukcja i gładkie formy wnękowe zapewniają bezbłędny obieg powietrza wewnątrz urządzenia. HotAero Pro zapewnia doskonałą dystrybucję gorącego powietrza, dzięki systemowi wentylatorów i wnętrzu piekarnika.

GRUNDIG GEBM12600BHI hot aero pro grzałka doskonałe równomierne pieczenie temperatura aerodynamiczna konstrukcja forma wnękowa obieg powietrze dystrybucja

Wygodnie na co dzień

Prowadnice drabinkowe i teleskopowe w piekarniku to element, który umożliwia wygodne wysuwanie i wsuwanie tac oraz form do pieczenia wewnątrz piekarnika. Takie rozwiązanie to łatwiejszy dostęp do wnętrza piekarnika. Dzięki nim możesz bezpiecznie i płynnie wysunąć tacę lub formę, aby sprawdzić stan gotowania, przewrócić potrawę lub dodać dodatkowe składniki.

GRUNDIG GEBM12600BHI prowadnice teleskopowe wygodne wysuwanie wsuwanie taca forma pieczenie łatwy dostęp piekarnik

Ruchome pokrętło

Pokrętło do ustawiania temperatury i czasu pieczenia możesz wygodnie ukryć w panelu. Ułatwia to utrzymanie czystości, ponieważ brak wystających pokręteł oznacza, że mniej brudu i tłuszczu osadza się na powierzchni piekarnika. Co więcej - takie rozwiązanie zapobiega przypadkowemu włączeniu piekarnika przez dzieci.


Bezpieczne drzwi

Piekarnik wyposażony jest w drzwi z potrójną szybą. Takie drzwi są wytrzymałe, chronią przed oparzeniem oraz są odporniejsze na gwałtowne zamykanie. Z kolei nanopowłoka, która nałożona jest na drzwiczki jest mniej podatna na przyleganie brudu i tłuszczu, co ułatwia utrzymanie czystości w piekarniku.


Czyszczenie parowe

Piekarnik GRUNDIG GEBM12600BHI nagrzewa się do temperatury 90°C i zmiękcza brud na ściankach za pomocą pary. Dzięki temu czyszczenie jest bardziej ekologiczne, ponieważ nie wymaga użycia detergentu. Podczas czyszczenia parą, para wodna utrzymuje się na wewnętrznych ściankach piekarnika, co pomaga w rozpuszczaniu i usuwaniu tłuszczu, brudu i innych zabrudzeń. Po zakończeniu procesu czyszczenia parą, wystarczy przetrzeć wnętrze piekarnika wilgotną ściereczką, aby pozbyć się resztek brudu i osuszyć powierzchnię.

GRUNDIG GEBM12600BHI piekarnik nagrzewanie brud para czyszczenie ekologia

Zarządzanie z aplikacji HomeWhiz

Dzięki specjalnej aplikacji HomeWhiz - masz możliwość zdalnego monitorowania statusu swojego piekarnika oraz kontrolowania jego funkcji, bez względu na to, gdzie się aktualnie znajdujesz w domu. Możesz spersonalizować ustawienia swojej aplikacji, dostosowując ją do swoich preferencji, a także wybierać ulubione programy pieczenia. Aplikacja powiadomi Cię również o zakończeniu pieczenia, czy problemach technicznych, znajdziesz tam też dodatkowe programy pieczenia. Wszystko to po to, aby zapewnić Ci wygodę, elastyczność i pełną kontrolę w codziennym użytkowaniu urządzenia.

GRUNDIG GEBM12600BHI aplikacja homewhiz zdalne monitorowanie piekarnik personalizacja

Zawartość zestawu

Piekarnik GRUNDIG GEBM12600BHI, ruszt, 2 blachy, instrukcja obsługi w języku polskim z warunkami gwarancji.

GRUNDIG GEBM12600BHI elemety zestaw

Zadbaj o swoją wygodę

W trosce o Twój komfort chcemy świadczyć usługi na jak najwyższym poziomie, dlatego zakupiony sprzęt wniesiemy i podłączymy za Ciebie. Nasi specjaliści po sprawdzeniu szczelności istniejącej instalacji gazowej ustawią piekarnik we wskazanym miejscu, wypoziomują go i bezpiecznie podłączą do istniejącej i sprawnej instalacji. Po raz pierwszy uruchomimy piekarnik i potwierdzimy instalację wpisem do gwarancji. Zawsze sprzątamy po sobie i na życzenie odbieramy zużyte urządzenie.

GRUNDIG GEBM12600BHI usługa

ZOBACZ WIĘCEJ

Dane techniczne

Dane podstawowe

Rodzaj piekarnika: Elektryczny
Wymiary (SxWxG) [cm]: 59.4 x 59.5 x 56.7
Pojemność [l]: 71
Wykonanie wnętrza piekarnika: Emalia
Typ prowadnic w piekarniku: Drabinkowe + 2 poziom prowadnic teleskopowych
Sterowanie: Elektroniczne
Czyszczenie piekarnika: Para
Kolor frontu: Ciemny Inox
Funkcje: Sterowanie smartfonem, Grill (opiekacz), Termoobieg

Dodaj przydatne akcesoria

Opinie

Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu.

Ubezpieczenie Gwarancja Plus

Raty i Leasing

Dodaj przydatne usługi

Dodaj do zakupów usługi, które ułatwią Ci życie! Skorzystaj z pomocy naszych specjalistów.

Instrukcje

Instrukcja obsługi Piekarnik GRUNDIG GEBM12600BHI Elektryczny Ciemny Inox A+

Inne produkty w kategorii:

Piekarnik GRUNDIG GEBM12600BHI Elektryczny Ciemny Inox A+
Piekarnik GRUNDIG GEBM12600BHI Elektryczny Ciemny Inox A+

Sugerowana cena producenta:

4 599 zł

3 999 99
199,99 zł x 20 rat 0%
Sprawdź leasing dla firm
U Ciebie
W sklepie w poniedziałek
Odbieramy zużyty sprzęt
Odbieramy zużyty sprzęt

Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 40 618 750 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; numer rejestrowy BDO: 000135672. Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756

Łącznie 3999,99 zł
3 999 99

Sugerowana cena producenta:

4 599 zł