Produkt archiwalny
Bateria BLANCO Vitis-S 515370 Biały
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobne
Porównaj
Polecane produkty podobne
Bateria kuchenna stojąca ROCA Glera A5A854DC00 z wyciąganą wylewką Chrom
Cena z kodem
559 99 zł
599,99 zł
Cena przed kodem
599,99 zł
Najniższa cena
Porównaj
Bateria DEANTE Olfato BQO R72M Złoto szczotkowane
600 02 zł
Sugerowana cena producenta:
849 zł
Porównaj
Produkt archiwalny
Bateria BLANCO Vitis-S 515370 Biały
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobne
Porównaj
Obrotowa wylewka
Bateria kuchenna z ruchomą, obrotową wylewką, głowicą ceramiczną. Posiada elastyczne przewody przyłączeniowe długości 450 mm i nakrętka 3/8” gwarantują szybki i pewny montaż. Wymagany otwór pod baterię o średnicy 35 mm. Opatentowany regulator strumienia redukuje osadzania się kamienia na główce baterii.
W domowej kuchni
Bateria z wyciąganą wylewką, przeznaczona szczególnie do małych zlewozmywaków. Płyta usztywniająca zwiększa stabilność baterii. Doskonałe dopasowanie kolorystyczne baterii i zlewozmywaków z kompozytu SILGRANIT®.
Dane techniczne
| Rodzaj baterii: | Jednodźwigniowa |
|---|---|
| Typ: | Stojąca |
| Wykonanie korpusu: | Silgranit |
| Bateria trójdrożna: | Nie |
| Bateria termostatyczna: | Nie |
| Elastyczna wylewka: | Nie |
| Kolor: | Biały |
| Funkcje: | Wyciągana wylewka, Bateria wysokociśnieniowa, Obrotowa wylewka |
Parametry | |
| Bateria termostatyczna: | Nie |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | Bateria wysokociśnieniowa, Obrotowa wylewka |
| Kolor: | Biały |
| Rodzaj baterii: | Jednodźwigniowa |
| Typ: | Stojąca |
| Bateria trójdrożna: | Nie |
| Gwarancja: | 24 miesiące, Door To Door |
| Elastyczna wylewka: | Nie |
| Wyposażenie: | Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna, Zestaw montażowy |
| Retro: | Nie |
Techniczne | |
| Możliwość podłączenia filtra wody: | Nie |
| Otwór montażowy: | 35 mm |
| Wyciągana wylewka: | Tak |
| Wykonanie korpusu: | Silgranit |
| Wysokość korpusu [mm]: | 153 |
| Wysokość wylewki: | 160 mm |
| Zasięg wylewki: | 185 mm |
Producent/podmiot odpowiedzialny | |
| Nazwa: | "COMITOR" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ |
| Ulica i numer budynku: | OBYWATELSKA 183 |
| Kod pocztowy: | 94-104 |
| Miasto: | Łódź |
| Adres elektroniczny: | office@comitor.pl |
Producent
Nie udało się znaleźć produktu dla siebie?
Brak podobnych produktów
Wybierz cechy, na podstawie których pokażemy Ci podobne produkty do tego, który właśnie oglądasz.