Produkt archiwalny
Bateria DEANTE Aster BCA 072M Chrom
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobnePolecane produkty podobne
Bateria DEANTE Olfato BQO R72M Złoto szczotkowane
Sugerowana cena producenta:
849 zł
Produkt archiwalny
Bateria DEANTE Aster BCA 072M Chrom
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobnePoznaj sekret stylowej kuchni
Nowoczesny design na wyciągnięcie dłoni
Bateria kuchenna - ozdoba pomieszczenia, czy element zlewozmywaka? W dzisiejszych czasach zlewozmywak pełni jedną z ważniejszych ról w Twojej kuchni, dlatego możesz mieć 2 w 1 - czyli połączenie dekoracji z funkcjonalnością. Wybór baterii do zlewozmywaków jest przeogromny - od wyboru do koloru. Poznaj baterię DEANTE Aster BCA 072M. Jest to bateria kuchenna stojąca. Jednodźwigniowa, wysoka wylewka ułatwi Ci codzienne zmywanie lub napełnianie wodą dużych naczyń. Wygląd baterii jest istotny, ale to, co najważniejsze przy baterii kuchennej to jej funkcjonalność. Posiada prosty, minimalistyczny design, a jej elegancki kształt czyni z niej propozycję idealną zarówno do bardzo nowoczesnych kuchni, jak i tradycyjnych. Bateria wyposażona jest w aerator napowietrzający strumień.
Zawartość zestawu
W zestawie z baterią DEANTE Aster BCA 072M chrom otrzymasz: instrukcję obsługi w języku polskim z warunkami gwarancji.
Dane techniczne
| Rodzaj baterii: | Jednodźwigniowa |
|---|---|
| Typ: | Stojąca |
| Wykonanie korpusu: | Chromowe |
| Bateria trójdrożna: | Nie |
| Bateria termostatyczna: | Nie |
| Elastyczna wylewka: | Nie |
| Kolor: | Chrom |
| Funkcje: | Wyciągana wylewka, Aerator Neoperl, Napowietrzanie strumienia wody, Głowica ceramiczna |
Parametry | |
| Bateria termostatyczna: | Nie |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | Aerator Neoperl, Głowica ceramiczna, Napowietrzanie strumienia wody |
| Kolor: | Chrom |
| Rodzaj baterii: | Jednodźwigniowa |
| Typ: | Stojąca |
| Bateria trójdrożna: | Nie |
| Gwarancja: | 7 lat |
| Elastyczna wylewka: | Nie |
| Wyposażenie: | Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna |
| Retro: | Nie |
Techniczne | |
| Możliwość podłączenia filtra wody: | Nie |
| Otwór montażowy: | 35 mm |
| Wyciągana wylewka: | Tak |
| Wykonanie korpusu: | Chromowe |
| Wysokość korpusu [mm]: | 416 |
| Wysokość wylewki: | 230 mm |
| Zasięg wylewki: | 223 mm |
| Opcja wody gazowanej: | Nie |
Producent/podmiot odpowiedzialny | |
| Nazwa: | DEANTE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ |
| Ulica i numer budynku: | ul. Twarda 11/13 |
| Kod pocztowy: | 95-100 |
| Miasto: | Zgierz |
| Adres elektroniczny: | deante@deante.pl |
Dokumenty do pobrania
Producent
Nie udało się znaleźć produktu dla siebie?
Opinie
Masz ten produkt? Pomóż innym w wyborze, dodaj swoją opinię
Opinie zamieszczone na mediexpert.pl mogą lub mogły brać udział w promocjach i konkursach z nagrodami, w tym w konkursie „7x1000 zł” Zobacz szczegóły
Produkt jeszcze nie posiada opinii potwierdzonych zakupem.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.