Produkt archiwalny
Bateria GROHE Swift 31341
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobne
Porównaj
Polecane produkty podobne
Bateria GROHE Blue Pure BauCurve 30580000 Chrom
704 98 zł
799,99 zł
Cena przed obniżką
799,99 zł
Najniższa cena
Porównaj
Bateria kuchenna stojąca FRANKE Orbit Stal szlachetna 115.0569.290
705 99 zł
Sugerowana cena producenta:
1 009 zł
Porównaj
Produkt archiwalny
Bateria GROHE Swift 31341
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobne
Porównaj
Dane techniczne
| Rodzaj baterii: | Jednodźwigniowa |
|---|---|
| Typ: | Stojąca |
| Wykonanie korpusu: | Chromowe |
| Bateria trójdrożna: | Nie |
| Bateria termostatyczna: | Nie |
| Elastyczna wylewka: | Nie |
| Kolor: | Chrom |
| Funkcje: | Perlator, Ruchoma wylewka, Głowica ceramiczna |
Parametry | |
| Bateria termostatyczna: | Nie |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | Głowica ceramiczna, Perlator, Ruchoma wylewka |
| Kolor: | Chrom |
| Rodzaj baterii: | Jednodźwigniowa |
| Typ: | Stojąca |
| Bateria trójdrożna: | Nie |
| Gwarancja: | 5 lat, Door To Door |
| Elastyczna wylewka: | Nie |
| Wyposażenie: | Karta gwarancyjna, Wężyki podłączeniowe |
| Retro: | Nie |
Techniczne | |
| Możliwość podłączenia filtra wody: | Nie |
| Wyciągana wylewka: | Nie |
| Wykonanie korpusu: | Chromowe |
| Wysokość korpusu [mm]: | 162 |
| Wysokość wylewki: | 109 mm |
| Zasięg wylewki: | 226 mm |
| Wysokość korpusu: | 162 mm |
Producent/podmiot odpowiedzialny | |
| Nazwa: | Omnires Sp. z o.o. |
| Ulica i numer budynku: | KLESZCZOWA 18 |
| Kod pocztowy: | 02-485 |
| Miasto: | WARSZAWA |
| Adres elektroniczny: | biuro@omnires.com |
Dokumenty do pobrania
Producent
Nie udało się znaleźć produktu dla siebie?
Brak podobnych produktów
Wybierz cechy, na podstawie których pokażemy Ci podobne produkty do tego, który właśnie oglądasz.