Produkt archiwalny
Zlewozmywak BLANCO Nova 45 S 510576 Jaśmin
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobne
Porównaj
Polecane produkty podobne
Zlewozmywak jednokomorowy z ociekaczem GROHE K200 31565SD1 Stal szlachetna 50x86 + bateria stojąca Eurosmart 332810031
791 98 zł
859,00 zł
Cena przed obniżką
859,00 zł
Najniższa cena
Porównaj
Zlewozmywak jednokomorowy z ociekaczem GROHE K500 31571SD1 Stal szlachetna 50x86
791 98 zł
849,99 zł
Cena przed obniżką
841,00 zł
Najniższa cena
Porównaj
Zlewozmywak BLANCO Lemis 45 S-IF Mini 525115 Stal szczotkowana
791 97 zł
Sugerowana cena producenta:
950 zł
Porównaj
Zlewozmywak półtorakomorowy z ociekaczem TEKA Clivo 60 B-TQ 40148020 Onyx 49.5x80
789 99 zł
Sugerowana cena producenta:
949 zł
Porównaj
Produkt archiwalny
Zlewozmywak BLANCO Nova 45 S 510576 Jaśmin
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobne
Porównaj
Dane techniczne
| Typ: | Wpuszczany |
|---|---|
| Wykonanie: | Silgranit PuraDur |
| Kształt: | Prostokątny |
| Głębokość [cm]: | 50 |
| Szerokość [cm]: | 81 |
| Ociekacz: | Tak |
| Bateria w zestawie: | Nie |
| Minimalna szerokość podbudowy: | 45 cm |
| Kolor: | Jaśminowy |
| Funkcje: | Ociekacz, Odporność na uderzenia, Odporność na wysokie temperatury, Odporność na zarysowania |
Fizyczne | |
| Szerokość [cm]: | 81 |
|---|---|
| Głębokość [cm]: | 50 |
| Komora 1: | 365 x 420 x 190 mm |
| Głębokość komory 1: | 190 mm |
| Automatyczny korek: | Nie |
| Waga z opakowaniem [kg]: | 15.00 |
| Długi bok [cm]: | 81 |
| Krótki bok [cm]: | 50 |
Parametry | |
| Bateria w zestawie: | Nie |
| Minimalna szerokość podbudowy: | 45 cm |
| Zlewozmywak odwracalny: | Tak |
| Funkcje dodatkowe: | Odporność na uderzenia, Odporność na wysokie temperatury, Odporność na zarysowania |
| Kolor: | Jaśminowy |
| Liczba komór: | 1 |
| Minimalna szerokość podbudowy [cm]: | 45 |
| Ociekacz: | Tak |
| Odpływ / zawór: | 3.5 cala |
| Otwór na baterię: | Nie |
| Syfon w zestawie: | Nie |
| Możliwość montażu młynka: | Tak |
| Typ: | Wpuszczany |
| Seria: | Nova |
| Wycięcie: | 786 x 476 mm |
| Wykonanie: | Silgranit PuraDur |
| Kształt: | Prostokątny |
| Wyposażenie: | Instrukcja obsługi w języku polskim |
| Gwarancja: | 24 miesiące, Door To Door |
Producent
Nie udało się znaleźć produktu dla siebie?
Brak podobnych produktów
Wybierz cechy, na podstawie których pokażemy Ci podobne produkty do tego, który właśnie oglądasz.