Produkt archiwalny
Zlewozmywak DEANTE Modern ZQM G103 Grafitowy metalik
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobne
Porównaj
Polecane produkty podobne
Zlewozmywak jednokomorowy DEANTE Momi ZKM T103 Antracytowy metalik 50x44
1 029 00 zł
Sugerowana cena producenta:
1 259 zł
Porównaj
Zlewozmywak jednokomorowy z ociekaczem FRANKE Maris MRG 611-78 XL 114.0693.520 Czarny matowy 50x78
1 029 99 zł
Sugerowana cena producenta:
1 539 zł
Porównaj
Zlewozmywak półtorakomorowy z ociekaczem FRANKE Antea AZG 651-97 114.0676.231 Beżowy 50x97
1 029 99 zł
Sugerowana cena producenta:
1 329 zł
Porównaj
Zlewozmywak jednokomorowy DEANTE Eridan ZQE G10K Grafitowy metalik 61x60
1 029 00 zł
Sugerowana cena producenta:
1 299 zł
Porównaj
Produkt archiwalny
Zlewozmywak DEANTE Modern ZQM G103 Grafitowy metalik
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobne
Porównaj
Dane techniczne
| Typ: | Wpuszczany |
|---|---|
| Wykonanie: | Granit |
| Kształt: | Prostokątny |
| Głębokość [cm]: | 52 |
| Szerokość [cm]: | 59 |
| Ociekacz: | Nie |
| Bateria w zestawie: | Nie |
| Minimalna szerokość podbudowy: | 60 cm |
| Kolor: | Grafitowy metalik |
| Funkcje: | Otwór na baterię, Automatyczny korek, Odporność na przebarwienia, Odporność na szok termiczny, Odporność na uderzenia, Odporność na wysokie temperatury, Odporność na zarysowania, Podłączenie do zmywarki, Przelew w komorze, Właściwości antyseptyczne |
Fizyczne | |
| Szerokość [cm]: | 59 |
|---|---|
| Głębokość [cm]: | 52 |
| Komora 1: | 508 x 360 x 200 mm |
| Głębokość komory 1: | 200 mm |
| Automatyczny korek: | Tak |
| Waga z opakowaniem [kg]: | 15.30 |
Parametry | |
| Bateria w zestawie: | Nie |
| Minimalna szerokość podbudowy: | 60 cm |
| Funkcje dodatkowe: | Odporność na przebarwienia, Odporność na szok termiczny, Odporność na uderzenia, Odporność na wysokie temperatury, Odporność na zarysowania, Podłączenie do zmywarki, Przelew w komorze, Właściwości antyseptyczne |
| Kolor: | Grafitowy metalik |
| Liczba komór: | 1 |
| Minimalna szerokość podbudowy [cm]: | 60 |
| Ociekacz: | Nie |
| Odpływ / zawór: | 3.5 cala |
| Otwór na baterię: | Tak |
| Syfon w zestawie: | Tak |
| Typ: | Wpuszczany |
| Seria: | Modern |
| Wycięcie: | 510 x 580 mm |
| Wykonanie: | Granit |
| Kształt: | Prostokątny |
| Wyposażenie: | Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna, Zestaw montażowy |
| Gwarancja: | 10 lat |
Producent/podmiot odpowiedzialny | |
| Nazwa: | DEANTE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ |
| Ulica i numer budynku: | ul. Twarda 11/13 |
| Kod pocztowy: | 95-100 |
| Miasto: | Zgierz |
| Adres elektroniczny: | deante@deante.pl |
Dokumenty do pobrania
Producent
Nie udało się znaleźć produktu dla siebie?
Brak podobnych produktów
Wybierz cechy, na podstawie których pokażemy Ci podobne produkty do tego, który właśnie oglądasz.
Opinie
3/5
Wygląd
3 /5
Jakość wykonania
3 /5
Pojemność
3 /5
Łatwość czyszczenia
3 /5
Odporność na zarysowania
3 /5
Masz ten produkt? Pomóż innym w wyborze, dodaj swoją opinię
Opinie zamieszczone na mediexpert.pl mogą lub mogły brać udział w promocjach i konkursach z nagrodami, w tym w konkursie „7x1000 zł” Zobacz szczegóły
Potwierdzony zakup 0 opinii
Potwierdzony zakup
(0)
Produkt jeszcze nie posiada opinii potwierdzonych zakupem.
Kasia 3 lutego 2019
Ocena
Opinia dotyczy wariantu Kolor Alabastrowy
Zlewozmywak ma bardzo ładny wygląd, jednak zupełnie nie jest odporny na przebarwienia. Pojawiają się już po kilku dniach użytkowania i większość nie da się usunąć, ale jakimiś środkami wybielającymi, jednak i tak pozostają delikatne przebarwienia.
Czy ta opinia była pomocna?