Produkt archiwalny
Zlewozmywak QUADRON Morgan 111 HB8203U5C1-BW7002C1U5 Szary metalik + bateria Ingrid
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobnePolecane produkty podobne
Zlewozmywak BLANCO Etagon 6 527077 Delikatny biały
Sugerowana cena producenta:
2 399 zł
Zlewozmywak BLANCO Etagon 6 524536 Tartufo
Sugerowana cena producenta:
2 399 zł
Zlewozmywak jednokomorowy BLANCO Subline 700-U Level 523456 Biały 46 x 73
Sugerowana cena producenta:
2 290 zł
Zlewozmywak jednokomorowy BLANCO Subline 700-U Level 523459 Tartufo 46 x 73
Sugerowana cena producenta:
2 290 zł
Zlewozmywak BLANCO Zenar XL 6 S 523964 Antracyt
Sugerowana cena producenta:
2 299 zł
Produkt archiwalny
Zlewozmywak QUADRON Morgan 111 HB8203U5C1-BW7002C1U5 Szary metalik + bateria Ingrid
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobneZlewozmywak QUADRON Morgan 111 HB8203U5C1-BW7002C1U5 Szary metalik + bateria Ingrid
Zlewozmywak wykonany z GraniteQ gwarantuje najwyższą higieniczność i trwałość. Zlewozmywak odwracalny, w którym komora może być zamontowana po prawej lub lewej stronie. Bateria kuchenna ze stali szlachetnej SteelQ w technologii PVD w kolorze dopasowanym do koloru zlewozmywaka to idealne połączenie tworzące harmonijną całość. Rozetka przelewu również wykonana jest ze stali szlachetnej SteelQ w technologii PVD w kolorze dopasowanym do koloru pozostałych elementów co jeszcze bardziej podkreśla jego urodę. Zlewozmywak wyposażony jest w odpływ ze stali szlachetnej SteelQ w technologii PVD w kolorze dopasowanym do koloru zlewozmywaka co nadaje produktowi elegancki wygląd. Głębokie i pojemne komory zlewozmywaków Quadron to ich cecha wyróżniająca, która zapewnia duży komfort użytkowania. Obniżona strefa użytkowania to komfortowe rozwiązanie zapewniające ochronę blatu przed wodą, a ergonomiczne jego ukształtowanie pozwala utrzymać zlew w nieskazitelnej czystości.
Dane techniczne
| Typ: | Wpuszczany |
|---|---|
| Wykonanie: | GraniteQ |
| Głębokość [cm]: | 50 |
| Szerokość [cm]: | 78 |
| Ociekacz: | Tak |
| Bateria w zestawie: | Tak |
| Minimalna szerokość podbudowy: | 45 cm |
| Kolor: | Szary metaliczny |
| Funkcje: | Otwór na baterię, Ociekacz, Bateria w zestawie, Odporność na wysokie temperatury |
Fizyczne | |
| Szerokość [cm]: | 78 |
|---|---|
| Głębokość [cm]: | 50 |
| Komora 1: | 360 x 430 x 200 mm |
| Automatyczny korek: | Nie |
| Waga z opakowaniem [kg]: | 14.00 |
Parametry | |
| Bateria w zestawie: | Tak |
| Minimalna szerokość podbudowy: | 45 cm |
| Funkcje dodatkowe: | Odporność na wysokie temperatury |
| Kolor: | Szary metaliczny |
| Liczba komór: | 1 |
| Minimalna szerokość podbudowy [cm]: | 45 |
| Ociekacz: | Tak |
| Odpływ / zawór: | 3.5 cala |
| Otwór na baterię: | Tak |
| Syfon w zestawie: | Tak |
| Typ: | Wpuszczany |
| Wycięcie: | 755 x 475 mm |
| Wykonanie: | GraniteQ |
| Wyposażenie: | Armatura przelewowo-odpływowa, Instrukcja obsługi w języku polskim |
| Gwarancja: | 25 lat |