Produkt archiwalny
Zlewozmywak ALVEUS Rock 130 kol. 01 4203001 Pearl
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobnePolecane produkty podobne
Zlewozmywak BLANCO Subline 160-U 523396 Antracyt
Sugerowana cena producenta:
1 100 zł
Zlewozmywak BLANCO Subline 160-U 523400 Biały
Sugerowana cena producenta:
1 100 zł
Zlewozmywak BLANCO Legra 45 S 522201 Antracyt
Sugerowana cena producenta:
1 099 zł
Produkt archiwalny
Zlewozmywak ALVEUS Rock 130 kol. 01 4203001 Pearl
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobneZlewozmywak ALVEUS Rock 130 kol. 01 4203001 Pearl
Granital Plus to materiał nowej generacji, stosowany wyłącznie w produktach marki Alveus. Metaliczne kolory wprowadzają atrakcyjną paletę, dającą satysfakcję najbardziej wymagającym użytkownikom kuchni – to 4 kolory metaliczne i 1 perłowy. Interesujący wybór modeli zlewozmywaków odpowiada zróżnicowanym oczekiwaniom, zapewniając najwyższą jakość i nowoczesną stylistykę. Granital Plus posiada twardą strukturę – Extra Hard Surface – dzięki specjalnie sylanizowanym cząsteczkom najwyższej jakości kwarcu, dodaniu metalizowanych drobin oraz specjalnych utwardzaczy. To powoduje, że zlewozmywak jest odporny na uderzenia, zarysowania i szoki termiczne. Jednocześnie technologia ta gwarantuje, że jest w pełni bezpieczny dla zdrowia. Granital Plus jest miły w dotyku. Zlewozmywak ma delikatną fakturę naturalnego kamienia, a przy tym jest odporny na powstawanie plam, łatwy w czyszczeniu i nieustannie piękny po wielu latach użytkowania. Magiczny błysk tej materii oczaruje Panią Domu.
Dane techniczne
| Typ: | Wpuszczany |
|---|---|
| Wykonanie: | Granital + |
| Kształt: | Prostokątny |
| Głębokość [cm]: | 48 |
| Szerokość [cm]: | 78 |
| Ociekacz: | Tak |
| Bateria w zestawie: | Nie |
| Minimalna szerokość podbudowy: | 60 cm |
| Kolor: | Perłowy |
| Funkcje: | Otwór na baterię, Ociekacz, Odporność na wysokie temperatury, Odporność na zarysowania |
Fizyczne | |
| Szerokość [cm]: | 78 |
|---|---|
| Głębokość [cm]: | 48 |
| Komora 1: | 400 x 400 x 180 mm |
| Głębokość komory 1: | 180 mm |
| Automatyczny korek: | Nie |
| Waga z opakowaniem [kg]: | 15.00 |
| Długi bok [cm]: | 78 |
| Krótki bok [cm]: | 48 |
Parametry | |
| Bateria w zestawie: | Nie |
| Minimalna szerokość podbudowy: | 60 cm |
| Zlewozmywak odwracalny: | Tak |
| Funkcje dodatkowe: | Odporność na wysokie temperatury, Odporność na zarysowania |
| Kolor: | Perłowy |
| Liczba komór: | 1 |
| Minimalna szerokość podbudowy [cm]: | 60 |
| Ociekacz: | Tak |
| Odpływ / zawór: | 3.5 cala |
| Otwór na baterię: | Tak |
| Syfon w zestawie: | Tak |
| Typ: | Wpuszczany |
| Seria: | Rock |
| Wycięcie: | 760 x 460 mm |
| Wykonanie: | Granital + |
| Kształt: | Prostokątny |
| Wyposażenie: | Instrukcja obsługi w języku polskim |
| Gwarancja: | 30 lat |
Producent/podmiot odpowiedzialny | |
| Nazwa: | ALVEUS SP Z O.O. |
| Ulica i numer budynku: | SŁONECZNA 155 A |
| Kod pocztowy: | 05-506 |
| Miasto: | LESZNOWOLA |
| Adres elektroniczny: | alveus@alveus.pl |