Polecane produkty podobne

Opis produktu

Prostota zawsze się obroni
*zdjęcie poglądowe

Funkcjonalność to podstawa

Zlewozmywak jest jednym z najważniejszych kuchennych sprzętów AGD. To od skorzystania z niego zaczyna się każda praca w kuchni, związana z przygotowywaniem posiłków, myciem dłoni, żywności, naczyń i akcesoriów kuchennych. Ważne jest, aby był funkcjonalny i pozwalał Ci na komfort podczas korzystania z niego. Poznaj praktyczny zlewozmywak kuchenny BLANCO Etagon 6 525162.

BLANCO zlewozmywak kuchenny sprzęt agd praca kuchnia

Poleca się na co dzień

O funkcjonalność zlewozmywaka dba przestronna komora o głębokości 22 cm. Zlewozmywak wykonany jest w nowoczesnym wzornictwie, dlatego wpasuje się do każdego wnętrza kuchennego. Wykonany jest z dbałością o detale. Skorzystaj i przekonaj się, że warto go mieć w swojej kuchni!

BLANCO funkcjonalność komora miejsce komfort użytkowanie odporność uderzenia wysokie temperatury zarysowania ociekacz *zdjęcie poglądowe

Trwała jakość podczas użytkowania

Warto zauważyć, że jest to zlewozmywak kwadratowy wpuszczany. Wykonany został z ceramiki PuraPlus, która zapewnia łatwe czyszczenie. Zlewozmywak możesz indywidualnie wyposażyć w kratkę ociekową, która może służyć jako ociekacz do naczyń, owoców lub warzyw oraz tworzyć dodatkową przestrzeń roboczą. W zestawie brak kartki.

BLANCO zlewozmywak silgranit granit łatwe czyszczenie kamień *zdjęcie poglądowe

Zawartość zestawu

W zestawie BLANCO Etagon 6 525162 otrzymasz: zlewozmywak w kolorze czarnym oraz instrukcję obsługi w języku polskim z warunkami gwarancji.


Dane techniczne

Dane podstawowe

Typ: Wpuszczany
Wykonanie: Ceramika PuraPlus
Kształt: Kwadratowy
Głębokość [cm]: 51
Szerokość [cm]: 58.4
Ociekacz: Nie
Bateria w zestawie: Nie
Minimalna szerokość podbudowy: 60 cm
Kolor: Czarny
Funkcje: Otwór na baterię, Automatyczny korek, Brak

Opinie

Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu.

Produkt archiwalny

Zlewozmywak BLANCO Etagon 6 525162 Czarny

Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobne

Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 40 618 750 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; numer rejestrowy BDO: 000135672. Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756