Produkt archiwalny
Zlewozmywak FRANKE Maris MRG 611-78 XL 114.0367.722 Onyx
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobnePolecane produkty podobne
Zlewozmywak jednokomorowy DEANTE Evora ZQJ N103 Nero 50x50
Sugerowana cena producenta:
849 zł
Zlewozmywak jednokomorowy z ociekaczem DEANTE Leda ZRDA7113 Piaskowy 44x67 + bateria stojąca
Sugerowana cena producenta:
799 zł
Zlewozmywak jednokomorowy z ociekaczem DEANTE Evora ZQJ N11A Nero 44x59
Sugerowana cena producenta:
849 zł
Zlewozmywak jednokomorowy z ociekaczem ALVEUS Galapagos 1513055 Beż 43x77
Produkt archiwalny
Zlewozmywak FRANKE Maris MRG 611-78 XL 114.0367.722 Onyx
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobneNiezbędnik każdej kuchni
Warto go mieć pod ręką
Poznaj praktyczny zlewozmywak kuchenny FRANKE Maris MRG 611-78 XL 114.0367.722, który jest idealny do Twojej kuchni. O jego funkcjonalność i Twoją wygodę dba komora o głębokości 50 cm i wygodny ociekacz na naczynia i żywność. Materiał wykonania to wysokiej jakości Fragranit +. Zlewozmywak jest typem zlewozmywaka wbudowywanego. Jest odwracalny, odporny na zarysowania, powstawanie plam, przebarwienia, promieniowanie UV oraz uderzenia. Zlewozmywak posiada możliwość montażu młynka do odpadów. Jego nowoczesny wygląd wpasuje się do każdej aranżacji. Wymiary komory: 490 mm x 425 mm x 200 mm.
Zawartość zestawu
W zestawie FRANKE Maris MRG 611-78 XL 114.0367.722 otrzymasz: zlewozmywak w kolorze: onyx, zestaw odpływowy oraz instrukcję obsługi w języku polskim wraz z warunkami gwarancji.
Dane techniczne
| Typ: | Wbudowywany |
|---|---|
| Wykonanie: | Fragranite |
| Kształt: | Prostokątny |
| Głębokość [cm]: | 50 |
| Szerokość [cm]: | 78 |
| Ociekacz: | Tak |
| Bateria w zestawie: | Nie |
| Minimalna szerokość podbudowy: | 60 cm |
| Kolor: | Onyx |
| Funkcje: | Ociekacz, Automatyczny korek, Odporność na powstawanie plam, Odporność na przebarwienia, Odporność na zarysowania, Odporność na promieniowanie ultrafioletowe, Odporność na uderzenia, Higieniczna powierzchnia |
Fizyczne | |
| Szerokość [cm]: | 78 |
|---|---|
| Głębokość [cm]: | 50 |
| Komora 1: | 490 x 425 x 200 mm |
| Głębokość komory 1: | 200 mm |
| Automatyczny korek: | Tak |
| Waga z opakowaniem [kg]: | 13.10 |
| Długi bok [cm]: | 78 |
| Krótki bok [cm]: | 50 |
Parametry | |
| Bateria w zestawie: | Nie |
| Minimalna szerokość podbudowy: | 60 cm |
| Zlewozmywak odwracalny: | Tak |
| Funkcje dodatkowe: | Higieniczna powierzchnia, Odporność na powstawanie plam, Odporność na promieniowanie ultrafioletowe, Odporność na przebarwienia, Odporność na uderzenia, Odporność na zarysowania |
| Kolor: | Onyx |
| Liczba komór: | 1 |
| Minimalna szerokość podbudowy [cm]: | 60 |
| Ociekacz: | Tak |
| Odpływ / zawór: | 3.5 cala |
| Otwór na baterię: | Nie |
| Syfon w zestawie: | Tak |
| Możliwość montażu młynka: | Tak |
| Typ: | Wbudowywany |
| Seria: | Maris |
| Wycięcie: | 760 x 480 mm |
| Wykonanie: | Fragranite |
| Kształt: | Prostokątny |
| Wyposażenie: | Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna, Syfon |
| Gwarancja: | 15 lat |
Producent/podmiot odpowiedzialny | |
| Nazwa: | FRANKE POLSKA |
| Ulica i numer budynku: | ul. Franke 1 |
| Kod pocztowy: | 05-090 |
| Miasto: | Raszyn |
| Adres elektroniczny: | https://www.franke.com/pl/pl/home.html |