Produkt archiwalny
Zlewozmywak półtorakomorowy z ociekaczem FRANKE Mythos MTG 651-100 114.0330.986 Kamienny szary 51.5x100
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobnePolecane produkty podobne
Zlewozmywak BLANCO Metra 6 S 525926 Czarny
Sugerowana cena producenta:
2 050 zł
Zlewozmywak jednokomorowy BLANCO Zerox 500-U 521589 z kor. InFino 44 x 54
Sugerowana cena producenta:
2 100 zł
Zlewozmywak BLANCO Metra 6 S 518877 Szarość skały
Sugerowana cena producenta:
2 050 zł
Zlewozmywak BLANCO Metra 6 S 513053 Antracytowy
Sugerowana cena producenta:
2 050 zł
Produkt archiwalny
Zlewozmywak półtorakomorowy z ociekaczem FRANKE Mythos MTG 651-100 114.0330.986 Kamienny szary 51.5x100
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobneTradycja idzie w parze z nowoczesnością
Poznaj praktyczny zlewozmywak FRANKE Mythos MTG 651-100 114.0330.986. O jego funkcjonalność i Twoją wygodę dbają dwie komory o głębokości 51,5 cm i wygodny ociekacz na naczynia oraz żywność. Materiał wykonania to wysokiej jakości Fragranit+. Zlewozmywak jest typem zlewozmywaka wbudowywanego. Jest odporny na powstawanie plam, przebarwienia, zarysowania, promieniowanie UV, uderzenia oraz gwałtowne zmiany temperatur. Jego nowoczesny wygląd wpasuje się do każdej aranżacji. Istnieje możliwość montażu młynka do odpadów. Wymiary komór to: 360 mm x 390 mm x 200 mm oraz 160 mm x 390 mm x 140 mm.
Dobrze mieć ją pod ręką
W zestawie znajdziesz wygodną kartkę ociekową, która może służyć jako dodatkowy ociekacz. Wykorzystaj ją do odsączania z nadmiaru wody swoje warzywa, owoce oraz naczynia i narzędzia kuchenne.
Zawartość zestawu
W zestawie FRANKE Mythos MTG 651-100 114.0330.986 otrzymasz: zlewozmywak w kolorze: kamienny szary, kratkę ociekową oraz instrukcję obsługi w języku polskim wraz z warunkami gwarancji.
Dane techniczne
| Typ: | Wbudowywany |
|---|---|
| Wykonanie: | Fragranite |
| Kształt: | Prostokątny |
| Głębokość [cm]: | 51.5 |
| Szerokość [cm]: | 100 |
| Ociekacz: | Tak |
| Bateria w zestawie: | Nie |
| Minimalna szerokość podbudowy: | 60 cm |
| Kolor: | Kamienny szary |
| Funkcje: | Ociekacz, Automatyczny korek, Odporność na powstawanie plam, Odporność na przebarwienia, Odporność na zarysowania, Odporność na promieniowanie ultrafioletowe, Odporność na uderzenia, Higieniczna powierzchnia, Odporny na gwałtowne zmiany temperatur |
Fizyczne | |
| Szerokość [cm]: | 100 |
|---|---|
| Głębokość [cm]: | 51.5 |
| Komora 1: | 360 x 390 x 200 mm |
| Komora 2: | 160 x 390 x 140 mm |
| Głębokość komory 1: | 200 mm |
| Głębokość komory 2: | 140 mm |
| Automatyczny korek: | Tak |
| Waga z opakowaniem [kg]: | 25.60 |
| Długi bok [cm]: | 100 |
| Krótki bok [cm]: | 51.5 |
Parametry | |
| Bateria w zestawie: | Nie |
| Minimalna szerokość podbudowy: | 60 cm |
| Zlewozmywak odwracalny: | Nie |
| Funkcje dodatkowe: | Higieniczna powierzchnia, Odporność na powstawanie plam, Odporność na promieniowanie ultrafioletowe, Odporność na przebarwienia, Odporność na uderzenia, Odporność na zarysowania, Odporny na gwałtowne zmiany temperatur |
| Kolor: | Kamienny szary |
| Liczba komór: | 1.5 |
| Minimalna szerokość podbudowy [cm]: | 60 |
| Ociekacz: | Tak |
| Odpływ / zawór: | 3.5 cala |
| Otwór na baterię: | Nie |
| Syfon w zestawie: | Tak |
| Możliwość montażu młynka: | Tak |
| Typ: | Wbudowywany |
| Seria: | Mythos |
| Wycięcie: | 980 x 495 mm |
| Wykonanie: | Fragranite |
| Kształt: | Prostokątny |
| Wyposażenie: | Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna, Kratka ociekowa |
| Gwarancja: | 15 lat |
Producent/podmiot odpowiedzialny | |
| Nazwa: | FRANKE POLSKA |
| Ulica i numer budynku: | ul. Franke 1 |
| Kod pocztowy: | 05-090 |
| Miasto: | Raszyn |
| Adres elektroniczny: | https://www.franke.com/pl/pl/home.html |