Produkt archiwalny
Zlewozmywak FRANKE Pamira ROG 610-41 114.0286.753 Onyx
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobnePolecane produkty podobne
Zlewozmywak jednokomorowy z ociekaczem FRANKE Maris MRG 611-78 114.0675.985 Czarny matowy 50x78
Sugerowana cena producenta:
1 499 zł
Zlewozmywak jednokomorowy BLANCO Naya 6 519641 Biały 51 x 61.5
Sugerowana cena producenta:
1 299 zł
Produkt archiwalny
Zlewozmywak FRANKE Pamira ROG 610-41 114.0286.753 Onyx
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobneZlewozmywak FRANKE został wykonany z materiału Fragranit+, który to zapewnia bardzo wysoką wytrzymałość na zarysowania i uderzenia, przy zachowaniu jak najniższej masy, ponadto ma właściwości antyseptyczne, zapobiegające rozwojowi szkodliwych bakterii i grzybów. Zlewozmywak ten jest odporny również na krótkotrwałą (15s) ekspozycję na temperaturę do 280 st. C, ale również na działanie promieniowania z zakresu UV. Nie traci z wiekiem koloru, jest też odporny na powstawanie przebarwień i plam. Wyposażony został w zestaw odpływowy z syfonem w komplecie, oraz korek automatyczny sterowany pokrętłem. Minimalna szerokość podbudowy to 45 cm. Można opcjonalnie zainstalować w nim młynek do odpadów.
Dane techniczne
| Typ: | Wbudowywany |
|---|---|
| Wykonanie: | Fragranite |
| Kształt: | Okrągły |
| Głębokość [cm]: | 51 |
| Szerokość [cm]: | 51 |
| Ociekacz: | Nie |
| Bateria w zestawie: | Nie |
| Minimalna szerokość podbudowy: | 45 cm |
| Kolor: | Onyx |
| Funkcje: | Automatyczny korek, Odporność na powstawanie plam, Odporność na promieniowanie ultrafioletowe, Odporność na przebarwienia, Odporny na gwałtowne zmiany temperatur, Odporność na uderzenia, Higieniczna powierzchnia, Odporność na zarysowania |
Fizyczne | |
| Szerokość [cm]: | 51 |
|---|---|
| Głębokość [cm]: | 51 |
| Komora 1: | 400 x 400 x 195 mm |
| Automatyczny korek: | Tak |
| Waga z opakowaniem [kg]: | 11.59 |
| Długi bok [cm]: | 51 |
| Krótki bok [cm]: | 51 |
Parametry | |
| Bateria w zestawie: | Nie |
| Minimalna szerokość podbudowy: | 45 cm |
| Funkcje dodatkowe: | Higieniczna powierzchnia, Odporność na powstawanie plam, Odporność na promieniowanie ultrafioletowe, Odporność na przebarwienia, Odporność na uderzenia, Odporność na zarysowania, Odporny na gwałtowne zmiany temperatur |
| Kolor: | Onyx |
| Liczba komór: | 1 |
| Minimalna szerokość podbudowy [cm]: | 45 |
| Ociekacz: | Nie |
| Odpływ / zawór: | 3.5 cala |
| Otwór na baterię: | Podfrezowane do samodzielnego wybicia |
| Syfon w zestawie: | Tak |
| Możliwość montażu młynka: | Tak |
| Typ: | Wbudowywany |
| Seria: | Pamira |
| Wycięcie: | 490 x 490 mm |
| Wykonanie: | Fragranite |
| Kształt: | Okrągły |
| Wyposażenie: | Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna, Zawór mimośrodowy 3.5 cala z sitkiem, Zestaw odpływowy |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
Producent/podmiot odpowiedzialny | |
| Nazwa: | FRANKE POLSKA |
| Ulica i numer budynku: | ul. Franke 1 |
| Kod pocztowy: | 05-090 |
| Miasto: | Raszyn |
| Adres elektroniczny: | https://www.franke.com/pl/pl/home.html |