Produkt archiwalny
Zlewozmywak FRANKE Maris MRG 651-78 114.0633.169 Czarny mat
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobnePolecane produkty podobne
Zlewozmywak jednokomorowy ROCA Riga 50 A880150940 Czarny 43x55
Zlewozmywak dwukomorowy z ociekaczem HANSGROHE S52 43348290 Kamienny szary 50x116
Zlewozmywak BLANCO Subline 500-F 525994 Czarny
Sugerowana cena producenta:
1 890 zł
Zlewozmywak jednokomorowy BLANCO Etagon 500-U 522236 Kawowy 46 x 53
Sugerowana cena producenta:
1 950 zł
Produkt archiwalny
Zlewozmywak FRANKE Maris MRG 651-78 114.0633.169 Czarny mat
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobneZlewozmywak 1.5-komorowy z ociekaczem FRANKE, wbudowywany o szerokości 78 cm, z komorą o wymiarach 350 x 425 x 200 mm oraz komorą o wymiarach 160 x 302 x 130 mm. Przystosowany do podbudowy 60 cm szerokości. Posiada ukryty przelew oraz możliwość montażu młynka do odpadów.
Zlew w kolorze Czarny mat z korkiem automatycznym sterowanym pokrętłem, posiadający higieniczną powierzchnię. Odporny na zarysowania, uderzenia, działanie wysokiej temperatury, powstawanie plam i przebarwień oraz promieniowanie UV. Zlewozmywak odporny na gwałtowne zmiany temperatur, nie traci koloru. Zabezpieczony technologią hamującą rozwój bakterii i drobnoustrojów - Sanitized.
Dane techniczne
| Typ: | Wbudowywany |
|---|---|
| Wykonanie: | Fragranite |
| Kształt: | Prostokątny |
| Głębokość [cm]: | 50 |
| Szerokość [cm]: | 78 |
| Ociekacz: | Tak |
| Bateria w zestawie: | Nie |
| Minimalna szerokość podbudowy: | 60 cm |
| Kolor: | Czarny matowy |
| Funkcje: | Otwór na baterię, Ociekacz, Automatyczny korek, Odporność na powstawanie plam, Odporność na przebarwienia, Odporny na promieniowanie UV, Ukryty przelew, Odporność na wysokie temperatury, Odporność na zarysowania, Odporność na uderzenia, Higieniczna powierzchnia, Nie traci koloru, Odporny na gwałtowne zmiany temperatur |
Fizyczne | |
| Szerokość [cm]: | 78 |
|---|---|
| Głębokość [cm]: | 50 |
| Komora 1: | 350 x 425 x 200 mm |
| Komora 2: | 160 x 302 x 130 mm |
| Głębokość komory 1: | 200 mm |
| Głębokość komory 2: | 130 mm |
| Automatyczny korek: | Tak |
| Waga z opakowaniem [kg]: | 17.95 |
| Długi bok [cm]: | 78 |
| Krótki bok [cm]: | 50 |
Parametry | |
| Bateria w zestawie: | Nie |
| Minimalna szerokość podbudowy: | 60 cm |
| Zlewozmywak odwracalny: | Tak |
| Funkcje dodatkowe: | Higieniczna powierzchnia, Nie traci koloru, Odporność na powstawanie plam, Odporność na przebarwienia, Odporność na uderzenia, Odporność na wysokie temperatury, Odporność na zarysowania, Odporny na gwałtowne zmiany temperatur, Odporny na promieniowanie UV, Ukryty przelew |
| Kolor: | Czarny matowy |
| Liczba komór: | 1.5 |
| Minimalna szerokość podbudowy [cm]: | 60 |
| Ociekacz: | Tak |
| Odpływ / zawór: | 3.5 cala |
| Otwór na baterię: | Tak |
| Syfon w zestawie: | Tak |
| Możliwość montażu młynka: | Tak |
| Typ: | Wbudowywany |
| Seria: | Maris |
| Wycięcie: | 760 x 480 mm |
| Wykonanie: | Fragranite |
| Kształt: | Prostokątny |
| Wyposażenie: | Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna, Syfon, Zestaw odpływowy |
| Gwarancja: | 15 lat |
Producent/podmiot odpowiedzialny | |
| Nazwa: | FRANKE POLSKA |
| Ulica i numer budynku: | ul. Franke 1 |
| Kod pocztowy: | 05-090 |
| Miasto: | Raszyn |
| Adres elektroniczny: | https://www.franke.com/pl/pl/home.html |
Producent
Nie udało się znaleźć produktu dla siebie?
Opinie
Masz ten produkt? Pomóż innym w wyborze, dodaj swoją opinię
Opinie zamieszczone na mediexpert.pl mogą lub mogły brać udział w promocjach i konkursach z nagrodami, w tym w konkursie „7x1000 zł” Zobacz szczegóły
Produkt jeszcze nie posiada opinii potwierdzonych zakupem.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.