Produkt archiwalny
Zlewozmywak SCHOCK Manhattan D-150S Alpina
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobne
Porównaj
Polecane produkty podobne
Zlewozmywak jednokomorowy z ociekaczem DEANTE Prime ZSR G113 Grafitowy metalik 50x86
1 469 00 zł
Sugerowana cena producenta:
1 799 zł
Porównaj
Zlewozmywak jednokomorowy z ociekaczem DEANTE Prime ZSR A113 Alabaster 50x86
1 449 00 zł
Sugerowana cena producenta:
1 799 zł
Porównaj
Zlewozmywak BLANCO Sona XL 6 S 519689 Antracyt
1 455 97 zł
Sugerowana cena producenta:
1 750 zł
Porównaj
Produkt archiwalny
Zlewozmywak SCHOCK Manhattan D-150S Alpina
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobne
Porównaj
Opis produktu
Zlewozmywak SCHOCK Manhattan D-150S Alpina
CRISTALITE+, w skład którego wchodzi 85% kwarcu i 15% wysokiej klasy akrylu, dzięki czemu jest znacznie twardszy od naturalnego granitu, a przez to wyjątkowo odporny na uderzenia i zadrapania.
Dane techniczne
| Typ: | Wpuszczany |
|---|---|
| Wykonanie: | Cristalite+ |
| Kształt: | Prostokątny |
| Głębokość [cm]: | 50 |
| Szerokość [cm]: | 78 |
| Ociekacz: | Tak |
| Bateria w zestawie: | Nie |
| Minimalna szerokość podbudowy: | 60 cm |
| Kolor: | Biały |
| Funkcje: | Ociekacz, Odporność na uderzenia, Odporność na wysokie temperatury, Odporność na zarysowania |
Fizyczne | |
| Szerokość [cm]: | 78 |
|---|---|
| Głębokość [cm]: | 50 |
| Komora 1: | 344 x 430 x 200 mm |
| Komora 2: | 164 x 285 x 150 mm |
| Głębokość komory 1: | 200 mm |
| Głębokość komory 2: | 150 mm |
| Automatyczny korek: | Nie |
| Waga z opakowaniem [kg]: | 17.00 |
| Długi bok [cm]: | 78 |
| Krótki bok [cm]: | 50 |
Parametry | |
| Bateria w zestawie: | Nie |
| Minimalna szerokość podbudowy: | 60 cm |
| Zlewozmywak odwracalny: | Tak |
| Funkcje dodatkowe: | Odporność na uderzenia, Odporność na wysokie temperatury, Odporność na zarysowania |
| Kolor: | Biały |
| Liczba komór: | 1.5 |
| Minimalna szerokość podbudowy [cm]: | 60 |
| Ociekacz: | Tak |
| Odpływ / zawór: | 3.5 cala |
| Otwór na baterię: | Nie |
| Syfon w zestawie: | Tak |
| Typ: | Wpuszczany |
| Seria: | Manhattan |
| Wycięcie: | 760 x 480 mm |
| Wykonanie: | Cristalite+ |
| Kształt: | Prostokątny |
| Wyposażenie: | Instrukcja obsługi w języku polskim |
| Gwarancja: | 5 lat |
Producent
Nie udało się znaleźć produktu dla siebie?
Brak podobnych produktów
Wybierz cechy, na podstawie których pokażemy Ci podobne produkty do tego, który właśnie oglądasz.