Produkt archiwalny
Zlewozmywak SCHOCK Signus D-150 Magnolia
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobne
Porównaj
Polecane produkty podobne
Zlewozmywak jednokomorowy BLANCO Villae Farmhouse 8 525163 Biały połysk 46x79.5
2 799 99 zł
Sugerowana cena producenta:
3 500 zł
Porównaj
Zlewozmywak BLANCO Delta II 523666 Tartufo
2 799 97 zł
Sugerowana cena producenta:
3 499 zł
Porównaj
Produkt archiwalny
Zlewozmywak SCHOCK Signus D-150 Magnolia
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobne
Porównaj
Opis produktu
Zlewozmywak SCHOCK Signus D-150 Magnolia
Zlewozmywaki SCHOCK z materiału CRISTADUR to połączenie około 85% kwarcu, najtwardszego składnika granitu z wysokiej jakości akrylem. Połączenie to daje wieloletnią trwałość zlewozmywakom SCHOCK które zostały stworzone do codziennych prac wykonywanych w kuchni.
Dane techniczne
| Typ: | Wpuszczany |
|---|---|
| Wykonanie: | Cristadur |
| Kształt: | Prostokątny |
| Głębokość [cm]: | 50 |
| Szerokość [cm]: | 100 |
| Ociekacz: | Tak |
| Bateria w zestawie: | Nie |
| Minimalna szerokość podbudowy: | 60 cm |
| Kolor: | Magnolia |
| Funkcje: | Ociekacz, Odporność na uderzenia, Odporność na wysokie temperatury |
Fizyczne | |
| Szerokość [cm]: | 100 |
|---|---|
| Głębokość [cm]: | 50 |
| Komora 1: | 344 x 430 x 195 mm |
| Komora 2: | 159 x 352 x 120 mm |
| Głębokość komory 1: | 195 mm |
| Głębokość komory 2: | 120 mm |
| Automatyczny korek: | Nie |
| Waga z opakowaniem [kg]: | 19.80 |
| Długi bok [cm]: | 100 |
| Krótki bok [cm]: | 50 |
Parametry | |
| Bateria w zestawie: | Nie |
| Minimalna szerokość podbudowy: | 60 cm |
| Zlewozmywak odwracalny: | Tak |
| Funkcje dodatkowe: | Odporność na uderzenia, Odporność na wysokie temperatury |
| Kolor: | Magnolia |
| Liczba komór: | 1.5 |
| Minimalna szerokość podbudowy [cm]: | 60 |
| Ociekacz: | Tak |
| Odpływ / zawór: | 3.5 cala |
| Otwór na baterię: | Nie |
| Syfon w zestawie: | Tak |
| Typ: | Wpuszczany |
| Seria: | Signus |
| Wycięcie: | 980 x 480 mm |
| Wykonanie: | Cristadur |
| Kształt: | Prostokątny |
| Wyposażenie: | Instrukcja obsługi w języku polskim |
| Gwarancja: | 5 lat, Door To Door |
Producent
Nie udało się znaleźć produktu dla siebie?
Brak podobnych produktów
Wybierz cechy, na podstawie których pokażemy Ci podobne produkty do tego, który właśnie oglądasz.