Produkt archiwalny
Zlewozmywak STEINER Johny 100 Steingran HCQJ4350CZK Czarny
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobne
Porównaj
Polecane produkty podobne
Zlewozmywak jednokomorowy z ociekaczem MYQ Seul 16 SEU16G1BS Czarny 44x62
Cena z kodem
397 84 zł
439,99 zł
Cena przed kodem
397,85 zł
Najniższa cena
Porównaj
Zlewozmywak jednokomorowy FRANKE Solo SOD 610-50 114.0367.834 Onyx 50x50
439 99 zł
Sugerowana cena producenta:
619 zł
Porównaj
Zlewozmywak dwukomorowy z ociekaczem DEANTE Twist ZEU 0210 Stal szlachetna 50x116.5
439 99 zł
Sugerowana cena producenta:
529 zł
Porównaj
Produkt archiwalny
Zlewozmywak STEINER Johny 100 Steingran HCQJ4350CZK Czarny
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobne
Porównaj
Zlewozmywak marki STEINER to nowoczesne wzornictwo wykonany z Steingran oparty na naturalnych surowcach 74% kwarcu i 25% żywic polimerowych oraz wysokiej jakości dodatki utwardzające. Odpływ ze stali szlachetnej SteelQ dzięki technologii głównie z myślą o higienie aby chronić zdrowie naszych konsumentów i unikać drobnoustrójw. Duże zalety zlewozmywaka są odporne na wysokie temperatury, chemię domową, uderzenia, powstawanie plam, zarysowania. Gwarancja producenta 24 miesiące. W zestawie jest syfon i zaślepka.
Dane techniczne
| Typ: | Wpuszczany |
|---|---|
| Wykonanie: | Steingran |
| Kształt: | Prostokątny |
| Głębokość [cm]: | 50 |
| Szerokość [cm]: | 43 |
| Ociekacz: | Nie |
| Bateria w zestawie: | Nie |
| Minimalna szerokość podbudowy: | 45 cm |
| Kolor: | Czarny |
| Funkcje: | Otwór na baterię, Odporność na powstawanie plam, Odporność na wysokie temperatury, Odporność na chemikalia i środki piorące, Odporność na uderzenia, Odporność na zarysowania |
Fizyczne | |
| Szerokość [cm]: | 43 |
|---|---|
| Głębokość [cm]: | 50 |
| Komora 1: | 360 x 355 x 203 mm |
| Automatyczny korek: | Nie |
| Waga z opakowaniem [kg]: | 14.00 |
Parametry | |
| Bateria w zestawie: | Nie |
| Minimalna szerokość podbudowy: | 45 cm |
| Funkcje dodatkowe: | Odporność na chemikalia i środki piorące, Odporność na powstawanie plam, Odporność na uderzenia, Odporność na wysokie temperatury, Odporność na zarysowania |
| Kolor: | Czarny |
| Liczba komór: | 1 |
| Minimalna szerokość podbudowy [cm]: | 45 |
| Ociekacz: | Nie |
| Odpływ / zawór: | 3.5 cala |
| Otwór na baterię: | Tak |
| Syfon w zestawie: | Tak |
| Typ: | Wpuszczany |
| Wycięcie: | 475 x 405 mm |
| Wykonanie: | Steingran |
| Kształt: | Prostokątny |
| Wyposażenie: | Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna, Zaślepka |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
Dokumenty do pobrania
Producent
Nie udało się znaleźć produktu dla siebie?
Brak podobnych produktów
Wybierz cechy, na podstawie których pokażemy Ci podobne produkty do tego, który właśnie oglądasz.