Produkt archiwalny
Zlewozmywak TEKA Centroval 45-TG Piaskowy beż
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobne
Porównaj
Polecane produkty podobne
Zlewozmywak jednokomorowy FRANKE Maris MRG 610-37 114.0693.517 Czarny mat 51x41
1 079 00 zł
Sugerowana cena producenta:
1 559 zł
Porównaj
Zlewozmywak jednokomorowy z ociekaczem FRANKE Maris MRG 611-78 114.0676.000 Cappuccino 50x78
1 079 00 zł
Sugerowana cena producenta:
1 459 zł
Porównaj
Zlewozmywak TEKA Square 50.40 TG 115230023 Kremowy
1 079 00 zł
1 139,99 zł
Cena przed obniżką
1 139,99 zł
Najniższa cena
Porównaj
Zlewozmywak jednokomorowy BLANCO Subline 400-U 523422 Antracyt 46x43
1 079 98 zł
Sugerowana cena producenta:
1 350 zł
Porównaj
Zlewozmywak jednokomorowy z ociekaczem SCHOCK Ronda D-100L Biały 50x65
1 079 99 zł
1 119,00 zł
Cena przed obniżką
1 119,00 zł
Najniższa cena
Porównaj
Produkt archiwalny
Zlewozmywak TEKA Centroval 45-TG Piaskowy beż
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobne
Porównaj
Pasujący do każdej kuchni
Subtelny i kojący niczym piasek na słonecznej plaży. Zlewozmywak w tym kolorze świetnie sprawdzi się w naturalnych aranżacjach, w których dominuje jasne drewno. Tradycyjny, okrągły odpływ to rozwiązanie dla zwolenników klasycznych rozwiązań – prostych i jednocześnie funkcjonalnych.
Zawartość zestawu
W zestawie znajduje się:
- Zestaw odpływowy,
- Instrukcja obsługi w języku polskim,
- Karta gwarancyjna.
Dane techniczne
| Typ: | Wpuszczany |
|---|---|
| Wykonanie: | Tegranit |
| Kształt: | Okrągły |
| Głębokość [cm]: | 51 |
| Szerokość [cm]: | 51 |
| Ociekacz: | Nie |
| Bateria w zestawie: | Nie |
| Minimalna szerokość podbudowy: | 45 cm |
| Kolor: | Piaskowy beż |
| Funkcje: | Automatyczny korek, Odporność na przebarwienia, Odporność na szok termiczny, Odporność na uderzenia, Odporność na wysokie temperatury, Odporność na zarysowania |
Fizyczne | |
| Szerokość [cm]: | 51 |
|---|---|
| Głębokość [cm]: | 51 |
| Komora 1: | 385 x 385 x 184 mm |
| Głębokość komory 1: | 184 mm |
| Automatyczny korek: | Tak |
| Waga z opakowaniem [kg]: | 10.00 |
Parametry | |
| Bateria w zestawie: | Nie |
| Minimalna szerokość podbudowy: | 45 cm |
| Funkcje dodatkowe: | Odporność na przebarwienia, Odporność na szok termiczny, Odporność na uderzenia, Odporność na wysokie temperatury, Odporność na zarysowania |
| Kolor: | Piaskowy beż |
| Liczba komór: | 1 |
| Minimalna szerokość podbudowy [cm]: | 45 |
| Ociekacz: | Nie |
| Odpływ / zawór: | 3.5 cala |
| Otwór na baterię: | Nie |
| Syfon w zestawie: | Tak |
| Typ: | Wpuszczany |
| Seria: | Centroval |
| Wycięcie: | Ø 490 mm |
| Wykonanie: | Tegranit |
| Kształt: | Okrągły |
| Wyposażenie: | Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna, Zestaw odpływowy |
| Gwarancja: | 24 miesiące, Door To Door |
Dokumenty do pobrania
Producent
Nie udało się znaleźć produktu dla siebie?
Brak podobnych produktów
Wybierz cechy, na podstawie których pokażemy Ci podobne produkty do tego, który właśnie oglądasz.