Produkt archiwalny
Zlewozmywak TEKA Comfort 60 B-TQ 115380000 Onyx
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobnePolecane produkty podobne
Zlewozmywak półtorakomorowy z ociekaczem FRANKE Basis BFG 651-78 114.0693.555 Czarny mat 50x78
Sugerowana cena producenta:
1 339 zł
Zlewozmywak jednokomorowy TEKA Square 50.40 TG 115230021 Kamienny szary 44x54
Sugerowana cena producenta:
1 069 zł
Produkt archiwalny
Zlewozmywak TEKA Comfort 60 B-TQ 115380000 Onyx
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobnePasujący do każdej kuchni
Tequartz
Szeroki wachlarz kolorów i niespotykana wytrzymałość – tak można opisać mieszankę naturalnego kwarcu (70%) oraz akrylu (30%), które tworzą materiał Tequartz. Wykonane z niego zlewozmywaki nie tracą głębokiego koloru, są odporne na działanie środków czystości, wysokich temperatur oraz uszkodzenia mechaniczne. Zyskaj zlewozmywak, o którego trwałość i niezawodność nie musisz się martwić!
Funkcja suszenia
Zamiast kupować osobne ociekacze, które nie zawsze dodają aranżacji kuchennej urody, wybierz zlewozmywak z przewidzianym miejscem na suszące się naczynia. Po wyschnięciu schowasz je do szafki, a na Twoim blacie zapanuje ład.
Kolor onyksu
Intrygujący odcień czerni ze wzorem zatopionych w powierzchni zlewu ciemniejszych drobinek. Wybierz ten zlew, jeśli troszczysz się o najdrobniejsze detale.
Wymiary
Zlewozmywak posiada komory o wymiarach 330 x 380 x 170 mm i 160 x 260 x 95 mm. Wycięcie w blacie ma wymiar 740 x 420 mm. Przy zabudowie na końcu szeregu przy ścianie minimalna odległość od ściany 50 mm. Zlewozmywak dostarczany z 2 otworami. Komplet odpływowy z automatem zamykającym z zaworami 3½”.
Zawartość zestawu
W zestawie znajduje się:
- Instrukcja obsługi w języku polskim,
- Karta gwarancyjna.
Dane techniczne
| Typ: | Wpuszczany |
|---|---|
| Wykonanie: | Tequartz |
| Kształt: | Prostokątny |
| Głębokość [cm]: | 44 |
| Szerokość [cm]: | 76 |
| Ociekacz: | Tak |
| Bateria w zestawie: | Nie |
| Minimalna szerokość podbudowy: | 60 cm |
| Kolor: | Onyx |
| Funkcje: | Otwór na baterię, Ociekacz, Automatyczny korek |
Fizyczne | |
| Szerokość [cm]: | 76 |
|---|---|
| Głębokość [cm]: | 44 |
| Komora 1: | 330 x 380 x 170 mm |
| Komora 2: | 160 x 260 x 110 mm |
| Głębokość komory 1: | 170 mm |
| Głębokość komory 2: | 110 mm |
| Automatyczny korek: | Tak |
| Waga z opakowaniem [kg]: | 18.22 |
Parametry | |
| Bateria w zestawie: | Nie |
| Minimalna szerokość podbudowy: | 60 cm |
| Zlewozmywak odwracalny: | Tak |
| Funkcje dodatkowe: | Odwracalny |
| Kolor: | Onyx |
| Liczba komór: | 1.5 |
| Minimalna szerokość podbudowy [cm]: | 60 |
| Ociekacz: | Tak |
| Odpływ / zawór: | 3.5 cala |
| Otwór na baterię: | Tak |
| Syfon w zestawie: | Tak |
| Typ: | Wpuszczany |
| Seria: | Comfor |
| Wycięcie: | 740 x 420 mm |
| Wykonanie: | Tequartz |
| Kształt: | Prostokątny |
| Wyposażenie: | Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna |
| Gwarancja: | 25 lat, Door To Door |
Producent/podmiot odpowiedzialny | |
| Nazwa: | "TEKA POLSKA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ |
| Ulica i numer budynku: | ul. Żwirki i Wigury 14 |
| Kod pocztowy: | 02-092 |
| Miasto: | Warszawa |
| Adres elektroniczny: | teka@teka.com.pl |