Produkt archiwalny
Zlewozmywak TEKA Square 50.40 TG Beżowy
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobnePolecane produkty podobne
Zlewozmywak jednokomorowy HANSGROHE S52 43349290 Kamienny szary 40.6x45.6
Zlewozmywak jednokomorowy z ociekaczem FRANKE Bellini BLG 611-78 114.0700.120 Onyx 50x78
Zlewozmywak półtorakomorowy z ociekaczem FRANKE Bellini BLG 651-97 114.0700.131 Onyx 50x97
Produkt archiwalny
Zlewozmywak TEKA Square 50.40 TG Beżowy
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobnePasujący do każdej kuchni
Tegranit+
Zlewozmywak w szerokiej palecie kolorów i odcieni i jednocześnie o niespotykanej trwałości? To możliwe dzięki zastosowaniu mieszanki naturalnego granitu (80%) i akrylu (20%). Dzięki tym proporcjom Tegranit+ jest bezpieczny w kontakcie z żywnością, odporny na promieniowanie ultrafioletowe oraz jest w stanie wytrzymać wysoką temperaturę (nawet 280 stopni!). Bez obaw wstawiaj więc gorące naczynia od razu do zlewu!
Prostokątna komora
Szeroka i przestronna komora zmieści wszystkie naczynia. Prostokątny kształt sprawdzi się w modernistycznej aranżacji kuchni.
Kolor beżowy avena
Najcieplejszy odcień beżu o kolorze zbliżonym do naturalnego piaskowca! Dodaj kuchni odrobinę słońca i dopasuj ten zlewozmywak do drewnianych mebli o ciepłym wybarwieniu.
Zawartość zestawu
W zestawie znajduje się:
- Zestaw odpływowy,
- Syfon,
- Przedłużka,
- Instrukcja obsługi w języku polskim,
- Karta gwarancyjna.
Dane techniczne
| Typ: | Podwieszany |
|---|---|
| Wykonanie: | Tegranit |
| Kształt: | Kwadratowy |
| Głębokość [cm]: | 44 |
| Szerokość [cm]: | 54 |
| Ociekacz: | Nie |
| Bateria w zestawie: | Nie |
| Minimalna szerokość podbudowy: | 60 cm |
| Kolor: | Beżowy |
| Funkcje: | Odporność na zarysowania, Odporność na wysokie temperatury |
Fizyczne | |
| Szerokość [cm]: | 54 |
|---|---|
| Głębokość [cm]: | 44 |
| Komora 1: | 500 x 400 x 200 mm |
| Głębokość komory 1: | 200 mm |
| Automatyczny korek: | Nie |
| Waga z opakowaniem [kg]: | 12.00 |
Parametry | |
| Bateria w zestawie: | Nie |
| Minimalna szerokość podbudowy: | 60 cm |
| Funkcje dodatkowe: | Odporność na wysokie temperatury, Odporność na zarysowania |
| Kolor: | Beżowy |
| Liczba komór: | 1 |
| Minimalna szerokość podbudowy [cm]: | 60 |
| Ociekacz: | Nie |
| Odpływ / zawór: | 3.5 cala |
| Otwór na baterię: | Nie |
| Syfon w zestawie: | Tak |
| Typ: | Podwieszany |
| Seria: | Square |
| Wycięcie: | 495 x 395 mm |
| Wykonanie: | Tegranit |
| Kształt: | Kwadratowy |
| Wyposażenie: | Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna, Przedłużka, Zestaw odpływowy |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
Producent/podmiot odpowiedzialny | |
| Nazwa: | "TEKA POLSKA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ |
| Ulica i numer budynku: | ul. Żwirki i Wigury 14 |
| Kod pocztowy: | 02-092 |
| Miasto: | WARSZAWA |
| Adres elektroniczny: | teka@teka.com.pl |