Multirabaty! Piąty wybrany produkt za 1 zł!

Klimatyzator MIDEA Split Breezeless MSFAAU-12HRFN8-QRD6GW

Kod: 415716

Multirabaty! Piąty wybrany produkt za 1 zł!

Max. powierzchnia pomieszczenia [m2] 35
Moc [W] 3500
Jonizacja Nie
WiFi Nie
Sterowanie za pomocą pilota Tak
Poziom hałasu jednostki wewnętrznej [dB] 57
Zobacz cały opis
Dostępne warianty
Produkt z montażem: Nie
Nie
Tak
Moc [W]: 3500
2600
3500
Produkt z montażem: Nie
Moc [W]: 3500
Karta informacyjna produktu
Klimatyzator MIDEA Split Breezeless MSFAAU-12HRFN8-QRD6GW
Klimatyzator MIDEA Split Breezeless MSFAAU-12HRFN8-QRD6GW
Taniej o 600 , 99
4 399 , 99
3 799
00
126,63 zł x 30 rat 0%
Teraz 2 raty gratis i do pół roku nie płacisz!
Sprawdź leasing dla firm
Dostępny. Realizacja zamówienia nastąpi po dostarczeniu i weryfikacji wymaganych dokumentów.
Teraz 2 raty gratis i do pół roku nie płacisz!
Sprawdź leasing dla firm
lub zamów telefonicznie Zadzwoń i zamów 756 756 756

Opis i dane

Pełen komfort w upalne dni

Zadbaj o powietrze w Twoim otoczeniu

Klimatyzator SPLIT firmy MIDEA Breezeless MSFAAU-12HRFN8-QRD6GW to niewielkie urządzenie, dzięki któremu zyskasz niepowtarzalny komfort nawet w najbardziej upalne, letnie dni. Klimatyzator jest elementem wyposażenia, który trudno jest ukryć ze względu na jego rozmiar. W związku z tym firma MIDEA zadbała o odpowiedni, elegancki wygląd klimatyzatora. Jego biała, nienarzucająca się kolorystyka bez trudności dopasuje się do większości pomieszczeń. Prosty kształt w dyskretny sposób dostarczy chłodnego powietrza do wnętrza, nie przyciągając do siebie zbyt wiele uwagi.

Klimatyzator MIDEA Split Breezeless MSFAAU-12HRFN8-QRD6GW niewielkie urządzenie firma MIDEA biała nienarzucająca się kolorystyka prosty kształt sterowania za pomocą modułu Wi-Fi

Tryby pracy

Klimatyzator MIDEA Breezeless MSFAAU-12HRFN8-QRD6GW może działać w trybie chłodzenia i grzania. Dzięki temu możesz dopasować jego działanie do aktualnego zapotrzebowania. Urządzenie wykorzystasz zatem zarówno w upalny, letni dzień, jak również do ogrzania pomieszczenia w okresie zimowym.

Klimatyzator MIDEA Split Breezeless MSFAAU-12HRFN8-QRD6GW tryb chłodzenia i grzania

Wielofunkcyjne urządzenie

Klimatyzator Split MIDEA Breezeless MSFAAU-12HRFN8-QRD6GW został wyposażony w szereg udogodnień, które zachwycą niejednego użytkownika. Funkcja Follow Me dopasuje optymalną temperaturę otoczenia, a to wszystko dzięki wbudowanemu czujnikowi w pilot bezprzewodowy.

Natomiast funkcja samoczyszczenia, która zablokuje rozwój pleśni w wilgotnym środowisku, a także zapobiega tworzeniu nieprzyjemnych zapachów.

Klimatyzator MIDEA Split Breezeless MSFAAU-12HRFN8-QRD6GW szereg udogodnień funkcja Follow Me samoczyszczenia

Jeszcze więcej funkcji!

Funkcja Automatycznego restartu odpowiada za przywrócenie pracy klimatyzatora z wcześniej zaprogramowanymi ustawieniami po przerwie, w której nastąpiła awaria dostawy energii elektrycznej.

Tryb ECO uruchomi się automatycznie, gdy temperatura wewnątrz niewiele różni się od temperatury na zewnątrz. Natomiast timer pomoże w zaprogramowaniu klimatyzatora tak, aby włączył się po wyjściu użytkownika z domu lub, aby włączył się o określonej godzinie, kiedy będziesz wracał do domu.

Klimatyzator MIDEA Split Breezeless MSFAAU-12HRFN8-QRD6GW funkcja Automatycznego restartu tryb ECO timer

Wielostopniowa filtracja powietrza

Jeszcze kilka lat temu klimatyzatory były przez wiele osób uznawane za niezdrowe. Tymczasem urządzenie MIDEA Breezeless MSFAAU-12HRFN8-QRD6GW posiada wielostopniowy filtr, który pomoże usunąć z powietrza zanieczyszczenia, a także zadba o jego odpowiednią jakość. Wielostopniowa filtracja obejmuje działanie filtra, który został wykonany z materiału posiadającego pory o wielkości 0,3 μm. W ten sposób zatrzymywane jest do 99 % pyłu oraz komórki grzybów czy do 95 % bakterii oraz części wirusów.

Klimatyzator MIDEA Split Breezeless MSFAAU-12HRFN8-QRD6GW wielostopniowy filtr wykonany z materiału posiadającego pory o wielkości 0,3 μm zatrzymuje do 99% pyłu komórki grzybów do 95 % bakterii części wirusów

Regulacja prędkości pracy

Dzięki pięciostopniowej regulacji prędkości pracy klimatyzator MIDEA Breezeless MSFAAU-12HRFN8-QRD6GW dostarczy dokładnie tyle orzeźwiającego powietrza, ile potrzeba, bez wychładzania pomieszczeń. Regulację tempa pracy urządzenia można wykonać za pomocą pilota, bez konieczności podchodzenia do niego. To duża wygoda, dzięki której dopasujesz tempo pracy klimatyzatora do własnych potrzeb, nawet gdy akurat nie możesz wstać. Sterowanie pilota odbywa się poprzez przemieszczanie pionowych oraz poziomych żaluzji.

Klimatyzator MIDEA Split Breezeless MSFAAU-12HRFN8-QRD6GW pięciostopniowa regulacja prędkości pracy za pomocą pilota duża wygoda

Odpowiedni do średnich rozmiarów pomieszczeń

MIDEA Breezeless MSFAAU-12HRFN8-QRD6GW o mocy 3500 W sprawdzi się idealnie w pomieszczeniach o maksymalnej powierzchni do 35 m2. Urządzenie pracuje w oparciu o czynnik chłodniczy R32, który jest jednym z najbardziej korzystnych dla środowiska rozwiązań.

Klimatyzator MIDEA Split Breezeless MSFAAU-12HRFN8-QRD6GW moc 3500 W w pomieszczeniach o maksymalnej powierzchni do 25 m2 czynnik chłodniczy R32

Oszczędność energii

Gdy działanie klimatyzatora nie jest potrzebne w danej chwili, można przełączyć go w tryb SLEEP. W takiej sytuacji urządzenie pobiera mniej prądu, pozwalając na obniżenie rachunków za energię elektryczną, a co za tym idzie, urządzenie będzie pracowało ciszej, więc bez problemu można go używać w nocy. MIDEA Breezeless MSFAAU-12HRFN8-QRD6GW to doskonały wybór do niewielkich domów oraz mieszkań. Działa bardzo efektywnie, a przy tym nie zajmuje wiele przestrzeni.

Klimatyzator MIDEA Split Breezeless MSFAAU-12HRFN8-QRD6GW tryb SLEEP pobiera mniej prądu pracuje cicho działa efektywnie nie zajmuje wiele przestrzeni

Zasady sprzedaży klimatyzatorów typu Split

W związku z wejściem w życie ustawy z dnia 15 maja 2015 r. o substancjach zubożających warstwę ozonową oraz o niektórych fluorowanych gazach cieplarnianych art. 13 i 13a Art. 11 ust. 5 rozporządzenie parlamentu europejskiego i rady (UE) nr 517/2014 z dnia 16 kwietnia 2014 r. w sprawie fluorowanych gazów cieplarnianych i uchylenia rozporządzenia (WE) nr 842/2006.

Zakup klimatyzacji typu Split możliwy jest na dwa sposoby:

1. Zakup klimatyzacji z usługą montażu:

 • Usługa wykonywana jest przez wykonawców współpracujących z MediaExpert, są to wykwalifikowane firmy z wymaganym certyfikatem, którzy w zakresie swej działalności zawodowej świadczą usługi instalacji niehermetyzowanych zamkniętych urządzeń napełnionych fluorowanymi gazami cieplarnianymi. Sprawdź ofertę klimatyzatorów z usługą montażu >>

2. Zakup klimatyzacji bez usługi montażu:

 • Zakup przez wykonawcę montażu klimatyzacji, który oświadczy, że jest podmiotem certyfikowanym zgodnie z Rozporządzeniem i posiada certyfikat dla swojego przedsiębiorstwa.

 • Zakup przez sprzedawcę klimatyzatorów, który oświadczy, że zakupiony produkt będzie przeznaczony do dalszej odsprzedaży.

 • Zakup przez klienta indywidualnego. Klient, który chce dokonać zakupu, zobowiązany jest przedstawić umowę na montaż urządzenia zawartą z przedsiębiorcą posiadającym certyfikat dla przedsiębiorcy lub osobą fizyczną posiadającą certyfikat personalny.

Po złożeniu zamówienia skontaktuje się z Tobą nasz doradca w celu dokończenia transakcji.


Dane techniczne

Techniczne

Funkcje

Parametry

Fizyczne

Moc [W] 3500
Max. powierzchnia pomieszczenia [m2] 35
Czynnik chłodniczy R32 - 0.69 kg
Godzinowe zużycie energii (COP) [kWh] 3.99
Godzinowe zużycie energii (EER) [kWh] 4.08
Wskaźnik efektywności energetycznej (EER) 8.5
Wydajność znamionowa (EER) [kWh] 4.08
Klasa energetyczna chłodzenia A+++
Chłodzenie [BTU] 12000
Chłodzenie [kW] 3.5
Klasa energetyczna grzania A++
Grzanie [BTU] 12000
Grzanie [kW] 3.8
Poziom hałasu jednostki wewnętrznej [dB] 57
Poziom hałasu jednostki zewnętrznej [dB] 63
Ekwiwalent CO2 0.47
Ilość napełniająca [kg] 0.69
Regulacja poziomów mocy Tak
Liczba poziomów mocy 5
Regulacja prędkości nawiewu Tak
Sterowanie za pomocą pilota Tak
WiFi Nie
Jonizacja Nie
Funkcje dodatkowe Automatyczny Restart, Cicha praca, Funkcja Follow Me, Funkcja Turbo, Pamięć żaluzji, Samoczyszczenie, Timer
Kolor Biały
Rodzaj Klimatyzator
Produkt z montażem Nie
Seria Breezeless
Wyposażenie Jednostka wewnętrzna, Jednostka zewnętrzna, Pilot
Załączona dokumentacja Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna
Gwarancja 36 miesięcy
Wymiary jednostki wewnętrznej (SxWxG) [cm] 94 x 32.5 x 19.3
Wymiary jednostki zewnętrznej (SxWxG) [cm] 80 x 33.3 x 55.4
Waga jednostki wewnętrznej [kg] 10.7
Waga jednostki zewnętrznej [kg] 29.3

Dokumenty do pobrania

 • Instrukcja obsługi Pobierz
 • Karta produktu Pobierz
 • Producent

 • Nazwa producenta/importera MIDEA
 • Opinie

  0/5
  0 opinii
  Ogólna
  0 /5
  Podziel się swoją opinią
  /5
  Ogólna
  Zaznacz wszystkie
  Opinia zostanie opublikowania po weryfikacji treści. Zastrzegamy sobie prawo do kasowania opinii zawierających: wulgaryzmy, teksty reklamowe, wypowiedzi niezwiązane z produktem, a także obraźliwe wobec innych użytkowników serwisu, osób trzecich, instytucji, itp. Szczegóły w regulaminie.

  Dodaj przydatne akcesoria

  Ubezpieczenie Gwarancja Plus

  Gwarancja Plus
  Pełna ochrona
  Ochrona w razie awarii po gwarancji producenta
  Wymiana na nowy sprzęt, gdy naprawa jest niemożliwa lub nieopłacalna
  Gwarancja Plus
  Podstawowa Ochrona
  Ochrona w razie awarii po gwarancji producenta
  Wymiana na nowy sprzęt, gdy naprawa jest niemożliwa lub nieopłacalna
  Bez dodatkowej ochrony
  Gwarancja Plus
  Pełna ochrona
  Gwarancja Plus
  Podstawowa Ochrona
  Bez dodatkowej ochrony
  Ochrona w razie awarii po gwarancji producenta
  Wymiana na nowy sprzęt, gdy naprawa jest niemożliwa lub nieopłacalna
  Profesjonalna i szybka pomoc w razie awarii
  Twój sprzęt powyżej 10kg jest bezpłatnie odbierany przez kuriera, przekazywany do serwisu, naprawiany i dostarczany z powrotem
  Naprawa lub wymiana w razie przypadkowego uszkodzenia sprzętu wskutek nieszczęśliwego wypadku
  Nowy sprzęt w przypadku kradzieży z włamaniem lub rabunku

   Wypełniasz wniosek na stronie, a Twoja tożsamość zostanie zweryfikowana na podstawie danych o koncie, na które wpływa wynagrodzenie lub na podstawie wysłanego przez Ciebie przelewu na kwotę 1 zł. Na końcu podpisujesz umowę - to wszystko przez Internet.

        

   • Do 23 tys. złotych

   • Bez wychodzenia z domu

   • Minimum formalności

   • Szybka decyzja, nawet w 15 minut

   Rezerwujesz towar przez internet,

   wniosek kredytowy wypełniasz w sklepie stacjonarnym z pomocą doradcy

        

   • Do 23 tys. złotych

   • Pomoc doradcy w sklepie Media Expert

   • Decyzja nawet w 15 minut

   Usługi

   Wybierz usługi, które chcesz zamówić razem z produktem

   Usługi realizowane przy dostawie kurierem

   Profesjonalna usługa montażu klimatyzatora split dla firm

   Termin wykonania montażu będzie ustalany indywidulanie w trakcie realizacji złożonego zamówienia.
   W przypadku gdy zakres wykonywanych czynności montażowych przekracza zakres podstawowej usługi montażu wykonywana jest indywidualna wycena kosztów montażu.
   Montaż podstawowy obejmuje montaż jednostki wewnętrznej oraz montaż jednostki zewnętrznej wg poniższej specyfikacji:


   • Montaż jednostki wewnętrznej do 2,5 m wysokości.
   • Montaż podpory pod jednostkę zewnętrzną i jednostki zewnętrznej do 2,5 m wysokości od gruntu lub powierzchni zapewniającej stabilną podstawę rusztowania.
   • Doprowadzenie z istniejącej instalacji elektrycznej zasilania urządzenia do 2 m odległości natynkowo.
   • Pojedynczy przewiert przez ścianę niezbrojoną do grubości 30 cm.
   • Wyprowadzenie instalacji skroplin grawitacyjnie do 2 m.
   • Połączenie jednostki wewnętrznej i zewnętrznej przewodem sterującym do 2 m wraz z materiałami.
   • Połączenie jednostki wewnętrznej i zewnętrznej przewodem miedzianym do 2 m wraz z materiałami.
   • Zabezpieczenie instalacji miedzianej, elektrycznej i sterowania w zależności od materiałów (taśma aluminiowa)
   • Wykonanie próżni w instalacji i wyrównanie poziomu czynnika do znamionowego (do 100 g).
   • Uruchomienie urządzenia i instruktaż klienta.
   • Montaż jednoetapowy
   • Wszystkie materiały nieujęte w cenie podstawowej podlegają dodatkowemu rozliczeniu zgodnie z dodatkowym cennikiem. Zobacz cennik >>

   W skład montażu podstawowego nie wchodzą materiały, które serwis użyje do montażu, a nie są elementem wyposażenia fabrycznego produktu. Wyjątek 2 m.b. przewodu miedzianego użytego do połączenia jednostek. W ramach montażu podstawowego wykonanego przez usługodawcę, klient otrzymuje 2 lata gwarancji.

   Instrukcje

   Instrukcja obsługi Klimatyzator MIDEA Split Breezeless MSFAAU-12HRFN8-QRD6GW
   Klimatyzator MIDEA Split Breezeless MSFAAU-12HRFN8-QRD6GW
   Klimatyzator MIDEA Split Breezeless MSFAAU-12HRFN8-QRD6GW
   Taniej o 600 , 99
   4 399 , 99
   3 799
   00
   126,63 zł x 30 rat 0%
   Teraz 2 raty gratis i do pół roku nie płacisz!
   Sprawdź leasing dla firm
   Dostępny. Realizacja zamówienia nastąpi po dostarczeniu i weryfikacji wymaganych dokumentów.
   Teraz 2 raty gratis i do pół roku nie płacisz!
   Sprawdź leasing dla firm
   lub zamów telefonicznie Zadzwoń i zamów 756 756 756

   Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 39 512 500 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756