Polityka prywatności

Ta witryna korzysta z plików cookies, aby lepiej prezentować treści, zapewnić sprawne oraz bezpieczne działanie, przedstawiać spersonalizowane oferty i promocje, a także w celach statystycznych. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Zamknij
Opis i dane

Opis i dane

Zapomnij o kurzu, roztoczach, bakteriach i wszystkich innych zanieczyszczeniach

Z oczyszczaczem powietrza firmy SHARP będziesz mógł cieszyć się czystym powietrzem w swoim domu. Model SHARP KC-F32EUW doskonale sprawdzi się w dużych pomieszczeniach. Bez problemu poradzi sobie z oczyszczeniem do 21 m2.

KC-F32EUW wygląd ogólny

Proste sterowanie

Oczyszczacz powietrza SHARP KC-F32EUW jest bardzo prosty w obsłudze. Posiada czytelny panel dotykowy, który wymaga minimum czynności, ale także wyświetlacz ze wskaźnikiem Clean sign, przyciskiem włączania wyświetlacza, wskaźnikiem generatora Plasmacluster oraz stanem zbiornika na wodę.

KC-F32EUW panel sterujący


Z funkcją nawilżania

SHARP KC-F32EUW nie tylko oczyszcza, ale również nawilża powietrze w pomieszczeniu. Jego maksymalna wydajność nawilżania to aż 350 ml/godz. Pojemny 1,8-litrowy zbiornik na wodę pozwoli an dłuższą pracę.

KC-F32EUW nawilża

System Plasmacluster Ion

Oczyszczacz powietrza SHARP KC-F32EUW pracuje w oparciu o inteligentny system Plasmacluster o dużej gęstości jonów, który usuwa z powietrza wszelkie szkodliwe drobnoustroje i alergeny, docierając nawet w trudno dostępne miejsca w danym pomieszczeniu. Wysoka skuteczność oczyszczacza sprawia, że 99% zanieczyszczeń, bakterii i wirusów jest neutralizowana.

KC-F32EUW system


System czujników

Zainstalowane w oczyszczaczach czujniki zapewniają precyzyjny pomiar temperatury, poziomu wilgotności, ilości kurzu i obecności niepożądanych zapachów w pomieszczeniu. Dzięki nim praca urządzenia dostosowywana jest do panujących warunków w sposób optymalny.

KC-F32EUW pomiary temperatury


Dane techniczne

Kolor Biały
Załączona dokumentacja Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna
Gwarancja 24 miesiące
Filtracja powietrza Tak
Nawilżanie Tak
Rodzaj filtra HEPA, Wstępny
Technologia oczyszczania PlasmaWave
Wskaźnik zanieczyszczenia powietrza Tak
Wydajność [m3/h] 180
Głębokość [mm] 630
Sterowanie smartfonem Nie
Szerokość [mm] 260
Moc [W] 27
Wyposażenie dodatkowe Filtr HEPA
Funkcje dodatkowe Czujnik temperatury, Czujnik wilgotności, Timer, Tryb Auto, Wskaźnik wymiany filtra, Wyświetlacz LED
Wysokość [mm] 440
Poziom hałasu [dB] 21
Max. powierzchnia pomieszczenia [m2] 21
Moc [W] 27
Max powierzchnia pomieszczenia [m2] 21
Nazwa producenta/importera SHARP
Znak zgodności
Opinie

Opinie

Michał
kupił/aOczyszczacz SHARP KC-F32EUW
Oczyszczacz spełnia swoją funkcję. Niestety jesteśmy skazani na ciągłe nawilżanie gdyż w tym modelu woda to też filtr oczyszczający powietrze. Trzeba pamiętać, by ją wymieniać, gdy nie zużyliśmy w całości. Nie posiada Hepa13 ale w momencie wymiany można go zakupić. Smogu raczej nie "poczuje", ale zapachy perfum z kuchni, drobinki kurzu czy pleśni itp na pewno wyłapie. Jestem z niego zadowolony. Z tego, co widzę jest jeszcze w cenie, więc dużo nie straciłem.

Ocena

Bardzo dobra
Akcesoria Raty

Raty

Zapisz się na niskie ceny!

Zostaw nam swój e-mail, aby otrzymywać informacje o nowościach oraz gazetkę promocyjną