Produkt archiwalny
Osuszacz MEACO DD8L Junior
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobnePolecane produkty podobne
Osuszacz MISSION AIR OPTIDRY 25L
Osuszacz MISSION AIR Prodry 50L
Osuszacz TCL DEWA20EB
Produkt archiwalny
Osuszacz MEACO DD8L Junior
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobneOpis produktu
Owoc 8 lat doświadczeń w rozwoju osuszaczy
DD8L Junior jest osuszaczem, który może pracować w niskich temperaturach, co oznacza, że jest idealny do przyczepy kempingowej, łodzi, garaży, klasycznych samochodów, samochodów kempingowych, domków letniskowych i warsztatów w okresie zimowym. Właściciele łodzi doceniają brak kółek, dzięki czemu jest stabilny na pokładzie.
Zawsze w gotowości
Podobne osuszacze wymagają zazwyczaj ciągłego odprowadzania wody, tak aby zbiornik nie był przepełniony. MEACO DD8L Junior w tym celu wyposażony jest w wężyk odprowadzający skropliny.
W przypadku awarii zasilania i ponownym włączeniu zasilania MEACO DD8L Junior włączy się automatycznie i po prostu zacznie pracować w trybie w jakim go zostawiłeś. Większość innych osuszaczy przejdzie w tryb gotowości i będzie czekać na ponowne włączenie.
Energooszczędny
Oszczędność energii połączone z dokładnym osuszaniem.
Osuszacz domowy MEACO DD8L Junior zapewnia najlepsze możliwe rozwiązanie. Gdy wilgotność względna osiągnie właściwy poziom jego wentylator działa jeszcze przez 5 minut, by wyrównać poziom wilgotności, następnie sam się wyłącza, aby oszczędzać energię. Trzydzieści minut później wentylator z powrotem się włącza i pobiera próbki powietrza przez 5 minut. Jeżeli wilgotność względna wzrosła powyżej żądanej rozpoczyna się ponownie osuszanie, jeśli natomiast wilgotność względna jest poniżej zadanej urządzenie wyłącza się na kolejne 30 minut.
To wszystko świadczy o doskonałej równowadze pomiędzy ochroną środowiska i utrzymaniem minimalnych kosztów.
Cicha praca
Osuszacz posiada inteligentny system sterowania.
DD8L Junior nadaje się także do mieszkania – estetyczny, może wysuszyć pranie, bardzo lekki i poręczny. DD8L Junior posiada tryb “Suszenia Prania” aby suszyć pranie szybciej bez uszkadzania innych przedmiotach znajdujących się w otoczeniu. DD8L Junior umożliwia wybór cichej prędkości wentylatora niezależnie od wilgotności względnej. To gwarantuje, że DD8L Junior pozostanie w trybie cichym, na przykład w nocy.
Dane techniczne
| Typ: | Absorpcyjny |
|---|---|
| Sterowanie: | Elektroniczne |
| Pojemność zbiornika [l]: | 2 |
| Max powierzchnia osuszania [m2]: | 15 |
| Max poziom hałasu [dB]: | 48 |
| Wydajność osuszania [l/h]: | 8 |
| Funkcje: | Higrometr, Higrostat, Humidistat, Automatyczne wyłączenie |
| Wyposażenie: | 1 x filtr powietrza, Wężyk do odprowadzania skroplin |
Nie znalazłeś produktu dla siebie?
Opinie
Masz ten produkt? Pomóż innym w wyborze, dodaj swoją opinię
Opinie zamieszczone na mediexpert.pl mogą lub mogły brać udział w promocjach i konkursach z nagrodami, w tym w konkursie „7x1000 zł” Zobacz szczegóły
Produkt jeszcze nie posiada opinii potwierdzonych zakupem.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.