Czajnik ADLER AD 08 Biały

Kod: 788142
ADLER
Sterowanie smartfonem
Nie
Pojemność [l]
1
Moc grzałki [W]
850
Element grzejny
Płaska grzałka płytkowa
Wykonanie
Tworzywo sztuczne
Obrotowa podstawa
Tak

Gwarancja dostawy jutro

Jeśli zamówisz przez:

Dostawa jutro jeszcze przez:

49,99
49,99

Gwarancja dostawy jutro

Jeśli zamówisz przez:

Dostawa jutro jeszcze przez:

lub zamów telefonicznie

756 756 756
Opis i dane

Opis i dane

 
Klasyczny, jedno-litrowy, przydatny w każdej kuchni, biurze i akademiku

. Obudowa wykonana jest z wysokiej jakości tworzywa, odpornego na temperaturę, w białym kolorze
  
  

Dla wygody użytkowania został zaprojektowany obrotowy system podstawy 360°. Umożliwia on dowolne osadzanie na podstawie, tak aby jego uchwyt zawsze znajdował się w najwygodniejszym dla nas położeniu. Okrągła podstawka zapewnia dużą stabilność oraz miejsce na zwinięcie przewodu zasilającego. Potrójny konektor gwarantuje bezpieczne połączenie tych dwóch części.Czajnik Adler AD 08, posiada bardzo solidny, pewny i wygodny uchwyt. Dobrze się go trzyma. Wyprofilowanie rączki jest dopasowane do wyglądu obudowy. Włącznik i wyłącznik w jednym przycisku umieszczony jest w górnej części uchwytu. Taki kształt sprawia że napełniony wodą trzyma się wygodnie i stabilnie. Przełącznik jest podświetlany w czasie gotowania wody.Na bocznych ściankach obudowy umieszczono dwa duże matowe wodowskazy z zaznaczoną skalą od 0,3 litra do 1,0 litra. Po przez wodowskazy dobrze widać poziom wody. Zapobiega to niepotrzebnemu zużyciu energii, gdyż zawsze można zagotować taką ilość jaka jest potrzebna. Czajnik Adler AD 08, automatycznie wyłącza się po zagotowaniu wody, dbając o bezpieczeństwo użytkownika.W porywce umieszczono dwa wygodne przyciski do jej otwierania. Dla zwiększenia bezpieczeństwa pokrywki nie można otworzyć bez jednoczesnego naciśnięcia obydwu przycisków. Wewnątrz obudowy, zainstalowana jest duża okrągła stalowa grzałka. Grzałka ma moc 850 W, co przy stosunkowo niewielkiej pojemności urządzenia zapewnia ciche zagotowanie wody.
Obsługa jest bardzo prosta. nalewamy potrzebną ilość wody. Bardzo pomocna jest przy tym wyraźna podziałka od 0.3 do 1,0L. Ustawiamy na podstawie i naciskamy przycisk. Zaświeca się lampka kontrolna. Woda względnie cicho zagotowuję się dzięki zastosowaniu grzałki o mocy 850 Watów. Proces ten można obserwować poprzez okienka z wodowskazami znajdującymi się po obydwu stronach obudowy. Po osiągnięciu temperatury wrzenia, woda gotuje się jeszcze przez kilka sekund i wyłącza się automatycznie. System zabezpieczeń nie pozwoli aby było inaczej.

Wewnątrz obudowy pod pokrywką znajduje się otwór którędy para po zagotowaniu się wody przedostaje się do wyłącznika bimetalicznego. Taka konstrukcja zapewnia automatyczne wyłączenie, zawsze zaraz po zagotowaniu wody. Ponadto blokada uniemożliwiająca włączenie pustego urządzenia zwiększa bezpieczeństwo użytkowania, oraz sprzyja oszczędzaniu energii elektrycznej.
Utrzymanie w czystości jest proste. Do konserwacji najlepiej użyć dostępnego w handlu odkamieniacza. Po odkamienieniu należy kilkakrotnie przepłukać wodą wnętrze urządzenia. Zapewni to długie bezawaryjne działanie i oszczędzi energie elektryczną, ponieważ czyste niezakamienione grzałki mają wyższą sprawność.

Dane techniczne

Element grzejny Płaska grzałka płytkowa
Filtr Antywapienny
Obrotowa podstawa Tak

Pojemność [l]

1
Wskaźnik poziomu wody Tak
Wykonanie Tworzywo sztuczne
Kolor Biały
Wyposażenie Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna
Gwarancja 24 miesiące
Moc grzałki [W] 850
Regulacja temperatury Nie
Sygnał dźwiękowy Nie
Zabezpieczenia Automatyczne wyłączenie po zagotowaniu
Funkcje dodatkowe Lampka kontrolna
Sterowanie smartfonem Nie
Bezpieczny w dotyku Nie
Szczegółowe warunki gwarancji Pobierz
Nazwa producenta/importera ADLER
KGO (zł) 0,41
Znak zgodności
Akcesoria Opinie

Opinie

Elżbieta K
kupił/aCzajnik ADLER AD 08 Biały
Czajnik taki jaki potrzebowałam, mały - 1l, lekki, jedyną wadą jest zapach masy ale może z czasem się ulotni

Ocena

Fantastyczna
Klient
kupił/aCzajnik ADLER AD 08 Biały
czajniczek spełnia swoją rolę - dzięki małej mocy oszczędza energię -)

Ocena

Bardzo dobra
Promocje

Promocje

card
Piąty wybrany produkt 99% taniej!
Piąty wybrany produkt 99% taniej!

Zapisz się na niskie ceny!

Zostaw nam swój e-mail, aby otrzymywać informacje o nowościach oraz gazetkę promocyjną