Wkład filtrujący PHILIPS ADD541RO/10 (1 szt.)
Maksymalna liczba rat dostępnych przy zakupie internetowym jest widoczna pod ceną produktu.
Maksymalna liczba rat dostępnych przy zakupie internetowym jest widoczna pod ceną produktu.
| Rodzaj: | Filtr |
|---|---|
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| Przeznaczenie: | Do dystrybutorów |
| Kolor: | Biały |
Dostawa jutro
Zamów przez:Dostawa jutro
Zamów przez:DO SIERPNIA NIE PŁACISZ
Czysta woda prosto z kranu
110 substancji mniej
Wkład filtrujący PHILIPS ADD541RO/10 to zamienny filtr do systemów filtracji wody z technologią odwróconej osmozy AquaShield. Usuwa 110 rodzajów szkodliwych substancji, które mogą znajdować się w wodzie z kranu*, w tym chlor, ołów, pestycydy, PFOA i PFOS — zapewniając jakość zbliżoną do wody destylowanej. Filtracja odbywa się na poziomie 0,0001 µm w 5 stopniach, a wbudowana technologia Aquaporin Inside® naśladuje naturalny mechanizm transportu wody znany z komórek żywych organizmów.
*Testowane przez niezależną agencję badawczą w warunkach laboratoryjnych.
Wymiana bez technika
Filtr wymieniasz samodzielnie dzięki systemowi QuickTwist — poziome ustawienie wkładu i mechanizm szybkiego obrotu sprawiają, że nie potrzebujesz serwisu ani specjalnych narzędzi. Jeden wkład filtruje do 2000 litrów wody i zalecany jest do wymiany co 12 miesięcy* przy wodzie wejściowej w temperaturze 5–38°C. Przez rok użytkowania możesz w ten sposób uniknąć zużycia tysięcy plastikowych butelek — mniejszy ślad węglowy bez wyrzeczeń w codziennej wygodzie.
*Testowane przez niezależną agencję badawczą w warunkach laboratoryjnych.
Twarda woda? Już nie problem
Filtr ADD541RO/10 redukuje też twardość wody, co oznacza mniej kamienia w czajniku, ekspresie i kuchence. Woda z wysoką zawartością wapnia i magnezu przestaje niszczyć sprzęt i wpływać na smak kawy czy herbaty. To wkład dla każdego, kto chce pić wodę czystą jak butelkowana — bez noszenia zakupów i bez plastiku. Wystarczy podłączyć, odkręcić kran i cieszyć się wynikiem.
Zawartość opakowania
1 x Wkład filtrujący PHILIPS ADD541RO/10.
Dane techniczne
Parametry | |
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Rodzaj: | Filtr |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| Przeznaczenie: | Do dystrybutorów |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
| Zastosowanie: | Redukcja ołowiu, Redukcja pestycydów, Usuwanie chloru, Zmniejsza twardość wody |
Techniczne | |
| Pojemność wody filtrowanej [l]: | 2000 |
| Liczba wkładów w zestawie: | 1 |
| Możliwość przechowywania na drzwiach w lodówce: | Nie |
| Marka produktu: | Philips |
| Rodzaj filtra: | Filtr standardowy |
| Seria produktu: | Tesla Ice |
| Model: | ADD541RO/10 |
Producent/podmiot odpowiedzialny | |
| Nazwa: | Philips Polska Sp. z o.o. |
| Ulica i numer budynku: | Aleje Jerozolimskie 195B |
| Kod pocztowy: | 02-222 |
| Miasto: | WARSZAWA |
| Adres elektroniczny: | consumer.care@philips.com |
Dokumenty do pobrania
Producent
Nie udało się znaleźć produktu dla siebie?
Opinie
Masz ten produkt? Pomóż innym w wyborze, dodaj swoją opinię
Opinie zamieszczone na mediexpert.pl mogą lub mogły brać udział w promocjach i konkursach z nagrodami, w tym w konkursie „7x1000 zł” Zobacz szczegóły
Produkt jeszcze nie posiada opinii potwierdzonych zakupem.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Raty
Inne produkty w kategorii
Filtr wody BWT MyAQUA Perfect Taste
Zakup dla pełnoletnich
Ten produkt jest tylko dla pełnoletnich.
Dostawa jutro
Zamów przez:Dostawa jutro
Zamów przez:DO SIERPNIA NIE PŁACISZ