Pół roku nie płacisz! Pierwsza rata w grudniu 2021

Robot sprzątający ZEEGMA Zonder Robo Vision

(1)
Kod: 402555
ZEEGMA

Pół roku nie płacisz! Pierwsza rata w grudniu 2021

 • Czas pracy [min]
  120
 • Czas ładowania akumulatora [min]
  240
 • Pojemność zbiornika na kurz [l]
  0.6
 • Czujniki
  AntykolizyjneKrawędziUpadkuŻyroskop
 • Wirtualna ściana
  Tak
 • Automatyczny powrót do bazy i ładowanie
  Tak
 • Programator pracy
  Tak
 • Funkcja mopowania
  Tak
 • Wi-Fi
  Tak
 • Wysokość [cm]
  7.6
Zobacz cały opis
Robot sprzątający ZEEGMA Zonder Robo Vision
Robot sprzątający ZEEGMA Zonder Robo Vision
999
00
Pół roku nie płacisz! I raty 0%
Sprawdź leasing dla firm
Dostawa 2-5 dni
Produkty dostarczane są zazwyczaj w ciągu 5 dni roboczych od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
lub zamów telefonicznie Zadzwoń i zamów 756 756 756

Opis i dane

Wszechstronny pomocnik

ZEEGMA Zonder Robo Vision to zaawansowany odkurzacz automatyczny przystosowany do skutecznego czyszczenia zróżnicowanych powierzchni. Znakomite rezultaty sprzątania zawdzięcza nie tylko regulowanej mocy ssania czy wydajnemu systemowi filtracji, ale również funkcji mopowania, zarówno na mokro, jak i sucho. Szerokie zastosowanie urządzenia pozwala dokładnie wyczyścić podłogi, usuwając kurz, grzyby, roztocza, sierść i inne zanieczyszczenia. Zonder Robo Vision to optymalna propozycja dla wszystkich, którzy chcą uczynić swoją codzienną rutynę niezależną od aktywności związanych z tradycyjnymi metodami sprzątania.

Depilator BRAUN Silk-expert Pro 5

Zaawansowana technologia

Dzięki wysoce zaawansowanej technologii Zonder Robo Vision ma możliwość tworzenia wielopoziomowych map, wykorzystując rozbudowaną sieć sensorów. Wyznaczanie wirtualnych ścian i obszaru pracy odkurzacza oraz funkcja zapamiętywania ścieżki pozwalają na jeszcze bardziej efektywne sprzątanie. Natomiast potrójny system nawigacji (złożony z czujnika wizyjnego, VSLAM oraz SLAM) daje możliwość wizualnego pozycjonowania w czasie rzeczywistym.

Depilator BRAUN Silk-expert Pro 5

Ty planujesz, on pracuje!

ZEEGMA Zonder Robo Vision jest obsługiwany za pomocą dedykowanej aplikacji Weback dostępnej na urządzenia mobilne (Android, iOS). Pozwala ona m.in. zdalnie sterować kierunkiem jazdy robota, skutecznie wybierać optymalne tryby pracy, rysować wirtualne ściany i obszary czyszczenia czy sprawdzać pozycję robota w czasie rzeczywistym. Odkurzacz może być też zarządzany za pomocą pilota. Zonder Robo Vision jako urządzenie typu Smart jest kompatybilny z Amazon Alexa i Google Home, dzięki czemu robotem można administrować poprzez polecenia głosowe.

Depilator BRAUN Silk-expert Pro 5

Czystość w każdym miejscu

Zonder Robo Vision dociera do każdego wskazanego zakamarka. W sprawnym przemieszczaniu się po pomieszczeniu wspierają go 2 duże gumowe koła ze specjalnym bieżnikiem pozytywnie wpływającym na przyczepność urządzenia i zapobiegającym zostawianiu śladów na powierzchni. Z kolei ich średnica (7,1 cm) pozwala odkurzaczowi pokonywać przeszkody o wysokości do 1,8 cm.

Depilator BRAUN Silk-expert Pro 5

Zaawansowane wyszukiwanie drogi

Aby zwiększyć efektywność sprzątania, odkurzacz ZEEGMA Robo Vision został wyposażony w rozbudowaną sieć sensorów gwarantujących mu bezpieczną pracę i precyzyjne działanie. Wśród nich znajduje się 15 sensorów antykolizyjnych, czujnik wizyjny, czujnik fizyczny, czujniki wykrywania krawędzi i dywanów, jak również żyroskop. Pozwalają one na skuteczną orientację w przestrzeni i łatwe znajdowanie drogi między meblami, ścianami czy przedmiotami leżącymi na podłodze. Ponadto zastosowane czujniki chronią urządzenie m.in. przed upadkiem ze schodów.

Depilator BRAUN Silk-expert Pro 5

Od płytek po dywany

Odkurzacz samojezdny ZEEGMA Robo Vision został tak skonstruowany, by skutecznie mógł posprzątać powierzchnie o zróżnicowanym charakterze – od paneli podłogowych, przez kafelki, po tradycyjne wykładziny czy dywany z krótkim włosiem. Robot sprzątający posiada kompaktowe rozmiary (7,6 cm wysokości), które dają mu możliwość dotarcia do trudno dostępnych powierzchni, np. pod łóżkiem. Natomiast aluminiowy stelaż sprawia, że Zonder Robo Vision jest lekki i wytrzymały.

Depilator BRAUN Silk-expert Pro 5

Wbudowany filtr HEPA

Dzięki zaawansowanemu filtrowi HEPA ZEEGMA Robo Vision zatrzymuje blisko 99,97% zanieczyszczeń, w tym kurz, bakterie, roztocza oraz zarodniki grzybów, co jest niezwykle istotne dla alergików. Dzięki pełnej zmywalności filtr zachowuje długą żywotność, a jego regularne czyszczenie pozwala na zachowanie pełnej mocy i cichej pracy odkurzacza. Aby zapewnić maksymalne oczyszczanie, filtr HEPA jest wspomagany przez dodatkowy filtr gąbkowy oraz filtr mechaniczny.

Depilator BRAUN Silk-expert Pro 5

Zaawansowany tryb mopowania

Odkurzacz ZEEGMA Robo Vision posiada elektroniczny system mopowania z 3 poziomami nawilżenia pozwalający dostosować je do wybranej powierzchni. Duży pojemnik na wodę o pojemności 360 ml wspiera dokładniejsze mopowanie, a specjalna nakładka z mikrofibry może zostać pokryta detergentem dla jeszcze lepszego efektu sprzątania.

Depilator BRAUN Silk-expert Pro 5

Efektywne sprzątanie

Centralna szczotka odkurzacza współdziała z dwiema szczotkami krawędziowymi, które dzięki dynamicznej rotacji zgarniają brud nawet z trudno dostępnych miejsc. Proces czyszczenia wspierają gumowe łopatki działające niczym szufelka zbierająca nieczystości. Szczotki są tak skonstruowane, by przeciwdziałać nadmiernemu wkręcaniu się włosów, co zmniejsza częstotliwość czyszczenia urządzenia. Wraz z silnikiem o dużej mocy dysponującym 3 trybami ssania (od 1800 do 2500 Pa) zapewniają maksymalną wydajność sprzątania. Obszerny pojemnik na kurz (600 ml) gwarantuje z kolei długą pracę bez potrzeby częstego opróżniania odkurzacza.

Urządzenie zostało wyposażone w lampę UV, która dezynfekuje czyszczoną powierzchnię. Wyróżnia się również bardzo cichą pracą (50 dB), dzięki czemu nie zakłóca odpoczynku czy wykonywania codziennych obowiązków. Ponadto Zonder Robo Vision został wyposażony w wytrzymałą baterię pozwalającą nawet na 120 minut pracy bez konieczności ładowania. W przypadku niskiego poziomu energii urządzenie samodzielnie kieruje się do stacji dokującej. Po naładowaniu baterii odkurzacz wraca do miejsca, w którym przerwał sprzątanie, aby je kontynuować.

Depilator BRAUN Silk-expert Pro 5

Wiele trybów pracy

Tryb INTELIGENTNY (domyślny) – tryb automatycznego sprzątania, który stanowi najbardziej optymalny sposób pracy dostosowywany przez urządzenie do panujących warunków. Użytkownik planuje sprzątanie, jednocześnie udostępniając robotowi możliwość swobodnego korzystania z każdego z poniższych trybów.

Tryb PUNKTOWY (miejscowy) – odkurzacz skupia się na określonym brudnym obszarze, po którym porusza się spiralnie do momentu, aż wybrany fragment zacznie lśnić czystością.

Tryb WZDŁUŻ ŚCIAN (czyszczenie krawędzi) – robot zwraca szczególną uwagę na miejsca przy załamaniach ścian, mebli i listwach podłogowych. Dzięki dwóm szczotkom krawędziowym i specjalnym czujnikom czyszczenie nawet trudno dostępnych miejsc jest bardzo dokładne.

3 TRYBY MOCY SSANIA (automatyczny, cichy, turbo) – to tryb czyszczenia intensywnego korzystający z najwyższej mocy odkurzania, w którym urządzenie działa na maksymalnych obrotach. Funkcja ta jest szczególnie przydatna w konfrontacji z bardziej zabrudzonymi wykładzinami czy dywanami.

Tryb PLANOWANY – w tym trybie odkurzacz automatycznie rozpocznie sprzątanie o wcześniej określonej godzinie. Istnieje również możliwość zaplanowania dni, w które urządzenie ma dokonywać prac porządkowych.

Tryb NAWILŻANIE – pozwala na mopowanie na mokro powierzchni twardych, takich jak m.in. kafelki czy panele. Może współdziałać z każdym powyższym trybem.

Tryb SKIERUJ DO MIEJSCA – w tym trybie odkurzacz pojedzie do wybranego przez użytkownika miejsca i rozpocznie czyszczenie punktowe.

Depilator BRAUN Silk-expert Pro 5

Dane techniczne

Fizyczne

 • Średnica [cm]
  32
 • Waga [kg]
  5
 • Wysokość [cm]
  7.6
 • Funkcje

 • Automatyczne opróżnianie pojemnika
  Nie
 • Automatyczny powrót do bazy i ładowanie
  Tak
 • Czujniki
  AntykolizyjneKrawędziUpadkuŻyroskop
 • Funkcje dodatkowe
  Sterowanie głosemSterowanie pilotemVisionary Mapping - tworzenie mapy domu
 • Liczba programów czyszczenia
  3
 • Programator pracy
  Tak
 • Wirtualna latarnia
  Nie
 • Wirtualna ściana
  Tak
 • Wi-Fi
  Tak
 • Funkcja mopowania
  Tak
 • Parametry

 • Kolor
  Niebiesko-czarny
 • Rodzaj
  Robot sprzątający
 • Wyposażenie
  FiltrNakładka mopującaPilot zdalnego sterowaniaPojemnik na wodęStacja dokującaSzczotka do czyszczeniaSzczotki boczneZasilacz
 • Załączona dokumentacja
  Instrukcja obsługi w języku polskimKarta gwarancyjna
 • Gwarancja
  36 miesięcy
 • Techniczne

 • Czas ładowania akumulatora [min]
  240
 • Czas pracy [min]
  120
 • Model filtra
  HEPA
 • Nazwa filtra
  HEPAZmywalny
 • Pojemność zbiornika na kurz [l]
  0.6
 • Producent i znak zgodności

 • Nazwa producenta/importera ZEEGMA
 • Znak zgodności
  Znak zgodności
 • Opinie

  5/5
  1 opinii
  1 użytkowników poleca ten produkt
  Wydajność
  5 /5
  Głośność pracy
  5 /5
  Funkcjonalność
  5 /5
  Wygoda
  5 /5
  Waga
  5 /5
  Odpowiednia moc
  5 /5
  Sortuj wg:
  Najbardziej przydatne
  5/5
  Potwierdzony zakup

  Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

  Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

  Potwierdzony zakup
  Adam 24 marca 2021
  Rewelacyjny Robot Sprzątający ZEEGMA
  Bardzo dobry robot sprzątający, cichy, dobrze pracuje i potrafi bezproblemowo przechodzić przeszkody z dywanu czy na dywan. Pilot pomocny w pomocy w przekierowaniu pracy dodatkowej. Polecam w tej cenie, to jest wart uwagi...
  Czy ta opinia była pomocna?
  Podziel się swoją opinią
  /5
  Wydajność
  /5
  Głośność pracy
  /5
  Funkcjonalność
  /5
  Wygoda
  /5
  Waga
  /5
  Odpowiednia moc
  Zaznacz wszystkie
  Opinia zostanie opublikowania po weryfikacji treści. Zastrzegamy sobie prawo do kasowania opinii zawierających: wulgaryzmy, teksty reklamowe, wypowiedzi niezwiązane z produktem, a także obraźliwe wobec innych użytkowników serwisu, osób trzecich, instytucji, itp. Szczegóły w regulaminie.

  Akcesoria

  Ubezpieczenie Gwarancja Plus

  Gwarancja Plus
  Pełna ochrona
  Naprawa lub wymiana w razie przypadkowego uszkodzenia sprzętu wskutek nieszczęśliwego wypadku
  Twój sprzęt powyżej 10kg jest bezpłatnie odbierany przez kuriera, przekazywany do serwisu, naprawiany i dostarczany z powrotem
  Gwarancja Plus
  Podstawowa Ochrona
  Twój sprzęt powyżej 10kg jest bezpłatnie odbierany przez kuriera, przekazywany do serwisu, naprawiany i dostarczany z powrotem
  Ochrona w razie awarii po gwarancji producenta
  Bez dodatkowej ochrony
  Gwarancja Plus
  Pełna ochrona
  Gwarancja Plus
  Podstawowa Ochrona
  Bez dodatkowej ochrony
  Naprawa lub wymiana w razie przypadkowego uszkodzenia sprzętu wskutek nieszczęśliwego wypadku
  Twój sprzęt powyżej 10kg jest bezpłatnie odbierany przez kuriera, przekazywany do serwisu, naprawiany i dostarczany z powrotem
  Ochrona w razie awarii po gwarancji producenta
  Profesjonalna i szybka pomoc w razie awarii
  Wymiana na nowy sprzęt, gdy naprawa jest niemożliwa lub nieopłacalna
  Nowy sprzęt w przypadku kradzieży z włamaniem lub rabunku

   Wypełniasz wniosek na stronie, potwierdzasz tożsamość wysyłając przelew 1 zł i podpisujesz

   umowę - wszystko przez Internet

        

   • Do 20 tys. złotych

   • Bez wychodzenia z domu

   • Minimum formalności

   • Szybka decyzja, nawet w 15 minut

   Rezerwujesz towar przez internet,

   wniosek kredytowy wypełniasz w sklepie stacjonarnym z pomocą doradcy

        

   • Do 31 tys. złotych

   • Pomoc doradcy w sklepie Media Expert

   • Decyzja nawet w 15 minut

   Robot sprzątający ZEEGMA Zonder Robo Vision
   Robot sprzątający ZEEGMA Zonder Robo Vision
   999
   00
   Pół roku nie płacisz! I raty 0%
   Sprawdź leasing dla firm
   Dostawa 2-5 dni
   Produkty dostarczane są zazwyczaj w ciągu 5 dni roboczych od przyjęcia zamówienia.
   Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
   lub zamów telefonicznie Zadzwoń i zamów 756 756 756

   Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 39 512 500 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756

   Łącznie 999,00 zł
   999
   00