Robot sprzątający ZEEGMA Zonder Robo Vision

(1)
Kod: 402555
Czas pracy [min] 120
Czas ładowania akumulatora [min] 240
Pojemność zbiornika na kurz [l] 0.6
Wysokość [cm] 7.6
Poziom hałasu [dB] 50
Czujniki Antykolizyjne, Krawędzi, Upadku, Żyroskop
Funkcje Automatyczny powrót do bazy i ładowanie, Programator pracy, Wirtualna ściana, Wi-Fi, Funkcja mopowania
Zobacz cały opis
Robot sprzątający ZEEGMA Zonder Robo Vision
Robot sprzątający ZEEGMA Zonder Robo Vision
Taniej o 233 , 27
1 099 , 99
866
72
28,89 zł x 30 rat 0%
Teraz 2 raty gratis i do pół roku nie płacisz!
Sprawdź leasing dla firm
U Ciebie
W sklepie pojutrze
Teraz 2 raty gratis i do pół roku nie płacisz!
Sprawdź leasing dla firm
lub zamów telefonicznie Zadzwoń i zamów 756 756 756

Opis i dane

Wszechstronny pomocnik

ZEEGMA Zonder Robo Vision to zaawansowany odkurzacz automatyczny przystosowany do skutecznego czyszczenia zróżnicowanych powierzchni. Znakomite rezultaty sprzątania zawdzięcza nie tylko regulowanej mocy ssania czy wydajnemu systemowi filtracji, ale również funkcji mopowania, zarówno na mokro, jak i sucho. Szerokie zastosowanie urządzenia pozwala dokładnie wyczyścić podłogi, usuwając kurz, grzyby, roztocza, sierść i inne zanieczyszczenia. Zonder Robo Vision to optymalna propozycja dla wszystkich, którzy chcą uczynić swoją codzienną rutynę niezależną od aktywności związanych z tradycyjnymi metodami sprzątania.

Depilator BRAUN Silk-expert Pro 5

Zaawansowana technologia

Dzięki wysoce zaawansowanej technologii Zonder Robo Vision ma możliwość tworzenia wielopoziomowych map, wykorzystując rozbudowaną sieć sensorów. Wyznaczanie wirtualnych ścian i obszaru pracy odkurzacza oraz funkcja zapamiętywania ścieżki pozwalają na jeszcze bardziej efektywne sprzątanie. Natomiast potrójny system nawigacji (złożony z czujnika wizyjnego, VSLAM oraz SLAM) daje możliwość wizualnego pozycjonowania w czasie rzeczywistym.

Depilator BRAUN Silk-expert Pro 5

Ty planujesz, on pracuje!

ZEEGMA Zonder Robo Vision jest obsługiwany za pomocą dedykowanej aplikacji Weback dostępnej na urządzenia mobilne (Android, iOS). Pozwala ona m.in. zdalnie sterować kierunkiem jazdy robota, skutecznie wybierać optymalne tryby pracy, rysować wirtualne ściany i obszary czyszczenia czy sprawdzać pozycję robota w czasie rzeczywistym. Odkurzacz może być też zarządzany za pomocą pilota. Zonder Robo Vision jako urządzenie typu Smart jest kompatybilny z Amazon Alexa i Google Home, dzięki czemu robotem można administrować poprzez polecenia głosowe.

Depilator BRAUN Silk-expert Pro 5

Czystość w każdym miejscu

Zonder Robo Vision dociera do każdego wskazanego zakamarka. W sprawnym przemieszczaniu się po pomieszczeniu wspierają go 2 duże gumowe koła ze specjalnym bieżnikiem pozytywnie wpływającym na przyczepność urządzenia i zapobiegającym zostawianiu śladów na powierzchni. Z kolei ich średnica (7,1 cm) pozwala odkurzaczowi pokonywać przeszkody o wysokości do 1,8 cm.

Depilator BRAUN Silk-expert Pro 5

Zaawansowane wyszukiwanie drogi

Aby zwiększyć efektywność sprzątania, odkurzacz ZEEGMA Robo Vision został wyposażony w rozbudowaną sieć sensorów gwarantujących mu bezpieczną pracę i precyzyjne działanie. Wśród nich znajduje się 15 sensorów antykolizyjnych, czujnik wizyjny, czujnik fizyczny, czujniki wykrywania krawędzi i dywanów, jak również żyroskop. Pozwalają one na skuteczną orientację w przestrzeni i łatwe znajdowanie drogi między meblami, ścianami czy przedmiotami leżącymi na podłodze. Ponadto zastosowane czujniki chronią urządzenie m.in. przed upadkiem ze schodów.

Depilator BRAUN Silk-expert Pro 5

Od płytek po dywany

Odkurzacz samojezdny ZEEGMA Robo Vision został tak skonstruowany, by skutecznie mógł posprzątać powierzchnie o zróżnicowanym charakterze – od paneli podłogowych, przez kafelki, po tradycyjne wykładziny czy dywany z krótkim włosiem. Robot sprzątający posiada kompaktowe rozmiary (7,6 cm wysokości), które dają mu możliwość dotarcia do trudno dostępnych powierzchni, np. pod łóżkiem. Natomiast aluminiowy stelaż sprawia, że Zonder Robo Vision jest lekki i wytrzymały.

Depilator BRAUN Silk-expert Pro 5

Wbudowany filtr HEPA

Dzięki zaawansowanemu filtrowi HEPA ZEEGMA Robo Vision zatrzymuje blisko 99,97% zanieczyszczeń, w tym kurz, bakterie, roztocza oraz zarodniki grzybów, co jest niezwykle istotne dla alergików. Dzięki pełnej zmywalności filtr zachowuje długą żywotność, a jego regularne czyszczenie pozwala na zachowanie pełnej mocy i cichej pracy odkurzacza. Aby zapewnić maksymalne oczyszczanie, filtr HEPA jest wspomagany przez dodatkowy filtr gąbkowy oraz filtr mechaniczny.

Depilator BRAUN Silk-expert Pro 5

Zaawansowany tryb mopowania

Odkurzacz ZEEGMA Robo Vision posiada elektroniczny system mopowania z 3 poziomami nawilżenia pozwalający dostosować je do wybranej powierzchni. Duży pojemnik na wodę o pojemności 360 ml wspiera dokładniejsze mopowanie, a specjalna nakładka z mikrofibry może zostać pokryta detergentem dla jeszcze lepszego efektu sprzątania.

Depilator BRAUN Silk-expert Pro 5

Efektywne sprzątanie

Centralna szczotka odkurzacza współdziała z dwiema szczotkami krawędziowymi, które dzięki dynamicznej rotacji zgarniają brud nawet z trudno dostępnych miejsc. Proces czyszczenia wspierają gumowe łopatki działające niczym szufelka zbierająca nieczystości. Szczotki są tak skonstruowane, by przeciwdziałać nadmiernemu wkręcaniu się włosów, co zmniejsza częstotliwość czyszczenia urządzenia. Wraz z silnikiem o dużej mocy dysponującym 3 trybami ssania (od 1800 do 2500 Pa) zapewniają maksymalną wydajność sprzątania. Obszerny pojemnik na kurz (600 ml) gwarantuje z kolei długą pracę bez potrzeby częstego opróżniania odkurzacza.

Urządzenie zostało wyposażone w lampę UV, która dezynfekuje czyszczoną powierzchnię. Wyróżnia się również bardzo cichą pracą (50 dB), dzięki czemu nie zakłóca odpoczynku czy wykonywania codziennych obowiązków. Ponadto Zonder Robo Vision został wyposażony w wytrzymałą baterię pozwalającą nawet na 120 minut pracy bez konieczności ładowania. W przypadku niskiego poziomu energii urządzenie samodzielnie kieruje się do stacji dokującej. Po naładowaniu baterii odkurzacz wraca do miejsca, w którym przerwał sprzątanie, aby je kontynuować.

Depilator BRAUN Silk-expert Pro 5

Wiele trybów pracy

Tryb INTELIGENTNY (domyślny) – tryb automatycznego sprzątania, który stanowi najbardziej optymalny sposób pracy dostosowywany przez urządzenie do panujących warunków. Użytkownik planuje sprzątanie, jednocześnie udostępniając robotowi możliwość swobodnego korzystania z każdego z poniższych trybów.

Tryb PUNKTOWY (miejscowy) – odkurzacz skupia się na określonym brudnym obszarze, po którym porusza się spiralnie do momentu, aż wybrany fragment zacznie lśnić czystością.

Tryb WZDŁUŻ ŚCIAN (czyszczenie krawędzi) – robot zwraca szczególną uwagę na miejsca przy załamaniach ścian, mebli i listwach podłogowych. Dzięki dwóm szczotkom krawędziowym i specjalnym czujnikom czyszczenie nawet trudno dostępnych miejsc jest bardzo dokładne.

3 TRYBY MOCY SSANIA (automatyczny, cichy, turbo) – to tryb czyszczenia intensywnego korzystający z najwyższej mocy odkurzania, w którym urządzenie działa na maksymalnych obrotach. Funkcja ta jest szczególnie przydatna w konfrontacji z bardziej zabrudzonymi wykładzinami czy dywanami.

Tryb PLANOWANY – w tym trybie odkurzacz automatycznie rozpocznie sprzątanie o wcześniej określonej godzinie. Istnieje również możliwość zaplanowania dni, w które urządzenie ma dokonywać prac porządkowych.

Tryb NAWILŻANIE – pozwala na mopowanie na mokro powierzchni twardych, takich jak m.in. kafelki czy panele. Może współdziałać z każdym powyższym trybem.

Tryb SKIERUJ DO MIEJSCA – w tym trybie odkurzacz pojedzie do wybranego przez użytkownika miejsca i rozpocznie czyszczenie punktowe.

Depilator BRAUN Silk-expert Pro 5

Dane techniczne

Fizyczne

Funkcje

Parametry

Techniczne

Średnica [cm] 32
Waga [kg] 5
Wysokość [cm] 7.6
Automatyczne opróżnianie pojemnika Nie
Automatyczny powrót do bazy i ładowanie Tak
Czujniki Antykolizyjne, Krawędzi, Upadku, Żyroskop
Funkcje dodatkowe Sterowanie głosem, Sterowanie pilotem, Visionary Mapping - tworzenie mapy domu
Liczba programów czyszczenia 3
Programator pracy Tak
Wirtualna latarnia Nie
Wirtualna ściana Tak
Wi-Fi Tak
Funkcja mopowania Tak
Kolor Niebiesko-czarny
Rodzaj Robot sprzątający
Wyposażenie Filtr, Nakładka mopująca, Pilot zdalnego sterowania, Pojemnik na wodę, Stacja dokująca, Szczotka do czyszczenia, Szczotki boczne, Zasilacz
Załączona dokumentacja Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna
seria ZONDER ROBO VISION
Gwarancja 36 miesięcy
Czas ładowania akumulatora [min] 240
Czas pracy [min] 120
Model filtra HEPA
Nazwa filtra HEPA, Zmywalny
Pojemność zbiornika na kurz [l] 0.6
Poziom hałasu [dB] 50

Producent

 • Nazwa producenta/importera ZEEGMA
 • Opinie

  5/5
  1 opinii
  1 użytkowników poleca ten produkt
  Wydajność
  5 /5
  Głośność pracy
  5 /5
  Funkcjonalność
  5 /5
  Wygoda
  5 /5
  Waga
  5 /5
  Odpowiednia moc
  5 /5
  Sortuj wg:
  Najbardziej przydatne
  5/5
  Potwierdzony zakup

  Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

  Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

  Potwierdzony zakup
  Adam 24 marca 2021
  Rewelacyjny Robot Sprzątający ZEEGMA
  Bardzo dobry robot sprzątający, cichy, dobrze pracuje i potrafi bezproblemowo przechodzić przeszkody z dywanu czy na dywan. Pilot pomocny w pomocy w przekierowaniu pracy dodatkowej. Polecam w tej cenie, to jest wart uwagi...
  Czy ta opinia była pomocna?

  Dodaj przydatne akcesoria

  Ubezpieczenie Gwarancja Plus

  Gwarancja Plus
  Pełna Ochrona
  Odkurzacz nie włącza się po gwarancja producenta? Żaden kłopot, naprawimy awarie nawet do 5 lat od zakupu.
  W razie powstania awarii wykonamy szybką naprawę w serwisie.
  Gwarancja Plus
  Podstawowa Ochrona
  Odkurzacz nie włącza się po gwarancja producenta? Żaden kłopot, naprawimy awarie nawet do 5 lat od zakupu.
  W razie powstania awarii wykonamy szybką naprawę w serwisie.
  Bez dodatkowej ochrony
  Gwarancja Plus
  Pełna Ochrona
  Gwarancja Plus
  Podstawowa Ochrona
  Bez dodatkowej ochrony
  Odkurzacz nie włącza się po gwarancja producenta? Żaden kłopot, naprawimy awarie nawet do 5 lat od zakupu.
  W razie powstania awarii wykonamy szybką naprawę w serwisie.
  Naprawa odkurzacza okaże się niemożliwa lub nieopłacalna? Wymienimy ją na nową!
  Nie działa elektronika w wyniku przepięcia prądu? Naprawimy!
  Pęknięta rura, ssawka lub inny element sprzętu w wyniku nieszczęśliwego wypadku? Drobne elementy też podlegają ochronie!
  Uszkodzenie sprzętu o wartości 300 PLN? Wymienimy na nowy.

   Wypełniasz wniosek na stronie, a Twoja tożsamość zostanie zweryfikowana na podstawie danych o koncie, na które wpływa wynagrodzenie lub na podstawie wysłanego przez Ciebie przelewu na kwotę 1 zł. Na końcu podpisujesz umowę - to wszystko przez Internet.

        

   • Do 23 tys. złotych

   • Bez wychodzenia z domu

   • Minimum formalności

   • Szybka decyzja, nawet w 15 minut

   Rezerwujesz towar przez internet,

   wniosek kredytowy wypełniasz w sklepie stacjonarnym z pomocą doradcy

        

   • Do 23 tys. złotych

   • Pomoc doradcy w sklepie Media Expert

   • Decyzja nawet w 15 minut

   Robot sprzątający ZEEGMA Zonder Robo Vision
   Robot sprzątający ZEEGMA Zonder Robo Vision
   Taniej o 233 , 27
   1 099 , 99
   866
   72
   28,89 zł x 30 rat 0%
   Teraz 2 raty gratis i do pół roku nie płacisz!
   Sprawdź leasing dla firm
   U Ciebie
   W sklepie pojutrze
   Teraz 2 raty gratis i do pół roku nie płacisz!
   Sprawdź leasing dla firm
   lub zamów telefonicznie Zadzwoń i zamów 756 756 756

   Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 39 512 500 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756