Robot sprzątający LENOVO T1 Pro

Kod: 310833
LENOVO
Czas pracy [min]
150
Czas ładowania akumulatora [min]
300
Pojemność zbiornika na kurz [l]
0.4
Czujniki
Antykolizyjne, Przeciw zaplątaniu się w kable, Przeszkód, Upadku, Wykrywające zabrudzone miejsca
Wirtualna ściana
Tak
Automatyczny powrót do bazy i ładowanie
Tak
Programator pracy
Tak
Automatycznie opróżnia pojemnik na kurzDługi czas pracy, dzięki baterii 5200mAh

Gwarancja dostawy jutro

Jeśli zamówisz przez:

Dostawa jutro jeszcze przez:

Taniej o
590
3 089,99
2 499,99
Pół roku nie płacisz! Pierwsza rata w lipcu
2 499,99
3 089,99
Taniej o
590

Gwarancja dostawy jutro

Jeśli zamówisz przez:

Dostawa jutro jeszcze przez:

lub zamów telefonicznie

756 756 756
Opis i dane

Opis i dane

Pożegnaj się z codziennym sprzątaniem

Odkurzacz automatyczny LENOVO T1 Pro zajmie się porządkami od początku do końca oraz sam opróżni pojemnik na kurz - przy nim zapomnisz o odkurzaniu przez wiele tygodni.

Odkurzacz LENOVO T1 Pro - Ogólny

Jeno urządzenie, Dwa Porty

LENOVO T1 Pro posiada dwa dedykowane porty, jeden do usuwania kurzu oraz drugi do ładowania. Port utylizacji łączy się bezpośrednio z bazą utylizacji z mocą 1000W wydmuchuje skutecznie zanieczyszczenia.

Potężne ciśnienie zasysania o wysokości 2700Pa z łatwością absorbuje unoszący się w powietrzu brud, kurz, włosy oraz inne zanieczyszczenia przy jednoczesnym odkurzaniu podłogi czy kafelków.

Odkurzacz LENOVO T1 Pro - Moc

Myśli jak człowiek

Wyposażony w 14 typów 25 czujników, funkcją przetwarzania danych generuje mapy obszaru, biorąc pod uwagę warunki otoczenia zupełnie jak człowiek. Pracuje wydajnie nawet na najbardziej złożonym obszarze (liczne meble, krawędzie, kąty).

Odkurzacz automatyczny LENOVO T1 Pro został wyposażony w czujnik skanowania powierzchni 6x360 stopni na sekundę oraz zasięgu 6 metrów. Dane sensoryczne zostają wprowadzane do procesora sygnału w celu porównania przednich i tylnych zdjęć, dokładnie precyzuje kierunek przemieszczania/poruszania się odkurzacza.

Odkurzacz LENOVO T1 Pro - Mapowanie

Efektywna kontrola zanieczyszczenia

Po zakończeniu każdej sesji sprzątania, Twój LENOVO T1 Pro samoczynnie opróżni pojemnik na kurz do jednorazowego worka, który pomieści kurz, włosy oraz inne zanieczyszczenia. To wszystko bez chmury kurzu, dzięki antyalergicznej technologii, która przechwytuje i zatrzymuje 99% pyłków i alergenów pleśni.

Odkurzacz LENOVO T1 Pro - Antyalergiczny

Długi czas pracy

Dzięki akumulatorowi o pojemności 5200 mAh odkurzacz automatyczny LENOVO T1 Pro może pracować długi czas bez konieczności wielokrotnego ładowania. Firma LENOVO dodało płytę ochronną do baterii w celu zapewnienia jak najdłuższej żywotności.

W przypadku wyczerpania akumulatora podczas pracy, odkurzacz LENOVO T1 Pro pojedzie do stacji dokującej, żeby się doładować, a następnie dokończy sprzątanie.

Odkurzacz LENOVO T1 Pro - Bateria

Spersonalizuj sprzątanie za pomocą aplikacji

LENOVO T1 Pro sprawnie nawiguje Twój dom, tworząc mapy z planami poszczególnych pomieszczeń na twoim smartfonie. Interaktywna mapa w aplikacji oferuje różne tryby sprzątania, dostosowane do zróżnicowanych powierzchni oraz tworzy niezliczone wizualne ściany, które pomagają omijać przedmioty znajdujące się w twoim domu. Za pomocą aplikacji możesz zdalnie, w dowolnym momencie zarządzać sprzątaniem jak również na bieżąco śledzić postępy w sprzątaniu.

Odkurzacz automatyczny LENOVO T1 Pro jest wspomagany przez Amazon Alexa oraz Google Assistant.

Odkurzacz LENOVO T1 Pro - Aplikacja

Efektowne czyszczenie

Odkurzacz automatyczny LENOVO T1 Pro został wyposażony w dwie boczne szczotki pracujące pionowo tak, aby z łatwością zasysać kurz, włosy z podłogi czy przestrzeni pomiędzy płytkami.

Odkurzacz LENOVO T1 Pro - Szczotki

Dojeżdża do krawędzi, sprząta w narożnikach

Odkurzacz automatyczny LENOVO T1 Pro wykorzystuje system unoszenia się, aby pochłaniać kurz i inne zanieczyszczenia znajdujące się w narożnikach, czy wzdłuż ścian, wyłapuje go na ścieżce odkurzania.

Odkurzacz LENOVO T1 Pro - Krawędzie

Zaawansowany system mapowania

Dzięki inteligentnej mapie Imprint TM odkurzacz określa jak najlepiej posprzątać każde pomieszczenie. Dodatkowo sam kontrolujesz, które pomieszczenie, oraz kiedy ma zostać posprzątane.

Odkurzacz automatyczny LENOVO T1 Pro z łatwością przejeżdża przez przeszkody o wysokości do 2 cm takie jak np.: progi, sznury czy kable.

Odkurzacz LENOVO T1 Pro - Różne Powierzchnie

Algorytm nawigacji laserowej

Na podstawie algorytmu SLAM, powierzchnie posprzątane i nieposprzątane są z łatwością zlokalizowane na mapie sprzątania robota, nawet w skomplikowanym pomieszczeniu. Pozwala to na zredukowanie prawdopodobieństwa ponownego odkurzania, czy ominięcia danego fragmentu powierzchni.

Odkurzacz LENOVO T1 Pro - Nawigacja Laserowa

Polska gwarancja

Robot sprzątający LENOVO T1 Pro został objęty gwarancją oficjalnego polskiego dystrybutora marki LENOVO, co zapewni Ci poczucie bezpieczeństwa na długo.

Odkurzacz LENOVO T1 Pro - polska gwarancja

Filmy:Dane techniczne

Głębokość [cm] 35
Średnica [cm] 35
Szerokość [cm] 35
Waga [kg] 2.05
Wysokość [cm] 9.8
Automatyczne opróżnianie pojemnika Tak
Automatyczny powrót do bazy i ładowanie Tak
Czujniki Antykolizyjne, Przeciw zaplątaniu się w kable, Przeszkód, Upadku, Wykrywające zabrudzone miejsca
Funkcje dodatkowe Automatyczny dobór sposobu czyszczenia do rodzaju powierzchni, Czyszczenie strefowe, Funkcja planowania, Harmonogram pracy, Technologia Imprint Smart Mapping
Liczba programów czyszczenia 3
Programator pracy Tak
Wirtualna latarnia Tak
Wirtualna ściana Tak
Wi-Fi Tak
Funkcja mopowania Tak
Kolor Biały
Rodzaj Odkurzacz automatyczny
Wyposażenie Pojemnik na wodę, Stacja ładująca, Zasilacz
Załączona dokumentacja Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna
Gwarancja 24 miesiące
Czas ładowania akumulatora [min] 300
Czas pracy [min] 150
Model filtra HEPA
Nazwa filtra Zmywalny
Pojemność zbiornika na kurz [l] 0.4

Poziom hałasu [dB]

70
Szczegółowe warunki gwarancji Pobierz
Nazwa producenta/importera LENOVO
Znak zgodności
Akcesoria Opinie

Opinie

Martyna
kupił/aRobot sprzątający LENOVO T1 Pro
To mój pierwszy robot i robi furorę! Bardzo dokładnie zbiera wszystkie zanieczyszczenia z podłogi. Sam się opróżnia po skończonym sprzątaniu. Wart swojej ceny.

Ocena

Fantastyczna
Jolanta
kupił/aRobot sprzątający LENOVO T1 Pro
Od miesiąca jestem posiadaczem ROBOTA ODKURZAJĄCEGO LENOVO T1 PRO i z ręką na sercu mogę go polecić każdej "perfekcyjnej pani domu". Z racji dużego wyboru tego typu urządzeń na rynku długo zwlekałem z wyborem tego jedynego. Model ten wygrał jednak z konkurencją stosunkiem posiadanych akcesoriów do ceny oraz pozytywnymi opiniami internautów. Już od pierwszych dni jego obecności w Naszym domu zbierał również pozytywne oceny domowników. Aplikacja w telefonie pozwala na wygodne sterowanie robotem z każdego miejsca w mieszkaniu (mówię tu nie tylko o możliwości uruchamiania ale o zaznaczaniu stref sprzątania na wirtualnej mapie domu czy nawet o decydowaniu o sile i głośności pracy robota). Jeżdżący po podłodze stał się wielką atrakcją dzieciaków i dorosłych z powodu jego unikatowego designu. Po paru dniach stał się nieodłączną częścią naszego domu, w ciszy, niezauważany sprząta każdy kąt. Jego rozmiary pozwalają na dotarcie pod większość mebli, gdzie normalnie nie dostałbym tradycyjną miotłą (której szczerze mówiąc przestałem w ogóle używać) a port posiadający dodatkowy zbiornik na kurz pozwala na długą pracę bez potrzeby opróżniania pojemnika. Reasumując ROBOT ODKURZAJĄCY LENOVO T1 PRO to idealny pomocnik każdego posiadacza podłogi. Niezauważony ułatwia codzienne życie pozwalając zaoszczędzić czas, który możemy spokojnie przeznaczyć na relaks i odpoczynek!

Ocena

Fantastyczna
Aleksandra
kupił/aRobot sprzątający LENOVO T1 Pro
Robot zdecydowanie ułatwia codzienne sprzątanie, sam się opróżnia, ładuje się za każdym wjechaniem do bazy i nie waży zbyt dużo. Bardzo dokładnie czyści zakamarki i dojeżdża do narożników dzięki szczoteczkom które wymiatają z nich kurz i brud, które nie są umieszczone tylko pod robotem.

Ocena

Bardzo dobra
Justyna
kupił/aRobot sprzątający LENOVO T1 Pro
Robot świetnie odkurza, jest cichy, pracuje długo na naładowanej baterii, dzięki czujnikom nie uderza o ściany i nie spada ze schodów, szczerze polecam.

Ocena

Fantastyczna
Waldemar
kupił/aRobot sprzątający LENOVO T1 Pro
Nasz pierwszy robot. Programowanie jest bardzo intuicyjne. Sprząta i mapuje zgodnie z opisem. Mopowanie to raczej odświeżanie i większych plam nie wyczyści mimo dużej staranności. Działa w całkowitej ciemności. Z aplikacji mobilnej można ustawiać regiony sprzątania i planować czas uruchomienia. Czas działania jest naprawdę długi, po dwukrotnym sprzątnięciu mieszkania o powierzchni 60 m2 zostaje jeszcze około 60% mocy. Mapy pomieszczeń są na bieżąco aktualizowane, można wczytać ileś tam wcześniej wykonanych map pomieszczeń. Kilka razy zdarzyło się, że robot zapomniał gdzie ma stację ładującą i wówczas jeździł po całym mieszkaniu skanując wszystkie miejsca, Tylko raz w ciągu 2 miesięcy zrezygnował z szukania i wyłączył się, w pozostałych przypadkach znalazł swoje "legowisko". Należy uważać na pozostawione kabelki - robocik uwielbia je wyciągać do upadłego. Cena tego robota jest dość wysoka i zmienia się dynamicznie co jakiś czas na bardziej korzystną.

Ocena

Fantastyczna
Helena
kupił/aRobot sprzątający LENOVO T1 Pro
Bardzo pomocny, przez to więcej czasu dla siebie.

Ocena

Bardzo dobra
Paweł
kupił/aRobot sprzątający LENOVO T1 Pro
Sprzęt fenomenalny, dokładny, szybko się adoptuje, dokładnie sprząta, naprawdę sprzęt warty swojej ceny, polecam. Funkcja mopowania to zbawienie, gdyż po psie trzeba było to robić kilka razy dziennie, teraz wszystko robi się samo, a podłoga nabrała super połysku.

Ocena

Fantastyczna
Ewa
kupił/aRobot sprzątający LENOVO T1 Pro
Robot pierwsza klasa. Wracam do domu i wszystko wysprzątane. Żałuję, że wcześniej nie poczyniłam zakupu. Polecam wszystkim w 100%!!!!!!

Ocena

Fantastyczna
Beata
kupił/aRobot sprzątający LENOVO T1 Pro
Długo zastanawiałam się nad odpowiednim robotem. Dużo spędziłam czasu na Internecie czytając opinie, aż w końcu zdecydowałam się na robot Lenovo. I to był strzał w 10. Najlepszy zakup jaki dokonałam w ostatnim czasie. Cicho pracuje, bardzo dokładnie. Zdecydowanie ułatwia mi życie.

Ocena

Fantastyczna
Mateusz
kupił/aRobot sprzątający LENOVO T1 Pro
Moja nowa miłość w domu! Serdecznie polecam.

Ocena

Fantastyczna
Promocje

Promocje

card
Teraz 50 %, reszta za pół roku!
Teraz płacisz 50 %, reszta za pół roku! *Kup produkt w kredycie z odroczoną płatnością i spłać ratę za 6 miesię...
Gwarancje Plus

Gwarancje Plus

Wybierz Gwarancję Plus

Ochrona w razie awarii po gwarancji producenta
Wymiana na nowy sprzęt, gdy naprawa jest niemożliwa lub nieopłacalna
Profesjonalna i szybka pomoc w razie awarii
Twój sprzęt powyżej 10kg jest bezpłatnie odbierany przez kuriera, przekazywany do serwisu, naprawiany i dostarczany z powrotem
Naprawa lub wymiana w razie przypadkowego uszkodzenia sprzętu wskutek nieszczęśliwego wypadku
Nowy sprzęt w przypadku kradzieży z włamaniem lub rabunku
Warunki ubezpieczenia
Ochrona w razie awarii po gwarancji producenta
Wymiana na nowy sprzęt, gdy naprawa jest niemożliwa lub nieopłacalna
Profesjonalna i szybka pomoc w razie awarii
Twój sprzęt powyżej 10kg jest bezpłatnie odbierany przez kuriera, przekazywany do serwisu, naprawiany i dostarczany z powrotem
Naprawa lub wymiana w razie przypadkowego uszkodzenia sprzętu wskutek nieszczęśliwego wypadku
Nowy sprzęt w przypadku kradzieży z włamaniem lub rabunku
Warunki ubezpieczenia
Ochrona w razie awarii po gwarancji producenta
Wymiana na nowy sprzęt, gdy naprawa jest niemożliwa lub nieopłacalna
Profesjonalna i szybka pomoc w razie awarii
Twój sprzęt powyżej 10kg jest bezpłatnie odbierany przez kuriera, przekazywany do serwisu, naprawiany i dostarczany z powrotem
Naprawa lub wymiana w razie przypadkowego uszkodzenia sprzętu wskutek nieszczęśliwego wypadku
Nowy sprzęt w przypadku kradzieży z włamaniem lub rabunku
Warunki ubezpieczenia
Ochrona w razie awarii po gwarancji producenta
Wymiana na nowy sprzęt, gdy naprawa jest niemożliwa lub nieopłacalna
Profesjonalna i szybka pomoc w razie awarii
Twój sprzęt powyżej 10kg jest bezpłatnie odbierany przez kuriera, przekazywany do serwisu, naprawiany i dostarczany z powrotem
Naprawa lub wymiana w razie przypadkowego uszkodzenia sprzętu wskutek nieszczęśliwego wypadku
Nowy sprzęt w przypadku kradzieży z włamaniem lub rabunku
Warunki ubezpieczenia
Ochrona w razie awarii po gwarancji producenta
Wymiana na nowy sprzęt, gdy naprawa jest niemożliwa lub nieopłacalna
Profesjonalna i szybka pomoc w razie awarii
Twój sprzęt powyżej 10kg jest bezpłatnie odbierany przez kuriera, przekazywany do serwisu, naprawiany i dostarczany z powrotem
Naprawa lub wymiana w razie przypadkowego uszkodzenia sprzętu wskutek nieszczęśliwego wypadku
Nowy sprzęt w przypadku kradzieży z włamaniem lub rabunku
Raty i Leasing

Raty i Leasing

Prowadzisz firmę? Weź produkt w leasing

Poznaj i zaakceptuj ofertę
Uzupełnij dane i dokonaj wpłaty własnej
Podpisz umowę
Ciesz się zakupami
  • Decyzja leasingowa w 3 minuty!
  • Wtedy, gdy tylko chcesz - pracujemy dla Ciebie 24 h/7
  • Wszystko załatwisz online
  • Bez żadnych dodatkowych wniosków ani dokumentów
  • Wprowadzisz zakup w koszty Twojej firmy
  • Dostępny również dla nowych firm

Nie ukrywamy żadnych dodatkowych kosztów za rozpatrzenie wniosku, ubezpieczenie itd.


Sam dostosujesz parametry leasingu do swoich potrzeb

- okres trwania leasingu 24, 30, 36, 42, 48 miesięcy

- opłata wstępna od 10 % do 30

- opłata końcowa (wartość wykupu) od 20 % do 0.1 % - zależna od okresu trwania leasingu

Zapisz się na niskie ceny!

Zostaw nam swój e-mail, aby otrzymywać informacje o nowościach oraz gazetkę promocyjną