Robot sprzątający PURON PR12 PRO

(1)
Kod: 705511
Porównaj
Czas pracy [min]: 175
Czas ładowania akumulatora [min]: 360
Pojemność zbiornika na kurz [l]: 0.4
Wysokość [cm]: 9.5
Poziom hałasu [dB]: 55
Moc ssąca [kPa]: 4
Czujniki: Identyfikacji dywanu, Przeszkód, Schodowy, Upadku
Funkcje: Automatyczne opróżnianie pojemnika, Automatyczny powrót do bazy i ładowanie, Programator pracy, Wirtualna ściana, Wi-Fi...  Więcej
Zobacz opis produktu
Robot sprzątający PURON PR12 PRO
Robot sprzątający PURON PR12 PRO
2 499 00
249,90 zł x 10 rat 0%

i do sierpnia nie płacisz

Sprawdź leasing dla firm
U Ciebie
W sklepie we wtorek

i do sierpnia nie płacisz

Opis produktu

Usiądź i odpocznij

Skuteczne odkurzanie

Robot sprzątający PURON PR12 PRO to potężna broń w walce z kurzem! Dlaczego? Przede wszystkim dzięki potężnej sile ssącej wynoszącej nawet 4000 Pa. Na skuteczność odkurzania wpływ mają także: inteligentne rozplanowanie trasy i pracy, dwie szczotki boczne i centralny wałek wyposażony naprzemiennie we włosie i listwy silikonowe. Siłę ssącą możesz regulować za pomocą aplikacji. Robot może odkurzać w trzech trybach:

- ECO (1000 Pa)

- Standard (2000 Pa)

- MAX (4000 Pa)

Dostosuj moc do stopnia zabrudzenia. Jeśli aktualny tryb będzie niższy niż maksymalny, możesz dodatkowo włączyć funkcję wykrywania dywanów, aby po wjechaniu na nie robot zwiększał siłę ssącą do maksymalnej.

Robot sprzątający PURON PR12 PRO Skuteczne odkurzanie siła ssąca tryby dostosowanie funkcja wykrywania dywanów

Komunikaty

W aplikacji możesz włączyć komendy robota w takich językach jak: śląski i kaszubski. W opcjach znajdziesz również: angielski, ukraiński i rosyjski. Dzięki temu użytkownicy o różnych preferencjach językowych mogą korzystać z robotyki w sposób bardziej dostosowany do swoich potrzeb. Jeśli nie władasz żadnym z tych języków, pozostań przy polskim lub rozpocznij lekcję z robotem PURON PR12 PRO!

Robot sprzątający PURON PR12 PRO Komunikaty komendy język wybór możliwości dostosowanie

Automatyczna stacja

Ustaw harmonogram pracy robota na cały tydzień i pomyśl jak możesz wykorzystać zaoszczędzony czas i energię. Robot sprzątający będzie odkurzał Twoje mieszkanie bez Twojej ingerencji nawet przez kilka tygodni. Wyposażony został w stację opróżniającą o pojemności 3,2 l.

W aplikacji możesz ustawić częstotliwość opróżniania zbiornika. Jeśli odkurzasz małe pomieszczenie, a robot zebrał niewiele zanieczyszczeń, nie ma potrzeby, aby stacja czyściła zbiornik. Ustaw wówczas, aby robot opróżniał się po dwóch, czy nawet trzech cyklach.

Worek w stacji opróżniającej wyposażony jest w zaślepkę, która w momencie wyjmowania go zakrywa wlot. Dodatkowo, pod workiem znajduje się generator ozonu, który zwalcza bakterie i oczyszcza powietrze, które może uwalniać się podczas opróżniania zbiornika. Wspomaga to także w niwelowaniu zapachów zanieczyszczeń znajdujących się w worku.

Robot sprzątający PURON PR12 PRO Automatyczna stacja harmonogram pracy pojemność 3,2 l częstotliwość opróżniania zaślepka generator ozonu

Ekran LED

Na stacji znajduje się ekran LED, który odlicza czas opróżniania zbiornika od około 10 sekund. Na nim zobaczysz także poziom naładowania baterii robota oraz informację o zapełnieniu worka. Nie chcesz, aby ekran oświetlał Twoje pomieszczenie nocą? Nie ma problemu!

Wejdź w aplikację i włącz opcję „nie przeszkadzać” – możesz ustalić konkretny przedział czasowy, w którym opcja będzie się włączać automatycznie. Dzięki niej ekran przestanie świecić, robot przestanie wydawać komunikaty, a stacja opróżniająca nie będzie się uruchamiała, aby nie przeszkadzać mieszkańcom. Pozostanie jedynie funkcja ładowania akumulatora. Spokój i komfort użytkowników to priorytet.

Robot sprzątający PURON PR12 PRO ekran LED poziom naładowania baterii opcje spokój komfort

Lampa UV

Aby wzmocnić broń do walki z kurzem i drobnoustrojami wyposażono robota w lampę UV, która podczas przejazdu naświetla podłogę, zwalczając napotkane bakterie i drobnoustroje, które następnie za pomocą podciśnienia wciągane są do zbiornika.

Robot sprzątający PURON PR12 PRO lampa UV podłoga naświetlenie

Odkurzanie i mopowanie

PURON PR12 PRO nie marnuje czasu! Został wyposażony w zbiornik dwufunkcyjny – z komorą na zanieczyszczenia suche o pojemności 400 ml oraz z komorą na wodę o pojemności 250 ml. Dzięki temu, podczas jednego cyklu sprzątania może zarówno odkurzać, jak i mopować. Ale nie musi. W aplikacji możesz włączać i wyłączać obie te funkcje. Możesz zatem tylko odkurzać, tylko mopować lub odkurzać i mopować w tym samym czasie. Ty decydujesz również nie tylko o sile ssącej odkurzacza, ale także o stopniu namoczenia szmatki. Odkurzaj i mopuj na wysokiej mocy w kuchni, a w sypialni ustaw tylko odkurzanie w trybie ECO.

Robot sprzątający PURON PR12 PRO odkurzanie mopowanie zbiornik dwufunkcyjny pojemność

Funkcja wykrywania dywanów

Jeśli włączysz tę funkcję w aplikacji. Robot zwiększy moc ssącą do maksymalnej, aby jak najskuteczniej odkurzyć Twoje dywany i wykładziny. Funkcja ta włączy się, jak tylko PURON PR12 PRO wykryje pod sobą miękkie podłoże. W czyszczeniu dywanów pomocna jest także rolka centralna. Część z włosiem pomoże w wyczesywaniu zanieczyszczeń z wyższych dywanów, a część silikonowa sprawnie ściągnie kurz i piach z wykładzin z krótkim włosiem. Oczywiście możesz nie włączać funkcji wykrywania dywanów, robot będzie wówczas odkurzał z jedną, ustawioną wcześniej mocą.

Robot sprzątający PURON PR12 PRO Funkcja wykrywania dywanów

Aplikacja mobilna

Robot współpracuje z aplikacjami Tuya oraz SmartLife. Różnią się jedynie wyglądem, funkcjonalności są te same. Sami przetłumaczyliśmy aplikacje na język polski. Jest intuicyjna, a funkcje i ustawienia zostały opisane prostym językiem, żeby nie tracić czasu na zastanowienia i „rozpracowywanie” jej. Możliwości, jakie daje aplikacja:

Ustawianie harmonogramu sprzątania. Pozwól robotowi zeskanować Twoje mieszkanie, w aplikacji ukaże się mapa z zaznaczonymi pokojami. Możesz je przesuwać, łączyć i dzielić. Jak już to zrobisz, otworzy się przed Tobą możliwość ustawienia mocy i częstotliwości odkurzania/mopowania dla każdego pokoju osobno.

Ustawianie obszarów do sprzątania. Chcesz, aby robot posprzątał konkretny obszar? Np. rozsypany żwirek w łazience? Wskaż mu na mapie gdzie i w jakim trybie (ECO/Standard/MAX) ma posprzątać, a natychmiast ruszy do pracy.

Ustawianie czyszczenia wybranych pokoi. Chcesz odkurzyć pokój dzieci, kiedy są w szkole? Wybierz te pomieszczenia na mapie i wyślij robota do pracy.

Ustawianie wirtualnych ścian i zakazanych stref. Masz przestrzeń, w której leżą kable, zabawki, miski dla zwierząt? Oddziel je w aplikacji, a robot się do nich nie zbliży.

Zmiana języka komend robota.

Włączanie/wyłączanie funkcji wykrywania dywanów.

Włączanie/wyłączanie opcji „nie przeszkadzać”. Po włączeniu tej funkcji ekran stacji opróżniającej przestanie świecić, robot przestanie wydawać komunikaty głosowe, a stacja nie będzie się uruchamiała, aby nie przeszkadzać mieszkańcom. Pozostanie jedynie funkcja ładowania akumulatora.

Włączanie/wyłączanie wznawiania czyszczenia po naładowaniu. Jeśli robot będzie wymagał doładowania akumulatora w trakcie pracy, po włączeniu tej funkcji, wznowi czyszczenie od miejsca, w którym je przerwał.

Inne: stan zużycia akcesoriów, historia czyszczenia, wybór map, pilot.

Co ważne, nie musisz w ogóle używać aplikacji mobilnej, jeśli nie chcesz. Robot będzie wówczas pracował automatycznie. Zarówno odkurzanie, jak i mopowanie będzie ustawione w standardowym trybie. Warto jednak skorzystać z aplikacji, aby móc w pełni wykorzystać możliwości robota.

Robot sprzątający PURON PR12 PRO aplikacja Tuya SmartLife Ustawianie harmonogramu Ustawianie obszarów wybra pokoje wirtualna ściana zakazane strefy Zmiana języka Włączanie/wyłączanie stan zużycia akcesoriów historia czyszczenia wybór map pilot

Długi czas pracy

Dzięki pojemnej baterii (5200 mAh), czas pracy robota w trybie ECO wynosi aż około 175 minut! Bez przerywania pracy odkurzacz PURON PR12 PRO posprząta naprawdę dużą powierzchnię – w tym dywany i podłogi twarde. Mimo tak potężnej baterii, czas ładowania robota jest zbliżony, do czasu ładowania robotów wyposażonych w mniej pojemne baterie: około 300 min. Czas pracy na poszczególnych trybach wynosi:

ECO - około 175 minut.

Standard - około 110 minut.

MAX - około 70 minut.

Robot sprzątający PURON PR12 PRO długi czas pracy pojemna bateria 5200 mAh czas pracy tryby

Spokój i komfort

Jak już wspominaliśmy, komfort użytkowników jest dla nas priorytetem. Odkurzający PURON PR12 PRO jest bardzo cichy - w trybie ECO wytwarza poniżej 55 dB. To mniej niż standardowa rozmowa dwójki osób.

Robot sprzątający PURON PR12 PRO spokój komfort cicha praca

Zawartość zestawu

Robot sprzątający PURON PR12 PRO, stacja ładująca, 2 x komplet szczotek bocznych, 2 x szmatka mopująca, podstawka do mopa, jeden dodatkowy filtr HEPA, 3 x worek do stacji opróżniającej, czyścik, dokumentacja.


ZOBACZ WIĘCEJ

Dane techniczne

Dane podstawowe

Czas pracy [min]: 175
Czas ładowania akumulatora [min]: 360
Pojemność zbiornika na kurz [l]: 0.4
Wysokość [cm]: 9.5
Poziom hałasu [dB]: 55
Czujniki: Identyfikacji dywanu, Przeszkód, Schodowy, Upadku
Funkcje: Automatyczne opróżnianie pojemnika, Automatyczny powrót do bazy i ładowanie, Programator pracy, Wirtualna ściana, Wi-Fi, Funkcja mopowania
Kolor: Czarny

Dodaj przydatne akcesoria

Opinie

5/5
1 opinii
1 użytkowników poleca ten produkt
Jakość wykonania
5 /5
Głośność pracy
5 /5
Funkcjonalność
5 /5
Gabaryty i waga
5 /5
Dokładność sprzątania
5 /5

Masz ten produkt? Pomóż innym w wyborze, dodaj swoją opinię.

Opinie zamieszczane na mediaexpert.pl mogą brać udział w konkursach z nagrodami, w tym w konkursie “7x1000 zł”Zobacz szczegóły

Sortuj wg:
Potwierdzony zakup (1)
5/5
Potwierdzony zakup

Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

Potwierdzony zakup
Sebastian 25 kwietnia 2024
PURON PR12 PRO
Bardzo dobry odkurzacz, funkcjonalny, bezproblematyczny, polecam.
Czy ta opinia była pomocna?

Ubezpieczenie Gwarancja Plus

Raty i Leasing

Dodaj przydatne usługi

Dodaj do zakupów usługi, które ułatwią Ci życie! Skorzystaj z pomocy naszych specjalistów.

Inne produkty w kategorii:

Robot sprzątający PURON PR12 PRO
Robot sprzątający PURON PR12 PRO
2 499 00
249,90 zł x 10 rat 0%

i do sierpnia nie płacisz

Sprawdź leasing dla firm
U Ciebie
W sklepie we wtorek

i do sierpnia nie płacisz

Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 40 618 750 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; numer rejestrowy BDO: 000135672. Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756

Łącznie 2499,00 zł
2 499 00