- Strona główna ›
- AGD małe ›
- Uroda ›
- Depilatory ›
- Depilator REMINGTON Smooth & Silky EP7070
Depilator REMINGTON Smooth & Silky EP7070
Polecane produkty podobne
Zadbaj o swoje potrzeby w zakresie pielęgnacji twarzy
Zestaw do pielęgnacji twarzy Smooth & Silky EP7070
Ten uniwersalny zestaw do pielęgnacji twarzy zapewnia depilację i przycinanie, a także głębokie oczyszczanie i masaż -pozostawiając jedwabiście gładką, pozbawioną włosów, zrewitalizowaną skórę.
Bez zbędnych włosków nawet przez cztery tygodnie*
Dzięki depilatorowi twarzy, który można stosować na brodzie, górnej wardze, czole i brwiach, możesz pozbyć się niechcianych włosów na twarzy na maksymalnie cztery tygodnie*. W zestawie znajduje się również mini trymer do precyzyjnego przycinania i wykańczania.
Główne cechy
- Depilator twarzy-Do stosowania na brodzie, górnej wardze, czole i do regulacji brwi.
- Do 6 tygodni bez owłosienia -Usuwa nawet najkrótsze włoski w celu uzyskania jedwabiście gładkiej skóry.
- 6x bardziej efektywny niż manualne czyszczenie
- Wałek do masażu-dla relaksu i odżywienia po depilacji
- Mini trymer w sztyfcie-Do precyzyjnego wykańczania i przycinania.
- Dwukierunkowy-Idealny do stosowania na obie brwi.
- Elegancka, kompaktowa konstrukcja
Co w zestawie?
Depilator REMINGTON Smooth & Silky EP7070 posiada trymer, baterie, szczoteczkę do czyszczenia, nakładkę masującą, osłonę głowicy, pędzel do czyszczenia, instrukcję obsługi oraz kartę gwarancyjną.
Dane techniczne
| Sposób depilacji: | Pęsety |
|---|---|
| System masażu: | Tak |
| Liczba prędkości: | 1 |
| Funkcje dodatkowe: | Trymer |
| Użytkowanie: | Na mokro, Na sucho |
| Możliwość mycia pod wodą: | Tak |
| Wyposażenie: | Baterie, Nasadka masująca, Nasadka zabezpieczająca, Pędzel do czyszczenia, Szczoteczka do czyszczenia, Trymer |
| Zasilanie: | Bateryjne |