Polecane produkty podobne

Opis i dane

Szybsze golenie
Odkurzacz ROBOROCK E5 (552)

Doskonałość

Golarka SENCOR SMS 5510BK została wykonana w uniwersalnym czarnym kolorze. Dzięki temu nie widać na niej zanieczyszczeń, a materiał wykorzystany w produkcji jest wyjątkowo odporny na uszkodzenia mechaniczne. Urządzenie jest przeznaczone do użytkowania na sucho. Dużym atutem golarki są ruchome głowice. Docierają one do każdego miejsca na twarzy, dokładnie i równomiernie goląc wszystkie włoski. Długość przewodu zasilającego to 195 centymetrów, waga wynosi 158 gramów, a wymiary to 16,8 x 5,6 x 6,0 cm.

Odkurzacz ROBOROCK E5 (552)

Odpowiednia konstrukcja

Golarka ma ergonomiczną budowę, przez co jej użytkowanie jest niezwykle wygodne. Została wbudowana również blokada podróżna. Dzięki niej nie ma możliwości na uruchomienie się urządzenia podczas przenoszenia w etui.

Odkurzacz ROBOROCK E5 (552)

Osłona na ostrza

Osłona ostrza zapewnia odpowiednie zabezpieczenie przed skaleczeniem, ale również zapewnia dużą wytrzymałość. W efekcie nie będziesz musiał ostrzyć maszynki. Co więcej, ostrza zostały wykonane ze stali nierdzewnej, która cechuje się wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne. Golarka ma wymienne głowice.

Odkurzacz ROBOROCK E5 (552)

Odpowiednie golenie

Golarka SENCOR ma trzyostrzowy system golący. Złożony jest z wirujących ostrzy o okrągłym kształcie, które pokryte są siateczką z drobnymi otworkami. Dzięki temu golenie jest precyzyjne i szybkie.

Odkurzacz ROBOROCK E5 (552)

Zadbaj o swoje wąsy

Dla zapewniania dokładnego golenia w każdym miejscu producent dołączył wygodny trymer. Jest to nakładka, dzięki której możesz w wygodny sposób przyciąć lub ogolić wąsy oraz boczki. Trymer ułatwia również zaznaczenie linii brody, co daje niesamowity efekt wizualny.

Odkurzacz ROBOROCK E5 (552)

Pojemny akumulator

Prezentowana golarka ma zasilanie akumulatorowo-sieciowe. Oznacza to, że możesz z niej korzystać bezprzewodowo lub przewodowo. Możesz samodzielnie zdecydować, który z tych sposobów będzie dla Ciebie wygodniejszy. Czas pracy bezprzewodowej to 60 minut, a czas ładowania po całkowitym rozładowaniu baterii wynosi 90 minut. Dzięki temu możesz zabrać maszynkę na wakacje lub w podróż służbową i cały czas mieć kontrolę nad swoim zarostem.

Odkurzacz ROBOROCK E5 (552)

Przydatne funkcje dodatkowe

Prezentowany model golarki został wzbogacony o masę funkcji dodatkowych. Jedną z nich jest blokada przypadkowego włączenia. Dzięki temu masz pewność, że urządzenie nie uruchomi się podczas podróży lub w szafce.

Odkurzacz ROBOROCK E5 (552)

LED

Kontrolka LED pozwala cały czas monitorować stan baterii oraz czy sprzęt jest podłączony do energii elektrycznej. Po rozładowaniu akumulatora automatycznie zostanie uruchomiona funkcja szybkiego ładowania, a stan baterii sprawdzisz na wskaźniku naładowania. Golarka ma również technologię Direct Drive.

Odkurzacz ROBOROCK E5 (552)

Co w zestawie?

W opakowaniu jest golarka SENCOR SMS 5510BK oraz przydatne akcesoria. Możesz schować urządzenie do praktycznego etui, aby zabezpieczyć je przed uszkodzeniami lub, gdy chcesz je zabrać ze sobą w podróż. Precyzyjny trymer zapewni odpowiednio wystrzyżoną brodę. Dodana została też szczoteczka do czyszczenia oraz niezbędny zasilacz. Producent dołączył instrukcję obsługi w języku polskim oraz kartę gwarancyjną.


Dane techniczne

Golenie

Techniczne

Parametry

Ruchome głowice Tak
System golący 3-ostrzowy system golący
Trymer Tak
Funkcje Ruchome głowice, Trymer
Czas ładowania [min] 90
Czas pracy bezprzewodowej [min] 60
Funkcje dodatkowe Blokada przypadkowego włączenia, Kontrolka LED, Szybkie ładowanie, Technologia Direct Drive, Wskaźnik naładowania
Konstrukcja Blokada podróżna, Ergonomiczna budowa, Osłona ostrza, Ostrza ze stali nierdzewnej, Wymienne głowice
Możliwość mycia pod wodą Nie
Użytkowanie Na sucho
Zasilanie Akumulatorowo-sieciowe
Kolor Czarny
Rodzaj Męska
Wyposażenie Etui, Osłona głowicy, Precyzyjny trymer, Szczoteczka do czyszczenia, Zasilacz
Załączona dokumentacja Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna
Gwarancja 24 miesiące

Dokumenty do pobrania

 • Instrukcja obsługi Pobierz
 • Szczegółowe warunki gwarancji Pobierz
 • Producent

 • Nazwa producenta/importera SENCOR
 • Opinie

  Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu.

   Wypełniasz wniosek na stronie, a Twoja tożsamość zostanie zweryfikowana na podstawie danych o koncie, na które wpływa wynagrodzenie lub na podstawie wysłanego przez Ciebie przelewu na kwotę 1 zł. Na końcu podpisujesz umowę - to wszystko przez Internet.

        

   • Do 50 tys. złotych

   • Bez wychodzenia z domu

   • Minimum formalności

   • Szybka decyzja, nawet w 15 minut

   Rezerwujesz towar przez internet,

   wniosek kredytowy wypełniasz w sklepie stacjonarnym z pomocą doradcy

        

   • Do 31 tys. złotych

   • Pomoc doradcy w sklepie Media Expert

   • Decyzja nawet w 15 minut

   Instrukcje

   Instrukcja obsługi Golarka SENCOR SMS 5510BK
   Produkt archiwalny

   Golarka SENCOR SMS 5510BK

   Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie
    Brak podobnych produktów
    Wybierz cechy, na podstawie których pokażemy Ci podobne produkty do tego, który właśnie oglądasz.

    Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 39 875 000 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756