Alkomat ALCOLIFE F8 Żółty

Kod: 494640
Rodzaj alkomatu: Dla firm
Dokładność wyniku [‰]: 0.01
Zakres pomiaru [‰]: 0 - 5
Waga [g]: 348
Funkcje: Możliwość kalibracji, Elektrochemiczny, Z atestem
Zobacz opis produktu
Dostępne warianty
Model: F8 Żółty
Alkomat ALCOLIFE F8 Żółty
Alkomat ALCOLIFE F8 Żółty
1 299 99
129,99 zł x 10 rat 0%
Sprawdź leasing dla firm
U Ciebie
W sklepie jutro
Dostawa 7 dni w tygodniu

Opis produktu

Baw się i pracuj bezpiecznie

Miarodajny wynik

Alkomat ALCOLIFE F8 to wyjątkowo wydajne urządzenie, które sprawdzi się w przypadku wykonywania pomiaru na dużej grupie osób. Dzięki niemu można przeprowadzić sprawne i szybkie badanie bezustnikowe, ale także przesiewowe czy pasywne. Wynik pomiaru pojawia się niemal od razu na wyświetlaczu, a uzyskana forma cyfrowa zapisu jest jedną z najbardziej czytelnych i szybkich. Tak zaprezentowany wynik nie powinien zatem budzić żadnych wątpliwości zarówno u osoby wykonującej badanie, jak i dla badanego.

Alkomat ALCOLIFE F8 wyglad badanie bezustnikowe przesiewowe pasywne

Profesjonalny sensor

Ten alkomat posiada wydajny, nowoczesny sensor elektrochemiczny utrzymany w normach europejskich co w praktyce oznacza, że szybkiemu pomiarowi można poddać nawet pół tysiąca osób na godzinę. Tym alkomatem zbadasz także osobę nieprzytomną, z którą nie ma bezpośredniego kontaktu. Ta funkcja sprawdzi się również w przypadku tych osób, u których występuje problem z wdmuchnięciem minimalnej ilości powietrza, niezbędnego do uzyskania pomiaru. Sensor jest objęty 12-miesięczną gwarancją producenta.

Alkomat ALCOLIFE F8 sensor elektrochemiczny wydajnosc

Wygodny i wszechstronny

Nieprzerwaną pracę zapewni w alkomacie bateria służąca do wielokrotnego ładowania, którą naładujesz z sieci elektrycznej lub za pomocą portu USB komputera. Dodatkowe udogodnienia to wbudowana latarka LED, zbijak do szyb oraz magnes umożliwiający przytwierdzenie alkomatu do metalowych części pojazdu. Alkomat ALCOLIFE F8 może posłużyć w firmach, jak i w służbach mundurowych, czyli w policji, wojsku, czy pogotowiu.

Alkomat ALCOLIFE F8 bateria latarka zbijak magnes

Uwaga! To ważne!

Kalibracja alkomatu wykonywana jest przy wykorzystaniu najnowocześniejszych symulatorów firmy Guth Laboratories. Kalibracja tego typu zapewnia precyzję i poprawność działania urządzenia. Nie musisz się zatem obawiać, że uzyskane wyniki nie będą miarodajne!

Alkomat ALCOLIFE F8 kalibracja

Zawartość opakowania

W opakowaniu z alkomatem ALCOLIFE F8 znajdują się: pokrowiec na alkomat, pasek na rękę, bateria, ładowarka, kabel USB-A/USB-B micro oraz instrukcja obsługi w języku polskim.


Dane techniczne

Dane podstawowe

Dokładność wyniku [‰]: 0.01
Zakres pomiaru [‰]: 0 - 5
Możliwość kalibracji: Tak
Precyzja pomiaru: Do setnych części promila
Czas przygotowania do pracy: 3 sekundy
Wymaga ustnika: Nie
Waga [g]: 348
Zasilanie: 4 baterie AA 1.5 V

Opinie

Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu.

Wypełniasz wniosek na stronie, a Twoja tożsamość zostanie zweryfikowana na podstawie danych o koncie, na które wpływa wynagrodzenie lub na podstawie wysłanego przez Ciebie przelewu na kwotę 1 zł. Na końcu podpisujesz umowę - to wszystko przez Internet.

     

• Do 20 tys. złotych

• Bez wychodzenia z domu

• Minimum formalności

• Szybka decyzja, nawet w 15 minut

Rezerwujesz towar przez internet,

wniosek kredytowy wypełniasz w sklepie stacjonarnym z pomocą doradcy

     

• Do 31 tys. złotych

• Pomoc doradcy w sklepie Media Expert

• Decyzja nawet w 15 minut

Alkomat ALCOLIFE F8 Żółty
Alkomat ALCOLIFE F8 Żółty
1 299 99
129,99 zł x 10 rat 0%
Sprawdź leasing dla firm
U Ciebie
W sklepie jutro
Dostawa 7 dni w tygodniu

Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 39 875 000 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756

Łącznie 1299,99 zł
1 299 99