Ciśnieniomierz OPTIMUM HZ-8568

(1)
Kod: 566779
Porównaj
Typ ciśnieniomierza: Naramienny
Zasilanie: 4 baterie AAA
Sposób pomiaru: Oscylometryczny
Wielkość mankietu: 22 - 32 cm
Funkcje: Pamięć pomiarów, Pomiar pulsu, Zapamiętywanie daty i czasu pomiaru, Automatyczne pompowanie
Zakres pomiarów ciśnienia: 0 - 299 mmHg
Szeroki i wygodny mankiet
Duży i ciekłokrystaliczny wyświetlacz
Zobacz opis produktu
Dostępne warianty
Model producenta:
Ciśnieniomierz OPTIMUM HZ-8568
Ciśnieniomierz OPTIMUM HZ-8568
Produkt chwilowo niedostępny w sklepie internetowym
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.

Opis produktu

Zdrowie jest najważniejsze

Automatyczny ciśnieniomierz naramienny OPTIMUM MED doskonale nadaje się do regularnej kontroli ciśnienia krwi w warunkach domowych. Nowoczesny, został wyposażony w wiele praktycznych funkcji takich jak pamięć pomiarów, zapamiętywanie daty i czasu pomiaru, automatyczne pompowanie i spuszczanie powietrza z mankietu. Wyróżnia się funkcją wykrywania objawów arytmii serca. Jego atutem jest duży, czytelny wyświetlacz cyfrowy oraz wygodny mankiet z regulacją, który można dopasować do szerokości ramienia. Intuicyjny w obsłudze, pomiar ciśnienia wykonywany przy pomocy jednego przycisku. Jest wyrobem medycznym, co gwarantuje wysoką dokładność. Powinien znaleźć się w każdym domu, gdzie dba się o zdrowie.

Masażer BEURER MG 100

Ciśnieniomierz OPTIMUM MED to urządzenie medyczne

Jest zarejestrowany w "URZĘDZIE REJESTRACJI PRODUKTÓW LECZNICZYCH, WYROBÓW MEDYCZNYCH I PRODUKTÓW BIOBÓJCZYCH" i spełnia najbardziej rygorystyczne normy WHO. Dokładność pomiarów gwarantowana!

Masażer BEURER MG 100

Czytelny pomiar

Duży, ciekłokrystaliczny wyświetlacz o wymiarach 60 x 41 mm z czytelnymi oznaczeniami pozwala na samodzielny odczyt wskazań ciśnieniomierza. Ekran o wysokiej rozdzielczości sprawia, że z łatwością możesz odczytać wyniki pomiaru, a także datę i godzinę oraz informacje o niskim poziomie baterii.

Masażer BEURER MG 100

Dopasowany do wielu rozmiarów

Wyjątkowo wygodny i szeroki mankiet o dużym zakresie regulacji pozwala na indywidualne dopasowanie do szerokości ramienia o obwodzie 22-32 cm. Wykonany ze specjalnych materiałów najwyższej jakości zapewnia poczucie komfortu i jest bardzo trwały, zapięcie na rzep zwiększa wygodę użytkowania. Pamiętaj, że prawidłowy dobór rozmiaru mankietu ma wpływ na rzetelność Twojego pomiaru!

Masażer BEURER MG 100

Komfort mierzenia ciśnienia.

Ciśnieniomierz automatycznie dokonuje pomiaru ciśnienia krwi i pulsu, samoistnie pompuje mankiet i wypuszcza z niego powietrze. Optymalnie dobiera ciśnienie w mankiecie bez zbędnego ucisku ramienia tak, żeby pomiar był jak najbardziej komfortowy. Wskaźnik ruchu czuwa nad poprawnością. Po dokonaniu pomiaru, po około 1 minucie wyłącza się automatycznie oszczędzając baterie. Wbudowana pamięć pomiarów dla 2 użytkowników po 60 pomiarów dla każdego. Ciśnieniomierz może przechowywać dane dla każdego użytkownika oddzielnie, umożliwiając śledzenie swoich odczytów z historii pomiarów. Funkcja przydatna dla tych, którzy obliczają średni pomiar ciśnienia.

Masażer BEURER MG 100

Funkcja wykrywania arytmii serca

W trosce o Twoje zdrowie ciśnieniomierz posiada funkcję wykrywania objawów arytmii serca, dzięki niej użytkownik od razu zostaje poinformowany o zaburzeniach pracy serca. W takiej sytuacji należy skonsultować się z lekarzem.

Masażer BEURER MG 100

Zasilanie również bez baterii

Kompaktowa wielkość, małe rozmiary sprawiają, że możesz zabrać go ze sobą wszędzie i mierzyć ciśnienie zawsze, kiedy są do tego wskazania! Wygodne ładowanie przez port Micro USB. Wystarczy podłączyć go za pomocą zwykłej ładowarki do telefonu, by cieszyć się z używania ciśnieniomierza bez włożonych baterii!

Masażer BEURER MG 100

Co w zestawie?

Ciśnieniomierz OPTIMUM HZ-8568 posiada kartę gwarancyjną oraz instrukcję obsługi.


Dane techniczne

Dane podstawowe

Typ ciśnieniomierza: Naramienny
Sposób pomiaru: Oscylometryczny
Dokładność pomiaru ciśnienia: +/- 3 mmHg
Dokładność pomiaru pulsu: +/- 5 odczytu
Zakres pomiarów ciśnienia: 0 - 299 mmHg
Zakres pomiarów pulsu: 40 - 199 uderzeń na minutę
Funkcje: Pamięć pomiarów, Pomiar pulsu, Zapamiętywanie daty i czasu pomiaru, Automatyczne pompowanie
Dodatkowe funkcje: Automatyczne wyłączanie
Zasilanie: 4 baterie AAA

Dodaj przydatne akcesoria

Opinie

5/5
1 opinii
1 użytkowników poleca ten produkt
Jakość wykonania
5 /5
Prosta obsługa
5 /5
Czytelność wyświetlacza
5 /5
Szybkość pomiaru
5 /5
Dokładność pomiaru
5 /5

Masz ten produkt? Pomóż innym w wyborze, dodaj swoją opinię.

Opinie zamieszczane na mediaexpert.pl mogą brać udział w konkursach z nagrodami, w tym w konkursie “7x1000 zł”Zobacz szczegóły

Sortuj wg:
Potwierdzony zakup (1)
5/5
Potwierdzony zakup

Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

Potwierdzony zakup
Ryszard 14 kwietnia 2022
Niezawodny ciśnieniomierz
Automatyczny ciśnieniomierz naramienny jest wspaniały pod każdym względem, posiada wiele przydatnych funkcji. Oscylometryczna metoda dokładnie mierzy skurczowe i rozkurczowe ciśnienie tętnicze krwi, wskazuje puls serca, zapisuje w pamięci urządzenia 60 pomiarów dla dwóch użytkowników(łącznie z datą i godziną pomiaru).Wyróżnia się funkcją wykrywania arytmii serca. Przy prawidłowym pomiarze, wyniki są tak samo wiarygodne jak u specjalisty. Warto wyróżnić mankiet, który dzięki regulacji (od 22 do 32cm)z łatwością dopasowuje się do obwodu ramienia. Kolejnym atutem jest to, że jest on niezwykle prosty w obsłudze, wystarczy nacisnąć jeden przycisk a pomiar rozpoczyna się automatycznie, samodzielnie pompuje i wypuszcza powietrze z mankietu. Czytelne przyciski oraz duży wyświetlacz ciekłokrystaliczny: 60×41mm ułatwia odczyt pomiarów. Istotnym jest fakt, że wyłącza się automatycznie, co zmniejsza zużycie baterii, ponadto posiada gniazdo typu miscro-USB do podłączenia zasilacza co z pewnością ułatwi jego użytkowanie. Instrukcja obsługi jest bardzo prosta i czytelna. Jednym słowem polecam!
Czy ta opinia była pomocna?

Dodaj przydatne usługi

Dodaj do zakupów usługi, które ułatwią Ci życie! Skorzystaj z pomocy naszych specjalistów.

Instrukcje

Instrukcja obsługi Ciśnieniomierz OPTIMUM HZ-8568
Ciśnieniomierz OPTIMUM HZ-8568
Ciśnieniomierz OPTIMUM HZ-8568
Produkt chwilowo niedostępny w sklepie internetowym
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.

Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 40 618 750 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; numer rejestrowy BDO: 000135672. Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756