- Strona główna ›
- AGD małe ›
- Zdrowie ›
- Irygatory ›
- Irygator stacjonarny WATERPIK WF-100 Biały + 6 Końcówek
Rodzaj: | Stacjonarny |
---|---|
Zasilanie: | Sieciowe |
Regulacja ciśnienia wody: | Tak |
Liczba stopni regulacji ciśnienia wody: | 10 |
w tym roku nie płacisz
Maksymalna liczba rat dostępnych przy zakupie internetowym jest widoczna pod ceną produktu.
Opis produktu
Czystość jamy ustnej

Poznaj urządzenie
Irygator Waterpik WF-100 Ultra to zaawansowane urządzenie stacjonarne, zaprojektowane z myślą o kompleksowej higienie jamy ustnej. Dzięki zastosowaniu technologii irygacji wodnej efektywnie usuwa płytkę nazębną oraz resztki pokarmowe z trudno dostępnych miejsc, takich jak przestrzenie międzyzębowe czy obszary poniżej linii dziąseł.

10 – stopniowa regulacja
Urządzenie wyposażone jest w 10-stopniową regulację ciśnienia wody, co pozwala na dostosowanie intensywności strumienia do indywidualnych potrzeb użytkownika. Pojemny zbiornik o pojemności 651 ml eliminuje konieczność częstego uzupełniania wody podczas jednego cyklu czyszczenia. Dodatkowym udogodnieniem jest włącznik i wyłącznik umieszczony na uchwycie, umożliwiający łatwą kontrolę pracy urządzenia.

Zalety produktu
Głównymi zaletami urządzenia do irygacji jest: skutecznie usuwanie płytki nazębnej: usuwa do 99,9% płytki nazębnej z leczonych obszarów, dla osób z implantami oraz osób z koronami, mostami i licówkami, niezbędny przy aparatach ortodontycznych, usuwa płytkę nazębną i zanieczyszczenia głęboko osadzone między zębami i poniżej linii dziąseł, gdzie szczotkowanie i nitkowanie nie może dotrzeć oraz pozostawia uczucie niesamowitej świeżości i czystości w ustach.

Co zawiera zestaw
• 2 końcówki standardowe – przeznaczone do codziennego użytku, skutecznie usuwają płytkę nazębną.
• Końcówka ortodontyczna – dla osób noszących aparaty ortodontyczne.
• Końcówka periodontyczna – zaprojektowana do delikatnej irygacji poddziąsłowej, pomocna w leczeniu kieszonek przyzębnych.
• Końcówka do języka – służy do usuwania bakterii i osadów z powierzchni języka, co przyczynia się do odświeżenia oddechu.
• Końcówka do koron, mostów, implantów i retainerów specjalnie zaprojektowana do czyszczenia wokół prac protetycznych i implantów, skutecznie usuwa płytkę nazębną z trudno dostępnych miejsc.

Wyposażenie
Irygator WATERPIK WF-100 Ultra, 6 x wymienne końcówki oraz dokumentacja.

Dane techniczne
Regulacja ciśnienia wody: | Tak |
---|---|
Liczba stopni regulacji ciśnienia wody: | 10 |
Liczba końcówek: | 6 |
Zasilanie: | Sieciowe |
Dodaj przydatne akcesoria
Nie znalazłeś produktu dla siebie?
Opinie
Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu
Ubezpieczenie Gwarancja Plus
Raty i Leasing
Dodaj przydatne usługi
Zadbaj o swój komfort i bezpieczeństwo. Skorzystaj z usług profesjonalistów.
Instrukcje
Instrukcja obsługi Irygator stacjonarny WATERPIK WF-100 Biały + 6 Końcówek
Inne produkty w kategorii:
Irygator stacjonarny WATERPIK WF-05 Biały + 4 Końcówki
Zakup dla pełnoletnich
Ten produkt jest tylko dla pełnoletnich.
w tym roku nie płacisz
Maksymalna liczba rat dostępnych przy zakupie internetowym jest widoczna pod ceną produktu.