Opis produktu

Pomocnik domowy
Szczoteczka soniczna INFLY T07X Czarny

Soniczna elektryczna szczoteczka Infly PT02

Szczoteczka inFly PT02 została zaprojektowana z wykorzystaniem nowej technologii, aby dokładnie czyścić i wybielać zęby, a także chronić dziąsła. Dzięki wibracjom, włosie dokładnie usuwa nalot nawet w najtrudniej dostępnych miejscach w jamie ustnej.

Szczoteczka soniczna INFLY T07X Czarny

Moc wibracji dźwięku

Generator wysokiej częstotliwości wytwarza fale dźwiękowe, które wprawiają włosie w drgania z częstotliwością 42 000 razy na minutę. Oznacza to, że szczotka elektryczna ma więcej czasu na wykonanie większej liczby ruchów niż szczoteczka mechaniczna, co zapewnia dokładniejsze czyszczenie. Jednocześnie szczoteczka Infly PT02 czyści delikatnie, nie uszkadzając szkliwa zębów ani dziąseł.

Szczoteczka soniczna INFLY T07X Czarny

Cicha praca urządzenia

Dzięki specjalnej konstrukcji szczoteczka jest praktycznie bezgłośna, nie denerwując użytkownika we wczesnych godzinach porannych. W Infly PT02 zadbano o najmniejsze szczegóły, aby zapewnić komfort i doskonałe rezultaty.

Szczoteczka soniczna INFLY T07X Czarny

4 tryby pracy

W zależności od warunków można użyć jednego z czterech zaprogramowanych trybów. Tryb standardowy jest przeznaczony do codziennego szczotkowania zębów. Tryb delikatny - przeznaczony dla wrażliwych dziąseł i osób używających szczoteczki po raz pierwszy. Istnieje osobny tryb wybielania do wybielania przednich zębów oraz 3-minutowy tryb do polerowania zębów. Ostatni jest zapamiętywany, co zapewnia maksymalną wygodę.

Szczoteczka soniczna INFLY T07X Czarny

Unikalne włosie DuPont

Miękkie, zaokrąglone włosie DuPont delikatnie oddziałuje na szkliwa i dziąsła, skutecznie usuwając nalot nazębny, zapewniając dokładne i delikatne czyszczenie.

Szczoteczka soniczna INFLY T07X Czarny

Dłuższy czas baterii

Infly PT02 dwa razy dziennie przez dwie minuty, baterii wystarczy na 30 dni. Na obudowie znajduje się wskaźnik LED, który ostrzega o niskim poziomie baterii. Aby naładować urządzenie, podłącz kabel USB Typu-C do szczoteczki, a pełne naładowanie zajmie Ci zaledwie 4 godziny.

Szczoteczka soniczna INFLY T07X Czarny

Wodoodporność IPX7

Cały korpus jest wodoodporny zgodnie z normą IPX7, co daje pełne poczucie bezpieczeństwa.

Szczoteczka soniczna INFLY T07X Czarny

Co w zestawie?

Szczoteczka soniczna INFLY PT02 posiada 1 wymienną końcówkę, kartę gwarancyjną oraz instrukcję obsługi.


Dane techniczne

Dane podstawowe

Typ: Soniczna
Czas działania: do 30 dni
Ruchy soniczne [ruchów/min]: 42000
Tryb pracy: Codzienne czyszczenie, Delikatne czyszczenie, Polerowanie, Wybielanie
Wskaźniki: Trybu pracy, Wskaźnik ładowania, Wskaźnik niskiego stanu baterii
Funkcje: Sygnalizator czasu mycia
Zasilanie: Akumulatorowe

Opinie

Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu.

Produkt archiwalny

Szczoteczka soniczna INFLY PT02 Biały

Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobne

Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 40 618 750 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; numer rejestrowy BDO: 000135672. Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756