Polecane produkty podobne

Opis produktu

Zintegrowana lodówka z systemem EasyFresh

NoFrost

Otwierając zamrażarkę chcemy zobaczyć zamrożone produkty, a już na pewno nie lód i szron. NoFrost chroni zamrażarkę przed niepożądanym zamrożeniem, które zużywa dużo energii i dlatego jest drogie. NoFrost oznacza koniec z żmudnym i czasochłonnym rozmrażaniem zamrażarki, więcej czasu na inne rzeczy i oszczędność pieniędzy.

Lodówka LIEBHERR ICNe 5133 Plus  no frost bez szronu bez rozmrażania

Fruit & Vegetable-Safe

Świeża, chrupiąca sałata lub truskawka: najdelikatniejsze produkty spożywcze zasługują na specjalne miejsce, aby zachować świeżość na dłużej. Temperatura w szufladzie na owoce i warzywa jest bliska 0°C. Oprócz stałej wilgotności powietrza, dzięki szczelnemu zamknięciu, nieopakowane owoce i warzywa czują się tam szczególnie dobrze i pozostają świeże na bardzo długo.

Lodówka LIEBHERR IRe 5100 Pure świeżość owoce warzywa Safe wilgotność

PowerCooling-System

Chcesz mieć pewność, że chłodne powietrze w Twojej lodówce rozchodzi się równomiernie po całym jej wnętrzu i dociera do każdego zakamarka? System PowerCooling może Ci to zagwarantować: cichy, lecz o dużej mocy wentylator skutecznie rozprowadza zimne powietrze po całej powierzchni lodówki.

Lodówka LIEBHERR IRe 5100 Pure PowerCooling-System chłodzenie zimno wnętrze rozprowadzenie powietrza

Moduł SmartDeviceBox

Chcesz przygotować się na przyszłość inteligentnego domu? Twoja lodówka LIEBHERR chętnie Ci w tym pomoże: możesz wyposażyć ją w moduł SmartDeviceBox, który umożliwia dostęp do Internetu. Moduł SmartDeviceBox jest bardzo łatwy w instalacji i otwiera przed dzisiejszymi użytkownikami cały świat cyfrowych możliwości.

Lodówka LIEBHERR IRe 5100 Pure moduł SmartDeviceBox Internet

Miejsce na blachę do pieczenia

Chcesz zachować świeżość domowych wypieków? A może przechowujesz gotową pizzę, którą chcesz później włożyć do piekarnika? Po prostu wsuń blachę do pieczenia do lodówki LIEBHERR. Bardzo praktyczna funkcja: blachę z piekarnika można wsuwać i wysuwać po otwarciu drzwiczek o 90°.

Lodówka LIEBHERR IRe 5100 Pure miejsce blacha do pieczenia wysuwane półka

Oświetlenie górne LED

Oświetlenie LED oświetla wnętrze od góry - zapewniając dobrą widoczność żywności. Idealny kierunek światła: przed szklanymi panelami zamontowane są diody LED, dzięki czemu nawet pełna lodówka jest dobrze oświetlona.

Lodówka LIEBHERR IRe 5100 Pure Oświetlenie LED jasność światło wnętrze

Półki na drzwiach

Potrzebujesz bezpiecznego przechowywania puszek i butelek przy jednoczesnym zachowaniu łatwego dostępu do produktów? Nasze półki na drzwiach oferują jedno i drugie. Ich wysokość można regulować i tym samym dostosować do swoich potrzeb. Praktyczny jest również przesuwany i wyjmowany uchwyt na butelki: dzięki temu butelki zawsze stoją stabilnie.

Lodówka LIEBHERR IRe 5100 Pure półki na drzwiach dodatkowe miejsce regulacja wysokości

Vario Space

Potrzebujesz wysokiego ciasta lodowego, które będzie idealne na letnią imprezę? Zamrażarka LIEBHERR robi to z łatwością: wie, że czasami potrzeba po prostu więcej miejsca. Dzięki VarioSpace możesz łatwo wyjąć poszczególne szuflady zamrażarki i znajdujące się poniżej szklane półki - i od razu zyskać więcej miejsca!

Lodówka LIEBHERR ICNe 5133 Plus  vario space wysokie szuflada

EasyTwist-Ice

W letni dzień lub na imprezie: EasyTwist-Ice oferuje szybką i wygodną dostawę kostek lodu - bez konieczności stałego podłączenia do wody. Wystarczy napełnić pojemnik wodą, poczekać, aż osiągnie odpowiednio niską temperaturę i wyjąć gotowe kostki lodu. EasyTwist-Ice jest łatwy w czyszczeniu i zawsze zapewnia higieniczną produkcję kostek lodu.

Lodówka LIEBHERR ICNe 5133 Plus ice maker lody zimna woda kostki lodu chłodzenie zimne napoje

Funkcja Super Cool

Po włączeniu lodówka LIEBHERR zwiększa swoją moc, aby świeże produkty były równie chłodne jak reszta zawartości lodówki. Funkcja SuperCool wyłącza się automatycznie – najpóźniej po 12 godzinach.

Lodówka LIEBHERR IRe 5100 Pure optymalna temperatura SuperCool chłodzenie

Dwa oddzielne obiegi chłodzenia

Każdy produkt ma swoją optymalną temperaturę – zarówno jeśli jest to produkt mrożony, jak i schłodzony. Dlatego lodówka LIEBHERR posiada dwa oddzielne obiegi chłodzenia: dzięki czemu można regulować temperaturę lodówki i zamrażarki niezależnie od siebie. W każdej sytuacji możesz wybrać najbardziej odpowiednią temperaturę dla przechowywanych produktów. Bardzo proste i niezawodne.

LODÓWKA LIEBHERR KGBNSFD 52Z23 NOFROST dwa obiegi powietrza

Tryb wakacyjny

W trybie HolidayMode wentylator i funkcja SuperCool wyłączają się, a lodówka ustawia temperaturę na 15°C. W ten sposób można zmniejszyć zużycie prądu przy jednoczesnym zapobieganiu powstawania nieprzyjemnych zapachów. Zamrażalnik pozostaje niezmiennie włączony.

Lodówka LIEBHERR IRe 5100 Pure tryb wakacyjny holiday wakacje oszczędność energii bez nieprzyjemnych zapachów

Zawartość zestawu

Kupując lodówkę LIEBHERR KGBNSFD 52Z23 w zestawie otrzymujesz: urządzenie, instrukcję obsługi i kartę gwarancyjną.


Zadbaj o swoją wygodę

W trosce o Twój komfort chcemy świadczyć usługi na jak najwyższym poziomie, dlatego zakupiony sprzęt wniesiemy i podłączymy za Ciebie. Po pewnym podłączeniu lodówki do istniejących oraz sprawnie działających instalacji, zostanie ona wypoziomowana i unieruchomiona na swoim miejscu. Dla pełnej wygody i ergonomii użytkowania lodówki montujemy półki i szuflady, a na życzenie klienta zmieniamy kierunek otwierania drzwi. Zawsze sprzątamy po sobie i na życzenie odbieramy zużyte urządzenie. Pamiętaj, że nieprawidłowo wypoziomowana chłodziarka może głośno pracować, doprowadzić do rozszczelnienia drzwi i wzrostu zużycia prądu. Ma to również wpływ na żywotność samego agregatu.

LIEBHERR-CU281-21 usługa

Dane techniczne

Dane podstawowe

Wymiary (WxSxG) [cm]: 185.5 x 59.7 x 67.5
Pojemność [l]: 218 chłodziarka + 103 zamrażarka
Roczne zużycie prądu: 213 kWh = 244.95 zł
Bezszronowa (No Frost): Zamrażarka
Położenie zamrażarki: Na dole
Zmiana kierunku otwierania drzwi: Tak
Liczba drzwi: 2
Kolor producenta: Srebrny
Kolor / wykończenie boków: Srebrny
Kolor / wykończenie frontu: Srebrno-stalowy
Funkcje: Komora zero, Szybkie chłodzenie, Szybkie zamrażanie, Zmiana kierunku otwierania drzwi

Opinie

Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu.

Instrukcje

Instrukcja obsługi Lodówka LIEBHERR KGBNSFD 52Z23 No frost 185.5cm Srebrna
Produkt archiwalny

Lodówka LIEBHERR KGBNSFD 52Z23 No frost 185.5cm Srebrna

Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobne

Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 40 618 750 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; numer rejestrowy BDO: 000135672. Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756