Polecane produkty podobne

Opis i dane

charakterystyka

Wbudowane 3 kamery

Aktualną zawartość lodówki możesz zawsze i wszędzie sprawdzić na smartfonie.

Wyjątkowe funkcjonalności

Zintegrowany z lodówką wyświetlacz, łączność Wi-Fi oraz szereg dedykowanych aplikacji w znaczny sposób uatrakcyjnią i ułatwią codzienność.

Imponująca pojemność

Więcej miejsca na przechowywane artykuły spożywcze na półkach oraz drzwiach urządzenia.

Technologia Triple Cooling™

System Triple Cooling Plus™ - trzy niezależne obiegi chłodzenia w chłodziarce i zamrażalniku - dzięki którym, żywność zachowuje doskonałą jakość i wilgotność, a zapachy nie przenikają się między komorami.

Pełny No Frost

Technologia eliminuje tworzenie się szronu i lodu wewnątrz lodówki, dzięki czemu żywność pozostaje dłużej świeża i zachowuje więcej wartości odżywczych.

FlexZone

Wybierz spośród 4 trybów pracy. Dostosuj temperaturę
w komorze do przechowywanych w niej produktów.

TO WIĘCEJ NIŻ LODÓWKA, TO FAMILY HUB™!

Family Hub™ to dotykowy wyświetlacz LCD 21" i łączność Wi-Fi w połączeniu z aplikacją Smart Things*, pozwoliły na wprowadzenie wielu innowacyjnych rozwiązań. To pomoc w zarządzaniu domowymi zapasami, centrum domowej rozrywki oraz platforma rodzinnej komunikacji w jednym, umożliwiająca wyświetlanie zdjęć i sporządzanie notatek.


FOOD MANAGEMENT

Trzy wbudowane kamery umieszczone na wysokości trzech półek robią zdjęcia przy każdym zamknięciu lodówki, a Ty po kilku sekundach widzisz wszystko na swoim Smartfonie. Dzięki temu na bieżąco wiesz, co znajduje się w Twojej lodówce.


LISTA ZAKUPÓW

Dodawaj potrzebne produkty spożywcze do swojej listy na ekranie, a dzięki aplikacji Smart Things* będzie ona widoczna dla wszystkich domowników. Zarządzanie domowymi zapasami, nigdy nie było tak proste.


ZAGLĄDAJ DO ŚRODKA LODÓWKI

Jesteś na zakupach i nie pamiętasz, czy jest jeszcze mleko, wędlina, czy wystarczy Ci jajek? Dzięki funkcji View Inside możesz zdalnie zajrzeć do lodówki i tym samym dokupić wszystkie brakujące na obecną chwilę produkty.

Wszystko świeże!
Zapomnij o problemie przeterminowanego jedzenia

Przypisz daty ważności dla swoich produktów. Ustaw przypomnienia, które pojawią się na ekranie lodówki, dzięki czemu możesz cieszyć się jedzeniem w najlepszym wydaniu.

Brak pomysłów na obiad? Skorzystaj z podręcznej bazy niezliczonych przepisów kulinarnych!

Gotuj z tego co masz. Family Hub™ wyświetli przepisy na dania korzystając z produktów, które masz na swojej liście zakupów. Jeśli szukasz bardziej oryginalnych przepisów, w aplikacji Club des Chefs™ znajdziesz te przygotowane przez szefów restauracji z gwiazdkami Michelin.

NOWA, INNOWACYJNA ORGANIZACJA ŻYCIA RODZINNEGO

      Dotykowy ekran Family Hub™ 21" to multimedialna tablica, za pomocą której zaplanujesz dokładnie harmonogram dnia domowników.


KALENDARZ WSZYSTKICH DOMOWNIKÓW

Synchronizuj plany dnia, aby nikomu nie umknęło żadne spotkanie, wizyta u lekarza czy imieniny babci.


ZDJĘCIA I ALBUMY

Wyświetlaj najlepsze wspomnienia z rodzinnych wakacji i udostępniaj zdjęcia z dowolnego miejsca.


NOTATKI I WIADOMOŚCI - NAWET Z KOŃCA ŚWIATA*
Zaskakuj swoich bliskich, zostawiając im na ekranie miłe wiadomości i odręczne rysunki, nawet z końca świata.

* Z aplikacją Smart Things. Zakres działania oraz interfejs aplikacji mogą różnić się w zależności od kraju.

TWOJA KUCHNIA - STANIE SIĘ ULUBIONYM MIEJSCEM SPOTKAŃ

Ekran Family Hub™ może stać się w każdej chwili telewizorem lub odtwarzaczem multimedialnym, dzięki szeregowi wbudowanych modułów rozrywki oraz zainstalowanym aplikacjom i dostępem do internetu. Od tej pory, kuchnia stanie się ulubionym miejscem spotkań rodzinnych i towarzyskich.


FILMY, SERIALE, TV

Nigdy więcej nie przegap meczu ani serialu. Dzięki Family Hub™ możesz oglądać swoje ulubione programy, tam gdzie jesz i gotujesz.


MUZYKA I RADIO

Gotuj w rytm swojej ulubionej playlisty, słuchając audiobooka lub muzyki. Idealną jakość dźwięku zapewnią wbudowane głośniki stereo.


PRZEGLĄDARKA INTERNETOWA

Chcesz coś szybko sprawdzić, np. ile gramów ma szklanka ryżu? Skorzystaj z wygodnego dostępu do przeglądarki internetowej, jaki daje Ci Family Hub™.

WITAJ W ŚWIECIE ROZRYWKI

Dotknij ekranu Family Hub™ i korzystaj z ulubionych aplikacji:

SMART THINGS - NIESKOŃCZENIE WIELE MOŻLIWOŚCI

Dzięki aplikacji Smart Things* zainstalowanej w lodówce Family Hub™ możesz kontrolować pozostałe urządzenia w domu: zaprogramować sprzątanie i zmywanie, nastawić ciasto, zwiększyć temperaturę w domu czy sprawdzić, ile czasu pozostało do końca prania.  

* Zakres działania oraz interfejs aplikacji mogą różnić się w zależności od kraju.
** Urządzenia kompatybilne z aplikacją Smart Things mogą się różnić w zależności od kraju.
Poznaj linię Samsung Chef Collection. Pierwszą kolekcję urządzeń kuchennych, stworzoną przy współpracy z najlepszymi szefami kuchni.

Do naszych produktów wprowadziliśmy funkcje polecone przez szefów z Club des Chefs. Elitarnego grona mistrzów, uhonorowanych gwiazdkami Michelin.

Funkcjonalność i harmonia w Twojej kuchni

Przestronna i wygodna w użytkowaniu lodówka Samsung z linii MultiDoor doskonale wkomponuje się w kuchenne wnętrze, nadając mu wyrazisty charakter. Wykonane ze stali nierdzewnej urządzenie to nie tylko minimalistyczne i eleganckie wykończenie. To również m.in szereg funkcjonalnych rozwiązań takich jak: zewnętrzny dystrybutor wody czy szeroko otwierane drzwi, które ułatwiają dostęp do przechowywanych produktów.

Harmonijny design

Lodówkę z linii MultiDoor cechuje elegancki, uniwersalny wygląd. Nawet w obliczu zmieniających się trendów, będzie ona ponadczasowym, stylowym akcentem w Twojej kuchni.

Dystrybutor wody

Wygodny dystrybutor wody znajduje się na drzwiach lodówki. Zapewnia wygodny i szybki dostęp do orzeźwiającej wody zawsze wtedy, gdy tego potrzebujesz.

Ponadczasowy wygląd

Wyprofilowane uchwyty Samsung MultiDoor są nie tylko praktyczne, ale także podkreślają minimalistyczną i szykowną formę urządzenia.

Wyjątkowa pojemność, nowe możliwości

Więcej przestrzeni na produkty. Pojemne wnętrze

Przestronność lodówki sprawia, że możesz w niej przechowywać jeszcze większą ilość artykułów spożywczych. Jednocześnie, dzięki szeroko otwieranym drzwiom masz szybki wgląd na jej zawartość oraz wygodny dostęp do produktów.

Łatwe przechowywanie. Składana dwustopniowa półka

Bez problemu umieścisz w lodówce wysokie, większe pojemniki. Półkę możesz wysunąć i wsunąć lub całkowicie złożyć, przez co zwolnisz miejsce.
Co więcej, łatwiej sięgniesz po artykuły znajdujące się w głębi urządzenia.

Łatwa, samodzielna regulacja. Pojemniki w drzwiach

Lodówka jest wyposażona w głębokie pojemniki drzwiowe, na których zmieszczą się nawet wysokie produkty. Takie rozwiązanie, pozwala na lepsze wykorzystanie miejsca wewnątrz urządzenia.

Rewolucja w chłodzeniu

Technologia chłodzenia Triple Cooling™ to niezależne chłodzenie komór chłodziarki i zamrażarki oraz utrzymywanie wilgoci na odpowiednim poziomie. W tym celu wykorzystane są 3 osobne wentylatory. Rozwiązanie zapobiega przenikaniu zapachów między komorami lodówki, a żywność zachowuje doskonałą jakość i świeżość na dłużej*. Dodatkowo, optymalne warunki przechowywania gwarantuje strefa FlexZone z 4 niezależnymi trybami chłodzenia. 

* Poziom świeżości mierzony w oparciu o wyniki testów SLG.

Zachowaj świeżość produktów

Stabilna temperatura chłodzenia. Metal Cooling

Metalowy panel działa jak akumulator zimna. Pozwala szybko wyrównać temperaturę wewnątrz urządzenia po otwarciu drzwi i dostaniu się ciepłego powietrza do środka. Dzięki temu jedzenie zachowuje świeżość i przechowywane jest w odpowiedniej temperaturze.

Dostosuj temperaturę do różnych rodzajów żywności. FlexZone

W FlexZone można ustawić optymalną temperaturę dla różnych produktów. Żywność na dłużej pozostanie świeża i smaczna. Jeden przycisk i masz do dyspozycji, aż cztery tryby chłodzenia.

Bez konieczności rozmrażania.* Pełny No Frost

Przechowywane produkty na długo zachowują świeżość i walory odżywcze, pyszny smak i swój naturalny kolor, a brak osadzającego się szronu zapewnia więcej przestrzeni. Technologia No Frost to nie tylko smak i zdrowie, ale również wygoda, gdyż pozwala raz na zawsze pożegnać się z nieprzyjemnym obowiązkiem rozmrażania lodówki!

* Urządzenie nie wymaga ręcznego odszraniania. Odbywa się ono automatycznie. Aby urządzenie działało prawidłowo, należy postępować zgodnie z dodatkowymi wskazówkami eksploatacyjnymi zawartymi w instrukcji obsługi.

Świeże warzywa i owoce. Szuflada z kontrolą wilgoci

Pojemna szuflada to nie tylko wygodne przechowywanie dużej ilości warzyw czy owoców. Możliwość kontroli wilgotności, zapewnia produktom optymalne warunki do zachowania świeżości na dłużej.

Przechowywanie mięsa i ryb. Tryb Chill

W dolnej części lodówki znajduje się specjalna komora wyposażona w funkcję Chill, która utrzymuje optymalną temperaturę -1°C. Przechowywane artykuły spożywcze zachowują pełnię smaku i strukturę.

silnik digital inverter - 10 lat gwarancji

Dzięki czujnikom zewnętrznym i wewnętrznym kompresor automatycznie dostosowuje swoją pracę do zapotrzebowania na chłodzenie. A optymalna praca kompresora pozwala obniżyć rachunki za prąd, zapewniając relatywnie cichą pracę* urządzenia. Wysoka jakość i niezawodność pracy została potwierdzona 10-letnią gwarancją.

Rysunek techniczny

 • A Szerokość:  908 mm
 • B Głębokość:  733 mm
 • C Wysokość: 1825 mm

w opakowaniu

warto wiedzieć

Instalacja aplikacji Samsung Family Hub.
Odwiedź sklep Google Play, aplikacje Galaxy lub Apple App Store i wyszukaj hasło "Samsung Family Hub ", a następnie pobierz i zainstaluj dedykowaną aplikację Samsung Family Hub.

Nie możesz znaleźć aplikacji?
Aplikacja Samsung Family Hub jest dostępna dla smartfonów z systemem Android 4.4 (KitKat) lub nowszym oraz iOS 8.0 i nowszym.

Wskazówki, jak dbać o lodówkę: 
- Przed rozpoczęciem czyszczenia i konserwacją należy odłączyć lodówkę od zasilania.- Nie należy pryskać środkiem czyszczącym bezpośrednio na wyświetlacz. Może to doprowadzić do zgaśnięcia liter wyświetlanych na wyświetlaczu.- Do czyszczenia powierzchni zewnętrznych (drzwi i zabudowy), części plastikowych, drzwi i wewnętrznych wykończeń oraz uszczelek nie używaj środków czyszczących o właściwościach ściernych ani silnie działających, np. płynów do mycia szyb, proszków do szorowania, palnych płynów, preparatów z zawartością kwasu solnego, wosków do czyszczenia, koncentratów detergentów, wybielaczy ani środków zawierających pochodne nafty.- Mogą one spowodować zarysowanie lub uszkodzenie materiałów.

Porady dotyczące oszczędzania energii:
Urządzenie należy instalować w chłodnym, suchym pomieszczeniu o odpowiedniej wentylacji. Urządzenie nie może być wystawione na bezpośrednie działanie promieni słonecznych ani znajdować się w pobliżu źródeł ciepła (np. grzejników). Nie wolno zasłaniać otworów ani kratek wentylacyjnych urządzenia ze względu na oszczędność energii. Przed włożeniem do urządzenia - ciepłe posiłki powinny ostygnąć.Zadbaj o swoją wygodę

W trosce o Twój komfort chcemy świadczyć usługi na jak najwyższym poziomie, dlatego zakupiony sprzęt wniesiemy i podłączymy za Ciebie.
Po pewnym podłączeniu lodówki do istniejących oraz sprawnie działających instalacji zostanie ona ustawiona i wypoziomowana na swoim miejscu. Zawsze sprzątamy po sobie i na życzenie odbieramy zużyte urządzenie.
Pamiętaj, że nieprawidłowo wypoziomowana chłodziarka może głośno pracować, doprowadzić do rozszczelnienia drzwi i wzrostu zużycia prądu. Ma to również wpływ na żywotność samego agregatu.
Dane techniczne

Dane podstawowe

Wymiary (WxSxG) [cm] 182.5 x 90.8 x 73.3
Pojemność [l] 354 chłodziarka + 254 zamrażarka
Roczne zużycie prądu 464 kWh = 357.28 zł
Bezszronowa (No Frost) Pełny No Frost
Położenie zamrażarki Side by Side
Zmiana kierunku otwierania drzwi Nie
Liczba drzwi 4
Kolor producenta Stal nierdzewna
Funkcje Szybkie chłodzenie, Szybkie zamrażanie, Dystrybutor wody, Komora zero, Sterowanie smartfonem

Dodaj przydatne akcesoria

Opinie

5/5
12 opinii
12 użytkowników poleca ten produkt
Wygląd
5 /5
Głośność pracy
4.9 /5
Funkcjonalność
5 /5
Pojemność
5 /5
Energooszczędność
5 /5
Ergonomia wnętrza
5 /5

Masz ten produkt? Pomóż innym w wyborze, dodaj swoją opinię.

Sortuj wg:
Potwierdzony zakup (8)
5/5
Potwierdzony zakup

Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

Potwierdzony zakup
Katarzyna 30 grudnia 2020
Lodówka na miarę XXI wieku
Lodówka Family Hub sprawdzi się świetnie nawet dla najbardziej wymagających klientów. Jej wszechstronność jest godna podziwu i nie powstydzi się jej żadna perfekcyjna pani domu. W mojej opinii ma ona wszystko. Ten sprzęt posiada bardzo szerokie półki, na których bez problemu zmieści się patera czy blacha z ciastem. Warzywa, owoce nie muszą już być zjadane natychmiast po kupieniu, dzięki specjalnym szufladom trzymającym wilgoć. Uważam, że jest to duże ułatwienie dla dużych rodzin, które nie mają czasu na codzienne zakupy. Dodatkowym atutem tej lodówki jest z pewnością składająca się i podnosząca do góry półka, dzięki której wsadzenie dużego garnka czy napojów nie stanowi już żadnego problemu ani większej logistyki. Duży wyświetlacz, kamery wewnątrz tego świetnego sprzętu to technologia godna XXI wieku. Dzięki niej nie muszę już oglądać lodówki przed zakupami, wystarczy klik i „jestem” w jej wnętrzu. Uważam, że wyświetlacz jest dobrej jakości, ładuje się szybko i jest bardzo funkcjonalny. Myślę, że dodatkowy plus to jedzenie obiadu w towarzystwie najlepszych chwil uwiecznionych na zdjęciach z wakacji a wyświetlanych właśnie na lodówce. Jedynym minusem, aczkolwiek moim zdaniem naprawdę mało znaczącym jest zbytnia bliskość przycisków do lodu i wody w dystrybutorze. Skutkuje to czasem tym, że zamiast samego lodu, dostaje się w gratisie wodę. Reasumując polecam lodówkę Family Hub każdemu, gdyż jest to w mojej opinii obecnie najlepszy sprzęt na rynku. #akcjaFamilyHubConnected
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Dawid Kula 11 listopada 2020
Super lodówka - polecam
Super lodówka, zakochałem się od samego początku, oprócz swojej pojemności i użytkowości dochodzi element multimedialności oraz niesamowitego wyglądu. Robi wrażenie w kuchni niesamowite. Muzyka gra bardzo dobrze, a funkcje dotyczące podglądu zawartości lodówki naprawdę mega przydatne. Co więcej w końcu nie ma żadnego problemu z miejscem na duże ilości produktów. Fajnie, że można ją połączyć z telefonem poprzez Smartthings i zarządzać wieloma funkcjami zdalnie. Dobrym rozwiązaniem jest również multimedialny ekran, gdzie wraz z rodziną możemy zapisywać wiele informacji oraz zostawiać dla siebie nawzajem notatki. Jest też kalendarz, który pozwala na planowanie wspólnych rzeczy. Generalnie można powiedzieć, że nie jest to już tylko lodówka, tylko centrum zarządzania domem, gdzie oprócz zaspokojenia swojego głodu znajdziemy wszystko co jest niezbędne do planowania i urozmaicania codzienności, a nawet do inspirowania, kiedy chodzi o gotowanie, bo znajdziemy również sporo przepisów kucharskich, które pozwalają na ugotowanie czegoś pysznego bez zbędnego problemu. Uważam, że dokonałem dobrego wyboru i jestem zadowolony. Polecam wszystkim. #akcjaFamilyHubConnected
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Potwierdzony zakup

Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

Potwierdzony zakup
Andrzej 17 listopada 2020
Super sprzęt
Jest ogromna! W opakowaniu ledwo zmieściła się w drzwiach wejściowych! Jak to u Samsunga świetnie wykonana, nie ma żadnych problemów z rozpakowaniem i ustawieniem. wszystko pasuje jak ulał. Uruchomienie bezproblemowe, instalacja oprogramowania w telefonie również. Warto mieć wcześniej założone konto u Samsunga. Instalujemy Smart Things i Family Hub, ten drugi to w zasadzie główny program na telefonie, którym się posługuje cała moja rodzina. Lista zakupów - każdy indywidualnie może dodawać kolejne produkty, notatki pozostawione na lodówce czy zdjęcia przesyłane na lodówkę w zasadzie z każdego krańca świata, oby tylko był Internet - wszystko działa świetnie! Radio internetowe, czy zamawianie pyszności z okolicznych restauracji czy fastfoodów również (poprzez Pyszne.pl) Dla zainteresowanych, YouTube można uruchomić poprzez przeglądarkę i działa bardzo dobrze, Netflixa jeszcze nie próbowałem ;) Jednym słowem SUPER, produkt wart każdej złotówki! #akcjaFamilyHubConnected.
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Potwierdzony zakup

Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

Potwierdzony zakup
tenetkasy 29 listopada 2020
Super centrum rozrywki
Super lodówka, muzyka gra bardzo dobrze, a funkcje dotyczące podglądu zawartości lodówki naprawdę mega przydatne. Super półki rozkładane. Fajnie, że można ją połączyć z telefonem i zarządzać wieloma funkcjami zdalnie. Również multimedialny ekran, gdzie można zapisywać wiele informacji oraz zostawiać dla siebie nawzajem notatki. Jest też kalendarz, który pozwala na planowanie wspólnych rzeczy. Znajdziemy również sporo przepisów kucharskich, które pozwalają na ugotowanie czegoś pysznego. Uważam, że super lodówka. Polecam wszystkim. #akcjaFamilyHubConnected
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Michał Bi 5 grudnia 2020
Kolejny bardzo udany produkt firmy Samsung
Wysoka jakość wykonania, pojemność i funkcjonalność to pierwsze słowa po pierwszych dniach użytkowania. Dzięki dużemu ekranowi można sprawdzić zdalnie poprzez aplikację zapas lodówki, przygotować listę zakupów czy nawet podczas gotowania obejrzeć film czy posłuchać muzyki. Od razu zrezygnowałem z magnesów, bo zdjęcia moich najbliższych nam na ekranie lodówki. Super sprzęt.
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Michał Bi 6 grudnia 2020
Kolejny udany produkt firmy Samsung
Rewelacyjny sprzęt, który jest połączeniem jakości wykonania, funkcjonalności co daje wielofunkcyjny zintegrowany z lodówką wyświetlacz. Można zdalnie sprawdzić zapas swojej lodówki, zaplanować zakupy, posłuchać muzyki, obejrzeć film czy otrzymać fajne przepisy kulinarne. Super!!! #akcjaFamilyHubConnected.
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Dave2020 22 października 2020
Super lodówka do nowoczesnej kuchni
Super lodówka, zakochałem się od samego początku oprócz swojej pojemności i użytkowości dochodzi element multimedialności oraz niesamowitego wyglądu. Robi wrażenie w kuchni niesamowite. Polecam. #akcjaFamilyHubConnected
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Potwierdzony zakup

Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

Potwierdzony zakup
Adam 29 czerwca 2020
opinia klienta
Mam ta lodówkę od niecałego tygodnia. Jest świetna, choć na początku nie obyło się bez zgrzytów. Jej rozpakowywanie zajmuje sporo czasu, a ilość odpadów (folii, deseczek itp.) nie mieści się do standardowego pojemnika na śmieci. Przy podłączaniu do sieci zestawu programów, trzeba pamiętać, że proces ten trwa kilka godzin i nie od razu uzyskamy wszystkie połączenia. Trochę nieergonomicznie usytuowane są przyciski do pobierania lodu i wody. Trzeba się do tego przyzwyczaić, gdyż na początku lód spadał nam na ręce, a woda ściekała na podłogę. Poza tymi drobnymi mankamentami lodówka jest świetna i całkowicie spełnia swoją rolę.
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Potwierdzony zakup

Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

Potwierdzony zakup
Rafał 4 kwietnia 2020
Gorąco polecam
Produkt z górnej półki wart swojej ceny, wszystko pozytywnie załatwione.
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Potwierdzony zakup

Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

Potwierdzony zakup
Iwona 2 sierpnia 2019
Polecam
Jest cudowna, najlepszy zakup- wart swojej ceny. Spełnia wszystkie oczekiwania domowników. Wbudowana kamerka jest genialna, nie trzeba pamiętać co się w niej znajduje na zakupach :).
Czy ta opinia była pomocna?

Ubezpieczenie Gwarancja Plus

Gwarancja Plus
Pełna Ochrona
Nie działa wyświetlacz w wyniku przepięcia prądu? Naprawimy!
Rozmrożona żywność? Zwrócimy Ci koszt żywności do 300 zł.
Gwarancja Plus
Podstawowa Ochrona
Lodówka przestała chłodzić po gwarancji producenta? Żaden kłopot, naprawimy awarie nawet do 5 lat od zakupu.
Wykonamy naprawę na miejscu lub zabierzemy urządzenie do serwisu.
Bez dodatkowej ochrony
Gwarancja Plus
Pełna Ochrona
Gwarancja Plus
Podstawowa Ochrona
Bez dodatkowej ochrony
Wariant zawiera wszystkie korzyści Ochrony Podstawowej oraz dodatkowo:
Lodówka przestała chłodzić po gwarancji producenta? Żaden kłopot, naprawimy awarie nawet do 5 lat od zakupu.
Wykonamy naprawę na miejscu lub zabierzemy urządzenie do serwisu.
Naprawa lodówki okaże się niemożliwa? Wymienimy ją na nową!
Nie działa wyświetlacz w wyniku przepięcia prądu? Naprawimy!
Rozmrożona żywność? Zwrócimy Ci koszt żywności do 300 zł.
Urwane drzwi lub pęknięta szyba w wyniku nieszczęśliwego wypadku? One też podlegają ochronie.

  Wypełniasz wniosek na stronie, a Twoja tożsamość zostanie zweryfikowana na podstawie danych o koncie, na które wpływa wynagrodzenie lub na podstawie wysłanego przez Ciebie przelewu na kwotę 1 zł. Na końcu podpisujesz umowę - to wszystko przez Internet.

       

  • Do 50 tys. złotych

  • Bez wychodzenia z domu

  • Minimum formalności

  • Szybka decyzja, nawet w 15 minut

  Rezerwujesz towar przez internet,

  wniosek kredytowy wypełniasz w sklepie stacjonarnym z pomocą doradcy

       

  • Do 31 tys. złotych

  • Pomoc doradcy w sklepie Media Expert

  • Decyzja nawet w 15 minut

  Usługi

  Wybierz usługi, które chcesz zamówić razem z produktem

  Usługi realizowane przy dostawie kurierem

  Wniesienie


  Zamówione Towary są dostarczane do Klienta za pośrednictwem Dostawcy na adres wskazany w formularzu zamówienia.

  W przypadku niektórych Towarów, Klient ma możliwość zakupu dodatkowej usługi tj. wniesienia zamówionego Towaru przed próg drzwi pierwszego pomieszczenia znajdującego się w lokalu Klienta, pod adresem wskazanym w formularzu zamówienia, o czym każdorazowo informowany jest w trakcie składania zamówienia za pośrednictwem komunikatów zamieszczonych na stronie internetowej Sklepu.

  Regulamin świadczenia usług montażu i instalacji towarów kupionych w sklepie Media Expert

  Pakiet Standard (Lodówka SBS)

  • Wniesienie
  • Rozpakowanie urządzenia
  • Ustawienie we wskazanym miejscu
  • Wypoziomowanie i stabilizacja
  • Zabranie pozostałości opakowania

  Regulamin świadczenia usług montażu i instalacji towarów kupionych w sklepie Media Expert

  Pakiet Pełen Komfort (Lodówka SBS)

  • Wniesienie
  • Rozpakowanie urządzenia
  • Odłączenie zużytego sprzętu (w razie konieczności)
  • Ustawienie we wskazanym miejscu
  • Wypoziomowanie i stabilizacja
  • Usunięcie zabezpieczeń elementów ruchomych
  • Montaż półek i szuflad
  • Podłączenie do ISTNIEJĄCEJ i SPRAWNEJ instalacji wodnej
  • Sprawdzenie ułożenia uszczelek drzwi
  • Zabranie pozostałości opakowania

  Regulamin świadczenia usług montażu i instalacji towarów kupionych w sklepie Media Expert

  Instrukcje

  Instrukcja obsługi Lodówka SAMSUNG RF56M9540SR Family Hub Side by Side No frost 182.5cm Srebrna Podajnik wody
  Produkt archiwalny

  Lodówka SAMSUNG RF56M9540SR Family Hub Side by Side No frost 182.5cm Srebrna Podajnik wody

  Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie
   Brak podobnych produktów
   Wybierz cechy, na podstawie których pokażemy Ci podobne produkty do tego, który właśnie oglądasz.

   Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 39 875 000 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756