Zamrażarka SAMSUNG BESPOKE RZ32A7485AP EO bez panelu

(1)
Kod: 433128
Wymiary (WxSxG) [cm]: 185.3 x 59.5 x 68.8
Pojemność [l]: 323
Roczne zużycie prądu: 329 kWh = 253.33 zł
Kolor: Brak
Gotowa do personalizacji koloru i materiału
Dowolnie łącz moduły i układ urządzeń
Zobacz opis produktu
Karta informacyjna produktu Zakres od A do G
Zamrażarka SAMSUNG BESPOKE RZ32A7485AP EO bez panelu
Zamrażarka SAMSUNG BESPOKE RZ32A7485AP EO bez panelu
Cena z kodem obowiązuje do 27.03.2023 r. do godz. 23:59
Cena z kodem
ME23-270323
2 639 00
Cena z kodem obowiązuje do 27.03.2023 r. do godz. 23:59
Cena regularna
3 399 00
Cena regularna: 3 399,00 zł
169,95 zł x 20 rat 0%
Rata dla ceny przed kodem rabatowym
Teraz 1 rata gratis! Raty 20 x 0%
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 2 499 , 00  zł Sprawdź leasing dla firm
U Ciebie
W sklepie pojutrze
Odbieramy zużyty sprzęt
Teraz 1 rata gratis! Raty 20 x 0%
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 2 499 , 00  zł
Odbieramy zużyty sprzęt

Opis produktu

Stwórz swój wymarzony zestaw!


Kliknij poniżej, by przejść na stronę konfiguratora:* Wizualizacja z panelem Szczotkowana stal nierdzewna. Panel nie jest sprzedawane w zestawie z lodówką. Konieczność dokupienia panelu drzwiowego z dostępnej gamy materiałów i kolorów dla danego modelu.

Zalety zamrażarki BESPOKE

Ikona wiatraka reprezentuje skuteczne chłodzenie gwarantowane przez nowoczesne technologie.

Skuteczne chłodzenie

Chcesz, żeby żywność dłużej zachowywała świeżość? Pozwolą na to zaawansowane technologie.

Logo cyfrowego kompresora towarzyszy informacji o 10-letniej gwarancji.

Kompresor Digital Inverter

Działa wydajnie, energooszczędnie i nie zawodzi, co potwierdza 10 lat gwarancji.

Ikona przedstawia system modułowy Samsung, który może obejmować dwa lub więcej urządzeń.

System modułowy

Potrzebujesz większej przestrzeni użytkowej? Wystarczy, że połączysz jedno urządzenie z drugim.

Wymienny front przedstawiony na ikonie to świetny sposób na zmianę wyglądu lodówki.

Twórz unikalne kombinacje

Kolor i materiał drzwi w pełni zgodny z Twoim niepowtarzalnym stylem.

Nowy SpaceMax™ jest równoznaczny z powiększeniem przestrzeni wewnątrz urządzenia, co zaprezentowano w formie ikony.

Nowy SpaceMax™

Efekt większej przestrzeni bez zmian w zewnętrznych wymiarach zamrażarki.

Ikona głośnika informuje o tym, że praca zamrażarki jest niemal bezgłośna. Utrzymuje się na poziomie zaledwie 40 dB.

Cicha praca

Z dźwięków na poziomie zaledwie 40 dB skorzystają zwłaszcza użytkownicy aneksów kuchennych.

Dopasuj BESPOKE do swojego wnętrza

Czy zgadzasz się z tym, że zamrażarka musi być niepowtarzalna i powinna harmonijnie dopasować się do stylu Twojej kuchni? Poznaj model RZ32A7485AP, który sprzedawany jest bez paneli drzwiowych. Jeśli design jest dla Ciebie istotny, seria lodówek i zamrażarek BESPOKE pozwoli Ci na wybór spośród szerokiej palety kolorów i faktur. Co ważne, jeśli kiedyś zechcesz pozwolić sobie na zmianę swojej kuchni, kupowanie nowego urządzenia nie będzie konieczne. Po prostu wystarczy, że założysz inny panel. Zamrażarka BESPOKE umożliwia połączenie wieloletniego działania z funkcjonalnością, a jednocześnie ma zdolność do ewoluowania wraz z Tobą i stylem Twojego domu. Ciesz się rozwiązaniem szytym na miarę, które oferuje seria BESPOKE.

Twórz unikalne kombinacje  

Panele pozwalają na dostosowanie zamrażarki Samsung do własnych upodobań. Możesz według swojego uznania wybrać kolor i fakturę panelu. Zdecyduj się na panele szklane w pastelowych kolorach oraz takie, które są wykończone metalem – w barwie szlachetnej lub szczotkowanej stali, a także malowanym. Zdecyduj, który z Twoich ulubionych kolorów ma zostać nadany frontowi. Jasny czy ciemny? Grafitowa stal czy elegancka lawenda? To Ty tu wybierasz.

System modułowy

Skomponuj swoją lodówkę

Seria BESPOKE pozwala na łączenie ze sobą dwóch lub więcej urządzeń, które mają identyczną wysokość. Mieszkasz samotnie i rzadko gotujesz? Produkty niezbędne do przygotowania podstawowych dań zmieścisz w chłodziarko-zamrażarce. A jeśli kiedyś będziesz potrzebować większej pojemności, po prostu dołączysz drugą lodówkę lub zamrażarkę do tej, którą już posiadasz.

Zdjęcie przedstawia dwumodułowy zestaw Samsung BESPOKE złożony z dwudrzwiowej chłodziarko-zamrażarki, oraz jednodrzwiowej zamrażarki RZ32A7485AP, którą dostaniesz w sklepie Media Expert.

Wybierz wysokość

BESPOKE

Lodówki BESPOKE są dostępne w dwóch rozmiarach, by lepiej odpowiadać Twoim potrzebom. Urządzenia o tej samej wysokości można dowolnie łączyć ze sobą, tworząc różne zestawienia.

Modele o wysokości 1853 mm to: lodówka z dolnym zamrażalnikiem, jednodrzwiowa chłodziarka, jednodrzwiowa chłodziarka typu slim lub jednodrzwiowa zamrażarka.

Modele o wysokości 2030 mm to: wyższa lodówka z dolnym zamrażalnikiem.

Szczotkowana stal nierdzewna to sposób wykończenia modelu RZ32A7485AP, który został przedstawiony na ilustracji.

Produkty przechowywane w optymalnych warunkach

Metal Cooling

Minimalna utrata zimna

Metalowy panel to rozwiązanie, które pełni w zamrażalniku rolę akumulatora zimna. Odpowiada za oddawanie niskiej temperatury w razie np. otwarcia drzwi lodówki i dba o zachowanie stałej temperatury.

Ukazane na ilustracji mięso nie ma prawa się zepsuć dzięki temu, że jest przechowywane w lodówce z panelem chłodzącym Metal Cooling.

Tryb Convertible

Sam wybierasz optymalne warunki

Tryb Convertible oddaje w Twoje ręce decyzję o tym, w jaki sposób wykorzystać przestrzeń urządzenia. Możliwe jest zmienienie zamrażarki w chłodziarkę. 5 trybów daje możliwość wyboru temperatury w zależności od tego, jaką żywność przechowuje się w środku. Napojom przyda się 5˚C, owocom i warzywom 2˚C, a mięsu i rybom -1˚C. Pozostałe dwa tryby to lekkie mrożenie -5˚C lub zamrażanie -23˚C -15˚C.

Zdjęcie przedstawia możliwości, które daje użytkownikowi zamrażarki BESPOKE specjalny tryb Convertible.

All-Around Cooling

Równomierne rozprowadzanie chłodnego powietrza

Strumienie zimnego powietrza docierają w każdą część i na każdą półkę Twojej zamrażarki dzięki wydajnemu systemowi All-Around Cooling. Na czym polega jego praca? Otwory umieszczone w przestrzeni zamrażarki odpowiadają za obieg zimnego powietrza i regulację temperatury do optymalnych warunków.

Widok na otwartą zamrażarkę Samsung BESPOKE. Wszystkie produkty, które się w niej znajdują, mają zapewnione takie same warunki dzięki systemowi All-Around Cooling.
Zdjęcie przedstawia rezultat zastosowania technologii No Frost – perfekcyjnie zamrożone owoce bez nalotu ze szronu.

No Frost

Nadmiar wilgoci jest eliminowany poprzez stałą cyrkulację powietrza po wnętrzu zamrażarki. Produkty i ścianki są pozbawione osadu z lodu i szronu. Żywność uzyskuje lepsze warunki, a Ty nie musisz już rozmrażać urządzenia.

Power Freeze

Jeżeli nadchodzi czas większych zakupów, najlepiej jest włączyć funkcję Power Freeze. Obniża ona temperaturę w zamrażalniku do -23°C i utrzymuje ją na tym poziomie przez 50 godzin, co znacznie ułatwia zamrożenie wielu produktów.

Technologia SpaceMax™

Jeszcze większa pojemność

Zamrażarka BESPOKE korzysta z naszej innowacyjnej technologii SpaceMax™. To oznacza, że masz do dyspozycji większą przestrzeń użytkową, nie ingerując w zewnętrzne rozmiary urządzenia. Dodatkowe miejsce to wynik zastosowania wyjątkowo wydajnej izolacji, która pozwoliła wstawić cieńsze ścianki. W modelu RZ32A7485AP otrzymujesz 323 litry pojemności.

Jak pokazuje zdjęcie, w zamrażarce RZ32A7485AP może się zmieścić dużo produktów. To efekt zastosowania technologii SpaceMax™.

Kostkarka SLIM

Wąska kostkarka do lodu

W drzwi zamrażarki wbudowano kostkarkę do lodu, która jest ergonomiczna i wyjątkowo wąska. Dzięki temu zajmuje znacznie mniej miejsca, co pozwala uzyskać cenną przestrzeń na półkach zamrażarki. Rozwiązanie jest przy tym wydajne oraz proste w obsłudze: otrzymanie kostek wymaga jedynie poruszenia dźwignią.

Na drzwiach modelu RZ32A7485AP umieszczono kostkarkę Slim Ice Maker, którą wyróżnia ergonomiczny kształt.

Przekładanie drzwi

Przekładane drzwi to szansa na to, by otwierać zamrażarkę na pełną szerokość i swobodnie wyjmować z niej potrzebne produkty. Rozwiązanie jest w stanie wpasować się w każdą aranżację kuchenną.

Dwie otwarte zamrażarki Samsung BESPOKE RZ32A7485AP z przekładanymi drzwiami.

Digital Inverter

Niższe rachunki i niezawodność

Wsparcie dla kompresora Digital Inverter zapewniają czujniki, które stale badają temperaturę, żeby urządzenie mogło efektywnie działać i jednocześnie ograniczać zużycie energii elektrycznej. Niezawodność tego rozwiązania jest potwierdzona przez 10-letnią gwarancję.

Głęboka czerń to kolor dwóch zamrażarek Samsung z linii BESPOKE, które zostały umieszczone w pokoju z drewnianymi panelami.

Cool Silent

Cicha praca

Zastosowane w urządzeniu technologie i nowoczesny kompresor sprawiają, że zamrażarka BESPOKE funkcjonuje niemal bezgłośnie. Generowane przez nią dźwięki osiągają natężenie zaledwie 40 dB, co idealnie przydaje się zwłaszcza w salonach z aneksem kuchennym.

Jak pokazuje zdjęcie, nocne działanie zamrażarek Samsung nie zakłóca spokoju, gdyż związane jest z wytwarzaniem dźwięków na poziomie zaledwie 40 dB.

Poznaj dodatkowe cechy zamrażarki BESPOKE

Korzystaj z udogodnień, jakie oferuje zamrażarka Samsung BESPOKE i doświadcz komfortu użytkowania. Możesz wygodnie organizować produkty w zamrażarce dzięki czterem głębokim szufladom. Funkcja Wakacje idealnie sprawdzi się, gdy będzie potrzebne zaoszczędzenie energii w trakcie dłuższego wyjazdu. Alarm otwartych drzwi zapobiegnie niepotrzebnej utracie zimna, gdy zapomnisz zamknąć zamrażarkę, a dzięki jasnemu i naturalnemu światłu żarówek LED wnętrze urządzenia będzie doskonale oświetlone przy mniejszym zużyciu prądu.

Ikonka energooszczędnych żarówek LED, które doskonale oświetlają wnętrze zamrażarki.

Oświetlenie LED

Światło emitowane przez żarówki LED jest jasne i naturalne. Pozwala od razu zobaczyć, gdzie znajdują się najbardziej potrzebne produkty. Takie rozwiązanie zużywa mniej prądu niż tradycyjne żarówki.

Jedna z czterech głębokich szuflad została przedstawiona w formie ikony.

Aż 4 szuflady

Do Twojej dyspozycji są aż 4 głębokie szuflady. Dają mnóstwo miejsca, żeby przechowywać mrożonki, i pozwalają na łatwiejsze porządkowanie produktów. Dzięki temu nie masz problemu ze znalezieniem potrzebnych artykułów.

Użyteczna funkcja Wakacje została zaprezentowana w formie ikony palmy.

Funkcja Wakacje

Wyjeżdżasz na dłużej? Nie zapomnij aktywować funkcji Wakacje. Dzięki niej temperatura w chłodziarce wzrośnie do +17°C, co umożliwi zmniejszenie zużycia energii elektrycznej.

Ikonka alarmu otwartych drzwi, który nie pozwala użytkownikowi zapomnieć o zamknięciu urządzenia.

Alarm otwartych drzwi

Jeśli zdarzy Ci się pozostawić drzwi zamrażarki otwarte, po upływie 2 minut włączy się sygnał dźwiękowy, który przypomni o konieczności zamknięcia urządzenia.

Model RZ32A7485AP przedstawiony w takiej formie, w jakiej można go kupić w sklepie Media Expert.

Skomponuj swoją lodówkę

Jeśli nie jesteś jeszcze zdecydowany, w jakim wydaniu kolorystycznym czy materiałowym najlepiej sprawdzi się Twoja lodówka, skorzystaj z poniższego konfiguratora. Umożliwi Ci stworzenie własnego, perfekcyjnie do Ciebie dopasowanego zestawu BESPOKE.

Warianty wykończenia

Panele nie są sprzedawane w zestawie z zamrażarką, wybierz swój kolor i dodaj do koszyka.

W opakowaniu

W opakowaniu znajdują się: zamrażarka RZ32A7485AP, instrukcja obsługi, karta gwarancyjna, elementy dystansowe, gąbka. 

Jeśli chcesz stworzyć moduł z kilku produktów, zalecamy dokupić zestaw do parowania lodówek BESPOKE 1853 mm. Łącznik RA-C00K4BAA.

.

1 Wewnętrzne testy porównawcze modeli RB38T775CSR oraz RB34K6232SS. 

2 Ustawienia temperatur w strefach są zależne od ogólnych ustawień chłodziarki. 

3 Przykładowe warunki dla temperatury chłodziarki 1°C. Temperatura w lewej strefie jest obniżona o 2°C względem tej ustawionej w całym urządzeniu. 

4 10-letnia gwarancja jest ograniczona tylko do kompresora.

5 Wewnętrzne testy porównawcze modeli RB38T775CSR oraz RB34K6232SS. 

Zdjęcia pokazują wizualizacje lodówki z różnymi kolorami panelów drzwiowych. Panele nie są sprzedawane w zestawie z lodówką. Konieczność dokupienia paneli drzwiowych z dostępnej gamy materiałów i kolorów dla danego modelu. Informacja o prawidłowej instalacji lodówki znajduje się w instrukcji, rekomendujemy instalację paneli przez autoryzowany serwis. Dostępność kolorów paneli zależy od modelu lodówki.Zadbaj o swoją wygodę

W trosce o Twój komfort chcemy świadczyć usługi na jak najwyższym poziomie, dlatego zakupiony sprzęt wniesiemy i podłączymy za Ciebie.
Po pewnym podłączeniu lodówki do istniejących oraz sprawnie działających instalacji zostanie ona ustawiona i wypoziomowana na swoim miejscu. Dla pełnej wygody i ergonomii użytkowania lodówki zmieniamy kierunek otwierania drzwi. Zawsze sprzątamy po sobie i na życzenie odbieramy zużyte urządzenie.
Pamiętaj, że nieprawidłowo wypoziomowana chłodziarka może głośno pracować, doprowadzić do rozszczelnienia drzwi i wzrostu zużycia prądu. Ma to również wpływ na żywotność samego agregatu.

Filmy:Dane techniczne

Dane podstawowe

Wymiary (WxSxG) [cm]: 185.3 x 59.5 x 68.8
Rodzaj zamrażarki: Szufladowa
Zdolność zamrażania [kg/24h]: 14.8
Klasa zamrażarki: ****
Bezszronowa (No Frost): Tak
Pojemność [l]: 323
Roczne zużycie prądu: 329 kWh = 253.33 zł
Klasa emisji hałasu: C
Kolor: Brak

Dodaj przydatne akcesoria

Opinie

5/5
1 opinii
1 użytkowników poleca ten produkt
Wygląd
5 /5
Głośność pracy
5 /5
Funkcjonalność
4 /5
Pojemność
5 /5
Energooszczędność
4 /5
Jakość mrożenia
5 /5
Ergonomia wnętrza
5 /5

Masz ten produkt? Pomóż innym w wyborze, dodaj swoją opinię.

Opinie zamieszczane na mediaexpert.pl mogą brać udział w konkursach z nagrodami, w tym w konkursie “7x1000 zł”Zobacz szczegóły

Sortuj wg:
Potwierdzony zakup (1)
4.7/5
Potwierdzony zakup

Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

Potwierdzony zakup
Arkadiusz 16 października 2022
Ponadczasowa zamrazarka Samsunga
Świetna koncepcja pozwalająca na wymianę panelu przedniego. Zamrażarkę można użytkować wiele lat i w tym czasie dowolnie zmieniać koncepcje i kolorystykę. oczywiście wymieniamy tylko panel przedni. Poza tym zamrażarka jest praktycznie "niesłyszalna" i bardzo pojemna. Świetny zakup z którego zapewne będziemy się cieszyć wiele lat.
Czy ta opinia była pomocna?

Ubezpieczenie Gwarancja Plus

Gwarancja Plus
Pełna ochrona
Urządzenie nie włącza się? Naprawa awarii możliwa nawet do 5 lat od zakupu.
Naprawa po gwarancji producenta okaże się niemożliwa? Wymienimy sprzęt na nowy.
Gwarancja Plus
Podstawowa Ochrona
Urządzenie nie włącza się? Naprawa awarii możliwa nawet do 5 lat od zakupu.
Naprawa po gwarancji producenta okaże się niemożliwa? Wymienimy sprzęt na nowy.
Bez dodatkowej ochrony
Gwarancja Plus
Pełna ochrona
Gwarancja Plus
Podstawowa Ochrona
Bez dodatkowej ochrony
Urządzenie nie włącza się? Naprawa awarii możliwa nawet do 5 lat od zakupu.
Naprawa po gwarancji producenta okaże się niemożliwa? Wymienimy sprzęt na nowy.
Awaria sprzętu o wartości do 300 PLN? Otrzymasz nowy sprzęt bez próby naprawy.
Urządzenie przestało działać w wyniku przepięcia prądu? Naprawimy lub wymienimy, jeśli naprawa okaże się niemożliwa.
Urządzenie uszkodzone w wyniku nieszczęśliwego wypadku? Nic straconego, zgłoś i opisz szkodę, a naprawimy Twój sprzęt.
Zalanie sprzętu w wyniku nieszczęśliwego wypadku? Nie martwa się, ochrona przed zalaniem działa już od dnia sprzedaży.

Wypełniasz wniosek na stronie, a Twoja tożsamość zostanie zweryfikowana na podstawie danych o koncie, na które wpływa wynagrodzenie lub na podstawie wysłanego przez Ciebie przelewu na kwotę 1 zł. Na końcu podpisujesz umowę - to wszystko przez Internet.

     

• Do 24 tys. złotych

• Bez wychodzenia z domu

• Minimum formalności

• Szybka decyzja, nawet w 15 minut

Rezerwujesz towar przez internet,

wniosek kredytowy wypełniasz w sklepie stacjonarnym z pomocą doradcy

     

• Do 24 tys. złotych

• Pomoc doradcy w sklepie Media Expert

• Decyzja nawet w 15 minut

Usługi

Wybierz usługi, które chcesz zamówić razem z produktem

Usługi realizowane przy dostawie kurierem

Pakiet Standard (Lodówka, Zamrażarka)


 • Wniesienie
 • Rozpakowanie urządzenia
 • Ustawienie we wskazanym miejscu
 • Wypoziomowanie i stabilizacja
 • Zabranie pozostałości opakowania

Regulamin świadczenia usług montażu i instalacji towarów kupionych w sklepie Media Expert

Wniesienie, rozpakowanie, ustawienie i wypoziomowanie

Dowiedz się więcej
109 99
54,99

Pakiet Pełen Komfort (Lodówka, Zamrażarka)

Nieprawidłowo wypoziomowane urządzenie może ulec uszkodzeniu oraz głośno pracować.


 • Wniesienie
 • Rozpakowanie urządzenia
 • Ustawienie we wskazanym miejscu
 • Wypoziomowanie i stabilizacja
 • Usunięcie zabezpieczeń elementów ruchomych
 • Montaż półek i szuflad
 • Podłączenie do istniejącej i sprawnej instalacji wodnej
 • Sprawdzenie ułożenia uszczelek drzwi
 • Zabranie pozostałości opakowania

Usługa nie obejmuje wykonania zmiany kierunku otwierania drzwi


Regulamin świadczenia usług montażu i instalacji towarów kupionych w sklepie Media Expert

Wniesienie, rozpakowanie, ustawienie, wypoziomowanie, usunięcie zabezpieczeń, montaż półek, podłączenie, zabranie opakowania.

Dowiedz się więcej
144 99
72,49

Wniesienie urządzenia do pomieszczenia/lokalu


 • Wniesienie
 • Rozpakowanie urządzenia (na życzenie)
 • Ustawienie we wskazanym miejscu (na życzenie)
 • Zabranie pozostałości opakowania (na życzenie)

Usługa nie obejmuje montażu i uruchomienia


W celu sprawnej realizacji usługi przygotuj swobodne przejście do miejsca ustawienia urządzenia.Regulamin świadczenia usług montażu i instalacji towarów kupionych w sklepie Media Expert
Dowiedz się więcej
59 99

Instrukcje

Instrukcja obsługi Zamrażarka SAMSUNG BESPOKE RZ32A7485AP EO bez panelu

Inne produkty w kategorii:

Zamrażarka SAMSUNG BESPOKE RZ32A7485AP EO bez panelu
Zamrażarka SAMSUNG BESPOKE RZ32A7485AP EO bez panelu
Cena z kodem obowiązuje do 27.03.2023 r. do godz. 23:59
Cena z kodem
ME23-270323
2 639 00
Cena z kodem obowiązuje do 27.03.2023 r. do godz. 23:59
Cena regularna
3 399 00
Cena regularna: 3 399,00 zł
169,95 zł x 20 rat 0%
Rata dla ceny przed kodem rabatowym
Teraz 1 rata gratis! Raty 20 x 0%
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 2 499 , 00  zł Sprawdź leasing dla firm
U Ciebie
W sklepie pojutrze
Odbieramy zużyty sprzęt
Teraz 1 rata gratis! Raty 20 x 0%
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 2 499 , 00  zł
Odbieramy zużyty sprzęt

Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 39 875 000 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756

Cena z kodem obowiązuje do 27.03.2023 r. do godz. 23:59
Cena z kodem
ME23-270323
2 639 00
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 2 499 , 00  zł