Multirabaty! Piąty wybrany produkt za 1 zł!

Pół roku nie płacisz! Pierwsza rata w lipcu!

Pralka SAMSUNG WW10T654DLH 10.5kg 1400 obr A AddWash AI Control

(18)
Kod: 346579

Multirabaty! Piąty wybrany produkt za 1 zł!

Pół roku nie płacisz! Pierwsza rata w lipcu!

Wymiary (GxSxW) [cm]: 60 x 60 x 85
Sposób załadunku: Od przodu
Pojemność [kg]: 10.5
Maksymalna prędkość wirowania [obr/min]: 1400
Zużycie energii na 100 cykli [kWh]: 52 kWh = 31.72 zł
Funkcje: Funkcje parowe, Sterowanie smartfonem, Silnik inwerterowy, Wyświetlacz elektroniczny
Personalizacja ustawień - AI Control
Drzwi AddWash™ - dodawaj w trakcie prania
Zobacz cały opis
Karta informacyjna produktu Zakres od A do G Dawniej: A+++
Pralka SAMSUNG WW10T654DLH 10.5kg 1400 obr A AddWash AI Control
Pralka SAMSUNG WW10T654DLH 10.5kg 1400 obr A AddWash AI Control
2 949
00
147,45 zł x 20 rat 0%
Pół roku nie płacisz! I raty 0%
Sprawdź leasing dla firm
U Ciebie
W sklepie jutro
Pół roku nie płacisz! I raty 0%
Sprawdź leasing dla firm
lub zamów telefonicznie Zadzwoń i zamów 756 756 756

Opis i dane

Charakterystyka

Ikona prania za pomocą EcoBubble

EcoBubble™

Pierz skutecznie, oszczędzając przy tym energię elektryczną już w niskich temperaturach.

Ikona pralki i telefonu połączonych za pomocą funkcji Smart Control

Panel AI Control

Na panelu AI Control znajdziesz rekomendacje najlepszych ustawień i dopasowanych do Twoich potrzeb programów.

phpIKDg16 icon klasa 2021 151x151px (1)-01

Klasa energetyczna A

Dzięki najwyższej klasie efektywności energetycznej możesz zaoszczędzić na rachunkach za prąd.

Ikona pralki z drzwiami AddWash

AddWash™

Nawet w trakcie trwającego prania dodasz do bębna zapomniane ubrania.

Ikona koszulki pranej za pomocą pary wodnej

Higieniczna para

Gorąca para zdezynfekuje ubrania zapewniając im higieniczną czystość.

Ikona szybkiego przebiegu prania

Program super szybki

Czyste ubrania wyjmiesz z pralki już po 59 minutach.

Energooszczędne, skuteczne pranie z EcoBubble™

Poznaj wyjątkową skuteczność technologii EcoBubble™ piorąc w niskich temperaturach*. Połączenie detergentu, wody i powietrza już we wczesnej fazie cyklu pozwala uzyskać aktywną pianę, która wnika w tkaniny i usuwa z nich nawet najbardziej uporczywe zabrudzenia. Jej działanie jest delikatne dla tkanin - nie niszczy ich koloru i faktury. Niska temperatura prania to także mniejsze zużycie energii elektrycznej**.

* Testy wg normy IEC 60456-2010 dla wsadu 4 kg: program Pranie Super Eco (WF80F5E5U4W) vs. bawełna 40°C bez EcoBubble™ (WF0702WKU). Wyniki mogą się różnić. 

** Na podstawie raportu z testu Performance Lab przeprowadzonego przez Springboard Engineering z użyciem pasków EMPA, badającego różnice między roztworem zwykłego środka piorącego a technologią aktywnej piany bez działania mechanicznego.

Siła bąbelków EcoBubble™

Ikona niskich temperatur

Pranie w niskiej temperaturze

Aktywna piana wnika we włókna tkanin usuwając zabrudzenia nawet podczas prania w niskiej temperaturze.

Ikona prania delikatnego dla tkanin

Dodatkowa ochrona tkanin

Pranie z EcoBubble™ nie niszczy naturalnego koloru i struktury - jest delikatne dla tkanin.

Ikona liścia symbolizującego ekologiczną pracę

Zwiększona energooszczędność

Niska temperatura działania zmniejsza zużycie energii elektrycznej.

Inteligentny panel AI Control

Każde Twoje pranie przebiegnie sprawniej i bardziej komfortowo dzięki pomocy AI Control. Personalizuje on ustawienia pralki na podstawie Twoich wcześniejszych wyborów programów i funkcji. Podpowie również najlepiej dopasowany program suszenia, a za pomocą aplikacji SmartThings zyskasz możliwość sterowania działaniem pralki zdalnie*.

* Aplikacja SmartThings dostępna jest dla urządzeń z systemem Android oraz iOS. Wymagane podłączenie pralki z WiFi oraz posiadanie konta Samsung. 

Ćwicząca jogę kobieta i pralka proponująca program Odzież sportowa

Personalizacja ustawień i parametrów

Sztuczna inteligencja analizuje Twoje wybory programów i ustawień, a na tej podstawie panel AI Control rekomenduje Ci najtrafniejsze parametry prania.

Pralka i suszarka w dwóch pokojach - jedna na drugiej i dwie obok siebie, połączone Auto Link Cycle

Rekomendacja cyklu suszenia na podstawie wybranego cyklu prania

Po wybraniu programu prania, funkcja Auto Cycyle Link automatycznie dopasuje odpowiedni cykl suszenia*.


* Funkcja Auto Cycle Link jest dostępna tylko wtedy, gdy pralka i suszarka posiadają funkcję AI Control i są połączone z Wi-Fi.

Pralka w łazience łączy się przez WiFi z telefonem w pokoju dziecięcym

Funkcjonalności w aplikacji SmartThings

Korzystając z aplikacji SmartThings włączysz pralkę zdalnie, ustawisz harmonogram prania lub znajdziesz informacje o programie odpowiednim dla wybranego rodzaju tkanin.

Najwyższa klasa energetyczna A

Pralka Samsung oszczędnie i efektywnie zużywa energię elektryczną, co potwierdza przyznana jej klasa A. Niskie zużycie prądu sprawia, że urządzenie jest przyjazne dla środowiska i pozwala zaoszczędzić na opłatach za prąd.

Dodatkowe drzwi AddWash™

Dodatkowe drzwi AddWash™ to niezwykle praktyczne rozwiązanie dla każdego domu. Zapomnianą koszulę lub spodnie będziesz mógł dodać do pralki w trakcie jej działania. Drzwi posłużą Ci również do dodania detergentu lub włożenia ręcznie wypranych ubrań do bębna wyłącznie na czas płukania i wirowania*. Uchyl drzwiczki, jeśli chcesz wygodnie przewietrzyć wnętrze urządzenia.

* Przez dodatkowe drzwi AddWash™ można dodać tylko odzież, detergent lub płyn zmiękczający do tkanin. Drzwi AddWash™ można otworzyć pod warunkiem, że temperatura bębna nie przekracza 50°C.

Programy prania dopasowane do Twoich potrzeb

Włączając pranie, zawsze znajdziesz dla siebie odpowiednie ustawienia dzięki aż 22 programom automatycznym. Jeśli chcesz uzyskać czyste ubrania już w 59 minut - wybierz program Super szybki. Cykl wykorzystujący działanie pary wodnej pozwoli Ci cieszyć się idealnie czystym i zdezynfekowanym praniem.

Higieniczna para eliminująca bakterie, roztocza oraz alergeny

Higienicznie czyste pranie

Wykorzystując możliwości programu parowego, nie musisz już korzystać z Prania wstępnego, nawet jeśli Twoje ubrania są wyjątkowo zabrudzone. Uwalniająca się z bębna gorąca para wysyca tkaniny, tym samym rozpuszczając brud i plamy. Pozbędziesz się także do 99,9% bakterii* i alergenów**. 


* Na podstawie badań Intertek przy użyciu programu Higieniczna para. Usuwa aż do 99,9% wybranych rodzajów bakterii, w tym bakterie Staphylococcus aureus i Escherichia coli. Wyniki mogą się różnić.

** Na podstawie badań British Allergy Foundation (BAF) przy użyciu programu Higieniczna para. Usuwa alergeny pochodzące z roztoczy kurzu domowego.

Pełny bęben pralki z oznaczeniem szybkiego prania i intensywnego płukania

Czyste ubrania w 59 minut

Skróć przebieg cyklu prania, zachowując pełnię skuteczności. Już po 59 minutach będziesz móc cieszyć się idealnie czystymi i świeżymi ubraniami*. Krótszy proces prania zapewnia funkcja Speed Spray, która wykorzystuje intensywny natrysk wody do przyspieszenia płukania. Silne wirowanie pozwala zmniejszyć czas potrzebny do usunięcia wody z ubrań.


* Na podstawie testów dla wsadu 5 kg przy użyciu programu Super szybkiego.

Co jeszcze oferuje pralka Samsung?

Pralka Samsung WW10T654DLH wyposażona została w wiele praktycznych funkcji, które pomogą Ci w codziennych obowiązkach. Czystość bębna pralki czy szuflady na detergent utrzymasz bez wysiłku, korzystając ze specjalnie przygotowanych funkcji. Aktywna piana pozwoli pozbyć się nawet najbardziej uporczywych plam. Silnik Digital Inverter wykorzystujący mocne magnesy zapewnia wydajne, a zarazem ciche* działanie pralki. Jest on również bardziej oszczędny energetycznie niż silniki tradycyjne innych pralek**.


* Redukcja hałasu wynosi odpowiednio 5 dBA i 3 dBA dla cyklu prania i wirowania. Dane na podstawie etykiety ERP, F500 8 kg 1400 obr./min WF80F5E5P4W z silnikiem Digital Inverter i Vistula 8 kg 1400 obr./min WF1804WPC z silnikiem uniwersalnym.

** Nagrodzony certyfikatem "Nawet 23 Lata Działania" przez stowarzyszenie Association for Electrical, Electronic & Information Technologies w Niemczech (Verband Deutscher Elektrotechniker - VDE). Rzeczywista żywotność może się różnić w zależności od sposobu użytkowania.

Czysty bęben pralki i przedstawiona z bliska membrana

Czyszczenie bębna +

Bęben pralki, drzwi i membrana mogą zachwycać czystością bez użycia detergentu. Program Czyszczenie bębna+ wykorzystuje silny strumień wody i intensywne wirowanie, by pozbyć się brudu i aż do 99,9%* bakterii, które mogą być przyczyną powstawania nieprzyjemnego zapachu. Kiedy urządzenie będzie wymagać czyszczenia, samo Cię o tym powiadomi**.

* Na podstawie badań Intertek przy użyciu programu Czyszczenie bębna. Eliminuje aż do 99,9% bakterii znajdujących się we wnętrzu pralki.

** Alert o konieczności włączenia programu Czyszczenia bębna pojawia się co 40 cykli.

Wysunięta szuflada Stay Clean

Szuflada StayClean

Szuflada StayClean nie wymaga ręcznego czyszczenia. Jej specjalna konstrukcja i system przemywania woda powodują, że wszystkie zacieki i pozostałości detergentu są skutecznie usuwane. Szuflada będzie więc zawsze zachwycać czystością.

Bąbelki aktywnej piany, które usuwają cząsteczki brudu

Aktywna piana

Idealne czyste ubrania, bez zabrudzeń! Wykorzystaj niezwykłe możliwości funkcji Aktywnej piany, by pozbyć się nawet trudnych do usunięcia plam z wina czy pozostałości po makijażu. Ubrania już na początkowym etapie prania namaczane są w aktywnej pianie, która skutecznie i szybko pozbędzie się zabrudzeń z Twoich tkanin*.


* Na podstawie testów (zgodnie z normą IEC60335-1 Cl.10.) dla wsadu 8 kg: pranie przy użyciu Aktywnej piany vs. Bawełna 40/60°C, Syntetyki 60°C, Jeansy 40°C bez funkcji Aktywnej piany.

Pojemna pralka Samsung mieszcząca wsad o wadze nawet 10 kilo

Załadunek aż 10 kg

Pojemność pralki to aż 10 kg. Pozwoli Ci to zmniejszyć częstotliwość prania. Tak duży bęben bez trudu pomieści koce, kołdrę czy poduszki.

Budowa silnika Digital Inverter

Digital Inverter

Silnik Digital Inverter o bezszczotkowej konstrukcji pracuje cicho i wydajnie. Jego długa żywotność potwierdzona została aż 10-letnią gwarancją.

Wnętrze bębna ze specjalnymi wypolerowanymi dziurkami bezpiecznymi dla tkanin

Bęben Swirl

Ubrania są dodatkowo chronione przed zaciąganiem włókien czy mechaceniem dzięki specjalnej konstrukcji bębna z wypolerowanymi otworami.

W opakowaniu

Instrukcja obsługi i karta gwarancyjna

Prowadnica węża

Zaślepki na otwory po śrubach

Klucz do śrub mocujących bęben

Wąż doprowadzający i odprowadzający wodę

Pralka Samsung WW10T654DLH z białym panelem sterowania i przezroczystymi drzwiami z czarnym obramowaniem i drzwiczkami AddWash

Porównaj produkty

Pralka Samsung WW10T654DLH z białym panelem sterowania i przezroczystymi drzwiami z czarnym obramowaniem i drzwiczkami AddWash
Pralka Samsung WW80T634DLH z białym panelem sterowania i przezroczystymi drzwiami z czarnym obramowaniem
Pralka Samsung WW90T754ABH z białym panelem sterowania i ciemnymi drzwiami z funkcją AddWash

WW10T654DLH

WW80T634DLH

WW90T754ABH

EcoBubble™

AddWash™

-

AI control

Pranie parowe

Super Speed

59 min
59 min
39 min
Silnik Digital Inverter

Czyszczenie bębna+

Aktywna piana

Szuflada StayClean

-

SmartThings

Łączność Wi-Fi

Załadunek

10,5 kg

8 kg

9 kg

Obroty rpm

1400

1400
1400

Ilość programów

22

22

22

Kolor

Biały

Biały

Biały

Wyświetlacz

Good

Good

Better

Poziom głośności

53 dB(A)

53 dB(A)

53 dB(A)

Klasa energetyczna

A

B

A

Wymiary (WxSxG) mm

600 x 850 x 600

600 x 850 x 500

600 x 850 x 550

Waga netto

76 kg

67 kg

77 kg

Warto wiedzieć

Jak połączyć pralkę ze SmartThings?

W celu połączenia pralki Samsung do aplikacji SmartThings, należy uruchomić tryb punktu dostępu. W celu połączenia pralki z aplikacją SmartThings sprawdź czy masz stabilne połączenie Wi-Fi, czy Twój smartfon jest połączony z kontem Samsung oraz czy Twój model pralki jest kompatybilny ze SmartThings. Następnie, otwórz aplikację SmartThings. W menu aplikacji, dotknij “Urządzenia” a następnie dotknij ikonę plus (+). Jeżeli Twoje urządzenie nie zostanie wykryte automatycznie, wybierz kategorię “Pralka”. Jeżeli Twoja pralka nadal nie zostanie wykryta, możesz dodać ją ręcznie. W tym celu, dotknij ikonę szukaj i wprowadź model swojego urządzenia. Wykonaj czynności wskazane na ekranie, w celu zakończenia procesu łączenia Twojej pralki.  

Czy pralki z systemem Eco Bubble™ są rozwiązaniem na problem nierozpuszczonych śladów detergentów na tkaninach?

W przypadku pralek z technologią EcoBubble™, proszek zostaje rozpuszczony wcześniej, co pozwala uzyskać dużą ilość silnej piany. Wypłukanie piany z tkanin jest o wiele łatwiejsze niż wypłukanie nierozpuszczonego proszku, ponieważ piana nie zostawia zacieków, nawet na ciemnych ubraniach lub podczas prania w niskiej temperaturze.

Co to jest funkcja Aktywnej piany?

Funkcja Aktywnej piany wykorzystuje technologię EcoBubble™, aby delikatnie i skutecznie usuwać zabrudzenia z ubrań. Po wybraniu tej funkcji pralka produkuje dużą ilość piany, w której następnie namaczane są tkaniny. Wygenerowane bąbelki poprzez odpowiednią mechanikę bębna (obroty plus postój bębna) równomiernie wnikają w tkaninę rozpuszczając brud od środka. Nie ma potrzeby używania drogich odplamiaczy.
Zadbaj o swoją wygodę

W trosce o Twój komfort chcemy świadczyć usługi na jak najwyższym poziomie, dlatego zakupiony sprzęt wniesiemy i podłączymy za Ciebie.
Nasi specjaliści ustawią pralkę we wskazanym miejscu, wypoziomują ją i pewnie podłączą do istniejących oraz sprawnie działających instalacji. Każdorazowo sprawdzona zostanie szczelność wykonanych przyłączy. Zawsze sprzątamy po sobie i na życzenie odbieramy zużyte urządzenie.
Pamiętaj, że nie usunięcie lub nieprawidłowe usunięcie blokad transportowych grozi poważnym uszkodzeniem pralki i utratą gwarancji producenta, a nieprawidłowo wypoziomowana pralka może głośno pracować, oraz spowodować uszkodzenie bębna.


Dane techniczne

Techniczne

Funkcje

Programy

Wirowanie

Parametry

Klasy

Wymiary

Zużycie

Bezpieczeństwo użytkowania System przeciwdziałania pienieniu się, Zabezpieczenie przed przepięciami, Zabezpieczenie przed zalaniem
Możliwość zabudowy pod blatem Nie
Pojemność [kg] 10.5
Poziom hałasu (pranie) [dB] 52
Poziom hałasu (wirowanie) [dB] 73
Rodzaj pralki Pralka wolnostojąca
Sposób załadunku Od przodu
Zdejmowany blat Nie
Kierunek otwierania drzwi W lewo
Funkcje dodatkowe AddWash, Child Lock, Eco Bubble, Funkcja zapamiętywania ustawień, Panel AI Control
Funkcje parowe Tak
Seria AddWash AI Control
Możliwość podłączenia do ciepłej wody Nie
Opóźnienie startu pracy Nie
Programator (sterowanie) Elektroniczny
Silnik inwerterowy Tak
Wyświetlacz elektroniczny Tak
Sterowanie smartfonem Tak
Autodozowanie Nie
Czas prania w programie bawełna 40 st [min.] 289
Czas prania w programie bawełna 60 st [min.] 299
Dobór wody do wielkości załadunku Automatyczny
Programy prania Bawełna, Ciche pranie, Codzienne szybkie, Czyszczenie bębna, Eco, Higiena, Mieszany, Pranie optymalne, Program super szybki
Czas prania w programie EKO 40-60 st [min.] 240
Maksymalna prędkość wirowania [obr/min] 1400
Regulacja prędkości wirowania Tak
Kolor Biały
Regulacja temperatury Tak
Wilgotność resztkowa [%] 44
Gwarancja 10 lat silnik Digital Inverter, 24 miesiące
Klasa prania A
Klasa wirowania A
Klasa emisji hałasu A
Nowa klasa energetyczna A
Głębokość [cm] 60
Szerokość [cm] 60
Wysokość [cm] 85
Zużycie energii [kWh] 0.88
Zużycie wody na cykl [l] 53
Zużycie energii na 100 cykli [kWh] 52 kWh = 31.72 zł

Dokumenty do pobrania

Producent

 • Nazwa producenta/importera Samsung Electronics Polska sp. z o.o.
 • Dodaj przydatne akcesoria

  Opinie

  5/5
  18 opinii
  18 użytkowników poleca ten produkt
  Głośność pracy
  5 /5
  Pojemność
  5 /5
  Energooszczędność
  5 /5
  Jakość prania
  5 /5
  Ilość programów
  5 /5
  Bezawaryjność/Stabilność
  5 /5
  Sortuj wg:
  Najbardziej przydatne
  5/5
  Potwierdzony zakup

  Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

  Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

  Potwierdzony zakup
  Ewa P. 25 listopada 2021
  Naprawdę wyśmienity produkt #akcjalaczproduktydlawygody
  Bardzo fajny produkt, pojemność tej pralki to wybawienie dla ludzi z natury leniuchów, na dwie osoby pranie wstawia się raz na tydzień. Działa bardzo cichutko, po wirowaniu pranie jest niemal suche dzięki 1400 obr/min. Przydatna jest również opcja połączenia ze smartfonem, można zdalnie zaprogramować pralkę. Duża ilość programów również jest bardzo pomocna. Dezynfekcja parą świetnie się sprawdza przy praniu pościeli, ręczników czy ubrań roboczych. Bardzo nowoczesny design, świetnie ozdabia moją łazienkę, szczerze powiedziawszy gdybym mógł to wstawiłbym ją do sypialni jest taka piękna. Biały kolor również podkreśla jej nowoczesność oraz innowacyjność. Bardzo polecam wszystkim taką pralkę bo ta jakość do tej bardzo niskiej ceny jest naprawdę zachęcająca, polecam z całego serca. #akcjalaczproduktydlawygody
  Czy ta opinia była pomocna?
  5/5
  Potwierdzony zakup

  Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

  Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

  Potwierdzony zakup
  Michał 7 października 2021
  Polecam
  Gorąco polecam pralkę Samsung WW10T654DLH. Największą zaletą jest jej pojemność. 10kg wsadu sprawia że oszczędzamy czas i energię. Dla zapominalskich dodatkowe drzwiczki do dołożenia np skarpetek w trakcie trwania cyklu. Menu w języku polskim - daję plusik. Ilość programów jest imponująca. Szybkie 15min jest mega pomocne w awaryjnych sytuacjach. Kultura pracy jest po prostu rewelacyjna. Silnik pracuje bardzo cicho a przy wirowaniu 1400obr stoi stabilnie na podłożu. Bardzo pomocne jest połączenie z aplikacją poprzez wi-fi i obsługa pralki za pomocą smartfona. Na koniec jakość prania. Jest fantastyczna. Co prawda czas prania przy pełnym wsadzie jest stosunkowo długi jednak ubrania są delikatne, czyste i dobrze odwirowane. #AkcjaLaczProduktyDlaWygody
  Czy ta opinia była pomocna?
  5/5
  Potwierdzony zakup

  Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

  Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

  Potwierdzony zakup
  Grażyna 6 października 2021
  Pralka SAMSUNG WW10T654DLH 10.5kg
  Chciałam się z Wami podzielić opinią na temat pralki SAMSUNG WW10T654DLH . Mimo że korzystam dopiero od kilku dni to jestem ogromnie zadowolona. Pralka pracuje bardzo cicho nawet przy wirowaniu na 1400 obrotów, ma mnóstwo programów do wyboru .Bardzo ciekawą rzeczą są dodatkowe drzwi , dzięki którym już w trakcie prania można dorzucić zapomnianą rzecz. Czyszczenie bębna, aktywna piana , higienicznie czyste pranie to tylko kilka z wielu funkcji jakie proponuje marka Samsung w tym modelu. Jestem zachwycona tą pralką, a w połączniu z suszarką firmy Samsung tworzą zestaw idealny. Gorąco polecam ! #AkcjaŁączProduktyDlaWygody
  Czy ta opinia była pomocna?
  5/5
  Govi 20 października 2021
  Polecam tę pralkę - WW10T654DLH #AkcjaLaczProduktyDlaWygody
  Kupiliśmy pralkę Samsung. Ta konkretna pralka SAMSUNG WW10T654DLH może prać 10,5 kg i jesteśmy w stanie wyprać w jednym cyklu jak kołdry i wiele prześcieradeł na raz. Wcześniej mieliśmy 4,5 kg i musieliśmy robić kilka rund prania. Pralka doskonale spełnia swoje zadanie i nie uszkadza ubrań ani koloru. Podoba mi się funkcja „dodaj pranie”, aby dodać skarpetki, o których zapomniałeś na początku. Działa to doskonale ze sterowaniem AI oraz suszarką Samsung i smartfonem, a hałas jest również dość podczas pracy. Gorąco polecamy tę pralkę Samsung. #AkcjaLaczProduktyDlaWygody
  Czy ta opinia była pomocna?
  5/5
  Potwierdzony zakup

  Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

  Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

  Potwierdzony zakup
  Ewa 19 października 2021
  Nowoczesna pralka
  Nowa pralka od firmy Samsung to był strzał w 10. Naprawdę cicha, oszczędna i pierze naprawdę bardzo dobrze. Fajne jest to, że każdy program sugeruje maksymalny załadunek aby ciuchy były dobrze doprane. Możliwość sterowania pralką z telefonu umożliwia włączenie jej z każdego miejsca i o każdej porze. A jak jestem w domu, to jeszcze mogę dorzucić zapomniane skarpetki przez add wash. Na tym mi bardzo zależało, więc naprawdę lajk za to :) Dodatkowy plus za przesyłanie od razu programu suszenia do suszarki. #AkcjaLaczProduktyDlaWygody
  Czy ta opinia była pomocna?
  5/5
  Barbara 25 października 2021
  WW10T654DLH #akcjalaczproduktydlawygody
  Pralka Samsung WW10T654DLH w pełni spełnia nasze oczekiwania. Jesteśmy bardzo zadowoleni z zakupu, głównie z drzwi umożliwiających dodawanie ubrań do pralki podczas rozpoczętego prania, łatwości i ergonomii obsługi, jakości wykonania oraz faktu, że maksymalna pojemność pralki to 10,5 kg (chodź niestety nie dla wszystkich programów). Pralka to olbrzymi przeskok technologiczny w porównaniu do naszej poprzedniej pralki (sprzed 7 lat). Polecam wszystkim zakup tej pralki. #akcjalaczproduktydlawygody
  Czy ta opinia była pomocna?
  5/5
  Potwierdzony zakup

  Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

  Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

  Potwierdzony zakup
  Michał 20 października 2021
  Genialna Pralka WW10T654DLH #AkcjaLaczProduktyDlaWygody
  Pralkę zakupiliśmy głównie ze względu na add wash. Często zdarza nam się pominąć np. jakąś skarpetkę. Od teraz nie mamy już tych problemów. Pralka to przeskok o lata świetlne z sprzęcie AGD. Inteligentna, bardzo intuicyjna i pojemna jak żadna, którą do tej pory posiadaliśmy. Do tego urządzenie pracuje bardzo cicho i potrafi bardzo dobrze doprać mocne zabrudzenia. Spróbowaliśmy produktów Samsung i bardzo polecamy. Bardzo dobra cena do jakości i na odwrót. #AkcjaLaczProduktyDlaWygody
  Czy ta opinia była pomocna?
  5/5
  Marcin 18 października 2021
  Pralka #akcjalaczproduktydlawygody
  Pralkę używamy już kilka dni i jesteśmy bardzo zadowoleni. Duża ilość dostępnych programów i współpraca z aplikacja bardzo ułatwiają nam życie. Współpraca z aplikacja to rewelacyjna funkcja. Tego najbardziej nam brakowało. Urządzenie informuje o zakończonej pracy i można monitorować jego stan w trakcie prania. Umożliwia to szybką reakcje i przełożenie prania do suszarki zaraz po zakończonym programie. Polecam każdemu. #akcjalaczproduktydlawygody
  Czy ta opinia była pomocna?
  5/5
  Potwierdzony zakup

  Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

  Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

  Potwierdzony zakup
  Ewa 18 października 2021
  Nowoczesna pralka
  Bardzo przyjemna, dość cicha, z wifi więc można korzystać z aplikacji SmartThings. Super sprawa. Add wash jest genialny, zawsze można dorzucić coś już po włączeniu prania. Pranie jest dobrze doprane, pięknie i długo pachnie mimo, że używam mniej płynu do płukania. Programy sugerują maksymalną ilość prania tak, aby było ono dobrze wyprane. Aplikacja pokazuje też zużycie energii dla każdego programu.
  Czy ta opinia była pomocna?
  5/5
  Potwierdzony zakup

  Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

  Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

  Potwierdzony zakup
  EwelinaSo 7 października 2021
  Super pralka Samsung
  Wszystkim bardzo polecam tą pralkę. Bardzo dużo programów, udogodnień tak, aby każdy znalazł odpowiedni program dla siebie. Przy tym praca pralki jest bardzo cicha. Obsługa intuicyjna. No i wygląd, który jest po prostu cudny! Moja nowa łazienka nic nie traci!!! Wręcz przeciwnie, wszystko że są współgra! Polecam wszystkim, którzy się zastanawiają! Nic tylko kupować!!! #AkcjaLaczProduktyDlaWygody
  Czy ta opinia była pomocna?

  Ubezpieczenie Gwarancja Plus

  Gwarancja Plus
  Pełna Ochrona
  Pralka nie pierze, a skończyła się gwarancja producenta? Żaden kłopot, naprawimy awarię nawet do 5 lat od zakupu.
  Zastanawiasz się jak dostarczyć uszkodzoną pralkę do serwisu? Wykonamy naprawę na miejscu lub zabierzemy urządzenie do serwisu.
  Gwarancja Plus
  Podstawowa Ochrona
  Pralka nie pierze, a skończyła się gwarancja producenta? Żaden kłopot, naprawimy awarię nawet do 5 lat od zakupu.
  Zastanawiasz się jak dostarczyć uszkodzoną pralkę do serwisu? Wykonamy naprawę na miejscu lub zabierzemy urządzenie do serwisu.
  Bez dodatkowej ochrony
  Gwarancja Plus
  Pełna Ochrona
  Gwarancja Plus
  Podstawowa Ochrona
  Bez dodatkowej ochrony
  Pralka nie pierze, a skończyła się gwarancja producenta? Żaden kłopot, naprawimy awarię nawet do 5 lat od zakupu.
  Zastanawiasz się jak dostarczyć uszkodzoną pralkę do serwisu? Wykonamy naprawę na miejscu lub zabierzemy urządzenie do serwisu.
  Naprawa pralki okaże się niemożliwa lub nieopłacalna? Wymienimy ją na nową!
  Elektroniczny wyświetlacz nie wskazuje ustawień po przepięciu prądu? Naprawimy!
  Urwane drzwiczki lub pęknięty dozownik w wyniku nieszczęśliwego wypadku? One też podlegają ochronie.

   Wypełniasz wniosek na stronie, a Twoja tożsamość zostanie zweryfikowana na podstawie danych o koncie, na które wpływa wynagrodzenie lub na podstawie wysłanego przez Ciebie przelewu na kwotę 1 zł. Na końcu podpisujesz umowę - to wszystko przez Internet.

        

   • Do 50 tys. złotych

   • Bez wychodzenia z domu

   • Minimum formalności

   • Szybka decyzja, nawet w 15 minut

   Rezerwujesz towar przez internet,

   wniosek kredytowy wypełniasz w sklepie stacjonarnym z pomocą doradcy

        

   • Do 31 tys. złotych

   • Pomoc doradcy w sklepie Media Expert

   • Decyzja nawet w 15 minut

   Usługi

   Wybierz usługi, które chcesz zamówić razem z produktem

   Usługi realizowane przy dostawie kurierem

   Pakiet Standard (Pralka, Suszarka)

   • Wniesienie
   • Rozpakowanie urządzenia
   • Usunięcie blokad transportowych
   • Ustawienie we wskazanym miejscu
   • Zabranie pozostałości opakowania

   Pakiet Pełen Komfort (Pralka, Suszarka)

   • Wniesienie
   • Rozpakowanie urządzenia
   • Odłączenie zużytego sprzętu (w razie konieczności)
   • Usunięcie blokad transportowych
   • Ustawienie we wskazanym miejscu
   • Wypoziomowanie i stabilizacja (z montażem zakupionych w sklepie podkładek antywibracyjnych)
   • Podłączenie do istniejącej i sprawnej instalacji wodnej, kanalizacyjnej i elektrycznej
   • Weryfikacja poziomu twardości wody. Instalacja filtra/magnetyzera zakupionego osobno (w razie konieczności)
   • Sprawdzenie szczelności układu
   • Zabranie pozostałości opakowania

   Podłączenie zestawu pralki i suszarki

   Zakup łącznika jest wymagany do realizacji tej usługi
   • Wniesienie
   • Usunięcie blokad transportowych
   • Ustawienie we wskazanym miejscu
   • Montaż łącznika i połączenie urządzeń w zestaw - lista dostępnych łączników
   • Wypoziomowanie i stabilizacja
   • Podłączenie do istniejącej i sprawnej instalacji wodnej, kanalizacyjnej i elektrycznej
   • Sprawdzenie szczelności układu
   • Zabranie pozostałości opakowania

   Instrukcje

   Instrukcja obsługi Pralka SAMSUNG WW10T654DLH 10.5kg 1400 obr A AddWash AI Control
   Pralka SAMSUNG WW10T654DLH 10.5kg 1400 obr A AddWash AI Control
   Pralka SAMSUNG WW10T654DLH 10.5kg 1400 obr A AddWash AI Control
   2 949
   00
   147,45 zł x 20 rat 0%
   Pół roku nie płacisz! I raty 0%
   Sprawdź leasing dla firm
   U Ciebie
   W sklepie jutro
   Pół roku nie płacisz! I raty 0%
   Sprawdź leasing dla firm
   lub zamów telefonicznie Zadzwoń i zamów 756 756 756

   Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 39 512 500 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756