Pralka SAMSUNG WW10T654DLH 10.5kg 1400 obr A AddWash AI Control

(64)
Kod: 346579
Wymiary (GxSxW) [cm]: 60 x 60 x 85
Sposób załadunku: Od przodu
Pojemność [kg]: 10.5
Maksymalna prędkość wirowania [obr/min]: 1400
Zużycie energii na 100 cykli [kWh]: 52 kWh = 40.04 zł
Zużycie wody na cykl [l]: 53
Poziom hałasu (wirowanie) [dB]: 73
Funkcje: Funkcje parowe, Sterowanie smartfonem, Silnik inwerterowy, Wyświetlacz elektroniczny
Personalizacja ustawień - AI Control
Drzwi AddWash™ - dodawaj w trakcie prania
Zobacz opis produktu
Karta informacyjna produktu Zakres od A do G Dawniej: A+++
Pralka SAMSUNG WW10T654DLH 10.5kg 1400 obr A AddWash AI Control
Pralka SAMSUNG WW10T654DLH 10.5kg 1400 obr A AddWash AI Control
Cena z kodem obowiązuje do 27.03.2023 r. do godz. 23:59
Cena z kodem
ME23-270323
2 699 00
Cena z kodem obowiązuje do 27.03.2023 r. do godz. 23:59
Cena regularna
3 299 00
Cena regularna: 3 299,00 zł
164,95 zł x 20 rat 0%
Rata dla ceny przed kodem rabatowym
Teraz 1 rata gratis! Raty 20 x 0%
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 2 683 , 12  zł Sprawdź leasing dla firm
U Ciebie
W sklepie pojutrze
Odbieramy zużyty sprzęt
Teraz 1 rata gratis! Raty 20 x 0%
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 2 683 , 12  zł
Odbieramy zużyty sprzęt

Opis produktu

Charakterystyka

Ikona prania za pomocą EcoBubble

EcoBubble™

Pierz skutecznie, oszczędzając przy tym energię elektryczną już w niskich temperaturach.

Ikona pralki i telefonu połączonych za pomocą funkcji Smart Control

Panel AI Control

Na panelu AI Control znajdziesz rekomendacje najlepszych ustawień i dopasowanych do Twoich potrzeb programów.

phpIKDg16 icon klasa 2021 151x151px (1)-01

Klasa energetyczna A

Dzięki najwyższej klasie efektywności energetycznej możesz zaoszczędzić na rachunkach za prąd.

Ikona pralki z drzwiami AddWash

AddWash™

Nawet w trakcie trwającego prania dodasz do bębna zapomniane ubrania.

Ikona koszulki pranej za pomocą pary wodnej

Higieniczna para

Gorąca para zdezynfekuje ubrania zapewniając im higieniczną czystość.

Ikona szybkiego przebiegu prania

Program super szybki

Czyste ubrania wyjmiesz z pralki już po 59 minutach.

Energooszczędne, skuteczne pranie z EcoBubble™

Poznaj wyjątkową skuteczność technologii EcoBubble™ piorąc w niskich temperaturach*. Połączenie detergentu, wody i powietrza już we wczesnej fazie cyklu pozwala uzyskać aktywną pianę, która wnika w tkaniny i usuwa z nich nawet najbardziej uporczywe zabrudzenia. Jej działanie jest delikatne dla tkanin - nie niszczy ich koloru i faktury. Niska temperatura prania to także mniejsze zużycie energii elektrycznej**.

* Testy wg normy IEC 60456-2010 dla wsadu 4 kg: program Pranie Super Eco (WF80F5E5U4W) vs. bawełna 40°C bez EcoBubble™ (WF0702WKU). Wyniki mogą się różnić. 

** Na podstawie raportu z testu Performance Lab przeprowadzonego przez Springboard Engineering z użyciem pasków EMPA, badającego różnice między roztworem zwykłego środka piorącego a technologią aktywnej piany bez działania mechanicznego.

Siła bąbelków EcoBubble™

Ikona niskich temperatur

Pranie w niskiej temperaturze

Aktywna piana wnika we włókna tkanin usuwając zabrudzenia nawet podczas prania w niskiej temperaturze.

Ikona prania delikatnego dla tkanin

Dodatkowa ochrona tkanin

Pranie z EcoBubble™ nie niszczy naturalnego koloru i struktury - jest delikatne dla tkanin.

Ikona liścia symbolizującego ekologiczną pracę

Zwiększona energooszczędność

Niska temperatura działania zmniejsza zużycie energii elektrycznej.

Inteligentny panel AI Control

Każde Twoje pranie przebiegnie sprawniej i bardziej komfortowo dzięki pomocy AI Control. Personalizuje on ustawienia pralki na podstawie Twoich wcześniejszych wyborów programów i funkcji. Podpowie również najlepiej dopasowany program suszenia, a za pomocą aplikacji SmartThings zyskasz możliwość sterowania działaniem pralki zdalnie*.

* Aplikacja SmartThings dostępna jest dla urządzeń z systemem Android oraz iOS. Wymagane podłączenie pralki z WiFi oraz posiadanie konta Samsung. 

Ćwicząca jogę kobieta i pralka proponująca program Odzież sportowa

Personalizacja ustawień i parametrów

Sztuczna inteligencja analizuje Twoje wybory programów i ustawień, a na tej podstawie panel AI Control rekomenduje Ci najtrafniejsze parametry prania.

Pralka i suszarka w dwóch pokojach - jedna na drugiej i dwie obok siebie, połączone Auto Link Cycle

Rekomendacja cyklu suszenia na podstawie wybranego cyklu prania

Po wybraniu programu prania, funkcja Auto Cycyle Link automatycznie dopasuje odpowiedni cykl suszenia*.


* Funkcja Auto Cycle Link jest dostępna tylko wtedy, gdy pralka i suszarka posiadają funkcję AI Control i są połączone z Wi-Fi.

Pralka w łazience łączy się przez WiFi z telefonem w pokoju dziecięcym

Funkcjonalności w aplikacji SmartThings

Korzystając z aplikacji SmartThings włączysz pralkę zdalnie, ustawisz harmonogram prania lub znajdziesz informacje o programie odpowiednim dla wybranego rodzaju tkanin.

Najwyższa klasa energetyczna A

Pralka Samsung oszczędnie i efektywnie zużywa energię elektryczną, co potwierdza przyznana jej klasa A. Niskie zużycie prądu sprawia, że urządzenie jest przyjazne dla środowiska i pozwala zaoszczędzić na opłatach za prąd.

Dodatkowe drzwi AddWash™

Dodatkowe drzwi AddWash™ to niezwykle praktyczne rozwiązanie dla każdego domu. Zapomnianą koszulę lub spodnie będziesz mógł dodać do pralki w trakcie jej działania. Drzwi posłużą Ci również do dodania detergentu lub włożenia ręcznie wypranych ubrań do bębna wyłącznie na czas płukania i wirowania*. Uchyl drzwiczki, jeśli chcesz wygodnie przewietrzyć wnętrze urządzenia.

* Przez dodatkowe drzwi AddWash™ można dodać tylko odzież, detergent lub płyn zmiękczający do tkanin. Drzwi AddWash™ można otworzyć pod warunkiem, że temperatura bębna nie przekracza 50°C.

Programy prania dopasowane do Twoich potrzeb

Włączając pranie, zawsze znajdziesz dla siebie odpowiednie ustawienia dzięki aż 22 programom automatycznym. Jeśli chcesz uzyskać czyste ubrania już w 59 minut - wybierz program Super szybki. Cykl wykorzystujący działanie pary wodnej pozwoli Ci cieszyć się idealnie czystym i zdezynfekowanym praniem.

Higieniczna para eliminująca bakterie, roztocza oraz alergeny

Higienicznie czyste pranie

Wykorzystując możliwości programu parowego, nie musisz już korzystać z Prania wstępnego, nawet jeśli Twoje ubrania są wyjątkowo zabrudzone. Uwalniająca się z bębna gorąca para wysyca tkaniny, tym samym rozpuszczając brud i plamy. Pozbędziesz się także do 99,9% bakterii* i alergenów**. 


* Na podstawie badań Intertek przy użyciu programu Higieniczna para. Usuwa aż do 99,9% wybranych rodzajów bakterii, w tym bakterie Staphylococcus aureus i Escherichia coli. Wyniki mogą się różnić.

** Na podstawie badań British Allergy Foundation (BAF) przy użyciu programu Higieniczna para. Usuwa alergeny pochodzące z roztoczy kurzu domowego.

Pełny bęben pralki z oznaczeniem szybkiego prania i intensywnego płukania

Czyste ubrania w 59 minut

Skróć przebieg cyklu prania, zachowując pełnię skuteczności. Już po 59 minutach będziesz móc cieszyć się idealnie czystymi i świeżymi ubraniami*. Krótszy proces prania zapewnia funkcja Speed Spray, która wykorzystuje intensywny natrysk wody do przyspieszenia płukania. Silne wirowanie pozwala zmniejszyć czas potrzebny do usunięcia wody z ubrań.


* Na podstawie testów dla wsadu 5 kg przy użyciu programu Super szybkiego.

Co jeszcze oferuje pralka Samsung?

Pralka Samsung WW10T654DLH wyposażona została w wiele praktycznych funkcji, które pomogą Ci w codziennych obowiązkach. Czystość bębna pralki czy szuflady na detergent utrzymasz bez wysiłku, korzystając ze specjalnie przygotowanych funkcji. Aktywna piana pozwoli pozbyć się nawet najbardziej uporczywych plam. Silnik Digital Inverter wykorzystujący mocne magnesy zapewnia wydajne, a zarazem ciche* działanie pralki. Jest on również bardziej oszczędny energetycznie niż silniki tradycyjne innych pralek**.


* Redukcja hałasu wynosi odpowiednio 5 dBA i 3 dBA dla cyklu prania i wirowania. Dane na podstawie etykiety ERP, F500 8 kg 1400 obr./min WF80F5E5P4W z silnikiem Digital Inverter i Vistula 8 kg 1400 obr./min WF1804WPC z silnikiem uniwersalnym.

** Nagrodzony certyfikatem "Nawet 23 Lata Działania" przez stowarzyszenie Association for Electrical, Electronic & Information Technologies w Niemczech (Verband Deutscher Elektrotechniker - VDE). Rzeczywista żywotność może się różnić w zależności od sposobu użytkowania.

Czysty bęben pralki i przedstawiona z bliska membrana

Czyszczenie bębna +

Bęben pralki, drzwi i membrana mogą zachwycać czystością bez użycia detergentu. Program Czyszczenie bębna+ wykorzystuje silny strumień wody i intensywne wirowanie, by pozbyć się brudu i aż do 99,9%* bakterii, które mogą być przyczyną powstawania nieprzyjemnego zapachu. Kiedy urządzenie będzie wymagać czyszczenia, samo Cię o tym powiadomi**.

* Na podstawie badań Intertek przy użyciu programu Czyszczenie bębna. Eliminuje aż do 99,9% bakterii znajdujących się we wnętrzu pralki.

** Alert o konieczności włączenia programu Czyszczenia bębna pojawia się co 40 cykli.

Wysunięta szuflada Stay Clean

Szuflada StayClean

Szuflada StayClean nie wymaga ręcznego czyszczenia. Jej specjalna konstrukcja i system przemywania woda powodują, że wszystkie zacieki i pozostałości detergentu są skutecznie usuwane. Szuflada będzie więc zawsze zachwycać czystością.

Bąbelki aktywnej piany, które usuwają cząsteczki brudu

Aktywna piana

Idealne czyste ubrania, bez zabrudzeń! Wykorzystaj niezwykłe możliwości funkcji Aktywnej piany, by pozbyć się nawet trudnych do usunięcia plam z wina czy pozostałości po makijażu. Ubrania już na początkowym etapie prania namaczane są w aktywnej pianie, która skutecznie i szybko pozbędzie się zabrudzeń z Twoich tkanin*.


* Na podstawie testów (zgodnie z normą IEC60335-1 Cl.10.) dla wsadu 8 kg: pranie przy użyciu Aktywnej piany vs. Bawełna 40/60°C, Syntetyki 60°C, Jeansy 40°C bez funkcji Aktywnej piany.

Pojemna pralka Samsung mieszcząca wsad o wadze nawet 10 kilo

Załadunek aż 10 kg

Pojemność pralki to aż 10 kg. Pozwoli Ci to zmniejszyć częstotliwość prania. Tak duży bęben bez trudu pomieści koce, kołdrę czy poduszki.

Budowa silnika Digital Inverter

Digital Inverter

Silnik Digital Inverter o bezszczotkowej konstrukcji pracuje cicho i wydajnie. Jego długa żywotność potwierdzona została aż 10-letnią gwarancją.

Wnętrze bębna ze specjalnymi wypolerowanymi dziurkami bezpiecznymi dla tkanin

Bęben Swirl

Ubrania są dodatkowo chronione przed zaciąganiem włókien czy mechaceniem dzięki specjalnej konstrukcji bębna z wypolerowanymi otworami.

W opakowaniu

Instrukcja obsługi i karta gwarancyjna

Prowadnica węża

Zaślepki na otwory po śrubach

Klucz do śrub mocujących bęben

Wąż doprowadzający i odprowadzający wodę

Pralka Samsung WW10T654DLH z białym panelem sterowania i przezroczystymi drzwiami z czarnym obramowaniem i drzwiczkami AddWash

Porównaj produkty

Pralka Samsung WW10T654DLH z białym panelem sterowania i przezroczystymi drzwiami z czarnym obramowaniem i drzwiczkami AddWash
Pralka Samsung WW80T634DLH z białym panelem sterowania i przezroczystymi drzwiami z czarnym obramowaniem
Pralka Samsung WW90T754ABH z białym panelem sterowania i ciemnymi drzwiami z funkcją AddWash

WW10T654DLH

WW80T634DLH

WW90T754ABH

EcoBubble™

AddWash™

-

AI control

Pranie parowe

Super Speed

59 min
59 min
39 min
Silnik Digital Inverter

Czyszczenie bębna+

Aktywna piana

Szuflada StayClean

-

SmartThings

Łączność Wi-Fi

Załadunek

10,5 kg

8 kg

9 kg

Obroty rpm

1400

1400
1400

Ilość programów

22

22

22

Kolor

Biały

Biały

Biały

Wyświetlacz

Good

Good

Better

Poziom głośności

53 dB(A)

53 dB(A)

53 dB(A)

Klasa energetyczna

A

B

A

Wymiary (WxSxG) mm

600 x 850 x 600

600 x 850 x 500

600 x 850 x 550

Waga netto

76 kg

67 kg

77 kg

Warto wiedzieć

Jak połączyć pralkę ze SmartThings?

W celu połączenia pralki Samsung do aplikacji SmartThings, należy uruchomić tryb punktu dostępu. W celu połączenia pralki z aplikacją SmartThings sprawdź czy masz stabilne połączenie Wi-Fi, czy Twój smartfon jest połączony z kontem Samsung oraz czy Twój model pralki jest kompatybilny ze SmartThings. Następnie, otwórz aplikację SmartThings. W menu aplikacji, dotknij “Urządzenia” a następnie dotknij ikonę plus (+). Jeżeli Twoje urządzenie nie zostanie wykryte automatycznie, wybierz kategorię “Pralka”. Jeżeli Twoja pralka nadal nie zostanie wykryta, możesz dodać ją ręcznie. W tym celu, dotknij ikonę szukaj i wprowadź model swojego urządzenia. Wykonaj czynności wskazane na ekranie, w celu zakończenia procesu łączenia Twojej pralki.  

Czy pralki z systemem Eco Bubble™ są rozwiązaniem na problem nierozpuszczonych śladów detergentów na tkaninach?

W przypadku pralek z technologią EcoBubble™, proszek zostaje rozpuszczony wcześniej, co pozwala uzyskać dużą ilość silnej piany. Wypłukanie piany z tkanin jest o wiele łatwiejsze niż wypłukanie nierozpuszczonego proszku, ponieważ piana nie zostawia zacieków, nawet na ciemnych ubraniach lub podczas prania w niskiej temperaturze.

Co to jest funkcja Aktywnej piany?

Funkcja Aktywnej piany wykorzystuje technologię EcoBubble™, aby delikatnie i skutecznie usuwać zabrudzenia z ubrań. Po wybraniu tej funkcji pralka produkuje dużą ilość piany, w której następnie namaczane są tkaniny. Wygenerowane bąbelki poprzez odpowiednią mechanikę bębna (obroty plus postój bębna) równomiernie wnikają w tkaninę rozpuszczając brud od środka. Nie ma potrzeby używania drogich odplamiaczy.
Zadbaj o swoją wygodę

W trosce o Twój komfort chcemy świadczyć usługi na jak najwyższym poziomie, dlatego zakupiony sprzęt wniesiemy i podłączymy za Ciebie.
Nasi specjaliści ustawią pralkę we wskazanym miejscu, wypoziomują ją i pewnie podłączą do istniejących oraz sprawnie działających instalacji. Każdorazowo sprawdzona zostanie szczelność wykonanych przyłączy. Zawsze sprzątamy po sobie i na życzenie odbieramy zużyte urządzenie.
Pamiętaj, że nie usunięcie lub nieprawidłowe usunięcie blokad transportowych grozi poważnym uszkodzeniem pralki i utratą gwarancji producenta, a nieprawidłowo wypoziomowana pralka może głośno pracować, oraz spowodować uszkodzenie bębna.


Dane techniczne

Dane podstawowe

Sposób załadunku: Od przodu
Pojemność [kg]: 10.5
Wymiary (GxSxW) [cm]: 60 x 60 x 85
Zużycie energii na 100 cykli [kWh]: 52 kWh = 40.04 zł
Poziom hałasu (pranie) [dB]: 52
Poziom hałasu (wirowanie) [dB]: 73
Rodzaj pralki: Pralka wolnostojąca
Funkcje parowe: Tak
Zdejmowany blat: Nie

Dodaj przydatne akcesoria

Opinie

5/5
64 opinii
64 użytkowników poleca ten produkt
Wygląd
5 /5
Głośność pracy
5 /5
Pojemność
5 /5
Prosta obsługa
5 /5
Energooszczędność
5 /5
Jakość prania
5 /5
Ilość programów
5 /5

Masz ten produkt? Pomóż innym w wyborze, dodaj swoją opinię.

Opinie zamieszczane na mediaexpert.pl mogą brać udział w konkursach z nagrodami, w tym w konkursie “7x1000 zł”Zobacz szczegóły

Sortuj wg:
Potwierdzony zakup (42)
5/5
Potwierdzony zakup

Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

Potwierdzony zakup
Tatiana 14 października 2022
#PromocjaSamsungLaczProduktyDlaWygody Fantastyczna pralka!!!
#PromocjaSamsungLaczProduktyDlaWygody Moim zamysłem był jedynie zakup suszarki firmy Samsung, ponieważ pralkę firmy Samsung posiadam i z powodzeniem używam od kilku lat. Jednak gdy zaczęłam przeglądać najnowsze modele pralek, które oferuje nam Samsung, stwierdziłam, że zakupię i suszarkę i nową pralkę. Ze względu na rodzinę 2+1 wybrałam model, który mieści 10.5 kg prania. Mąż i małe dziecko - to absolutny zawrót głowy. Często zdarzało mi się, że nie włożyłam jakichś rzeczy, które powinny być wyprane, a potem było za późno, ponieważ pralka już działała. Tutaj z rozwiązaniem przyszedł do mnie Samsung z pralką WW10T654DLH S6 ADDWASH. Gdy zobaczyłam funkcję add wash wiedziałam, że ten model jest stworzony dla mnie. Mogę dodać do bębna zapomniane ubrania - coś wspaniałego! Kolejnym atutem Samsunga jest funkcja EcoBuble, która pozwala zoptymalizować zużycie energii elektrycznej, a również chroni tkaniny przed zniszczeniem. To co również ujęło mnie w tej pralce, to funkcja, która umożliwia pralce samodzielne dysponowanie detergentem, aby nie zużywać go zbyt dużo. Prosta w obsłudze aplikacja, wybór różnych programów, a także ich personalizacja - to dodatkowe atuty tej pralki. Na koniec nadmienię, że pralka ma fantastyczny wygląd, który pokochają wszyscy! Polecam!!!
Czy ta opinia była pomocna?
4.9/5
Potwierdzony zakup

Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

Potwierdzony zakup
Evgeniy 6 listopada 2022
#PromocjaSamsungLaczProduktyDlaWygody Funkcjonalna pralka
#PromocjaSamsungLaczProduktyDlaWygody Przy przeprowadzce do mieszkania musiałem wszystko wyposażyć nowym sprzętem. Zdecydowałem się na zakup jak pralki, tak również i suszarki. Przy wybraniu modelu dla mnie ważne byle dwie cechy: ile się zmieści i oszczędność energii. Ponieważ lubię produkcje Samsung, zastanowiłem się nad zakupem modeli WW10T654DLH S6 ADDWASH. Po pierwsze, mieści do 10.5 kg prania, co jest dokładnie to co trzeba. Po drugie, jest bardzo oszczędna przy zużyciu prądu i wody. Najważniejsze okazało się to, ze funkcja AddWash pozwala dodać odzież do pralki podczas aktywnego prania. Dawno myślałem o takiej funkcji i już skorzystałem z niej, działa super! Widok tez jest bardzo przyjemny dla oka i dobrze pasuje do wykończenia łazienki. AI programy inteligentne uczą się przy praniu i optymalizują cykl tak, aby dostarczyć najlepsza jakość przy mniejszym zużyciu wody i prądu. Zdecydowanie polecam!
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
zabek47 24 października 2022
#PromocjaSamsungLaczProduktyDlaWygody
#PromocjaSamsungLaczProduktyDlaWygody Jestem w szoku, zakup pralki w dzisiejszych czasach stanowił dla mnie wyzwanie. Wcześniej już w reklamie telewizyjnej spodobało mi się, że można w trakcie prania dorzucić drobiazg, o którym się zapomniało. Już ta zmiana dużo dała - załadowanie/wyładowanie pralki jest dużo wygodniejsze. Każdy program sugeruje maksymalną ilość prania tak by było ono dobrze uprane. Program szybki 15min jest mega pomocne w awaryjnych sytuacjach. Pralka pracuje bardzo cicho a przy wirowaniu 1400obr stoi stabilnie na podłożu. Bardzo pomocne jest połączenie z aplikacją poprzez wi-fi i obsługa pralki za pomocą smartfona. Pralka to olbrzymi przeskok technologiczny w porównaniu do naszej poprzedniej pralki. Pranie jest dobrze doprane, pięknie i długo pachnie mimo, że używam mniej płynu do płukania. Kolory ubrań jakby dostały drugie życie. Szczerze polecam !!!
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Potwierdzony zakup

Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

Potwierdzony zakup
Sławomir 4 października 2022
Super!!!
#PromocjaSamsungLaczProduktyDlaWygody Byliśmy posiadaczami pralko-suszarki innej firmy. Użytkowaliśmy ją przez ostatnie lata. Pranie było ok ale suszenie pozostawiało wiele do życzenia. Do tego dochodził brudny, oblepiony pozostałościami z włókien bęben. Zastanawialiśmy się nad zakupem suszarki do ubrań i ze względu na trójkę dzieci oraz ogromną ilości prania każdego tygodnia. Wybór marki był tym razem oczywisty – po lodówce i dwóch telewizorach Samsung przyszedł czas na komplet SUSZARKA + PRALKA i… strzał w dziesiątkę! Mega sprzęt, nowoczesny, cichy, energooszczędny. Sztuczna inteligencja, sterowanie smartfonem… Można tak cały czas wymieniać. Zakupiliśmy także łącznik i dziś sprzęt zajmuje połowę miejsca w łazience ponieważ suszarka znajduje się na pralce! Z pełną świadomością i przekonaniem POLECAM KAŻDEMU! Pralka WW10T654DLH + Suszarka DV90T5240AT
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Aleksandra 10 listopada 2022
#PromocjaSamsungLaczProdukty DlaWygody
To już moja druga Pralka firmy Samsung. Pierwsza była pralko-suszarka, która służy mi wiernie od 10 lat, więc nie miałam wątpliwości, że do nowego domu również pozostanę wierna marce Samsung. Pralka ta jest cicha, pierze bardzo efektywnie już przy najniższych temperaturach. Świetnie dopiera dziecięce ubrania, zarówno z plam po jedzeniu jak i po aktywnościach na świeżym powietrzu (błoto, trawa). Radzi sobie także z ubraniami sportowymi, praniem butów, a nawet dopiera ubrania robocze po remoncie. Dodatkowo funkcja parowa radzi sobie z odświeżaniem rzeczy, które nie bardzo nadają się do prania. No i nieoceniona funkcja AddWash, która umożliwia dorzucenie, wiecznie pogubionych przy ładowaniu prania do pralki, pojedynczych skarpet. Serdecznie polecam #PromocjaSamsungLaczProduktyDlaWygody
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Potwierdzony zakup

Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

Potwierdzony zakup
Robert 14 października 2022
#PromocjaSamsungLaczProduktyDlaWygody
Pralka jest z nami relatywnie krótko, ale pokazała już swoje zalety. 1. Bardzo dobre dopasowanie łącznikiem z suszarką przez co zaoszczędziliśmy trochę miejsca. 2. Dziecinnie prosta instalacja i łączenie z siecią domową, instalacja aplikacji na telefonie również bezproblemowa. 3. Mnogość funkcji, ważenie prania i dopasowanie odpowiedniego programu. 4. Dźwiczki Addwash - to na czym żonie bardzo zależało. 5. Pojemność pralki - 10.5kg - robi różnicę, dzięki takiej pojemności można robić mniej prań, co przekłada się na oszczędności. 6. Pralka pracuje cicho co też jest istotne. 7. 1400 obrotów wirowania sprawia, że suszenia trwa krócej All in all - jesteśmy bardzo zadowoleni z zakupu #PromocjaSamsungLaczProduktyDlaWygody
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Basia966 17 października 2022
#PromocjaSamsungLaczProduktyDlaWygody
Witam, posiadam tą pralkę już około 2 tygodnie I uważam, że to najlepsza pralka jaka mogłam sobie tylko wymarzyć :) Szukałam długo dobrej, pojemnej i niezawodnej pralki. Dzięki funkcji Add Wash nawet jak zapomnę wrzucić skarpetki albo bodziaki dziecka to nie stanowi już to problemu :) Dla mnie praleczka nie ma minusów. Chodzi cicho, nie to co stara jest niezwykle prosta w obsłudze. Dodatkową zaletą jest dobra klasa energetyczna gdzie dziś jest to bardzo ważne. Bardzo dobrze pierze, pobiera mało wody... nawet przy max wsadzie nie "trzęsie się" przy wirowaniu nawet przy max obrotach. Ogólnie duży plus za nowoczesny wyświetlacz w pralce. Dzięki temu pralka jest prestiżowa. Dla mnie pralka robi robotę.
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Grzegorz 23 października 2022
#PromocjaSamsungLaczProduktyDlaWygody
Poniekąd przyciągnęła mnie promocja #PromocjaSamsungLaczProduktyDlaWygody . Ale już po rozpakowaniu i uruchomieniu można śmiało powiedzieć produkt bardzo wysokiej klasy . Bardzo duży wsad . Można dokładać dodatkowe rzeczy do prania w trakcie prania . Bardzo elegancka ładna cicha . W tak dużym wsadzie nawet największe rzeczy wchodzą bez problemu . Bardzo duży wybór programów na elektronicznym dotykowym panelu . Dodatkowo możliwość ustawienia swojego indywidualnego programu . W większej rodzinie gdzie tych ubrań jest dużo wykorzystanie pralki jak najbardziej uzasadnione . Dodać trzeba jeszcze, że wygląd jest dodatkowym plusem, który wkomponujemy do naszego domu/mieszkania.
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Potwierdzony zakup

Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

Potwierdzony zakup
Paulina P 6 października 2022
#PromocjaSamsungLaczProduktyDlaWygody
#PromocjaSamsungLaczProduktyDlaWygody Zakupiłam tą pralkę, bo spełniała wszystkie kryteria które postawiłam, przy jej poszukiwaniu. Posiada addwash- rewelacja, często zdarza mi się zapomnieć dorzucić czegoś istotnego, teraz już nie mam z tym problemu, dwa aplikacja, mega intuicyjna, prosta i pomocna w codziennym użytkowaniu. Kolejnym wymogiem była duża pakowność pralki - 10,5 kg- najlepiej , i na tym zależało mi najbardziej. Spokojnie można prać kołdry, koce, czy grubsze rzeczy. Sama pralka pierze dokładnie, nie zajmuje dużo miejsca, a w połączeniu z suszarką tej samej firmy, obsługiwaną tą samą aplikacją tworzą duet idealny. Bardzo polecam i kupiłabym ponownie.
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Potwierdzony zakup

Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

Potwierdzony zakup
Sylwia Z 18 października 2022
Zdecydowanie polecam
Jestem posiadaczką pralki od kilku dni, pierwsze, bardzo dobre wrażenie, nie mija. Pięknie się prezentuje, jest bardzo intuicyjna w obsłudze. Miałam obawy, czy brak klasycznego pokrętła z widocznymi wszystkimi trybami nie będzie utrudnieniem, ale nic bardziej mylnego. Wybór programów jest ciekawy, znalazłam wszystkie interesujące mnie kombinacje. Duży plus za możliwość ich modyfikowania i uczenie się przez pralkę moich preferencji. Pralka fantastycznie dopiera ubrania. Kolejny plus za prędkość wirowania. Widzę ogromną różnicę między tą pralką, a użytkowaną poprzednio z maksymalnymi obrotami do 1000. #PromocjaSamsungLaczProduktyDlaWygody
Czy ta opinia była pomocna?

Ubezpieczenie Gwarancja Plus

Gwarancja Plus
Pełna Ochrona
Elektroniczny wyświetlacz nie wskazuje ustawień po przepięciu prądu? Naprawimy!
Urwane drzwiczki lub pęknięty dozownik w wyniku nieszczęśliwego wypadku? One też podlegają ochronie.
Gwarancja Plus
Podstawowa Ochrona
Pralka nie pierze, a skończyła się gwarancja producenta? Żaden kłopot, naprawimy awarię nawet do 6 lat od zakupu.
Zastanawiasz się jak dostarczyć uszkodzoną pralkę do serwisu? Wykonamy naprawę na miejscu lub zabierzemy urządzenie do serwisu.
Bez dodatkowej ochrony
Gwarancja Plus
Pełna Ochrona
Gwarancja Plus
Podstawowa Ochrona
Bez dodatkowej ochrony
Wariant zawiera wszystkie korzyści Ochrony Podstawowej oraz dodatkowo:
Pralka nie pierze, a skończyła się gwarancja producenta? Żaden kłopot, naprawimy awarię nawet do 6 lat od zakupu.
Zastanawiasz się jak dostarczyć uszkodzoną pralkę do serwisu? Wykonamy naprawę na miejscu lub zabierzemy urządzenie do serwisu.
Naprawa pralki okaże się niemożliwa lub nieopłacalna? Wymienimy ją na nową!
Elektroniczny wyświetlacz nie wskazuje ustawień po przepięciu prądu? Naprawimy!
Urwane drzwiczki lub pęknięty dozownik w wyniku nieszczęśliwego wypadku? One też podlegają ochronie.

Wypełniasz wniosek na stronie, a Twoja tożsamość zostanie zweryfikowana na podstawie danych o koncie, na które wpływa wynagrodzenie lub na podstawie wysłanego przez Ciebie przelewu na kwotę 1 zł. Na końcu podpisujesz umowę - to wszystko przez Internet.

     

• Do 24 tys. złotych

• Bez wychodzenia z domu

• Minimum formalności

• Szybka decyzja, nawet w 15 minut

Rezerwujesz towar przez internet,

wniosek kredytowy wypełniasz w sklepie stacjonarnym z pomocą doradcy

     

• Do 24 tys. złotych

• Pomoc doradcy w sklepie Media Expert

• Decyzja nawet w 15 minut

Usługi

Wybierz usługi, które chcesz zamówić razem z produktem

Usługi realizowane przy dostawie kurierem

Pakiet Standard (Pralka, Suszarka)

 • Wniesienie
 • Rozpakowanie urządzenia
 • Usunięcie blokad transportowych
 • Ustawienie we wskazanym miejscu
 • Zabranie pozostałości opakowania

Regulamin świadczenia usług montażu i instalacji towarów kupionych w sklepie Media Expert

Wniesienie, rozpakowanie, ściągnięcie blokad, ustawienie, zabranie pozostałości opakowania

Dowiedz się więcej
109 99
54,99

Pakiet Pełen Komfort (Pralka, Suszarka)

 • Wniesienie
 • Rozpakowanie urządzenia
 • Odłączenie zużytego sprzętu (w razie konieczności)
 • Usunięcie blokad transportowych
 • Ustawienie we wskazanym miejscu
 • Wypoziomowanie i stabilizacja (z montażem zakupionych w sklepie podkładek antywibracyjnych)
 • Podłączenie do istniejącej i sprawnej instalacji wodnej, kanalizacyjnej i elektrycznej
 • Weryfikacja poziomu twardości wody. Instalacja filtra/magnetyzera zakupionego osobno (w razie konieczności)
 • Sprawdzenie szczelności układu
 • Zabranie pozostałości opakowania

Regulamin świadczenia usług montażu i instalacji towarów kupionych w sklepie Media Expert

Wniesienie, rozpakowanie, ustawienie, ściągnięcie blokad, wypoziomowanie, test szczelności, podłączenie i zabranie opakowania.

Dowiedz się więcej
139 99
69,99

Podłączenie zestawu pralki i suszarki

Zakup łącznika jest wymagany do realizacji tej usługi
 • Wniesienie
 • Usunięcie blokad transportowych
 • Ustawienie we wskazanym miejscu
 • Montaż łącznika i połączenie urządzeń w zestaw - lista dostępnych łączników
 • Wypoziomowanie i stabilizacja
 • Podłączenie do istniejącej i sprawnej instalacji wodnej, kanalizacyjnej i elektrycznej
 • Sprawdzenie szczelności układu
 • Zabranie pozostałości opakowania

Regulamin świadczenia usług montażu i instalacji towarów kupionych w sklepie Media Expert

Zakup łącznika jest wymagany do realizacji tej usługi

Dowiedz się więcej
264 99
132,49

Wniesienie urządzenia do pomieszczenia/lokalu


 • Wniesienie
 • Rozpakowanie urządzenia (na życzenie)
 • Ustawienie we wskazanym miejscu (na życzenie)
 • Zabranie pozostałości opakowania (na życzenie)

Usługa nie obejmuje montażu i uruchomienia


W celu sprawnej realizacji usługi przygotuj swobodne przejście do miejsca ustawienia urządzenia.Regulamin świadczenia usług montażu i instalacji towarów kupionych w sklepie Media Expert
Dowiedz się więcej
59 99

Instrukcje

Instrukcja obsługi Pralka SAMSUNG WW10T654DLH 10.5kg 1400 obr A AddWash AI Control

Inne produkty w kategorii:

Pralka SAMSUNG WW10T654DLH 10.5kg 1400 obr A AddWash AI Control
Pralka SAMSUNG WW10T654DLH 10.5kg 1400 obr A AddWash AI Control
Cena z kodem obowiązuje do 27.03.2023 r. do godz. 23:59
Cena z kodem
ME23-270323
2 699 00
Cena z kodem obowiązuje do 27.03.2023 r. do godz. 23:59
Cena regularna
3 299 00
Cena regularna: 3 299,00 zł
164,95 zł x 20 rat 0%
Rata dla ceny przed kodem rabatowym
Teraz 1 rata gratis! Raty 20 x 0%
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 2 683 , 12  zł Sprawdź leasing dla firm
U Ciebie
W sklepie pojutrze
Odbieramy zużyty sprzęt
Teraz 1 rata gratis! Raty 20 x 0%
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 2 683 , 12  zł
Odbieramy zużyty sprzęt

Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 39 875 000 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756

Cena z kodem obowiązuje do 27.03.2023 r. do godz. 23:59
Cena z kodem
ME23-270323
2 699 00
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 2 683 , 12  zł