Polityka prywatności

Ta witryna korzysta z plików cookies, aby lepiej prezentować treści, zapewnić sprawne oraz bezpieczne działanie, przedstawiać spersonalizowane oferty i promocje, a także w celach statystycznych. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Zamknij
Produkt archiwalny
Pralka SAMSUNG WW70M644OPW/EO QuickDrive

Pralka SAMSUNG WW70M644OPW/EO QuickDrive

Ten produkt nie jest już dostepny
w naszym sklepie
Opis i dane

Opis i dane

Ww70m644opw Karta598 Kv W1920

WYBRANE CECHY

Qdrive

QuickDrive™
Krótszy czas prania z zachowaniem
pełnej skuteczności.

Drzwi AddWash™
Umożliwiają dodawanie ubrań na każdym
etapie prania.

 https://s3-eu-west-1.amazonaws.com/samsung-pcs/samsung-samsung_kontrola_pralki_ikona-5a44.pnghttps://s3-eu-west-1.amazonaws.com/samsung-pcs/samsung-samsung_kontrola_pralki_ikona-5a44.png

Smart Control
Zdalne sterowanie pracą pralki z dowolnego miejsca w dowolnym czasie.

Qdrive

EcoBubble™
Skuteczne usuwanie zabrudzeń nawet w niskiej temperaturze.

Program Super Szybki
Wystarczy zaledwie 39 minut, by szybko i skutecznie wyprać 5 kg załadunku.

14 programów 
Automatyczne programy dla najpopularniejszych typów wsadu.

QuickDrive™, oszczędzaj czas i pieniądze

Ww70m644opw Karta598 Qdrive W1920

 QuickDrive™ to innowacyjna technologia, dzięki której skrócisz czas prania nawet o 50%*, a zużycie energii zmniejszysz do 20%*, bez obniżenia skuteczności prania. Ponadto, odpowiednio wyprofilowany bęben i dodatkowa dysza natryskowa, skracają czas płukania oraz wirowania, zapewniając  ochronę tkanin i kolorów.

*Testowany na serii Samsung WW6800M w porównaniu z WW6500K. Oszczędność do 50% czasu i do 20% energii przy programie Bawełna (40°C, połowa wsadu) i oszczędność do 50% czasu przy cyklu eBawełna (40°C, połowa wsadu) z jakością prania ± 3% na podstawie danych Intertek. Oszczędność do 20% energii przy cyklu Super Szybki (40°C, 5kg wsadu), przetestowane przez IEC 60456:2010*Czas cyklu prania może się różnić w zależności od dostawy wody oraz ciężaru/typu prania.

Zobacz jak działa technologia QuickDrive™?

Bęben QuickDrive™

Bęben QuickDrive™Bęben QuickDrive™Bęben QuickDrive™

Unikalny bęben QuickDrive™ składa się z głównego bębna i tylnej płyty, która obraca się niezależnie. Dzięki temu ubrania poruszają się w różnych kierunkach, a pralka jeszcze szybciej i skuteczniej usuwa brud.

Multiobroty

MultiobrotyMultiobrotyMultiobroty

W standardowych pralkach ubrania obracają się tylko wokół jednej osi, w pralce z systemem QuickDrive™ ubrania przesuwane są z góry na dół, a dzięki pulsatorowi dodatkowo do przodu i do tyłu. Multiobroty bębna skutecznie usuwają zabrudzenia w krótszym czasie, nawet o połowę*, przy jednoczesnej ochronie tkanin.

Dokładniejsze płukanie

Dokładniejsze płukanieDokładniejsze płukanieDokładniejsze płukanie

Aby szybko i dokładnie usunąć resztki środków piorących, pralkę wyposażono w dodatkową dyszę umieszczoną w górze kołnierza. Woda wypływa zarówno przez podajnik na detergent oraz przez główny natrysk, co skraca czas płukania i sprawia, że jest ono bardziej efektywne.

* Na podstawie wewnętrznych badań. Skrócenie długości cyklu oraz oszczędność energii w zależności od wybranego modelu i programu prania.

Co zyskujesz dzięki technologii QuickDrive™?

Więcej czasu dla siebie

Więcej czasu dla siebie

System QuickDrive™ umożliwia skrócenie cyklu prania. Teraz programy piorące mogą być krótsze, niektóre nawet o połowę. Zaplanuj swój czas tak, jak lubisz.

Dokładnie wyprane ubrania w krótszym czasie

Dokładnie wyprane ubrania w krótszym czasie

Skrócony czas prania nie oznacza kompromisów w kwestii skuteczności. Twoje ubrania będą równie czyste jak te wyprane w dłuższych cyklach prania.

Oszczędność energii

Oszczędność energii

Technologia QuickDrive™ to krótszy cykl prania, co przekłada się na mniejsze zużycie energii, nawet o 20%* i może obniżyć rachunki za prąd.

* Na podstawie wewnętrznych badań. Skrócenie długości cyklu oraz oszczędność energii w zależności od wybranego modelu i programu prania.

addWash™- DODAWAJ UBRANIA PODCZAS PRANIA

Ww70m644opw Karta598 Addwash W1920

Pralka QuickDrive™ posiada dodatkowe drzwi AddWash™, które ułatwiają zapanowanie nad codziennym praniem. Przez drzwi AddWash™ można dodawać zapomniane ubrania na każdym etapie prania, a te uprane ręcznie tylko na czas płukania lub wirowania.

Add Wash Blue

Drzwi AddWash™
Dodasz do prania rzeczy, o których zapomniałeś bez otwierania głównych drzwi i ryzyka wylania wody.

Dodqawanie Plynu

Dodaj płyn 
W razie potrzeby wlej płyn zmiękczający bezpośrednio do bębna pralki.

Rzeczy Do Odwirowania

Łatwe płukanie i odwirowanie
Teraz rzeczy wyprane ręcznie można dodać tylko do płukania bądź wirowania.


Suszenie Odziezy

Wentylacja
Szybki sposób na wietrzenie bębna - uchyl drzwi AddWash™ pralki i gotowe!

* Drzwi AddWash można otworzyć gdy temperatura wewnątrz bębna nie przekracza 50°C.

Na czym polega technologia ecobubble™?

Praca W Niskiej Temperaturze

Skuteczne pranie w niskiej temperaturze
Generator EcoBubble™ łączy detergent, wodę i powietrze w aktywną pianę, która rozpuszcza zabrudzenia już na początku prania.

Ochrona Tkanin

Ochrona tkanin
Aktywna piana skutecznie usuwa zabrudzenia w niskiej temperaturze nie niszcząc delikatnych tkanin.

Eco

Energooszczędność
Pranie przeprowadzone w niższej temperaturze zużywa mniej energii potrzebnej do podgrzania wody.

Opinia

Pozytywna opinia Instytutu Matki i Dziecka
Dzięki łatwości wypłukania aktywnej piany, resztki detergentu nie pozostają na ubraniach, chroniąc wrażliwą skórę dziecka.

EcoBubble™.Skuteczne pranie nawet w niskiej temperaturze

Ww10m86inoa Eco Bubble 1920px

Technologia EcoBubble™ zrewolucjonizowała proces prania dzięki aktywnej pianie, która skutecznie usuwa zabrudzenia nawet w niskiej temperaturze. Zapewnia też oszczędność energii i ochronę tkanin.*


* Dowiedz się więcej na www.ecobubble.samsung.pl
.

INNOWACYJNE TECHNOLOGIE

Ww70m644opw Karta598 Nowoczesne Technologie W1920

Firma Samsung wzbogaciła model pralki QuickDrive™ o dodatkowe rozwiązania, zwiększając tym samym jego funkcjonalność. Używając programu Super Szybki skrócisz czas prania*. Z funkcją Eco czyszczenie bębna  zadbasz o higienę urządzenia. Cały cykl prania możesz monitorować i kontrolować zdalnie, za pomocą funkcji Smart Control. Całość dopełnia energooszczędny i wydajny silnik oznaczony najwyższą klasą energetyczną A+++.

* Wystarczy zaledwie 39 minut by szybko i skutecznie wyprać 5 kg załadunku.

Steruj praniem ze smartfona. Smart ControlSteruj praniem ze smartfona. Smart ControlSteruj praniem ze smartfona. Smart Control

Steruj praniem ze smartfona.Smart Control

Pralka Samsung za pomocą aplikacji SmartThings* wysyła powiadomienia o postępach prania, dzięki czemu wiadomo na przykład, kiedy dodać delikatne ubranie tylko na czas płukania lub wirowania. Można też uruchomić pralkę zdalnie, z dowolnego miejsca poza domem. Dzięki temu pralka oszczędza nasz czas - dostosowuje się do naszego planu dnia, a nie odwrotnie.
* Aplikacja SmartThings wymaga oddzielnego zainstalowania na urządzeniu z systemem operacyjnym Android lub iOS.

Krótsze pranie, dokładne pranie. Speed Spray™Krótsze pranie, dokładne pranie. Speed Spray™Krótsze pranie, dokładne pranie. Speed Spray™

Krótsze pranie, dokładne pranie.Speed Spray™

Jeszcze krótszy cykl prania dzięki funkcji Speed Spray™. Dodatkowy natrysk umieszczony w górnej części bębna skraca czas płukania.

Dokładne pranie w mniej niż godzinę. Program Super SzybkiDokładne pranie w mniej niż godzinę. Program Super SzybkiDokładne pranie w mniej niż godzinę. Program Super Szybki

Dokładne pranie w mniej niż godzinę.Program Super Szybki

Program Super Szybki skraca czas codziennego prania o 34% do zaledwie 39 minut*. QuickDrive™ oszczędza czas dynamicznie obracając ubrania, a funkcja EcoBubble™ zapewnia skuteczne dopieranie zabrudzeń. Cykl programu Super Szybkiego kończy wirowanie o zwiększonych obrotach.

* Testowany na modelu pralki QuickDrive™ WW8800M w porównaniu z Samsung WW8500K na Super Speed (40 ℃, 5kg obciążenia) na podstawie danych Intertek.

Dopasowane do potrzeb. 14 programów praniaDopasowane do potrzeb. 14 programów praniaDopasowane do potrzeb. 14 programów prania

Dopasowane do potrzeb.14 programów prania

Pralka posiada programy prania oraz tryby dodatkowe, dzięki którym możesz ustawić idealne warunki dla dowolnego załadunku – także bardzo delikatnych tkanin lub mocno zabrudzonych ubrań. Dodatkowe cykle płukania podczas prania pozwolą Ci pozbyć się każdego brudu oraz nadmiernej ilości detergentu.

Usuń uporczywe zabrudzenia. Funkcja Aktywna PianaUsuń uporczywe zabrudzenia. Funkcja Aktywna PianaUsuń uporczywe zabrudzenia. Funkcja Aktywna Piana

Usuń uporczywe zabrudzenia.Funkcja Aktywna Piana

Łatwo usuwaj nawet uporczywe plamy. Wybierz tę funkcję, a przed rozpoczęciem wybranego programu ubrania zostaną namoczone w aktywnej pianie, która głęboko wnika w tkaniny i zmiękcza zabrudzenia.

10 lat gwarancji - wytrzymały i energooszczędny. Silnik Digital Inverter10 lat gwarancji - wytrzymały i energooszczędny. Silnik Digital Inverter10 lat gwarancji - wytrzymały i energooszczędny. Silnik Digital Inverter

10 lat gwarancji - wytrzymały i energooszczędny.Silnik Digital Inverter

Digital Inverter zapewnia wydajność energetyczną, minimalny hałas i długotrwały okres eksploatacji, co potwierdza aż 10-letnia gwarancja na silnik.

Oszczędniej. Klasa efektywności energetycznej A+++ (-30%)Oszczędniej. Klasa efektywności energetycznej A+++ (-30%)Oszczędniej. Klasa efektywności energetycznej A+++ (-30%)

Oszczędniej.Klasa efektywności energetycznej A+++ (-30%)

Pralce QuickDrive™ przyznano najwyższą klasę efektywności energetycznej. Oznacza to, że urządzenie skutecznie oszczędza energię elektryczną i zużywa mniej wody w skali roku, co przekłada się na mniejsze rachunki.

W pralce QuickDrive™ dodatkowo znajdziesz

Grzałka ceramiczna Plus

Grzałka ceramiczna PlusGrzałka ceramiczna PlusGrzałka ceramiczna Plus

Nowy rodzaj powłoki grzałki, zmniejsza osadzanie
się kamienia w porównaniu z tradycyjnymi grzałkami ceramicznymi*. Opatentowana powłoka** to mniej osadu
z wapnia i dłuższa żywotność grzałki.

Bęben Swirl+

Bęben Swirl+Bęben Swirl+Bęben Swirl+

Konstrukcja bębna zapewnia skrócenie czasu prania, dzięki szybszemu wyciągowi wody z bębna. Umożliwia też lepszą ochronę tkanin przed uszkodzeniami oraz mechaceniem.

Wysokie obroty 1400 obr./min

Wysokie obroty 1400 obr./minWysokie obroty 1400 obr./minWysokie obroty 1400 obr./min

Prędkość wirowania w pralce Samsung
to aż 1400 obr/min. Takie obroty skutecznie usuwają wilgoć z wypranych tkanin, a pranie po wyciągnięciu
z bębna schnie bardzo szybko.

* Przetestowano na grzałce ceramicznej plus w porównaniu z oryginalną konwencjonalną grzałką Samsung WF60F4E0N0W / ET, oparto na niezależnych testach zmiany ciężaru w twardej wodzie.
**  Numer zgłoszenia patentowego: 10-2012-0029920 w Korei, Chinach, Europie, USA.

Bezpieczeństwo

Ww70m644opw Karta598 Bezpieczenstwo W1920

Kontrola ilości piany i czujnik piany.
Skuteczne płukanie

Kontrola ilości piany i czujnik piany. Skuteczne płukanie

Pralka rozpoznaje zbyt dużą ilość piany i włącza dodatkowe płukanie. Dzięki temu masz gwarancję dobrego wypłukania prania, gdy zastosujesz zbyt dużo detergentu. Natomiast czujnik piany, zabezpieczy pralkę przed wyciekiem.

Kontrola napięcia.
Bezpieczeństwo i trwałość pralki

Kontrola napięcia. Bezpieczeństwo i trwałość pralki

System Volt Control zapewnia stałą kontrolę napięcia podczas cyklu prania. Twoja pralka działa bezpiecznie nawet przy wahaniach napięcia ± 25%.
Jeśli dojdzie do przerwy w dostawie prądu, system automatycznie wznowi pracę urządzenia.

Blokada rodzicielska.
Bezpieczeństwo użytkowania

Blokada rodzicielska. Bezpieczeństwo użytkowania

Funkcja zabezpiecza przed przypadkową zmianą ustawień i programów podczas pracy pralki.
Nie ma potrzeby rozpoczynać włączonego cyklu od nowa, nawet jeśli w codziennych porządkach towarzyszą Ci mali pomocnicy.

ZDALNE STEROWANIE

Asystentprania

Funkcja Smart Control umożliwia zdalne sterowanie pracą pralki. W momencie połączenia się z urządzeniem za pomocą aplikacji SmartThings możesz ustawić przypomnienia, zmienić parametry prania i ustawić program. Dzięki dodatkowej funkcji Asystent Prania w łatwy
i wygodny sposób dobierzesz odpowiedni program prania dla Twoich ubrań. Wystarczy wybrać odpowiedni rodzaj tkaniny, kolor i stopień zabrudzenia. Co więcej, z aplikacją zaplanujesz optymalny czas zakończenia prania oraz zostaniesz powiadomiony o kończącym się detergencie.

PROSTA I INTUICYJNA OBSŁUGA

Ww70m644opw Karta598 Panel W1920
1
Dozownik detergentów
2
Pokrętło wyboru programów
3
Opóźnione zakończenie
4
Przyciski wł./wył. blokadę rodzicielską
5
Opóźnione zakończenie
6
Wskaźnik WiFi
7
Wyświetlacz szacowanego czasu prania
8
Czujnik załadunku
9
Wskaźnik informujący o bieżącym cyklu
10
Przycisk ustawienia temperatury wody
11
Przycisk ustawienia ilości płukań
12
Przyciski wł./wył. Smart Check
13
Przycisk zmiany prędkości wirowania
14
Przycisk wyboru opcji
15
Przycisk wł./wył. sygnał dźwiękowy
16
Przycisk start/pauza
17
Przycisk wł./wył. pralkę
18
Wskaźnik funkcji
19
Wskaźnik prędkości wirowania
20
Wskaźnik ilości płukań
21
Wskaźnik temperatury prania
22
Przycisk wł./wył. aktywnej piany
23
Funkcja łatwe prasowanie
24
Przycisk wł./wył. Smart Control

technologia QUICKDRIVE™ - certyfikowana jakość

Certifikaty Qdrive 1920px

Pralki  Samsung z technologią QuickDrive™ przeszły pozytywnie szereg rygorystycznych badań i testów laboratoryjnych, czego potwierdzeniem są międzynarodowe certyfikaty: naskuteczność prania i wydajność energetyczną, na ochronę tkanindelikatnych oraz na trwałość i niezawodność.

rysunek techniczny

Rysunek Techniczny Qdrive V2
 • A Szerokość: 600 mm
 • B Wysokość: 850 mm
 • C Głębokość:  600 mm

w opakowaniu

Ww70m644opw Karta598 W Opakowaniu W1920

Porównaj produkty

 Ww70m644opw Tabelka
WW70­M644­OPW
Ww10m86inoa Tabelka
WW10­M86I­NOA
Ww90m741noo Tabelka
WW90­M741­NOO
Ww80m741noa Tabelka
WW80­M741­NOA
Ww90m741noa Tabelka
WW90­M741­NOA
Ww90m644opw Tabelka
WW90­M644­OPW
QuickDrive™ Innowacyjna technologia, która pozwala skrócić czas prania z zachowaniem pełnej skuteczności. Dzięki wyjątkowemu bębnowi Q-Drum™, który zbudowany jest z głównego bębna i pulsatora - niezależnie obracającej się płyty tylnej. tttttt
Sterowanie smartfonem Połącz się z pralką za pomocą aplikacji przez Wi-Fi. Za pomocą smartfona ustawisz odpowiedni program, cykl, zaprogramujesz start prania, a aplikacja powiadomi Cię także o jego zakończeniu.tttttt
AddWash™ Dzięki drzwiom AddWash™, dodasz ubrania w trakcie cyklu, pod warunkiem, że temperatura bębna nie przekracza 50°C. tttttt
EcoBubble™ Technologia umożliwia usunięcie zabrudzeń i pranie w niskiej temperaturze. Chroni przez to tkaniny przed utratą koloru i oszczędza energię.tttttt
Programy z parą Programy z parą to wygodne usuwanie patogenów oraz nieprzyjemnych zapachów z tkanin. nttttn
Program Super Szybki  To program Super Szybki, który pozwala na skuteczne dopranie zabrudzeń już w 39 minut.
* Testowany na WW8800M w porównaniu z Samsung WW8500K na Super Speed (40 ℃, 5kg obciążenia) na podstawie danych Intertek.
ntnnnn
Automatyczne dozowanie Pozwoli dobrać odpowiednią ilość detergentu i płynu do płukania w stosunku do zapotrzebowania w cyklu prania.ntnnnn
Automatyczny dobór wody do załadunku Funkcja Fuzzy Logic pozwala automatycznie dobrać ilość wody do załadunku przez co przyczynia się do oszczędności w zużyciu wody i prądu.tttttt
Podświetlany bęben Oświetlenie bębna to wygodne rozwiązanie, dzięki któremu żaden element garderoby nie zostanie pominięty podczas wyciągania prania.nttttn
Redukcja wibracji Dzięki czujnikowi VRT-M (QuickDrive™ seria 8800) i VRT Plus™ (QuickDrive™ seria 7800) zostały ograniczone wibracje i drgania powstające podczas wirowania.tttttt
Silnik Digital Inverter Bezszczotkowy, cichy i wydajny silnik jest objęty 10-letnią gwarancją.tttttt
Maksymalne obroty wirowania140016001400140014001400
Pojemność załadunku7 kg10 kg9 kg8 kg9 kg9 kg
Klasa energetyczna Klasa energetyczna określa zużycie prądu przez dane urządzenie. Im wyższa klasa energetyczna, tym urządzenie jest bardziej ekonomiczne, przyjazne dla środowiska i zużywa mniej energii. Aktualnie najwyższą klasą energetyczną jest klasa A+++.A+++(-40%)A+++(-50%)A+++(-40%)A+++(-40%)A+++(-40%)A+++(-40%)

warto wiedzieć

Czy mogę korzystać z AddWash™ w dowolnym momencie prania?
Można włączyć pauzę i skorzystać z funkcji AddWash™, bez względu na to, czy jest to etap prania, płukania, czy też wirowania. Jedyny wyjątek stanowi ograniczenie temperatury
w bębnie, jeśli będzie wyższa niż 50°C trzeba chwilę odczekać, aż temperatura spadnie, wtedy można otworzyć dodatkowe drzwi AddWash™.
Z funkcji AddWash™ nie można korzystać podczas cyklu Eco czyszczenie bębna plus.

Czy pralki z systemem EcoBubble™ eliminują problem nierozpuszczonych śladów detergentów na tkaninach?
W przypadku pralek z technologią EcoBubble™, proszek zostaje rozpuszczony w generatorze wcześniej, co tworzy dużą ilość silnej piany. Wypłukanie piany z tkanin jest o wiele łatwiejsze niż w przypadku nierozpuszczonego proszku, ponieważ piana nie zostawia zacieków. Nawet na ciemnych ubraniach lub wtedy, gdy pierzesz w niskiej temperaturze.

Co to jest funkcja aktywnej piany?
Funkcja Aktywnej Piany wykorzystuje technologię EcoBubble™, aby dogłębnie, delikatnie i skutecznie usuwać zabrudzenia z ubrań. Po wybraniu tej funkcji pralka produkuje dużą ilość piany, w której następnie namaczane są tkaniny. Wygenerowane bąbelki poprzez odpowiednią mechanikę bębna (obroty plus postój bębna) równomiernie wnikają w tkaninę rozpuszczając brud od środka. Dzięki temu użytkownik nie musi wydawać pieniędzy na odplamiacze i nie traci czasu, aby samodzielnie namaczać ubrania przed praniem.

Jakie są główne różnice pomiędzy programem Eco czyszczenie bębna a innymi programami prania?
Program „Eco czyszczenie bębna” został zoptymalizowany pod kątem czyszczenia bębna. Od innych programów różnią go przede wszystkim:
- intensywniejsze ruchy piorące,
- wyższy poziom wody,
- temperatura 70°C, której nie można zmienić.

Na co zwrócić uwagę wybierając wielkość bębna?
Wielkość bębna pralki jest zależna od zapotrzebowania dla danego gospodarstwa domowego. Większa pojemność oznacza mniej cykli prania. Jeśli posiadasz dużą rodzinę lub często pierzesz rzeczy o dużych gabarytach takie, jak kołdry, koce czy poduszki, warto zdecydować się na pralkę o większej pojemności. Dla singla odpowiednia będzie pralka z mniejszym bębnem oraz możliwością dostosowania poziomu wody do załadunku, aby podczas prania mniejszej ilości ubrań wykorzystywać odpowiednią ilość wody oraz zmniejszać zużycie prądu.

Dane techniczne

Bezpieczeństwo użytkowania Blokada dostępu, System przeciwdziałania pienieniu się
Możliwość zabudowy pod blatem Nie

Pojemność [kg]

7

Poziom hałasu (pranie) [dB]

50

Poziom hałasu (wirowanie) [dB]

73
Rodzaj pralki Pralka wolnostojąca

Sposób załadunku

Od przodu

Zdejmowany blat

Nie
Funkcje dodatkowe AddWash, Eco Bubble, Funkcja aktywnej piany, Grzałka ceramiczna, QuickDrive, Smart Control

Funkcje parowe

Nie

Możliwość podłączenia do ciepłej wody

Nie

Opóźnienie startu pracy

Tak

Programator (sterowanie)

Elektroniczny

Silnik inwerterowy

Tak

Wyświetlacz elektroniczny

Tak
Sterowanie smartfonem Nie
Czas prania w programie bawełna 40 st [min.] 95
Czas prania w programie bawełna 60 st [min.] 203

Dobór wody do wielkości załadunku

Automatyczny
Programy prania Bawełna, Delikatny, Program super szybki, Syntetyki, Wełna

Maksymalna prędkość wirowania [obr/min]

1400
Regulacja prędkości wirowania Tak
Kolor Biały

Regulacja temperatury

Tak
Wilgotność resztkowa [%] 53
Gwarancja 24 miesiące, Door To Door

Klasa prania

A

Klasa wirowania

B

Klasa energetyczna

A+++
Głębokość [cm] 55
Szerokość [cm] 60
Wysokość [cm] 85
Wyposażenie Instrukcja obsługi w języku polskim

Zużycie energii [kWh]

0.51

Zużycie wody [l/cykl]

34

Roczne zużycie wody [l]

7400

Roczne zużycie prądu

122 kWh = 74.42 zł
Szczegółowe warunki gwarancji Pobierz
Karta produktu Pobierz
Nazwa producenta/importera Samsung Electronics Polska sp. z o.o.
Znak zgodności
Opinie

Opinie

Włodzimierz
kupił/aPralka SAMSUNG WW70M644OPW/EO QuickDrive
Bardzo polecam to urządzenie, jest bardzo ekonomiczne w użytkowaniu, praktyczne, pomocne.

Ocena

Bardzo dobra
Marcin
kupił/aPralka SAMSUNG WW70M644OPW/EO QuickDrive
Witam. Kupiłem pralkę Samsunga. Do tej pory używałem innej, ale od momentu uruchomienia Samsunga, już nigdy więcej innej marki. Polecam bardzo gorąco.

Ocena

Fantastyczna
Andrzej
kupił/aPralka SAMSUNG WW70M644OPW/EO QuickDrive
Bardzo funkcjonalna estetyczny wygląd nowoczesna technologia za nie duże pieniądze.

Ocena

Fantastyczna
Julita
kupił/aPralka SAMSUNG WW70M644OPW/EO QuickDrive
Polecam w 100%. Komfort i jakość. To jak z "frani przerzucić się na automat". Niektórym firmom daleko do tego (miałam pralki różnych marek). Gratulację SAMSUNG!!!

Ocena

Fantastyczna
Magdalena
kupił/aPralka SAMSUNG WW70M644OPW/EO QuickDrive
Pralka jest rewelacyjna. Posiada wiele innowacyjnych funkcji, ma możliwość swobodnego manewrowania prędkością wirowania i temperaturą prania na poszczególnych programach. Możliwość zdalnego sterowania dla zabieganych. Drzwiczki AddWash są rewelacyjne - moje dzieci ciągle coś donoszą w trakcie prania.

Ocena

Fantastyczna
Zbigniew
kupił/aPralka SAMSUNG WW70M644OPW/EO QuickDrive
Pralka spełnia wszystkie oczekiwania, jest cicha, energooszczędna, można nią sterować za pomocą smartfona.

Ocena

Fantastyczna
Lucjan
kupił/aPralka SAMSUNG WW70M644OPW/EO QuickDrive
Dużą zaletą pralki jest możliwość sterowania pralki telefonem.

Ocena

Bardzo dobra
Sebastian
kupił/aPralka SAMSUNG WW70M644OPW/EO QuickDrive
Pralka w 100% spełnia oczekiwania. Jest cicha i energooszczędna.

Ocena

Fantastyczna
Piotr K.
kupił/aPralka SAMSUNG WW70M644OPW/EO QuickDrive
Polecam. Pralka cicha. Funkcje skrócone super.

Ocena

Bardzo dobra
Eliza
kupił/aPralka SAMSUNG WW70M644OPW/EO QuickDrive
Bardzo ładna, cicha, pojemna. Super doprane ubrania. Polecam.

Ocena

Fantastyczna
Akcesoria Raty

Raty

Usługi

Usługi

Wybierz usługi, które chcesz zamówić razem z produktem

Usługi realizowane przy dostawie kurierem

Pakiet Standard ( Pralka, Suszarka )

Pakiet Standard ( Pralka, Suszarka )


 • Wniesienie
 • Rozpakowanie urządzenia
 • Usunięcie blokad transportowych
 • Ustawienie we wskazanym miejscu
 • Zabranie pozostałości opakowania

Regulamin świadczenia usług montażu i instalacji towarów kupionych w sklepie Media Expert
59,99
Pakiet Pełen Komfort ( Pralka, Suszarka )

Pakiet Pełen Komfort ( Pralka, Suszarka )

Wniesienie, rozpakowanie, ustawienie, ściągnięcie blokad, wypoziomowanie, test szczelności, podłączenie i zabranie opakowania.

Dowiedz się więcej

 • Wniesienie
 • Rozpakowanie urządzenia
 • Odłączenie zużytego sprzętu (w razie konieczności)
 • Usunięcie blokad transportowych
 • Ustawienie we wskazanym miejscu
 • Wypoziomowanie i stabilizacja (z montażem zakupionych w sklepie podkładek antywibracyjnych)
 • Podłączenie do istniejącej i sprawnej instalacji wodnej, kanalizacyjnej i elektrycznej
 • Weryfikacja poziomu twardości wody. Instalacja filtra/magnetyzera zakupionego osobno (w razie konieczności)
 • Sprawdzenie szczelności układu
 • Zabranie pozostałości opakowania

Regulamin świadczenia usług montażu i instalacji towarów kupionych w sklepie Media Expert
89,99
Podłączenie zestawu pralki i suszarki

Podłączenie zestawu pralki i suszarki

Zakup łącznika jest wymagany do realizacji tej usługi

Dowiedz się więcej

Zakup łącznika jest wymagany do realizacji tej usługi
 • Wniesienie
 • Usunięcie blokad transportowych
 • Ustawienie we wskazanym miejscu
 • Montaż łącznika i połączenie urządzeń w zestaw - lista dostępnych łączników
 • Wypoziomowanie i stabilizacja
 • Podłączenie do istniejącej i sprawnej instalacji wodnej, kanalizacyjnej i elektrycznej
 • Sprawdzenie szczelności układu
 • Zabranie pozostałości opakowania

Regulamin świadczenia usług montażu i instalacji towarów kupionych w sklepie Media Expert
159,99

Zapisz się na niskie ceny!

Zostaw nam swój e-mail, aby otrzymywać informacje o nowościach oraz gazetkę promocyjną