Pralka SAMSUNG WW90T986ASH 9kg 1600 obr A QuickDrive AddWash Autodozowanie

(67)
Kod: 346574
Wymiary (GxSxW) [cm]: 60 x 60 x 85
Sposób załadunku: Od przodu
Pojemność [kg]: 9
Maksymalna prędkość wirowania [obr/min]: 1600
Zużycie energii na 100 cykli [kWh]: 49 kWh = 37.73 zł
Zużycie wody na cykl [l]: 50
Funkcje: Funkcje parowe, Sterowanie smartfonem, Silnik inwerterowy, Wyświetlacz elektroniczny
Drzwi AddWash™ - dodawaj w trakcie prania
QuickDrive™ - pranie krótsze nawet o połowę
Zobacz cały opis
Karta informacyjna produktu Zakres od A do G Dawniej: A+++
Pralka SAMSUNG WW90T986ASH 9kg 1600 obr A QuickDrive AddWash Autodozowanie
Pralka SAMSUNG WW90T986ASH 9kg 1600 obr A QuickDrive AddWash Autodozowanie

Cena z kodem obowiązuje do dnia 28.11.2022 godz. 23:59

Cena z kodem
CYBER-MONDAY
4 388 00

Cena z kodem obowiązuje do dnia 28.11.2022 godz. 23:59

Cena regularna
4 499 00
Cena regularna: 4 499,00 zł
224,95 zł x 20 rat 0%
Rata dla ceny przed kodem rabatowym
Teraz 1 rata gratis i do maja nie płacisz!
Sprawdź leasing dla firm
U Ciebie
W sklepie jutro
Odbieramy zużyty sprzęt
Teraz 1 rata gratis i do maja nie płacisz!
Odbieramy zużyty sprzęt
lub zamów telefonicznie 756 756 756
Opis i dane

Opis i dane

Charakterystyka

Energooszczędne pranie w niskich temperaturach

EcoBubble™

Skuteczne pranie i oszczędność energii w niskich temperaturach.

automatyczne dostosowanie programów

Panel AI Control

Automatycznie dostosowuje ustawienia do Twoich preferencji.

Skuteczne pranie w krótkim czasie

QuickDrive™

Skrócony o połowę czas prania przy zachowaniu pełnej skuteczności.

phpclZ6vM icon klasa 2021 151x151px (1)-01

Klasa energetyczna A

Oszczędność energii energetycznej dzięki najwyższej klasie energetycznej.

dodawanie zapomnianych ubrań w trakcie prania

AddWash™

Możliwość dodania zapomnianej odzieży już w trakcie cyklu.

higieniczna para zapewnia czystość

Higieniczna para

Program z parą pomaga zdezynfekować pranie.

Energooszczędne, skuteczne pranie z EcoBubble™

Idealna czystość ubrań uzyskana w niskiej temperaturze to zasługa technologii EcoBubble™*. Już na początku prania łączą się ze sobą detergent, woda i powietrze, tworząc aktywną pianę. Wnika ona głęboko we włókna tkanin i usuwa z nich zabrudzenia. Jest przy tym dla nich łagodna, chroni ich kolor i strukturę. EcoBubble™ odpowiada również za mniejsze zużycie energii elektrycznej**.

* Testy wg normy IEC 60456-2010 dla wsadu 4 kg: program Pranie Super Eco (WF80F5E5U4W) vs. bawełna 40°C bez EcoBubble™ (WF0702WKU). Wyniki mogą się różnić. 

** Na podstawie raportu z testu Performance Lab przeprowadzonego przez Springboard Engineering z użyciem pasków EMPA, badającego różnice między roztworem zwykłego środka piorącego a technologią aktywnej piany bez działania mechanicznego.

Siła bąbelków EcoBubble™

Pranie w niskiej temperaturze

Pranie w niskiej temperaturze

Idealne rezultaty możliwe już w niskiej temperaturze.

Aktywna piana zapewnia ochronę tkanin

Dodatkowa ochrona tkanin

Możliwość prania delikatnej wełny czy jedwabiu.

Pranie w niskiej temperaturze zapewnia mniejsze zużycie energii

Zwiększona energooszczędność

Pranie w niższych temperaturach to oszczędność prądu.

Inteligentny panel AI Control

Panel AI Control zapewnia intuicyjne i wygodne pranie. Pozwala personalizować ustawienia pralki, zapamiętując wybierane przez Ciebie opcje. Sugeruje programy suszenia w zależności od wybranego programu prania. Dodatkowo z aplikacją SmartThings łatwiej zaplanujesz pranie i zdalnie włączysz urządzenie*.

* Aplikacja SmartThings dostępna jest dla urządzeń z systemem Android oraz iOS. Wymagane podłączenie pralki z WiFi oraz posiadanie konta Samsung. 

Personalizacja ustawień i parametrów

Personalizacja ustawień i parametrów

Urządzenie zapamiętuje, które programy wybierasz. Na ich podstawie dostosowuje ustawienia prania do Twoich potrzeb i podpowiada odpowiednie cykle.

Automatyczne dobieranie cyklu suszenia do cyklu prania

Rekomendacja cyklu suszenia na podstawie wybranego cyklu prania

Nie musisz zastanawiać się, jaki program suszenia będzie optymalny. Zrobi to za Ciebie funkcja Auto Cycle Link automatycznie dobierając cykl suszenia do zakończonego programu prania*.

* Funkcja Auto Cycle Link jest dostępna tylko wtedy, gdy pralka i suszarka posiadają funkcję AI Control i są połączone z Wi-Fi.

zdalne sterowanie z dowolnego miejsca

Zdalne sterowanie

Uruchamiając aplikację SmartThings możesz zdalnie sterować urządzeniem, dobrać najlepszy program dla ubrań, które będziesz prać czy sprawdzić rozwiązania problemów.

Na czym polega pranie optymalne AI?

Najlepsze rezultaty prania pomoże Ci osiągnąć pranie optymalne AI*. Wykorzystuje cztery czujniki, by ustalić wagę ubrań oraz poziom ich zabrudzenia. Następnie automatycznie dobiera potrzebną ilość wody, detergentu i czas płukania.


* Rzeczywiste wyniki mogą się różnić w zależności od indywidualnego zastosowania.

Oszczędzaj czas i energię elektryczną z QuickDrive™

Technologia QuickDrive™ o połowę skraca czas prania i o 20% ogranicza zużycie energii elektrycznej, piorąc z najwyższą skutecznością*. Zastosowany w pralce Samsung WW90T986ASH bęben Q-Drum składa się z dwóch części: bębna właściwego oraz pulsatora, czyli tylnej płyty, która działa niezależnie. Skutkiem tego ruch prania jest wielokierunkowy i bardziej efektywny. Ty pierzesz, oszczędzając czas i troszcząc się o środowisko.


* Testowany na serii Samsung WW8000T w porównaniu z WW6500K. Oszczędność do 50% czasu i do 20% energii przy programie Bawełna (40°C, połowa wsadu) z jakością prania ±5% na podstawie danych Intertek.

Najwyższa klasa energetyczna A

Urządzenie otrzymało najwyższą klasę energetyczną A. Oznacza to, że zużywa mniej prądu i jest bardziej ekologiczne. Dla Ciebie może się to przełożyć na niższe rachunki.

Dodatkowe drzwi AddWash™

Zobacz, w ilu sytuacjach przydadzą Ci się dodatkowe drzwi AddWash™. Wykorzystaj je, gdy włączyłeś już pranie i przypomniałeś sobie, że miałeś jeszcze wyprać koszulę. Dodaj przez nie wyprane ręcznie swetry na czas płukania i wirowania. Możesz także uzupełnić detergent i płyn zmiękczający. Dodatkowo po zakończonym cyklu przydadzą się do wywietrzenia wnętrza urządzenia*.

* Przez dodatkowe drzwi AddWash™ można dodać tylko odzież, detergent lub płyn zmiękczający do tkanin. Drzwi AddWash™ można otworzyć pod warunkiem, że temperatura bębna nie przekracza 50°C.

Pranie dopasowane do Twoich potrzeb

Higienicznie czyste pranie bez bakterii i alergenów

Higienicznie czyste pranie

Program Higieniczna para może być stosowany w zamian za Pranie wstępne. Uwolniona z dołu bębna para przenika tkaniny, rozpuszczając i usuwając zabrudzenia. Dodatkowo eliminuje do 99,9% bakterii* czy alergenów**.


* Na podstawie badań Intertek przy użyciu programu Higieniczna para. Usuwa aż do 99,9% wybranych rodzajów bakterii, w tym bakterie Staphylococcus aureus i Escherichia coli. Wyniki mogą się różnić.

** Na podstawie badań British Allergy Foundation (BAF) przy użyciu programu Higieniczna para. Usuwa alergeny pochodzące z roztoczy kurzu domowego.

Pranie w krótkim czasie 39 minut

Czyste ubrania w 39 minut

Często pierzesz? Z pewnością docenisz to, że pełny cykl trwa tylko 39 minut! Specjalna konstrukcja bębna w połączeniu z dodatkową dyszą skracają czas prania, płukania i wirowania, zachowując przy tym ich skuteczność.


* W oparciu o użycie programu Super szybki przy domyślnych ustawieniach z obciążeniem 5 kg.

automatyczne dozowanie środków piorących

Wygodne autodozowanie

Pierz wygodniej i ekonomiczniej z funkcją Autodozowania. Wystarczy uzupełnić zbiornik na detergent i płyn zmiękczający raz na miesiąc, a urządzenie samo odmierzy ich potrzebną ilość*.


* Jednorazowe napełnienie zbiornika na detergenty wystarczy na okres do 1 miesiąca (4 cykle prania tygodniowo). Wyniki mogą się różnić w zależności od ustawień i załadunku prania.

Co jeszcze oferuje pralka Samsung?

Pralka Samsung WW90T986ASH to szereg rozwiązań sprawiających, że pranie staje się prostsze. Zastosowano w niej system czyszczenia bębna oraz szuflady, byś nie musiał już tego robić ręcznie. Funkcja Aktywnej piany pozwoli Ci zwalczyć nawet oporne zabrudzenia. Dzięki technologii Digital Inverter i mocnym magnesom urządzenie jest niezwykle ciche* i energooszczędne**.


* Redukcja hałasu wynosi odpowiednio 5 dBA i 3 dBA dla cyklu prania i wirowania. Dane na podstawie etykiety ERP, F500 8 kg 1400 obr./min WF80F5E5P4W z silnikiem Digital Inverter i Vistula 8 kg 1400 obr./min WF1804WPC z silnikiem uniwersalnym.

** Nagrodzony certyfikatem "Nawet 23 Lata Działania" przez stowarzyszenie Association for Electrical, Electronic & Information Technologies w Niemczech (Verband Deutscher Elektrotechniker - VDE). Rzeczywista żywotność może się różnić w zależności od sposobu użytkowania.

Czyszczenie bębna za pomocą strumienia wody

Czyszczenie bębna+

Z pomocą silnego strumienia wody i wirowania z łatwością utrzymasz czystość bębna, membrany oraz drzwi pralki. Czyszczenie bębna+ likwiduje zanieczyszczenia oraz do 99,9% bakterii przyczyniających się do powstania nieprzyjemnego zapachu we wnętrzu*. Otrzymasz przypomnienie, gdy trzeba będzie włączyć program.

* Na podstawie badań Intertek przy użyciu programu Czyszczenie bębna. Eliminuje aż do 99,9% bakterii znajdujących się we wnętrzu pralki.

** Alert o konieczności włączenia programu Czyszczenia bębna pojawia się co 40 cykli.

Szuflada StayClean bez osadów dzięki systemowi przepłukiwania

Szuflada StayClean

Do usunięcia pozostałości po detergentach czy nieestetycznych zacieków nie potrzebujesz już środków czystości. System przepłukiwania wodą pozbędzie się ich dokładnie, pozostawiając szufladę StayClean w idealnej czystości. 

Aktywna piana pozbywa się trudnych zabrudzeń

Aktywna piana

Poplamiona bluzka czy obrus? To już nie problem. Wystarczy aktywować funkcję Aktywnej piany, a tkaniny przed rozpoczęciem właściwego prania zostaną namoczone w aktywnej pianie. Skutecznie rozpuści i usunie zabrudzenia z soku czy owoców.


* Na podstawie testów (zgodnie z normą IEC60335-1 Cl.10.) dla wsadu 8 kg: pranie przy użyciu Aktywnej piany vs. Bawełna 40/60°C, Syntetyki 60°C, Jeansy 40°C bez funkcji Aktywnej piany.

Niezwykle cicha praca urządzenia

Niezwykle cicha praca

Pralka korzysta z technologii VRT Plus™ odpowiedzialnej za redukcje hałasu i wibracji podczas działania*. Także gdy włączone są maksymalne obroty. Nawet jeśli włączysz pranie w nocy, nie zakłócisz spokoju domowników.


* W porównaniu do pralki Samsung bez technologii VRT Plus.

Silnik digital inverter zapewnia cichą prace i dłuższą żywotność

Digital Inverter

Bezszczotkowy silnik Digital Inverter zapewnia cichszą pracę, wysoką wydajność, energooszczędność. Jest także wyjątkowo trwały, dlatego otrzymał 10 lat gwarancji.

Wnętrze bębna zapobiega rozciąganiu tkanin

Bęben Swirl+

W trosce o Twoje ubrania otwory w bębnie zostały wypolerowane. Ogranicza to zaciąganie włókien w tkaninach, niszczenie tkanin oraz ich mechacenie się.

W opakowaniu

Instrukcja obsługi i karta gwarancyjna

Prowadnica węża

Zaślepki na otwory po śrubach

Klucz do śrub mocujących bęben

Wąż doprowadzający i odprowadzający wodę

WW90T986ASH zawartość opakowania

Porównaj produkty

Tabela porównawcza model WW90T986ASH
Tabela porównawcza model WW90T954ASX
Tabela porównawcza model WW90T754ABH

WW90T986ASH

WW90T954ASX

WW90T754ABH

EcoBubble™

AddWash™

AI control

AI Wash

QDrive™

Pranie parowe

Super Speed

39 min

39 min

39 min
Silnik Digital Inverter

Czyszczenie bębna+

Aktywna piana

Szuflada StayClean

SmartThings

Łączność Wi-Fi

Załadunek

9 kg

9 kg

9 kg

Obroty rpm

1600

1400
1400

Ilość programów

23

22

22

Kolor

Biały

Inox

Biały

Wyświetlacz

Best

Best

Better

Poziom głośności

52 dB(A)

49 dB(A)

53 dB(A)

Klasa energetyczna

A

A

A

Wymiary (WxSxG) mm

600x850x600

600x850x600

600x850x550

Waga netto

79 kg

77 kg

72 kg

Warto wiedzieć

Jak dodać pralkę do domowego ekosystemu Samsung?

Zaloguj się na urządzeniu mobilnym do konta Samsung. Znajdź i otwórz aplikację SmartThings i kliknij w niej zakładkę „Urządzenia”. Następnie wybierz przycisk „plus”. Pralka powinna zostać automatycznie wykryta. Możesz także dodać ją do swoich urządzeń ręcznie – kliknij ikonkę „szukaj” i wpisz numer urządzenia. Następnie postępuj według wskazówek na ekranie. Od teraz możesz już zdalnie kontrolować i sterować pralką.

Czy na wypranych w pralce Samsung ubraniach pozostają resztki detergentu?

W technologii EcoBubble™ detergent łączy się z wodą i powietrzem na początku prania, tworząc aktywną pianę. Wypłukanie z tkanin rozpuszczonego proszku jest więc łatwiejsze, nie pozostają także zacieki na ciemnych ubraniach.

Do czego służy funkcja Aktywnej piany?

To najlepszy sposób, by usunąć uporczywe plamy z ubrań czy obrusu. Tkaniny przed właściwym praniem zostają namoczone w aktywnej pianie, która tworzy się z detergentu, wody i powietrza przez poruszający się bęben. Bąbelki równomiernie wnikają w ubrania i rozpuszczają zanieczyszczenia. Nie musisz już kupować drogich odplamiaczy.

Jakie programy prania posiada pralka Samsung

Do wyboru masz 23 programów, które oszczędzą Twój czas, a także dzięki wysokiej klasie energetycznej rachunki za prąd. Prócz wspomnianych już programów takich jak Higieniczna para czy Czyszczenie bębna, masz do wyboru inne, dedykowane programy do tkanin. Są to m.in.: Bawełna, Syntetyki czy program Wełna/Delikatne dla wymagających tekstyliów. Zależy Ci na ekonomicznym praniu? Nic prostszego. Do wyboru masz pranie w niskiej temperaturze Eco 40-60, Ekonomiczne czy Pranie Szybkie'15, które znacząco skróci czas odświeżenia ubrań. A jeśli chcesz wyprać pościel, w pralkach Samsung znajdziesz do tego również odpowiedni program.
Zadbaj o swoją wygodę

W trosce o Twój komfort chcemy świadczyć usługi na jak najwyższym poziomie, dlatego zakupiony sprzęt wniesiemy i podłączymy za Ciebie.
Nasi specjaliści ustawią pralkę we wskazanym miejscu, wypoziomują ją i pewnie podłączą do istniejących oraz sprawnie działających instalacji. Każdorazowo sprawdzona zostanie szczelność wykonanych przyłączy. Zawsze sprzątamy po sobie i na życzenie odbieramy zużyte urządzenie.
Pamiętaj, że nieusunięcie lub nieprawidłowe usunięcie blokad transportowych grozi poważnym uszkodzeniem pralki i utratą gwarancji producenta, a nieprawidłowo wypoziomowana pralka może głośno pracować, oraz spowodować uszkodzenie bębna.


Dane techniczne

Dane podstawowe

Sposób załadunku Od przodu
Pojemność [kg] 9
Wymiary (GxSxW) [cm] 60 x 60 x 85
Zużycie energii na 100 cykli [kWh] 49 kWh = 37.73 zł
Poziom hałasu (pranie) [dB] 52
Poziom hałasu (wirowanie) [dB] 75
Rodzaj pralki Pralka wolnostojąca
Funkcje parowe Tak
Zdejmowany blat Nie
Dodaj przydatne akcesoria

Dodaj przydatne akcesoria

Opinie

Opinie

5/5
67 opinii
66 użytkowników poleca ten produkt
Wygląd
5 /5
Głośność pracy
4.9 /5
Prosta obsługa
5 /5
Pojemność
5 /5
Energooszczędność
5 /5
Jakość prania
5 /5
Ilość programów
5 /5

Masz ten produkt? Pomóż innym w wyborze, dodaj swoją opinię.

Opinie zamieszczane na mediaexpert.pl mogą brać udział w konkursach z nagrodami, w tym w konkursie “7x1000 zł”Zobacz szczegóły

Sortuj wg:
Potwierdzony zakup (34)
5/5
Łukasz D. 27 października 2022
REWELACJA !!!!
Po przesiadce ze starej pralki w pełni manualnej ta to jakiś kosmos sama potrafi dobrać sobie parametry pracy wszystko o co musisz zadbać to jedynie uzupełnienie detergentu w dozowniku i wsad brudnych ubrań do prania resztą zajmie się automatyka :) Idealnym rozwiązaniem są dodatkowe drzwiczki AddWash których zaletę docenisz znajdując u dziecka w pokoju zagubioną skarpetkę już w trakcie rozpoczęcia prania :) Ilość wsadu 9kg robi wrażenie już nie trzeba rozkładać prania tego samego rodzaju tkanin na dwa wrzuty - dodatkowa oszczędność czasu i pieniędzy :) Do zakupu przekonało mnie również bardzo niskie zużycie energii elektrycznej i wody jest to ogromna zaleta w dobie panującego kryzysu energetycznego. Idealnie komponuje się z suszarką DV90T8240SH #PromocjaSamsungLaczProduktyDlaWygody. dodatkowo mobilizuje by dokonać tego zakupu :):):) Gorąco polecam.
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Potwierdzony zakup

Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

Potwierdzony zakup
Jaro 9 października 2022
#PromocjaSamsungLaczProduktyDlaWygody
#PromocjaSamsungLaczProduktyDlaWygody daje nam dodatkowy bonus w postaci zwrotu pieniążków, więc cena jest do udźwignięcia. Praleczka super. Nowoczesne rozwiązania. Bardzo pojemna. Funkcja wi-fi. Nowoczesny silnik, o dziesięcioletniej gwarancji daje poczucie, że to był zakup na lata. Bardzo cicha praca podczas wirowania sprawia wrażenie, że dobrze rozkłada pranie, co daje nadzieję, że łożyska są mniej odciążone. Jedynym znakiem zapytania jest to, że naszpikowana jest elektroniką. Ale przecież kupujemy mercedesa, a nie malucha. Pranie wychodzi prawie suche(1600 obr.), więc oszczędzamy energię dosuszając w suszarce. Jestem bardzo zadowolony, mimo jak się na pozór wysokiej ceny.
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Potwierdzony zakup

Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

Potwierdzony zakup
Franciszek G 5 października 2022
Super
Rewelacyjny nowy zakup. Dzisiaj odebrałem pralkę, jestem po pierwszym praniu. Fajny wygląd, wiele funkcji. Pralka jest bardzo cicha, pojemna, a obsługa intuicyjna. Technologia Eco Bubble, która wykorzystuje aktywne bąbelki co ułatwia usuwanie zabrudzeń już w niskich temperaturach - przy dziecku mega przydatna funkcja. Quick Drive skracający czas pracy oraz funkcja pary. A także dla zapominalskich Add Wash pozwalające na dodanie odnalezionej skarpetki w trakcie trwającego już cyklu prania. Po pierwszych testach zapadła decyzja na zakup suszarki do kompletu DV90T8240SH. Już nie mogę się doczekać. #AkcjaLaczProduktyDlaWygody
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Potwierdzony zakup

Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

Potwierdzony zakup
IZA 14 października 2022
REWELACYJNY ZESTAW
#PromocjaSamsungLaczProduktyDlaWygody Pralka dokupiona do suszarki. Świetna jakość urządzeń. Wiele funkcji ułatwiających użytkowanie sprzętu. Dzięki połączeniu z telefonem wyprane ciuchy już nigdy nie zostaną w pralce na długie godziny. Cicha praca pralki, nawet przy największych obrotach wirowania. Łatwe utrzymanie czystości i mały pobór energii oraz wody. Wyśmienity wygląd wizualny. Duży bęben, dzięki któremu śmiało można wyprać kołdrę, koce oraz inne większe rzeczy. Jeśli pralka lub suszarka to tylko Samsung. Bardzo duża ilość programów zadowoli każdą wymagającą osobę, pojemny bęben oraz jej cicha praca.
Czy ta opinia była pomocna?
4.9/5
Rania10 16 października 2022
Pralka SAMSUNG WWW90T986ASH
Kupiłam pralkę do kompletu z suszarką. Zachęciła mnie perspektywa współpracy tych dwóch urządzeń oraz możliwość sterowania za pomocą aplikacji w smartfonie. Jak na razie apka mnie rozczarowała, ponieważ nie udało mi się uruchomić pralki zdalnie, może jeszcze tego nie umiem. Po zakończeniu prania informacja widoczna jest nie tylko w komórce, ale i na telewizorze Samsung, który jest podpięty pod aplikację. Ważenie, dobór wody i płynów do prania to duża oszczędność. Mam zmiękczacz wody i nawet nie przypuszczałam, że tak mało płynów potrzeba na jedno pranie. #PromocjaSamsungLaczProduktyDlaWygody
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Joanna B 2 listopada 2022
#PromocjaSamsungLaczProduktyDlaWygody
#PromocjaSamsungLaczProduktyDlaWygody Kupiłam komplet - pralkę i suszarkę. Super można połączyć je dedykowanym łącznikiem. Pralka wygląda elegancko, idealnie pasuje do suszarki. Pralka ma bardzo dużo programów, system AI pozwala dopasowywać ustawienia do swoich preferencji. Pralka łączy się z suszarką i przekazuje jej ustawienia, co ułatwia korzystanie ze sprzętu. Ułatwieniem jest także automatyczne dozowanie płynu do prania i zmiękczania. Aplikacja SAMSUNG do obsługi sprzętu działa bez zarzutu. Informacja o zakończeniu cyklu wyświetla się nawet na telewizorze SAMSUNG w moim salonie.
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Marcin 31 października 2022
Perfekcyjna pralka!
Świetny wybór! Zdecydowaliśmy się na zakup nowoczesnej pralki Samsung WW90T986ASH. Sprzęt jest bardzo intuicyjny co wiąże się z łatwością jego obsługi. Posiada dużą pojemność, jest niezwykle funkcjonalny oraz cichy podczas pracy, a zarazem ma bardzo estetyczny wygląd. Pralka posiada wiele wyjątkowych funkcji takich jak dozownik na płyny, sterowanie smartfonem, Add Wash, monitorowanie czasu trwania prania oraz podgląd zużycia energii, dzięki, którym tak pospolita czynność staje się czymś przyjemnym. Serdecznie polecam! #PromocjaSamsungLaczProduktyDlaWygody
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Ania 8 listopada 2022
Bardzo dobry zakup
Pralka Samsung WW90T986ASH w połączeniu z suszarką Samsung DV90T8240SH. Pralka i suszarka zakupiona niedawno, jestem z nich bardzo zadowolona. Przede wszystkim są ciche, mają dużo funkcji, pojemne. Spełniają wszystkie moje wymagania. Szczerze polecam. Bez zarzutów. Sprzęt w pionie prezentuje się przepięknie. Nie żałuję, poza ładną estetyką zarówno pralka jak i suszarka posiada mnóstwo zaawansowanych funkcji, bardzo przydatnych i praktycznych programów. Zestaw ten jest również bardzo oszczędny. Intuicyjna obsługa. #PromocjaSamsungLaczProduktyDlaWygody.
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Potwierdzony zakup

Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

Potwierdzony zakup
Michał 8 listopada 2022
Tylko SAMSUNG
Jako użytkownik pralko-suszarki Samsunga eco bubble byłem bardzo zadowolony, ale zakup tych sprzętów oddzielnie sprawił, iż pranie to bajka. Wszystkie zalety wynikające z posiadanie takiego zestawu opisałem przy opini suszarki, co do pralki to sprzęt idealny, spełniający wszystkie nasze wymogi jak oszczędność, cichość działania, eco bubble, którego nie trzeba reklamować, po prostu super sprawa, dopiera najbardziej uciążliwe plamy, wifi integracja z telefonem. Mnóstwo programów, każdy znajdzie coś dla siebie. #PromocjaSamsungLaczProduktyDlaWygody
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Rafał 22 października 2022
Polecam
Wysoka jakość urządzenia, uzasadniająca wysoką cenę. Sterowanie pralki jest bardzo intuicyjne i mocno uproszczone, dodatkowo świetnie uzupełnione możliwością sterowania telefonem. Działa bardzo cicho, nawet podczas wirowania. Automatyczne dozowanie płynu do prania i płukania sprawdza się doskonale. Jedynym minusem jest brak podświetlenia bębna. Dotychczas każde wykonane pranie było czyściutkie i pachnące, serdecznie polecam, szczególnie w zestawie z suszarką Samsung. #PromocjaSamsungLaczProduktyDlaWygody
Czy ta opinia była pomocna?
Dodaj ubezpieczenie

Ubezpieczenie Gwarancja Plus

Gwarancja Plus
Pełna Ochrona
Elektroniczny wyświetlacz nie wskazuje ustawień po przepięciu prądu? Naprawimy!
Urwane drzwiczki lub pęknięty dozownik w wyniku nieszczęśliwego wypadku? One też podlegają ochronie.
Gwarancja Plus
Podstawowa Ochrona
Pralka nie pierze, a skończyła się gwarancja producenta? Żaden kłopot, naprawimy awarię nawet do 6 lat od zakupu.
Zastanawiasz się jak dostarczyć uszkodzoną pralkę do serwisu? Wykonamy naprawę na miejscu lub zabierzemy urządzenie do serwisu.
Bez dodatkowej ochrony
Gwarancja Plus
Pełna Ochrona
Gwarancja Plus
Podstawowa Ochrona
Bez dodatkowej ochrony
Wariant zawiera wszystkie korzyści Ochrony Podstawowej oraz dodatkowo:
Pralka nie pierze, a skończyła się gwarancja producenta? Żaden kłopot, naprawimy awarię nawet do 6 lat od zakupu.
Zastanawiasz się jak dostarczyć uszkodzoną pralkę do serwisu? Wykonamy naprawę na miejscu lub zabierzemy urządzenie do serwisu.
Naprawa pralki okaże się niemożliwa lub nieopłacalna? Wymienimy ją na nową!
Elektroniczny wyświetlacz nie wskazuje ustawień po przepięciu prądu? Naprawimy!
Urwane drzwiczki lub pęknięty dozownik w wyniku nieszczęśliwego wypadku? One też podlegają ochronie.
Raty i Leasing

Wypełniasz wniosek na stronie, a Twoja tożsamość zostanie zweryfikowana na podstawie danych o koncie, na które wpływa wynagrodzenie lub na podstawie wysłanego przez Ciebie przelewu na kwotę 1 zł. Na końcu podpisujesz umowę - to wszystko przez Internet.

     

• Do 50 tys. złotych

• Bez wychodzenia z domu

• Minimum formalności

• Szybka decyzja, nawet w 15 minut

Rezerwujesz towar przez internet,

wniosek kredytowy wypełniasz w sklepie stacjonarnym z pomocą doradcy

     

• Do 31 tys. złotych

• Pomoc doradcy w sklepie Media Expert

• Decyzja nawet w 15 minut

Usługi

Usługi

Wybierz usługi, które chcesz zamówić razem z produktem

Usługi realizowane przy dostawie kurierem

Pakiet Standard (Pralka, Suszarka)

 • Wniesienie
 • Rozpakowanie urządzenia
 • Usunięcie blokad transportowych
 • Ustawienie we wskazanym miejscu
 • Zabranie pozostałości opakowania

Regulamin świadczenia usług montażu i instalacji towarów kupionych w sklepie Media Expert

Pakiet Pełen Komfort (Pralka, Suszarka)

 • Wniesienie
 • Rozpakowanie urządzenia
 • Odłączenie zużytego sprzętu (w razie konieczności)
 • Usunięcie blokad transportowych
 • Ustawienie we wskazanym miejscu
 • Wypoziomowanie i stabilizacja (z montażem zakupionych w sklepie podkładek antywibracyjnych)
 • Podłączenie do istniejącej i sprawnej instalacji wodnej, kanalizacyjnej i elektrycznej
 • Weryfikacja poziomu twardości wody. Instalacja filtra/magnetyzera zakupionego osobno (w razie konieczności)
 • Sprawdzenie szczelności układu
 • Zabranie pozostałości opakowania

Regulamin świadczenia usług montażu i instalacji towarów kupionych w sklepie Media Expert

Podłączenie zestawu pralki i suszarki

Zakup łącznika jest wymagany do realizacji tej usługi
 • Wniesienie
 • Usunięcie blokad transportowych
 • Ustawienie we wskazanym miejscu
 • Montaż łącznika i połączenie urządzeń w zestaw - lista dostępnych łączników
 • Wypoziomowanie i stabilizacja
 • Podłączenie do istniejącej i sprawnej instalacji wodnej, kanalizacyjnej i elektrycznej
 • Sprawdzenie szczelności układu
 • Zabranie pozostałości opakowania

Regulamin świadczenia usług montażu i instalacji towarów kupionych w sklepie Media Expert
Instrukcje

Instrukcje

Instrukcja obsługi Pralka SAMSUNG WW90T986ASH 9kg 1600 obr A QuickDrive AddWash Autodozowanie

Inne produkty w kategorii:

Pralka SAMSUNG WW90T986ASH 9kg 1600 obr A QuickDrive AddWash Autodozowanie
Pralka SAMSUNG WW90T986ASH 9kg 1600 obr A QuickDrive AddWash Autodozowanie

Cena z kodem obowiązuje do dnia 28.11.2022 godz. 23:59

Cena z kodem
CYBER-MONDAY
4 388 00

Cena z kodem obowiązuje do dnia 28.11.2022 godz. 23:59

Cena regularna
4 499 00
Cena regularna: 4 499,00 zł
224,95 zł x 20 rat 0%
Rata dla ceny przed kodem rabatowym
Teraz 1 rata gratis i do maja nie płacisz!
Sprawdź leasing dla firm
U Ciebie
W sklepie jutro
Odbieramy zużyty sprzęt
Teraz 1 rata gratis i do maja nie płacisz!
Odbieramy zużyty sprzęt
lub zamów telefonicznie 756 756 756

Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 39 875 000 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756

Cena z kodem obowiązuje do dnia 28.11.2022 godz. 23:59

Cena z kodem
CYBER-MONDAY
4 388 00