Pralka SAMSUNG WW90T986ASH 9kg 1600 obr A QuickDrive AddWash Autodozowanie

(101)
Kod: 346574
Porównaj
Klasa energetyczna
Karta informacyjna produktu Zakres od A do G Dawniej: A+++
Wymiary (GxSxW) [cm]: 60 x 60 x 85
Sposób załadunku: Od przodu
Pojemność [kg]: 9
Maksymalna prędkość wirowania [obr/min]: 1600
Zużycie energii na 100 cykli [kWh]: 49 kWh = 37.73 zł
Zużycie wody na cykl [l]: 50
Poziom hałasu (wirowanie) [dB]: 75
Funkcje: Funkcje parowe, Sterowanie smartfonem, Silnik inwerterowy, Wyświetlacz elektroniczny
Automatyczne dozowanie detergentów
AddWash- dodaj ubrania w trakcie prania
Zobacz opis produktu
Klasa energetyczna
Karta informacyjna produktu Zakres od A do G Dawniej: A+++
Pralka SAMSUNG WW90T986ASH 9kg 1600 obr A QuickDrive AddWash Autodozowanie
Pralka SAMSUNG WW90T986ASH 9kg 1600 obr A QuickDrive AddWash Autodozowanie
Cena z kodem obowiązuje do 30.11.2023 r. do godz. 23:59. Kod rabatowy nie łączy się z innymi kodami rabatowymi.
Cena z kodem:
R3011-301123
4 799 99
Cena z kodem obowiązuje do 30.11.2023 r. do godz. 23:59. Kod rabatowy nie łączy się z innymi kodami rabatowymi.
5 599,99 zł
Cena przed kodem
4 798,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dla kanału sprzedaży mediaexpert.pl.
Odbierz
5 599,99 zł
Cena przed kodem
4 798,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dla kanału sprzedaży mediaexpert.pl.

Opis produktu

Charakterystyka

Energooszczędne pranie w niskich temperaturach

EcoBubble™

Skuteczne pranie i oszczędność energii w niskich temperaturach.

automatyczne dostosowanie programów

Panel AI Control

Automatycznie dostosowuje ustawienia do Twoich preferencji.

Skuteczne pranie w krótkim czasie

QuickDrive™

Skrócony o połowę czas prania przy zachowaniu pełnej skuteczności.

phpclZ6vM icon klasa 2021 151x151px (1)-01

Klasa energetyczna A

Oszczędność energii energetycznej dzięki najwyższej klasie energetycznej.

dodawanie zapomnianych ubrań w trakcie prania

AddWash™

Możliwość dodania zapomnianej odzieży już w trakcie cyklu.

higieniczna para zapewnia czystość

Higieniczna para

Program z parą pomaga zdezynfekować pranie.

Energooszczędne, skuteczne pranie z EcoBubble™

Idealna czystość ubrań uzyskana w niskiej temperaturze to zasługa technologii EcoBubble™*. Już na początku prania łączą się ze sobą detergent, woda i powietrze, tworząc aktywną pianę. Wnika ona głęboko we włókna tkanin i usuwa z nich zabrudzenia. Jest przy tym dla nich łagodna, chroni ich kolor i strukturę. EcoBubble™ odpowiada również za mniejsze zużycie energii elektrycznej**.

* Testy wg normy IEC 60456-2010 dla wsadu 4 kg: program Pranie Super Eco (WF80F5E5U4W) vs. bawełna 40°C bez EcoBubble™ (WF0702WKU). Wyniki mogą się różnić. 

** Na podstawie raportu z testu Performance Lab przeprowadzonego przez Springboard Engineering z użyciem pasków EMPA, badającego różnice między roztworem zwykłego środka piorącego a technologią aktywnej piany bez działania mechanicznego.

Siła bąbelków EcoBubble™

Pranie w niskiej temperaturze

Pranie w niskiej temperaturze

Idealne rezultaty możliwe już w niskiej temperaturze.

Aktywna piana zapewnia ochronę tkanin

Dodatkowa ochrona tkanin

Możliwość prania delikatnej wełny czy jedwabiu.

Pranie w niskiej temperaturze zapewnia mniejsze zużycie energii

Zwiększona energooszczędność

Pranie w niższych temperaturach to oszczędność prądu.

Inteligentny panel AI Control

Panel AI Control zapewnia intuicyjne i wygodne pranie. Pozwala personalizować ustawienia pralki, zapamiętując wybierane przez Ciebie opcje. Sugeruje programy suszenia w zależności od wybranego programu prania. Dodatkowo z aplikacją SmartThings łatwiej zaplanujesz pranie i zdalnie włączysz urządzenie*.

* Aplikacja SmartThings dostępna jest dla urządzeń z systemem Android oraz iOS. Wymagane podłączenie pralki z WiFi oraz posiadanie konta Samsung. 

Personalizacja ustawień i parametrów

Personalizacja ustawień i parametrów

Urządzenie zapamiętuje, które programy wybierasz. Na ich podstawie dostosowuje ustawienia prania do Twoich potrzeb i podpowiada odpowiednie cykle.

Automatyczne dobieranie cyklu suszenia do cyklu prania

Rekomendacja cyklu suszenia na podstawie wybranego cyklu prania

Nie musisz zastanawiać się, jaki program suszenia będzie optymalny. Zrobi to za Ciebie funkcja Auto Cycle Link automatycznie dobierając cykl suszenia do zakończonego programu prania*.

* Funkcja Auto Cycle Link jest dostępna tylko wtedy, gdy pralka i suszarka posiadają funkcję AI Control i są połączone z Wi-Fi.

zdalne sterowanie z dowolnego miejsca

Zdalne sterowanie

Uruchamiając aplikację SmartThings możesz zdalnie sterować urządzeniem, dobrać najlepszy program dla ubrań, które będziesz prać czy sprawdzić rozwiązania problemów.

Na czym polega pranie optymalne AI?

Najlepsze rezultaty prania pomoże Ci osiągnąć pranie optymalne AI*. Wykorzystuje cztery czujniki, by ustalić wagę ubrań oraz poziom ich zabrudzenia. Następnie automatycznie dobiera potrzebną ilość wody, detergentu i czas płukania.


* Rzeczywiste wyniki mogą się różnić w zależności od indywidualnego zastosowania.

Oszczędzaj czas i energię elektryczną z QuickDrive™

Technologia QuickDrive™ o połowę skraca czas prania i o 20% ogranicza zużycie energii elektrycznej, piorąc z najwyższą skutecznością*. Zastosowany w pralce Samsung WW90T986ASH bęben Q-Drum składa się z dwóch części: bębna właściwego oraz pulsatora, czyli tylnej płyty, która działa niezależnie. Skutkiem tego ruch prania jest wielokierunkowy i bardziej efektywny. Ty pierzesz, oszczędzając czas i troszcząc się o środowisko.


* Testowany na serii Samsung WW8000T w porównaniu z WW6500K. Oszczędność do 50% czasu i do 20% energii przy programie Bawełna (40°C, połowa wsadu) z jakością prania ±5% na podstawie danych Intertek.

Najwyższa klasa energetyczna A

Urządzenie otrzymało najwyższą klasę energetyczną A. Oznacza to, że zużywa mniej prądu i jest bardziej ekologiczne. Dla Ciebie może się to przełożyć na niższe rachunki.

Dodatkowe drzwi AddWash™

Zobacz, w ilu sytuacjach przydadzą Ci się dodatkowe drzwi AddWash™. Wykorzystaj je, gdy włączyłeś już pranie i przypomniałeś sobie, że miałeś jeszcze wyprać koszulę. Dodaj przez nie wyprane ręcznie swetry na czas płukania i wirowania. Możesz także uzupełnić detergent i płyn zmiękczający. Dodatkowo po zakończonym cyklu przydadzą się do wywietrzenia wnętrza urządzenia*.

* Przez dodatkowe drzwi AddWash™ można dodać tylko odzież, detergent lub płyn zmiękczający do tkanin. Drzwi AddWash™ można otworzyć pod warunkiem, że temperatura bębna nie przekracza 50°C.

Pranie dopasowane do Twoich potrzeb

Higienicznie czyste pranie bez bakterii i alergenów

Higienicznie czyste pranie

Program Higieniczna para może być stosowany w zamian za Pranie wstępne. Uwolniona z dołu bębna para przenika tkaniny, rozpuszczając i usuwając zabrudzenia. Dodatkowo eliminuje do 99,9% bakterii* czy alergenów**.


* Na podstawie badań Intertek przy użyciu programu Higieniczna para. Usuwa aż do 99,9% wybranych rodzajów bakterii, w tym bakterie Staphylococcus aureus i Escherichia coli. Wyniki mogą się różnić.

** Na podstawie badań British Allergy Foundation (BAF) przy użyciu programu Higieniczna para. Usuwa alergeny pochodzące z roztoczy kurzu domowego.

Pranie w krótkim czasie 39 minut

Czyste ubrania w 39 minut

Często pierzesz? Z pewnością docenisz to, że pełny cykl trwa tylko 39 minut! Specjalna konstrukcja bębna w połączeniu z dodatkową dyszą skracają czas prania, płukania i wirowania, zachowując przy tym ich skuteczność.


* W oparciu o użycie programu Super szybki przy domyślnych ustawieniach z obciążeniem 5 kg.

automatyczne dozowanie środków piorących

Wygodne autodozowanie

Pierz wygodniej i ekonomiczniej z funkcją Autodozowania. Wystarczy uzupełnić zbiornik na detergent i płyn zmiękczający raz na miesiąc, a urządzenie samo odmierzy ich potrzebną ilość*.


* Jednorazowe napełnienie zbiornika na detergenty wystarczy na okres do 1 miesiąca (4 cykle prania tygodniowo). Wyniki mogą się różnić w zależności od ustawień i załadunku prania.

Co jeszcze oferuje pralka Samsung?

Pralka Samsung WW90T986ASH to szereg rozwiązań sprawiających, że pranie staje się prostsze. Zastosowano w niej system czyszczenia bębna oraz szuflady, byś nie musiał już tego robić ręcznie. Funkcja Aktywnej piany pozwoli Ci zwalczyć nawet oporne zabrudzenia. Dzięki technologii Digital Inverter i mocnym magnesom urządzenie jest niezwykle ciche* i energooszczędne**.


* Redukcja hałasu wynosi odpowiednio 5 dBA i 3 dBA dla cyklu prania i wirowania. Dane na podstawie etykiety ERP, F500 8 kg 1400 obr./min WF80F5E5P4W z silnikiem Digital Inverter i Vistula 8 kg 1400 obr./min WF1804WPC z silnikiem uniwersalnym.

** Nagrodzony certyfikatem "Nawet 23 Lata Działania" przez stowarzyszenie Association for Electrical, Electronic & Information Technologies w Niemczech (Verband Deutscher Elektrotechniker - VDE). Rzeczywista żywotność może się różnić w zależności od sposobu użytkowania.

Czyszczenie bębna za pomocą strumienia wody

Czyszczenie bębna+

Z pomocą silnego strumienia wody i wirowania z łatwością utrzymasz czystość bębna, membrany oraz drzwi pralki. Czyszczenie bębna+ likwiduje zanieczyszczenia oraz do 99,9% bakterii przyczyniających się do powstania nieprzyjemnego zapachu we wnętrzu*. Otrzymasz przypomnienie, gdy trzeba będzie włączyć program.

* Na podstawie badań Intertek przy użyciu programu Czyszczenie bębna. Eliminuje aż do 99,9% bakterii znajdujących się we wnętrzu pralki.

** Alert o konieczności włączenia programu Czyszczenia bębna pojawia się co 40 cykli.

Szuflada StayClean bez osadów dzięki systemowi przepłukiwania

Szuflada StayClean

Do usunięcia pozostałości po detergentach czy nieestetycznych zacieków nie potrzebujesz już środków czystości. System przepłukiwania wodą pozbędzie się ich dokładnie, pozostawiając szufladę StayClean w idealnej czystości. 

Aktywna piana pozbywa się trudnych zabrudzeń

Aktywna piana

Poplamiona bluzka czy obrus? To już nie problem. Wystarczy aktywować funkcję Aktywnej piany, a tkaniny przed rozpoczęciem właściwego prania zostaną namoczone w aktywnej pianie. Skutecznie rozpuści i usunie zabrudzenia z soku czy owoców.


* Na podstawie testów (zgodnie z normą IEC60335-1 Cl.10.) dla wsadu 8 kg: pranie przy użyciu Aktywnej piany vs. Bawełna 40/60°C, Syntetyki 60°C, Jeansy 40°C bez funkcji Aktywnej piany.

Niezwykle cicha praca urządzenia

Niezwykle cicha praca

Pralka korzysta z technologii VRT Plus™ odpowiedzialnej za redukcje hałasu i wibracji podczas działania*. Także gdy włączone są maksymalne obroty. Nawet jeśli włączysz pranie w nocy, nie zakłócisz spokoju domowników.


* W porównaniu do pralki Samsung bez technologii VRT Plus.

Silnik digital inverter zapewnia cichą prace i dłuższą żywotność

Digital Inverter

Bezszczotkowy silnik Digital Inverter zapewnia cichszą pracę, wysoką wydajność, energooszczędność. Jest także wyjątkowo trwały, dlatego otrzymał 10 lat gwarancji.

Wnętrze bębna zapobiega rozciąganiu tkanin

Bęben Swirl+

W trosce o Twoje ubrania otwory w bębnie zostały wypolerowane. Ogranicza to zaciąganie włókien w tkaninach, niszczenie tkanin oraz ich mechacenie się.

W opakowaniu

Instrukcja obsługi i karta gwarancyjna

Prowadnica węża

Zaślepki na otwory po śrubach

Klucz do śrub mocujących bęben

Wąż doprowadzający i odprowadzający wodę

WW90T986ASH zawartość opakowania

Porównaj produkty

Tabela porównawcza model WW90T986ASH
Tabela porównawcza model WW90T954ASX
Tabela porównawcza model WW90T754ABH

WW90T986ASH

WW90T954ASX

WW90T754ABH

EcoBubble™

AddWash™

AI control

AI Wash

QDrive™

Pranie parowe

Super Speed

39 min

39 min

39 min
Silnik Digital Inverter

Czyszczenie bębna+

Aktywna piana

Szuflada StayClean

SmartThings

Łączność Wi-Fi

Załadunek

9 kg

9 kg

9 kg

Obroty rpm

1600

1400
1400

Ilość programów

23

22

22

Kolor

Biały

Inox

Biały

Wyświetlacz

Best

Best

Better

Poziom głośności

52 dB(A)

49 dB(A)

53 dB(A)

Klasa energetyczna

A

A

A

Wymiary (WxSxG) mm

600x850x600

600x850x600

600x850x550

Waga netto

79 kg

77 kg

72 kg

Warto wiedzieć

Jak dodać pralkę do domowego ekosystemu Samsung?

Zaloguj się na urządzeniu mobilnym do konta Samsung. Znajdź i otwórz aplikację SmartThings i kliknij w niej zakładkę „Urządzenia”. Następnie wybierz przycisk „plus”. Pralka powinna zostać automatycznie wykryta. Możesz także dodać ją do swoich urządzeń ręcznie – kliknij ikonkę „szukaj” i wpisz numer urządzenia. Następnie postępuj według wskazówek na ekranie. Od teraz możesz już zdalnie kontrolować i sterować pralką.

Czy na wypranych w pralce Samsung ubraniach pozostają resztki detergentu?

W technologii EcoBubble™ detergent łączy się z wodą i powietrzem na początku prania, tworząc aktywną pianę. Wypłukanie z tkanin rozpuszczonego proszku jest więc łatwiejsze, nie pozostają także zacieki na ciemnych ubraniach.

Do czego służy funkcja Aktywnej piany?

To najlepszy sposób, by usunąć uporczywe plamy z ubrań czy obrusu. Tkaniny przed właściwym praniem zostają namoczone w aktywnej pianie, która tworzy się z detergentu, wody i powietrza przez poruszający się bęben. Bąbelki równomiernie wnikają w ubrania i rozpuszczają zanieczyszczenia. Nie musisz już kupować drogich odplamiaczy.

Jakie programy prania posiada pralka Samsung

Do wyboru masz 23 programów, które oszczędzą Twój czas, a także dzięki wysokiej klasie energetycznej rachunki za prąd. Prócz wspomnianych już programów takich jak Higieniczna para czy Czyszczenie bębna, masz do wyboru inne, dedykowane programy do tkanin. Są to m.in.: Bawełna, Syntetyki czy program Wełna/Delikatne dla wymagających tekstyliów. Zależy Ci na ekonomicznym praniu? Nic prostszego. Do wyboru masz pranie w niskiej temperaturze Eco 40-60, Ekonomiczne czy Pranie Szybkie'15, które znacząco skróci czas odświeżenia ubrań. A jeśli chcesz wyprać pościel, w pralkach Samsung znajdziesz do tego również odpowiedni program.
Filmy:


Zadbaj o swoją wygodę

W trosce o Twój komfort chcemy świadczyć usługi na jak najwyższym poziomie, dlatego zakupiony sprzęt wniesiemy i podłączymy za Ciebie.
Nasi specjaliści ustawią pralkę we wskazanym miejscu, wypoziomują ją i pewnie podłączą do istniejących oraz sprawnie działających instalacji. Każdorazowo sprawdzona zostanie szczelność wykonanych przyłączy. Zawsze sprzątamy po sobie i na życzenie odbieramy zużyte urządzenie.
Pamiętaj, że nieusunięcie lub nieprawidłowe usunięcie blokad transportowych grozi poważnym uszkodzeniem pralki i utratą gwarancji producenta, a nieprawidłowo wypoziomowana pralka może głośno pracować, oraz spowodować uszkodzenie bębna.


Dane techniczne

Dane podstawowe

Sposób załadunku: Od przodu
Pojemność [kg]: 9
Wymiary (GxSxW) [cm]: 60 x 60 x 85
Zużycie energii na 100 cykli [kWh]: 49 kWh = 37.73 zł
Poziom hałasu (pranie) [dB]: 52
Poziom hałasu (wirowanie) [dB]: 75
Rodzaj pralki: Pralka wolnostojąca
Funkcje parowe: Tak
Zdejmowany blat: Nie

Opinie

5/5
101 opinii
100 użytkowników poleca ten produkt
Wygląd
5 /5
Głośność pracy
5 /5
Pojemność
5 /5
Prosta obsługa
5 /5
Energooszczędność
5 /5
Jakość prania
5 /5
Ilość programów
5 /5

Masz ten produkt? Pomóż innym w wyborze, dodaj swoją opinię.

Opinie zamieszczane na mediaexpert.pl mogą brać udział w konkursach z nagrodami, w tym w konkursie “7x1000 zł”Zobacz szczegóły

Sortuj wg:
Potwierdzony zakup (70)
5/5
Potwierdzony zakup

Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

Potwierdzony zakup
RomanB 15 października 2023
Gorąco Polecam!
Od jakiegoś czasu chciałem wymienić moją starą pralkę na nowoczesny sprzęt. Po długim procesie poszukiwania i porównywania pralek różnych marek doszedłem do wniosku, że właśnie ten model pralki Samsung będzie odpowiedni. Już po pierwszym użyciu stwierdziłem, że jest to strzał w dziesiątkę i nie spodziewałem się, że pranie może być tak przyjemne oraz mało skomplikowane. Z ogromnych zalet pralki podkreślić należy, system powiadomień o trwającym lub zakończonym praniu, które wyświetla się na kompatybilnych urządzeniach Samsung (np. na telewizorze, telefonie czy tablecie). Pralka wyposażona jest w rozwinięty system sztucznej inteligencji, który w niesamowity sposób pomaga ustawić program prania, czas oraz obroty. Co ciekawe pralka już podczas prania potrafiła wskazać, że musi przedłużyć swoją pracę z uwagi na konieczność doprania ubrań. Dodatkowym plusem jest automatyczny pojemnik płynu do prania i zmiękczacza. Drzwiczki pralki, które umożliwiają dorzucenie rzeczy podczas cyklu prania są bardzo przydatne. Poza nowinkami technicznymi i genialnymi rozwiązaniami na co trzeba zwrócić uwagę to energooszczędność. Patrząc na specyfikację sprzętu prawdopodobnie zaoszczędzę połowę pieniędzy na praniu względem poprzedniej pralki. Również na wzmiankę zasługuje cicha praca oraz system ecobuble, który miesza płyn do prania z powietrzem, dzięki czemu pranie jest jeszcze lepiej wyprane. Pralka może wirować z prędkością 1600 stopni, więc suszenie w suszarce bębnowej trwa znacznie krócej. Podsumowując. Jeśli ktokolwiek zastanawia się czy kupić tę czy inną to niech zakończy ten proces i wybierze pralkę Samsung. Gorąco Polecam! #OpiniazPromocjiCashback#PromocjaSamsungEnergooszczędneUrzadzenia
Czy ta opinia była pomocna?
Źródło: Opinia konkursowa
Ta opinia została zamieszczona przez Klienta uczestniczącego w jednym z konkursów
5/5
Potwierdzony zakup

Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

Potwierdzony zakup
Adam 19 listopada 2023
Świetna pralka
#OpiniazPromocjiCashback#PromocjaSamsungEnergooszczędneUrzadzenia Ze sprzętu firmy Samsung korzystam od wielu lat jeszcze nigdy mnie nie zawiódł zawsze byłem zadowolony w 100% i tak jest tym razem. Po dość długiej weryfikacji dostępnego sprzętu na rynku decyzja padła na pralkę Samsung WW90t986ASH 9kg 1600 obr/min a QuickDrive AddWash Autodozownie w duecie z suszarką Samsung DV90T8240SH Silent Dry Al Control była to najlepsza decyzja jaką mogłem podjąć. Pralka ma świetny wygląd biały kolor z czarnymi drzwiczkami i srebrnym panelem sterującym wygląda świetnie. Pralka jest bardzo pojemna ma dodatkowe małe drzwiczki z możliwością dołożenia prania podczas pracy co jest super sprawą. Pralka jest bardzo intuicyjna ,funkcja automatycznego dozowania detergentów to super rozwiązanie dzięki temu jest idealnie dobrana ilość środków do prania i płukania. Dlatego odzież nie zużywa się zbyt szybko. Pralka ma wbudowaną wagę i sama dobiera czas pracy. Bardzo łatwo połączyłem urządzenie z Wi-Fi dzięki temu można sterować pralką za pomocą aplikacji. W połączeniu z suszarką komunikują się między sobą by po praniu wybrać najlepszy program do suszenia to świetne rozwiązanie. Funkcja EcoBuBele (aktywne bąbelki ) skutecznie likwidują zabrudzenie. Program czyszczenie bębna jest bardzo przydatny po praniu mocno brudnych rzeczy. Pralka ma bardzo niskie zużycie prądu i wody. Ma bardzo dobry silnik Digital Inverter i aż 1600 obrotów na minutę. Funkcja szybkiego prania bardzo się przydaje gdy ubrania nie są zbyt brudne a chcemy je tylko odświeżyć. Polecam wszystkim którzy szukają niezawodnej i wysokiej jakości pralki a najlepiej w duecie z suszarką Samsung.
Czy ta opinia była pomocna?
Źródło: Opinia konkursowa
Opinia pochodząca z akcji promocyjnej
5/5
Potwierdzony zakup

Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

Potwierdzony zakup
Barbara 3 października 2023
Świetny zakup!
#OpiniazPromocjiCashback #PromocjaSamsungEnergooszczędneUrzadzenia Zostałam szczęśliwą posiadaczką suszarki oraz pralki Samsung (Suszarka SAMSUNG DV90T8240SH Silent Dry AI Control, Pralka SAMSUNG WW90T986ASH). Po przeanalizowaniu oferty na rynku, uważam, że jest to świetny zestaw. Chciałam, by moje nowe sprzęty oferowały najnowocześniejsze rozwiązania, były skuteczne oraz ekologiczne. Samsung sprostał tym oczekiwaniom. Dostawa przebiegła bardzo sprawnie i w miłej atmosferze. Oba urządzenia są bardzo estetyczne i świetnie prezentują się w pomieszczeniu gospodarczym. Jestem zachwycona jakością wykonania oraz zastosowanymi nowymi technologiami. Podłączanie do instalacji, wypoziomowanie oraz usunięcie blokad okazało się bardzo proste. Urządzenie bez większych problemów udało się też uruchomić oraz dodać do aplikacji Smart Things. Z łatwością podłączyłam je do domowego WiFi. Zdalne sterowanie z poziomu smartfona jest intuicyjne i bardzo wygodne, można obserwować postęp prania i otrzymuje się notyfikację, gdy program się skończy. Z przyjemnością będę próbowała nowych ustawień i obserwowała działanie panelu AI Control. Pralka jest cicha, szybka i energooszczędna. Bardzo wygodnie ładuje się pranie. Jest ogromny wybór programów, które można modyfikować według potrzeb. Możliwość dorzucania dodatkowych rzeczy do pralki jest bardzo satysfakcjonująca. To, co zachwyciło mnie w tej pralce, to autodozowanie, czyszczenie bębna oraz higieniczna para. Z mojej perspektywy są to funkcje, które całkowicie zmieniają moje dotychczasowe doświadczenia z korzystania z pralki. Jestem bardzo zadowolona z zakupu i szczerze polecam ten zestaw!
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Potwierdzony zakup

Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

Potwierdzony zakup
GrzesiekSw 7 listopada 2023
Jestem zadowolony z zakupu pralki Samsung
Wraz z żona szukaliśmy pralki do nowego mieszkania i po wielu analizach zdecydowaliśmy się na zakup pralki Samsung WW90T986ASH 9kg 1600 obr/min A QuickDrive AddWash Autodozowanie, już wcześniej korzystaliśmy z pralek Samsunga i byliśmy z nich bardzo zadowoleni, więc i tym razem wybór padł na Ich produkt z wieloma nowymi dla nas udogodnieniami takimi jak auto dozowanie płynu piorącego, co w naszej opinii jest świetnym rozwiązaniem, inteligentne dostosowanie preferencji prania, na tą chwilę wykonaliśmy dosłownie kilka prań, ale wszystkie były dobrze doprane, a sztuczna inteligencja świetnie pomaga dobrać program i czas pranie, na podstawie analizy wody jest w stanie wydłużyć albo skrócić pranie, żeby uzyskać najlepszy efekt. Pranie zawsze jest świetnie odwirowane, 1600 obr/min też sprawdza się świetnie. Na początku myślałem że to przesada, ale przydaje się a przy tym pralka pracuje na prawdę cicho. Szczerze polecam tą pralkę, ma jeszcze wiele opcji o których nie wspomniałem. #OpiniazPromocjiCashback #PromocjaSamsungEnergooszczędne
Czy ta opinia była pomocna?
Źródło: Opinia konkursowa
Opinia pochodząca z akcji promocyjnej
5/5
Potwierdzony zakup

Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

Potwierdzony zakup
PiotrJ. 10 października 2023
#OpiniazPromocjiCashback , #PromocjaSamsungEnergooszczędneUrzadzenia
#OpiniazPromocjiCashback , #PromocjaSamsungEnergooszczędneUrzadzenia PRALKA REWELACJA, BARDZO ŁADNY DESIGN , MOŻLIWOŚĆ DOŁOŻENIA PODCZAS PRACY PRALKI ZAPOMNIANEJ RZECZY PRZYDATNE I UŁATWIA PRANIE. BARDZO DUŻY WYBÓR PROGRAMÓW , A NAJCIEKAWSZE TO PROGRAM 15 MIN. I PROGRAM SZYBKI I EFEKTYWNY 35 MIN. , JAK DLA MNIE BARDZO PRZYDATNY W MOIM CODZIENNYM FUNCJIONOWANIU , SZYBKIE ODŚWIEŻENIE UBRANIA. NIEDOOCENIENIA DUŻY BĘBEN I OTWÓR DRZWICZKOWY, PRANIE JEST NIEPOGNIECIONE I BARDZO ŁATWO WŁOŻYĆ I WYJĄĆ KOŁDRĘ , KOCE CZY PLEDY , SUPER. WYSOKIE OBROTY WIROWANIA, CICHA PRACA PRALKI, FAJNA SPRAWA, BO BARDZO CZĘSTO W NOCY MUSZĘ COŚ WSTAWIĆ I DZIĘKI CICHEJ PRACY JUŻ NIE JEST TO ŻADEN PROBLEM. ENERGOOSZCZĘDNOŚĆ KLASA A .GORĄCO POLECAM. JAK DLA MNIE NIC DODAĆ NIC UJĄĆ JEST OK.
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Potwierdzony zakup

Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

Potwierdzony zakup
Darek 14 listopada 2023
zadowolony klient
#OpiniazPromocjiCashback oraz #PromocjaSamsungEnergooszczędneUrzadzenia. Zakupiona pralka i suszarka Samsung nie jest naszą pierwszym zakupem produktów firmy Samung. W naszym mieszkaniu królują urządzenia Samsunga. Poprzednia pralka w zestawie z suszarką służyła nam wiele lat, przyszedł jednak czas na wymianę na nowocześniejsze modele. Pierwsze pranie i suszenie za nami. Urządzenia są bardzo intuicyjne, pracują cichutko, funkcja dozowania detergentów to świetne rozwiązanie. Pralka ma wbudowaną wagę i sama dobiera czas pracy, a dodatkowe drzwiczki są super dodatkiem. Suszarka to , podobnie jak pralka, rewelacyjny produkt, z opcją wielu programów, pracująca cicho i skutecznie. Po raz kolejny nie zawiedliśmy się. Polecam.
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Potwierdzony zakup

Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

Potwierdzony zakup
Robert 3 października 2023
Niezawodna marka pralek
Pralki marki Samsung używam już dobrych kilka lat i jeszcze nigdy się nie zawiodłem. Po przeprowadzce niestety musiałem pozostawić stare urządzenie, ale od marki Samsung nie zamierzałem odchodzić. Od pierwszego prania już wiedziałem, że podjąłem dobrą decyzję. Pralka SAMSUNG WW90T986ASH spełnia wszystkie moje oczekiwania, między innymi: ciche pranie, duży wsad oraz automatyczne dozowanie płynów. Dodatkowo urządzenie mogę sterować z telefonu, więc często pranie robi się w domu tylko za pomocą przycisku w aplikacji. Mocno polecam nie tylko ten konkretny model pralki, ale zakup od marki Samsung, w kwestii pralek i suszarek bo nigdy mnie nie zawiodły. #OpiniazPromocjiCashback #PromocjaSamsungEnergooszczędne
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Potwierdzony zakup

Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

Potwierdzony zakup
Robert 3 października 2023
Niezawodna marka pralek
Pralki marki Samsung używam już dobrych kilka lat i jeszcze nigdy się nie zawiodłem. Po przeprowadzce niestety musiałem pozostawić stare urządzenie, ale od marki Samsung nie zamierzałem odchodzić. Od pierwszego prania już wiedziałem, że podjąłem dobrą decyzję. Pralka SAMSUNG WW90T986ASH spełnia wszystkie moje oczekiwania, między innymi: ciche pranie, duży wsad oraz automatyczne dozowanie płynów. Dodatkowo urządzenie mogę sterować z telefonu, więc często pranie robi się w domu tylko za pomocą przycisku w aplikacji. Mocno polecam nie tylko ten konkretny model pralki, ale zakup od marki Samsung, w kwestii pralek i suszarek bo nigdy mnie nie zawiodły. #OpiniazPromocjiCashback #PromocjaSamsungEnergooszczędne
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Potwierdzony zakup

Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

Potwierdzony zakup
Aldik76 17 października 2023
Pralka spełniająca swoją pracę
Pralka spełniająca wszystkie funkcje, długo się nad nią zastanawiałam, ale nie żałuję, ma do zaoferowania świetne programy, jak również dodatkowe możliwości zmiany np. temperatur, czy ilości płukań. Dozowanie detergentów super opcja oraz oszczędność jak również to, że pralka warzy wsad i skraca czas prania jak jest niepełny. Otwór jest na tyle duży, że można bez problemu wkładać i wyciągać pranie. Świetne dodatkowe drzwiczki przez które można jeszcze dołożyć brudne rzeczy. Pięknie i nowocześnie wygląda, komunikuje muzyką o skończonej pracy a opcja Wi -FI również bardzo przydatna. Energooszczędna. Polecam! #OpiniazPromocjiCashback #PromocjaSamsungEnergooszczędneUrzadzenia.
Czy ta opinia była pomocna?
Źródło: Opinia konkursowa
Ta opinia została zamieszczona przez Klienta uczestniczącego w jednym z konkursów
5/5
Potwierdzony zakup

Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

Potwierdzony zakup
Mateusz 5 listopada 2023
Pralka WW90T986ASH
#OpiniazPromocjiCashback #PromocjaSamsungEnergooszczędneUrzadzenia. Po długich poszukiwaniach i namyśle postawiłem na suszarkę oraz pralkę Samsung. Z racji tego, że taki sprzęt kupuje się dosyć rzadko postawiłem na najwyższe modele tego producenta. Nowoczesny wygląd i mnóstwo programów oraz to za co chwalę tą firmę to j. polski w menu, do tego sterowanie smartfonem. Pralka oraz suszarka bardzo cicha z wielkimi drzwiczkami i podświetleniem. Automatyczne dozowanie detergentu to świetna sprawa gdzie większość konkurencji pozostaje w tyle, sprzęt bardzo dobry jakościowo. Kupiłbym jeszcze raz.
Czy ta opinia była pomocna?
Źródło: Opinia konkursowa
Opinia pochodząca z akcji promocyjnej

Dodaj przydatne usługi

Dodaj do zakupów usługi, które ułatwią Ci życie! Skorzystaj z pomocy naszych specjalistów.

Instrukcje

Instrukcja obsługi Pralka SAMSUNG WW90T986ASH 9kg 1600 obr A QuickDrive AddWash Autodozowanie
Pralka SAMSUNG WW90T986ASH 9kg 1600 obr A QuickDrive AddWash Autodozowanie
Pralka SAMSUNG WW90T986ASH 9kg 1600 obr A QuickDrive AddWash Autodozowanie
Cena z kodem obowiązuje do 30.11.2023 r. do godz. 23:59. Kod rabatowy nie łączy się z innymi kodami rabatowymi.
Cena z kodem:
R3011-301123
4 799 99
Cena z kodem obowiązuje do 30.11.2023 r. do godz. 23:59. Kod rabatowy nie łączy się z innymi kodami rabatowymi.
5 599,99 zł
Cena przed kodem
4 798,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dla kanału sprzedaży mediaexpert.pl.
Odbierz
5 599,99 zł
Cena przed kodem
4 798,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dla kanału sprzedaży mediaexpert.pl.

Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 40 618 750 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; numer rejestrowy BDO: 000135672. Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756

Cena z kodem obowiązuje do 30.11.2023 r. do godz. 23:59. Kod rabatowy nie łączy się z innymi kodami rabatowymi.
Cena z kodem:
R3011-301123
4 799 99
5 599,99 zł
Cena przed kodem
4 798,00 zł
Najniższa cena