Opis produktu

Postaw na innowacyjne rozwiązania

Technologia THE GREATWAVES™

W połączeniu z dużą łopatką w kształcie wygiętego skrzydła oraz gładkim bębnem technologia THE GREATWAVES™ w pralce TOSHIBA TW-BL100S2PL generuje Flush Wave (płuczące fale), dzięki czemu woda przenika przez tkaninę, a ubrania są delikatnie składane i rozkładane w trakcie prania tak, jak podczas prania ręcznego. Technologia THE GREATWAVES™ aktywuje pranie w zimnej wodzie, która pozwala zaoszczędzić do 70% energii i osiągnąć ten sam efekt, co pranie w 40°C.

Pralka TOSHIBA TW-BL100S2PL technologia

Unikalny kryształowy bęben

Pralka TOSHIBA TW-BL100S2PL wyposażona jest w bęben o wyjątkowej konstrukcji. Generuje większy przepływ wody, jest niezwykle efektywny w usuwaniu plam i bardzo delikatny dla tkanin. Dzięki odpornej na zabrudzenia powłoce Magic Drum pomaga utrzymać bęben w czystości, a tym samym zapewnia higieniczne warunki prania.

Pralka TOSHIBA TW-BL100S2PL bęben konstrukcja

Silnik inwerterowy

Silnik inwerterowy w pralce TOSHIBA TW-BL100S2PL jest niezwykle cichy w porównaniu do głośności pracy pralki czy wirowania w standardowej technologii. Jest również na tyle wydajny i trwały, że na jego podzespoły masz aż 10 lat gwarancji. Dodatkowo zwiększa precyzyjność kontroli prędkości.

Pralka TOSHIBA TW-BL100S2PL silni inwerterowy cicha praca

Program ColorAlive

Program ColorAlive w pralce TOSHIBA TW-BL100S2PL został opracowany w oparciu o pranie w zimnej wodzie, która wyjątkowo chroni kolor. Zatwierdzone przez Instytut Badawczy Urządzeń Elektrycznych dla Gospodarstw Domowych - wybierając program ColorAlive stopień odbarwienia zmniejsza się o 39% a przy okazji dbasz o środowisko i zużywasz mniej energii.

Pralka TOSHIBA TW-BL100S2PL ochrona koloru

Program 15' Super-szybki

Super-szybki program w pralce TOSHIBA TW-BL100S2PL powstał z myślą o małych załadunkach do 0.5 kg, aby odświeżyć odzież w zaledwie 15 min. Idealnie nadaje się do przepierania koszul, czy t-shirtów zawsze wtedy, kiedy jesteś w pośpiechu i czas ma dla Ciebie znaczenie.

Pralka TOSHIBA TW-BL100S2PL szybkie odświeżanie

Program dziecięcy

Program w pralce TOSHIBA TW-BL100S2PL przeznaczony jest do prania ubranek dziecięcych w temperaturze 60°C przy załadunku bębna 7kg. Pełen cykl trwa 1 godz. i 45 min. Pralka podczas cyklu dostarcza więcej wody, a ruchy bębna są delikatniejsze. Dzięki programowi dziecięcemu zapewniasz ochronę skóry swojej pociechy oraz maksymalną ochronę włókien i kolorów.

Pralka TOSHIBA TW-BL100S2PL program dziecięcy

Wyświetlacz LED

Przyjazny dla użytkownika wyświetlacz LED Digital w pralce TOSHIBA TW-BL100S2PL to wygodny w odczycie ekran o dużej rozdzielczości dla lepszego monitorowania pracy urządzenia.

Pralka TOSHIBA TW-BL100S2PL wyświetlacz LED

Wypierz więcej za jednym razem

Pierzesz więcej za jednym razem a tym samym rzadziej. Oszczędza to Twój czas, pobór energii i wody. Przy okazji dbasz o środowisko i zyskujesz więcej czasu wolnego dla bliskich lub na odpoczynek. Pralka TOSHIBA TW-BL100S2PL jednorazowo pomieści 9 kg prania.

Pralka TOSHIBA TW-BL100S2PL ładowność 9kg załadunek

Co zawiera zestaw?

Kupując pralkę TOSHIBA TW-BL100S2PL w zestawie otrzymujesz: urządzenie, kartę gwarancyjną oraz instrukcję obsługi.


Zadbaj o swoją wygodę

W trosce o Twój komfort chcemy świadczyć usługi na jak najwyższym poziomie, dlatego zakupiony sprzęt wniesiemy i podłączymy za Ciebie.

Nasi specjaliści ustawią pralkę we wskazanym miejscu, wypoziomują ją i pewnie podłączą do istniejących oraz sprawnie działających instalacji. Każdorazowo sprawdzona zostanie szczelność wykonanych przyłączy. Zawsze sprzątamy po sobie i na życzenie odbieramy zużyte urządzenie.

Pamiętaj, że nie usunięcie lub nieprawidłowe usunięcie blokad transportowych grozi poważnym uszkodzeniem pralki i utratą gwarancji producenta, a nieprawidłowo wypoziomowana pralka może głośno pracować, oraz spowodować uszkodzenie bębna.

Pralka - suszarka usługa

Dane techniczne

Dane podstawowe

Sposób załadunku: Od przodu
Pojemność [kg]: 9
Wymiary (GxSxW) [cm]: 57 x 60 x 85
Zużycie energii na 100 cykli [kWh]: 57 kWh = 43.89 zł
Poziom hałasu (wirowanie) [dB]: 76
Rodzaj pralki: Pralka wolnostojąca
Funkcje parowe: Nie
Zdejmowany blat: Nie

Opinie

Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu.

Instrukcje

Instrukcja obsługi Pralka TOSHIBA TW-BL100S2PL 9kg 1200 obr
Produkt archiwalny

Pralka TOSHIBA TW-BL100S2PL 9kg 1200 obr

Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobne

Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 40 618 750 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; numer rejestrowy BDO: 000135672. Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756