Klucz udarowy NAC IW-101-450-GN
Kod: 2036315
Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: 2200
Maksymalny moment obrotowy [Nm]: 450
Typ uchwytu: 1/2"
Zastosowanie: Do użytku domowego
Zasilanie: Sieciowe
Waga [kg]: 5.2
Funkcje: Funkcja udaru, Dwa kierunki obrotów
Dwa kierunki obrotów
Funkcja udaru
Produkt chwilowo niedostępny w sklepie internetowym
Przewidywana dostępność: 14.05.2026
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
Opis produktu
Klucz udarowy marki NAC. Elektryczny klucz udarowy to urządzenie, które przyda się w każdym przydomowym garażu oraz profesjonalistom. Urządzenie sprawdzi się podczas domowych remontów, jak i w profesjonalnych pracach warsztatowych, pracach serwisowych czy instalacyjnych. Bardzo wydajny silnik elektryczny z uzwojeniem o mocy znamionowej aż 1010 W zapewnia doskonałe osiągi, niezawodność, zachowując przy tym nieduży pobór prądu oraz wysoką wytrzymałość nawet podczas długiej pracy pod obciążeniem. Klucz udarowy posiada maksymalny moment obrotowy na poziomie aż 450 Nm. Elementy obsługowe zostały umieszczone na ergonomicznym uchwycie pokrytym warstwą antypoślizgową. Wzmocniona głowica o zwiększonej odporności, wykonana z wysokiej jakości materiałów, zapewnia trwałość i odporność na uszkodzenia mechaniczne.
Główne cechy produktu:
 - Typ silnika: elektryczny, szczotkowy
 - Zasilanie: 230 V 50/6 0Hz
 - Znamionowa moc silnika: 1010 W
 - Prędkość obrotowa: 2200 obr./min
 - Moment obrotowy: 450 Nm