Grill węglowy LOTUSGRILL G-TB-280

Kod: 189302
Porównaj
Rodzaj: Grill ogrodowy
Kształt rusztu głównego: Okragły
Liczba rusztów: 1
Powierzchnia rusztu [cm]: 26
Materiał wykonania rusztu: Stal
Materiał wykonania grilla: Stal szlachetna
Bezdymny grill ogrodowy, gotowy w 3 minuty
Łatwe przenoszenie, cicha dmuchawa paleniska
Zobacz opis produktu
Grill węglowy LOTUSGRILL G-TB-280
Grill węglowy LOTUSGRILL G-TB-280
649 99
64,99 zł x 10 rat 0%
Sprawdź leasing dla firm
U Ciebie
W sklepie jutro

Opis produktu

smak grillowanych potraw oraz rytuał przyrządzania ich wspólnie z rodziną

Grill węglowy LOTUSGRILL G-TB-280 z nim przygotujesz pyszne potrawy z rusztu o dowolnej porze roku, w dosłownie każdym miejscu, w którym tylko zapragniesz. LotusGrill, to urządzenie inne niż wszystkie, potrawy przyrządzane na grillu mają wyjątkowy i niepowtarzalny smak. Niestety podczas tradycyjnego grillowania, skapujący na palenisko tłuszcz powoduje wydzielanie się różnych szkodliwych związków. Z nowatorskim LotusGrillem będziesz mógł całkowicie wyeliminować ten problem i poznać nową jakość ekologicznego grillowania w zgodzie z naturą, bez kłębów dymu, bez ryzyka pożaru, wszędzie i zawsze, kiedy tylko będziesz tego chciał.

Grill węglowy LOTUSGRILL G-TB-280 bezpieczny bez dymu

Innowacyjna budowa

Wszystko to możliwe jest dzięki innowacyjnej budowie tego niezwykłego urządzenia. Palenisko jest w nim całkowicie odizolowane od tłuszczu kapiącego z przygotowywanych potraw, dzięki czemu całkowicie wyeliminowane jest również dymienie. Przypomnij sobie, jak trudne jest utrzymanie stałej temperatury podczas pieczenia na tradycyjnym ruszcie. Ile razy zapalenie się węgla pod wpływem wytapiającego się tłuszczu spowodowało przypalenie Twoich dań, przez co straciły apetyczny wygląd i doskonały smak. Z grillem Lotus zapomnisz o tych wszystkich problemach. Grill węglowy LOTUSGRILL G-TB-280 występujew różnych wariantach kolorystycznych.

Grill węglowy LOTUSGRILL G-TB-280 Innowacyjna budowa

Bardzo sprawne rozpalanie grilla

Dzięki całkowitemu odizolowaniu paleniska z węglem od czynników zewnętrznych i wyeliminowaniu w ten sposób dymu oraz ryzyka pożaru będziesz mógł grillować nie tylko w plenerze, ale też we własnym domu i na balkonie, bez obaw o pretensje sąsiadów, którym przeszkadza charakterystyczny zapach dymu. LotusGrill rozpalisz w trzy minuty. Ten niezrównany grill oczaruje Cię także pod względem szybkości rozpalania go. Jedynie co musisz zrobić, to użyć żelowej podpałki, a następnie przekręcić pokrętło grilla, które uruchomi elektryczny wiatraczek, a ten z kolei doprowadzi do błyskawicznego zapalenia węgla znajdującego się wewnątrz komory paleniskowej.

Grill węglowy LOTUSGRILL G-TB-280 Bardzo sprawne rozpalanie grilla elektryczny wiatraczek

Szybkie zasilanie

Wiatraczek umieszczony nad paleniskiem zasilany jest przez 4 baterie typu AA dołączone do zestawu. Zapewnia on idealną cyrkulację powietrza i utrzymanie stałej temperatury podczas grillowania. LotusGrill to gwarancja bezpieczeństwa dla Ciebie i Twoich najbliższych. Z tym wyjątkowym grillem możesz być całkowicie spokojny o bezpieczeństwo swoich dzieci. Specjalne klamry zabezpieczające całkowicie chronią przed wysypaniem się węgla w razie nieprzewidzianego przewrócenia grilla.

Grill węglowy LOTUSGRILL G-TB-280 Szybkie zasilanie baterie typu AA

Pokrowiec ochronny

Zewnętrzna powłoka grilla wykonana jest z materiału odpornego na nagrzewanie, dzięki czemu w każdej chwili możesz wziąć ją do rąk i przenieść w inne miejsce, jeśli tylko zajdzie taka potrzeba. Kupując ten nadzwyczajny grill, zyskujesz przede wszystkim solidne urządzenie, które możesz bardzo łatwo utrzymać w czystości, myjąc je w zmywarce, zapewni Ci idealne wypieczenie ulubionych steków, maksymalnie ułatwi Ci przygotowanie ulubionych dań na ruszcie, pozwoli Ci przygotować pyszne barbecue w dosłownie każdym miejscu. Wraz z nim otrzymasz pokrowiec ochronny do jego przenoszenia i przechowywania.

Grill węglowy LOTUSGRILL G-TB-280 Pokrowiec ochronny

Dane techniczne

Dane podstawowe

Rodzaj: Grill ogrodowy
Kształt rusztu głównego: Okragły
Powierzchnia rusztu [cm]: 26
Pokrywa: Nie
Liczba rusztów: 1
Termometr: Nie
Materiał wykonania grilla: Stal szlachetna
Materiał wykonania rusztu: Stal
Wyposażenie: 4 x bateria AA, Torba do przenoszenia i przechowywania

Opinie

Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu.

Raty i Leasing

Grill węglowy LOTUSGRILL G-TB-280
Grill węglowy LOTUSGRILL G-TB-280
649 99
64,99 zł x 10 rat 0%
Sprawdź leasing dla firm
U Ciebie
W sklepie jutro

Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 40 618 750 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; numer rejestrowy BDO: 000135672. Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756

Łącznie 649,99 zł
649 99