Opis produktu

Jeden z najmniejszych modeli dostępnych na rynku

Kompaktowy

Czujnik jakości powietrza Fine Air PM2.5 pozwoli Ci precyzyjnie określić stężenie pyłu w zamkniętym pomieszczeniu, jak i na zewnątrz. Dzięki temu umożliwi lepsze i skuteczniejsze zadbanie o jakość powietrza, a także idące za tym zdrowie. Dużą zaletą detektora jakości powietrza Fine Air PM2.5 są jego kompaktowe wymiary. Wynoszą one tylko 55 x 55 x 20 mm, czyniąc go jednym z mniejszych, dostępnych na rynku modeli. Urządzenie waży zaledwie 60 g.

CZUJNIK JAKOŚCI POWIETRZA FINE AIR PM2.5

Precyzyjne określanie stężenia pyłu

Czujnik Fine Air PM2.5 działa na zasadzie rozpraszania światła lasera. Wykorzystywana, nowoczesna technologia zapewnia dużą dokładność pomiaru. Wynosi ona ±1 μg/m³, a ukazywane wartości muszą mieścić się w szerokim przedziale 0 – 999 μg/m³. Dużą zaletą detektora jest jego błyskawiczna praca: czas reakcji wynosi < 3s. Możesz więc być pewien, że zawsze otrzymasz najbardziej aktualny wynik.

CZUJNIK JAKOŚCI POWIETRZA FINE AIR PM2.5

Fabryczna kalibracja

Detektor Fine Air PM2.5 jest kalibrowany fabrycznie. Nie musisz robić tego więc samodzielnie. Dzięki temu urządzenie stanowi gwarancję bardzo pewnego i precyzyjnego pomiaru. Wykrywa pyły PM2.5, czyli jedne z najbardziej niebezpiecznych w polskim smogu. Ich średnica jest mniejsza od 2,5 mikrometra, bez problemu dostaje się więc do ludzkiego organizmu.

CZUJNIK JAKOŚCI POWIETRZA FINE AIR PM2.5

Czytelny wyświetlacz

W centralnej części czujnika jakości powietrza Fine Air PM2.5 znajduje się okrągły, czytelny wyświetlacz. Dla łatwiejszego odczytania pomiaru stosowane są także intuicyjne w odczycie emotikony.

CZUJNIK JAKOŚCI POWIETRZA FINE AIR PM2.5

Wygodne zasilanie

Czujnik Fine Air PM2.5 jest bezprzewodowy. Posiada wbudowany akumulator, który można łatwo ładować za pomocą portu micro USB. Jego użytkowanie jest więc maksymalnie wygodne. Natomiast wbudowany, mini wentylator, w który jest wyposażony detektor Fine Air PM2.5 odpowiada za przepływ powietrza przez czujnik laserowy, dbając o miarodajne wyniki.

CZUJNIK JAKOŚCI POWIETRZA FINE AIR PM2.5

Dane techniczne

Techniczne

Parametry

Typ czujnika: Czujnik jakości powietrza
Rodzaj czujnika: Laserowy
Rodzaj wykrywanych zagrożeń: Jakość powietrza
Czujnik otwarcia drzwi: Nie
Czujnik smogu: Tak
Czujnik zmierzchowy: Nie
Komunikacja: Brak
Komunikaty: Optyczne
Wyświetlacz: Tak
Sygnalizacja stanu baterii: Nie
Zasilanie: Akumulatorowo-sieciowe
Czujnik dymu papierosowego: Nie
Współpraca z systemami: Brak
Wymiary [mm]: 55 x 55 x 20

Producent

 • Nazwa producenta/importera: FINE AIR
 • Opinie

  Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu.

  Produkt archiwalny

  Czujnik jakości powietrza FINE AIR PM2.5

  Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobne

  Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 40 618 750 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756