Polecane produkty podobne

Opis produktu

Zadbaj o swój trawnik

Niezastąpiona w każdym ogrodzie

Kosiarka akumulatorowa WORX WG927E w zestawie z podkaszarką z serii Power Share 20 V zapewnia doskonały rezultat pracy dzięki łatwemu i komfortowemu koszeniu. Niezawodny sprzęt spełni oczekiwania osób, którym zależy na skróceniu czasu koszenia. Produkt oferuje wyjątkowy rezultat koszenia przy bardzo komfortowej, a równocześnie cichej pracy. Zestaw ten to optymalna kompozycja umożliwiająca wygodne koszenie trawnika na powierzchni bez przeszkód, jak i z przeszkodami, np. klombami, krzewami czy meblami ogrodowymi.

Kosiarka akumulatorowa WORX WG927E + Podkaszarka doskonałe rezultaty pracy komfortowa cicha praca optymalna kompozycja

Dodatkowe akcesorium

W zestawie znajduje się podkaszarka akumulatorowa, która cechuje się łatwym cięciem trawy w trudno dostępnych miejscach, np. wokół krzewów czy przy krawężnikach. Jej lekka i ergonomiczna konstrukcja sprawia, że jest to sprzęt o wysokim komforcie użytkowania. Dzięki automatycznemu wysuwowi żyłki podkaszanie stanie się sprawne i łatwe. Większą kontrolę nad urządzeniem daje rękojeść główna wraz z rękojeścią pomocniczą.

Kosiarka akumulatorowa WORX WG927E + Podkaszarka podkaszarka akumulatorowa łatwe cięcie trawy w trudno dostępnych miejscach lekka ergonomiczna konstrukcja automatyczny wysuw żyłki rękojeść główna rękojeść pomocnicza

System cięcia

Podkaszarka została wyposażona w żyłkę tnącą o średnicy 1,65 mm, a szerokość robocza żyłki wynosi do 25 cm. Podkaszarka zasilana jest również akumulatorem litowo-jonowym o napięciu 20 V. W urządzeniu zastosowano składaną osłonę, która ochroni rośliny przed przypadkowym ścięciem.

Kosiarka akumulatorowa WORX WG927E + Podkaszarka żyłka tnąca o średnicy 1,65 mm szerokość robocza żyłki do 25 cm zasilana akumulatorem litowo-jonowym o napięciu 20 V składana osłona

Wysoka wydajność

Osiągnij doskonały rezultat dzięki kosiarce akumulatorowej WORX WG927E! Sercem urządzenia są dwa wydajne akumulatory Li-Ion o napięciu 20 V i pojemności 2 Ah każdy, które oferują wyjątkowe rezultaty koszenia przy bardzo cichej (90 dB) i komfortowej pracy. Urządzenie posiada ładowarkę z podwójnym wejściem, które umożliwia jednoczesne ładowanie dwóch baterii, dzięki czemu sprzęt jest zawsze gotowy do pracy. Dodatkowo sprzęt posiada wskaźnik naładowania baterii, który umożliwia stałe monitorowanie stanu baterii.

Kosiarka akumulatorowa WORX WG927E + Podkaszarka zasilanie dwa akumulatory Li-Ion o napięciu 20 V pojemność 4 Ah cicha 88 dB ładowarka z podwójnym wejściem jednoczesne ładowanie dwóch baterii wskaźnik naładowania baterii

Osiągaj doskonałe rezultaty

Specjalnie zaprojektowany obrotowy nóż tnący perfekcyjnie ścina i rozdrabnia trawę, może być także używany do zbierania liści. Wyprofilowanie noży i kształtowanie krawędzi tnących daje możliwość pracy podczas wyrzucania trawy do kosza. Szerokość robocza kosiarki wynosi 34 cm, natomiast wysokość kształtuje się w zakresie od 20 do 70 mm.

Kosiarka akumulatorowa WORX WG927E + Podkaszarka obrotowy nóż tnący wyprofilowanie noży kształtowanie krawędzi tnących szerokość robocza 34 cm wysokość w zakresie od 20 do 70 mm

Dostosowana do potrzeb

Kosiarkę można z łatwością dostosować do aktualnych potrzeb. Produkt pozwala na koszenie z uwzględnieniem preferowanej wysokości trawy. Z łatwością można zastosować konkretne ustawienia. Wszystko to dzięki specjalnemu mechanizmowi sprężynowemu, który gwarantuje błyskawiczne zmienienie wysokości koszenia w 6-stopniowej skali.

Kosiarka akumulatorowa WORX WG927E + Podkaszarka koszenie z uwzględnieniem preferowanej wysokości trawy mechanizm sprężynowy 6-stopniowa skala

Wielofunkcyjne urządzenie

Kosiarka akumulatorowa WORX WG927E przystosowana jest do koszenia i pielęgnacji dużych trawników. Dzięki zastosowaniu szeregu przydatnych funkcji urządzenie staje się niezastąpionym akcesorium w każdym ogrodzie. Technologia Intellicut zapewnia stałą moc cięcia nawet w gęstej trawie, natomiast technologia Mute sprawia, że kosiarka nawet z odległości 10 metrów jest ledwo słyszalna.

Kosiarka akumulatorowa WORX WG927E + Podkaszarka technologia Intellicut technologia Mute

Oszczędność czasu

Znajdujący się w zestawie z kosiarką siatkowy kosz o pojemności 30 l bez problemu pomieści ścinki nawet z całego terenu przydomowego ogródka, co skróci czas, jaki musisz przeznaczyć na pielęgnację swojego ogrodu, a także ułatwi Ci regularną pracę. Dodatkowym udogodnieniem jest zintegrowany uchwyt na pokładzie, który ułatwia przenoszenie urządzenia.

Kosiarka akumulatorowa WORX WG927E + Podkaszarka kosz siatkowy pojemność 30 litrów zintegrowany uchwyt

Komfort w użytkowaniu

Składany uchwyty umożliwia wygodę, nawet w przypadku wielogodzinnego koszenia. Dodatkową zaletą jest elastyczne wykończenie uchwytu, które skutecznie przeciwdziała powstawaniu odcisków. Ponadto specjalnie wyprofilowana rączka ułatwia kierowanie kosiarką, nawet po nierównym terenie. Umieszczony na urządzeniu włącznik zapewnia lepsze dopasowanie i optymalny komfort pracy.

Kosiarka akumulatorowa WORX WG927E jest bardzo praktycznym rozwiązaniem dla każdego, kto ceni sobie przestrzeń i porządek. Składane uchwyty i zdejmowany pojemnik na trawę ułatwiają przechowywanie. Sama konstrukcja została wykonana z wytrzymałych tworzyw sztucznych, które cechują się wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne.

Kosiarka akumulatorowa WORX WG927E + Podkaszarka składany uchwyt elastyczne wykończenie wyprofilowana rączka włącznik składane uchwyty zdejmowany pojemnik na trawę konstrukcja z wytrzymałych tworzyw sztucznych

Dołączona dokumentacja

W zestawie wraz z kosiarką akumulatorową WORX WG927E kupujący otrzyma 2 akumulatory oraz ładowarkę, a także kosz na trawę, nasadkę zabezpieczającą, podkaszarkę akumulatorową i szpulę. Producent zadbał również o instrukcję obsługi w języku polskim oraz kartę gwarancyjną.

Kosiarka akumulatorowa WORX WG927E + Podkaszarka w zestawie 2 akumulatory ładowarka kosz na trawę nasadka zabezpieczająca podkaszarka akumulatorowa szpula instrukcja obsługi w języku polskim karta gwarancyjna

Dane techniczne

Fizyczne

Funkcje

Techniczne

Parametry

Napęd: Nie
Elementy tnące: Nóż/noże
Konstrukcja: Wysokowydajne akumulatory
Rodzaj kosiarki: Akumulatorowa
Waga [kg]: 12.6
Funkcje dodatkowe: Składany uchwyt
Rodzaj regulacji: Centralna (6-stopniowa)
Rozdrabnianie: Nie
Wyrzut boczny: Nie
Pojemność kosza [l]: 30
Szerokość koszenia [mm]: 340
Zakres regulacji koszenia [mm]: 20 - 70
Typ silnika: Indukcyjny (Bezszczotkowy)
Pojemność akumulatora [Ah]: 2
Poziom hałasu [dB]: 90
Akumulator w zestawie: Tak
Model producenta: WG927E
Gwarancja: 24 miesiące
Załączona dokumentacja: Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna

Producent

 • Nazwa producenta/importera: WORX
 • Dodaj przydatne akcesoria

  Opinie

  Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu.

  Ubezpieczenie Gwarancja Plus

  Gwarancja Plus
  Podstawowa Ochrona
  Urządzenie uległo awarii, a skończyła się gwarancja producenta? Naprawimy awarię nawet do 5 lat od zakupu!
  Naprawa awarii po gwarancji producenta okaże się niemożliwa lub nieopłacalna? Wymienimy na nowy!
  Bez dodatkowej ochrony
  Gwarancja Plus
  Podstawowa Ochrona
  Bez dodatkowej ochrony
  Urządzenie uległo awarii, a skończyła się gwarancja producenta? Naprawimy awarię nawet do 5 lat od zakupu!
  Naprawa awarii po gwarancji producenta okaże się niemożliwa lub nieopłacalna? Wymienimy na nowy!
  Silnik elektryczny przerywa? Zgłoś awarię, serwis zdiagnozuje przyczynę i ją usunie.

  Wypełniasz wniosek na stronie, a Twoja tożsamość zostanie zweryfikowana na podstawie danych o koncie, na które wpływa wynagrodzenie lub na podstawie wysłanego przez Ciebie przelewu na kwotę 1 zł. Na końcu podpisujesz umowę - to wszystko przez Internet.

       

  • Do 20 tys. złotych

  • Bez wychodzenia z domu

  • Minimum formalności

  • Szybka decyzja, nawet w 15 minut

  Rezerwujesz towar przez internet,

  wniosek kredytowy wypełniasz w sklepie stacjonarnym z pomocą doradcy

       

  • Do 31 tys. złotych

  • Pomoc doradcy w sklepie Media Expert

  • Decyzja nawet w 15 minut

  Produkt archiwalny

  Kosiarka akumulatorowa WORX WG927E + Podkaszarka

  Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie
  Brak podobnych produktów
  Wybierz cechy, na podstawie których pokażemy Ci podobne produkty do tego, który właśnie oglądasz.

  Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 39 875 000 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756