Robot koszący YARD FORCE YF-RNX60I sterowanie Wi-Fi
Kod: 510187
600
Maksymalny czas pracy na jednym ładowaniu [min]: 60
Tak
Aplikacja do sterowania: Cloudhawk
Wyznaczanie obszaru koszenia: Przewodowo
Tak
Maksymalne nachylenie terenu [stopnie]: 21.8
3 ostrza tnące
Około 60 minut na jednym naładowaniu
Pokonuje wzniesienia o nachyleniu do 40%
Dostępne warianty
Model producenta: YF-RNX60I
Produkt chwilowo niedostępny w sklepie internetowym
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
Opis produktu
Perfekcyjny trawnik bez wysiłku
Nadeszła nowa era koszenia
Intuicyjne programowanie robota
Nowoczesna łączność
Robot koszący YARD FORCE YF-RNX60I sterowanie Wi-Fi sterowanie Wi-Fi aplikacja mobilna Cloudhawk
Wydajne zasilanie
Robot koszący YARD FORCE YF-RNX60I wyposażony jest w wydajny silnik bezszczotkowy, którego sercem jest akumulator Li-Ion o pojemności 2,0 Ah i napięciu 28 V. Maszyna przystosowana jest do pracy w dużych ogrodach, których powierzchnia nie przekracza 600 m2. Kosiarka posiada również zdolność pokonywania wzniesień do 40% nachylenia, co oznacza, że sprawdzi się w każdym ogrodzie.
Robot koszący YARD FORCE YF-RNX60I sterowanie Wi-Fi zasilanie wydajny silnik bezszczotkowy akumulator Li-Ion pojemność 2,0 Ah napięcie 28 V do pracy w dużych ogrodach powierzchnia koszenia do 600 m2 zdolność pokonywania wzniesień do 40% nachylenia
Naładuj i działaj!
Zaawansowany system cięcia
Robot koszący YARD FORCE YF-RNX60I to wyjątkowo proste w instalacji i obsłudze urządzenie. Produkt został wyposażony w 3 obrotowe noże koszące, które pozwalają na koszenie trawy w zakresie od 20 mm do 60 mm przy szerokości roboczej wynoszącej do 18 cm.
Robot koszący YARD FORCE YF-RNX60I sterowanie Wi-Fi proste w instalacji i obsłudze urządzanie 3 obrotowe noże koszące koszenie w zakresie od 20 do 60 mm szerokość robocza do 18 cm