Polecane produkty podobne

Opis i dane

Lampa owadobójcza ACMWD-LB02 marki BASEUS doskonale sprawdza się w mieszkaniach, domach, altanach ogrodowych i niewielkich pomieszczeniach gospodarczych. Usuwa z otoczenia owady latające bez użycia środków chemicznych lub aerozoli. Urządzenie indukuje światło, które wabi owady, a następnie, są rażone prądem elektrycznym. Obudowa lampy jest skonstruowana w taki sposób, by człowiek nie mógł zostać porażony przypadkowo prądem. Urządzenie ma możliwość regulacji mocy światła, aczkolwiek kosztem jej wydajności i skuteczności. Lampa ma obrotowy trzon, dzięki czemu możemy go obracać pod kątem 90 stopni, co daje pewną dowolność i wygodę przy wykorzystaniu gniazdek w listwie czy w ścianie. Fotokomórka automatycznie wyłącza lampę w trakcie dnia i uruchamia ją po zmierzchu. Całkowity pobór energii na poziomie 1 kWh w czasie ciągłej pracy przez 30 dni, 24 godziny na dobę. Lampa wyłącza światło automatycznie i przechodzi w tryb czuwania, kiedy robi się jasno. Ponownie włącza światło po zmierzchu, kiedy komary są najbardziej aktywne. Lampa podczas pracy generuje szum na poziomie zaledwie 15 dB. Taki dźwięk jest całkowicie niesłyszalny.

Dane techniczne

Fizyczne

Parametry

Techniczne

Głębokość [mm] 62
Szerokość [mm] 62
Wysokość [mm] 178
Kolor Biały
Wyposażenie Brak
Załączona dokumentacja Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna
Gwarancja 24 miesiące
Czujnik Tak
Klasa szczelności IP20
Materiał obudowy ABS, Poliwęglan
Napięcie [V] 220-240
Rodzaj Lampa owadobójcza
Rodzaj trzonka Obrotowy
Rodzaj zasilania Sieciowe
Styl Klasyczny
Maksymalna moc [W] 1.6

Producent

 • Nazwa producenta/importera BASEUS
 • Opinie

  0/5
  0 opinii
  Ogólna
  0 /5
  Podziel się swoją opinią
  /5
  Ogólna
  Zaznacz wszystkie
  Opinia zostanie opublikowania po weryfikacji treści. Zastrzegamy sobie prawo do kasowania opinii zawierających: wulgaryzmy, teksty reklamowe, wypowiedzi niezwiązane z produktem, a także obraźliwe wobec innych użytkowników serwisu, osób trzecich, instytucji, itp. Szczegóły w regulaminie.
  Produkt archiwalny

  Lampa owadobójcza BASEUS ACMWD-LB02

  Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie
   Brak podobnych produktów
   Wybierz cechy, na podstawie których pokażemy Ci podobne produkty do tego, który właśnie oglądasz.

   Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 39 512 500 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756