Bateria umywalkowa DEANTE Hiacynt Nero BQH N21M Czarny

Kod: 229401
  Brak podobnych produktów
  Porównaj
  Rodzaj baterii: Jednodźwigniowa
  Typ: Stojąca
  Wykonanie korpusu: Mosiądz
  Funkcje: Napowietrzanie strumienia wody,System Eco – click,Korek click-clack,Ceramiczna głowica
  Zobacz cały opis
  Bateria umywalkowa DEANTE Hiacynt Nero BQH N21M Czarny
  Bateria umywalkowa DEANTE Hiacynt Nero BQH N21M Czarny
  452
  99
  44,47 zł x 11 rat
  U Ciebie
  W sklepie jutro
  lub zamów telefonicznie Zadzwoń i zamów 756 756 756

  Opis i dane

  Bateria DEANTE

  Bateria umywalkowa stojąca z zamknięciem odpływu korkiem click-clack. Wyposażona jest w ruchomy aerator, ceramiczną głowicę i system Eco-click. Matowo - czarna bateria DEANTE Hiacynt Nero BQH N21M w loftowym stylu nie tylko przyciąga wzrok, ale jest też trwała i odporna na użytkowanie. Zawdzięcza to innowacyjnej technologii wykonania matowej powłoki. Jest ona nanoszona w procesie galwanizacji, a nie malowania, jak to się spotyka najczęściej. Dzięki temu jest bardzo trwała, odporna na użytkowanie, a do tego efektownie się prezentuje.

   

  Bateria jednouchwytowa

  Baterie z jednym uchwytem są cieszą się największą popularnością. Główna zaleta baterii DEANTE Hiacynt Nero BQH N21M - to łatwość regulowania strumienia wody oraz szybki sposób ustawienia temperatury, nawet przy pomocy tylko jednej ręki. Bateria ta pozwala na znaczne zmniejszenie zużycia wody w stosunku do baterii dwuuchwytowych.

   

  System Eco-click

  DEANTE Hiacynt Nero BQH N21M została wyposażona w dwustopniową głowicę eco-click, umożliwiającą redukcję przepływu wody nawet poniżej 50% czyli poniżej 5 l/min. Wszystko dzięki możliwości intuicyjnego ustawienia dźwigni otwierającej dopływ wody w dwóch dedykowanych położeniach. Bateria ma również możliwość blokady otwarcia na pierwszym stopniu. To rozwiązanie idealnie sprawdzi się zarówno w gospodarstwach domowych, obiektach inwestycyjnych, jak i wszędzie tam, gdzie szczególną uwagę zwraca się na ekologiczną i ekonomiczną odpowiedzialność.

   

  Korek Click-clack

  To wygodny system otwierania i zamykania odpływu wody bez konieczności wyciągania całego korka lub stosowania dodatkowych mechanizmów. Naciskając korek zamykamy odpływ wody, a naciskając go po raz kolejny otwieramy odpływ.

   

  Głowica ceramiczna

  Zmniejsza możliwość powstawania kamiennych osadów i zanieczyszczeń. Ceramiczna głowica baterii DEANTE Hiacynt Nero BQH N21M jest trwalsza od tradycyjnej. Ponadto zapobiega nieszczelnościom i umożliwia szybką regulację strumienia.

   

  Oszczędzasz z aeratorem

  Zamontowany na końcu wylewki baterii DEANTE Hiacynt Nero BQH N21M ruchomy aerator pomaga oszczędzać wodę. Dzięki aeratorowi (siatka o drobnych oczkach), bateria zasysa powietrze i miesza je z napływającą wodą. Krople wody zmieszane z powietrzem są pełniejsze, lżejsze i bardziej miękkie. Dodatkowo, schowany w wylewce aerator jest ruchomy i pomaga precyzyjnie pokierować strumieniem wody zgodnie z naszymi potrzebami. Oprócz większej przyjemności oszczędzamy również na rachunku za wodę - napowietrzony strumień ma większą objętość, przez co mamy wrażenie większej ilości wody przy jej mniejszym zużyciu. Chronimy też środowisko.

  Dane techniczne

  Parametry

  Techniczne

  Rodzaj baterii Jednodźwigniowa
  Typ Stojąca
  Przeznaczenie Umywalkowa
  Bateria termostatyczna Nie
  Seria Hiacynt
  Funkcje dodatkowe Ceramiczna głowica, Korek click-clack, Napowietrzanie strumienia wody, System Eco – click
  Kolor Czarny
  Wyposażenie Aerator, Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna, Korek click-clack, Zestaw montażowy
  Gwarancja 7 lat
  Możliwość podłączenia filtra wody Nie
  Otwór montażowy 35 mm
  Wyciągana wylewka Nie
  Wykonanie korpusu Mosiądz
  Wysokość korpusu [mm] 161
  Wysokość wylewki 104 mm
  Zasięg wylewki 98 mm

  Producent

 • Nazwa producenta/importera DEANTE
 • Opinie

  Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu.

   Wypełniasz wniosek na stronie, a Twoja tożsamość zostanie zweryfikowana na podstawie danych o koncie, na które wpływa wynagrodzenie lub na podstawie wysłanego przez Ciebie przelewu na kwotę 1 zł. Na końcu podpisujesz umowę - to wszystko przez Internet.

        

   • Do 50 tys. złotych

   • Bez wychodzenia z domu

   • Minimum formalności

   • Szybka decyzja, nawet w 15 minut

   Rezerwujesz towar przez internet,

   wniosek kredytowy wypełniasz w sklepie stacjonarnym z pomocą doradcy

        

   • Do 31 tys. złotych

   • Pomoc doradcy w sklepie Media Expert

   • Decyzja nawet w 15 minut

   Bateria umywalkowa DEANTE Hiacynt Nero BQH N21M Czarny
   Bateria umywalkowa DEANTE Hiacynt Nero BQH N21M Czarny
   452
   99
   44,47 zł x 11 rat
   U Ciebie
   W sklepie jutro
   lub zamów telefonicznie Zadzwoń i zamów 756 756 756

   Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 39 512 500 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756