Poradniki Eksperta

Ranking zabawek dla 2-latka chłopca [TOP5]

 2024-01-24 

Szczególnie w okresie świątecznym lub w okolicach urodzin dziecka zastanawiamy się, jakie zabawki dla 2-latka chłopca najlepiej sprawdzą się na prezent. Te powinny być wykonane z bezpiecznych, nietoksycznych materiałów, a jednocześnie muszą być na tyle atrakcyjne dla dziecka, by to chciało się nimi bawić. Inspiracje na modne gadżety dla dzieci przybliży Ci nasz ranking zabawek dla 2-latka chłopca. Znalazły się w nim produkty z różnych półek cenowych, zatem każdy odszuka coś dla siebie! Podczas wyboru produktów w nim zawartych kierowaliśmy się tym, by znalazły się tu zabawki z różnych kategorii – muzyczne, rozwijające i stymulujące koncentrację. Dowiedz się, jakie zabawki wybrać dla dwulatka.

Zabawka edukacyjna

Przyjazna tematyka

25 elementów

Dzieci dość szybko uczą się ustawień gry

Puzzle to zawsze świetne zabawki dla chłopca 2-latka. Jeżeli szukasz właśnie takiego produktu, koniecznie rozważ zakup układanki Pucio Rodzinna Sobota. Składa się ona z piętnastu elementów. Układać można rodzinne historie Pucia, który spędza czas ze swoją rodziną na różnych aktywnościach – od zabawy, przez wspólne posiłki, aż po wypoczynek.

Zabawka pokazuje dziecku, jak ważne są rodzinne więzi, a także uczy je, jak można spędzać czas z innymi. Duża ilość kolorowych scenek przyciąga uwagę maluchów i zachęca je do zabawy. Puzzle powinny znaleźć się w każdym domu, który zamieszkuje małe dziecko.

2

MIEJSCE

OCENA EKSPERTA

9.5 / 10

Bardzo oryginalna wersja domina

Można układać na różne sposoby

Rozwija kreatywność

Nieco droższe od zwykłego domina

Tor HABA to prawdziwa gratka dla wszystkich miłośników domina. Łączy kilka elementów, pochodzących z różnych gier. Wraz z tym zestawem dziecko układa tory przeszkód, domino i bawi się kulkami. Produkt jest wykonany z drewna oraz tworzywa sztucznego i daje bardzo szerokie możliwości zabawy. Z pewnością prędko nie znudzi się dziecku!

To zabawka, która rozwija myślenie przestrzenne i uczy tworzyć z kilku elementów rozmaite konstrukcje. Dziecko samodzielnie musi zaprojektować kształt, a następnie ułożyć go w sposób zgodny z prawami fizyki. Chociaż dorosłym wydaje się to łatwe, dla dziecka jest to wyzwanie zgodne z jego aktualnym etapem rozwojowym!

Nawiązuje do uwielbianego przez dzieci serialu animowanego

Oddziałuje na więcej niż jeden zmysł

Zabawka kreatywna i wielofunkcyjna

Do korzystania z pełnego potencjału konieczne są baterie

Kolejna pozycja w zestawieniu, jakim jest ranking zabawek dla 2-latka chłopca, to Książeczka TREFL Psi Patrol. Zdecydowanie nie jest zwykła książka! Nawiązuje do uwielbianej przez większość maluchów bajki Psi Patrol, która opowiada o drużynie piesków, pomagających mieszkańcom miasta rozwiązywać najróżniejsze problemy codziennego życia. Książeczka ma aż dziesięć interaktywnych stron oraz umożliwia cztery różne rodzaje zabawy. Wśród nich wymienić można naukę wymowy, odkrywanie słów, quiz z odpowiadaniem na pytania czy generowanie rozmaitych dźwięków.

Zabawka jest kolorowa i działa w sposób wyjątkowo rozwijający, umożliwiając stymulację koncentracji, muzykalności, pamięci i spostrzegawczości czy logicznego myślenia. W zestawie znajdują się baterie testowe, które są potrzebne do wykorzystania pełnego potencjału zabawki. Dzięki temu dziecko może rozpocząć zabawę od razu po wręczeniu mu prezentu!

4

MIEJSCE

OCENA EKSPERTA

9.0 / 10

Umożliwia wciskanie przycisków

Baterie testowe w zestawie

Wydaje dźwięki

Brak funkcji dodatkowych

Smartfon JUST PLAY to fenomenalna zabawka dla 2-letniego chłopca. Dzieci często chcą być jak dorośli, co skutkuje chęcią nabywania przedmiotów takich jak te, które posiadają ich rodzice. Jedną z takich rzeczy niewątpliwie będzie telefon. Produkt z motywem myszki Mickey ma nadrukowane grafiki telefonu, myszki, lokalizacji, dzwonienia, aparatu oraz samochodu. Posiada przyciski, wydaje rozmaite dźwięki i zapewnia zabawę na długie godziny! Dziecko może zabierać telefon ze sobą na spacery czy wyjazdy rodzinne i bawić się nim również w samochodzie, ponieważ produkt nie zawiera żadnych elementów, które maluch mógłby zgubić.

5

MIEJSCE

OCENA EKSPERTA

9.0 / 10

Dzwoneczek w zestawie zapewniający efekty dźwiękowe

Trzydzieści osiem elementów

Różne możliwości zabawy

Zabawka wymaga kreatywności od korzystającego

To wieloelementowy zestaw, z którego dziecko może złożyć niemal dowolny tor. Daje możliwość budowania zarówno skomplikowanych, jak i prostych konstrukcji. Znalazły się w nim rampy, zakręty półokrągłe i pochylone, proste kawałki, kule, krzaczki. Produkt wykonany jest z drewna i tworzywa sztucznego. Jest dedykowany dwulatkom, zatem można mieć pewność, że umożliwia bezpieczne korzystanie z niego. Może być świetną zabawką dla dziecka do zabawy w pojedynkę, jak również z rodzicem.

Powrót

Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 40 618 750 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; numer rejestrowy BDO: 000135672. Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756