Popularność
30 produktów
Rodzaj: Zabawka
Płeć: Chłopiec, Dziewczynka
Wiek: 2+
Cena z kodem obowiązuje do 02.10.2023 r. do godz. 23:59. Kod rabatowy nie łączy się z innymi kodami rabatowymi.
Cena z kodem:
ME2009-021023
89 99
Cena z kodem obowiązuje do 02.10.2023 r. do godz. 23:59. Kod rabatowy nie łączy się z innymi kodami rabatowymi.
11,87 zł x 11 rat
118,73 zł
Cena przed kodem
113,01 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dla kanału sprzedaży mediaexpert.pl.
118,73 zł
Cena przed kodem
113,01 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dla kanału sprzedaży mediaexpert.pl.
U Ciebie
W sklepie jutro
lub zamów telefonicznie 756 756 756

Zabawki dla 2-latków w Media Expert


Zabawki dla 2-latków wspomagają ich rozwój i rozbudzają naturalną potrzebę uczenia się. Tak zwany bunt dwulatka to nic innego, jak chęć robienia przez dziecko rzeczy nowych, próbowania nowych umiejętności i doskonalenia już tych nabytych. Ważne, aby przez zabawę uczyć je dobrych nawyków i wykształcać nowe umiejętności. Dwulatki bardzo chętnie bawią się zabawkami, które pobudzają ich kreatywność, zmuszają do logicznego myślenia i utrwalają przyczynowo – skutkowe myślenie i działanie. Dwulatek bardzo chętnie dopasuje figury geometryczne do odpowiednich kształtów, będzie układał puzzle i klocki, ale równie dobrze pobawi się piłką, skakaną czy lalkami, samochodami i pluszakami. Podczas dorastania dziecka to u 2-latków właśnie widać najszybciej postępujące zmiany edukacyjne.

 

Puzzle, karty, gry planszowe


Zabawki dla 2-latków nie muszą wcale ograniczać się do sprzętów interaktywnych. Dwulatek chętnie już skupi uwagę na puzzlach, nawet wieloelementowych, które po ułożeniu będą przedstawiały postać z ulubionej bajki, ulubione zwierzątko domowe czy prosty krajobraz. Równie chętnie pogra w karty, tak z rówieśnikami, jak i z rodzicami lub innymi dorosłymi domownikami. W tym wieku warto wprowadzać pierwsze gry logiczne i planszowe, które nie tylko uczą strategicznego myślenia, ale podczas ruchów pionkiem i rzucania kostką, wspomagają w nauce pierwszych cyferek i liczenia do dziesięciu.

 

Lalki, samochody, akcesoria


Zabawki dla 2-latków, które mogą się im spodobać i zająć czas na wiele godzin, to również tematyczne lalki, samochody oraz dedykowane im akcesoria. Jednymi z bardziej popularnych lalek są lalki Barbie. Takie lalki w połączeniu z dodatkowymi elementami zestawu typu garderoba, dom, samochód, motorówka, szkoła, salon fryzjerski mogą stanowić świetne zabawki dla dwulatka, pod warunkiem, że jesteśmy pewni, że okres wkładania różnych elementów do buzi ma już za sobą.

 

Zabawki sensoryczne


Zabawki dla 2-latków mogą również wspomagać ich rozwój w zakresie motoryki. W tym zakresie świetnie sprawdzą się wszelkiego rodzaju plasteliny, ciastoliny czy piasek kinetyczny. Taka zabawa pobudza wyobraźnię i zmusza do precyzyjnego działania obiema rękami oraz paluszkami. Tego rodzaju zabawki dla dwulatka możemy kupić w rozbudowanych zestawach, np. nawiązujących do czynności, jak robienie lodów, ciast, lizaków, etc. Rozmaite plastyczne konstrukcje zachwycają wielobarwnością i specjalnymi szablonami do zabawy. To świetne zajęcie zarówno do spędzania czasu w pojedynkę, jak i większej grupie.


Zabawki drewniane


Zabawki dla dwulatków wykonywane są również z naturalnego drewna. Farby i lakiery używane do ich pokrycia są bezpieczne i posiadają niezbędne atesty. Drewniane zabawki typu samochodziki, pociągi, tory i 

inne, stanowią świetną rozrywkę. Producenci oferują również rozmaite figurki z ulubionymi postaciami z bajek. Zestawy można dowolnie uzupełniać o dodatkowe elementy, a ponadczasowa zabawka jest przekazywana nierzadko kolejnym pokoleniom dzieci. Zobacz także produkty z kategorii: zabawki dla dziewczynek, zabawki dla chłopców, zabawki dla niemowląt, zabawki dla rocznego dzieckazabawki dla 3-latków, zabawki dla 4-latków oraz zabawki dla 5-latków i zabawki dla 6-latków.

Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 40 618 750 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756